עינת קצנל, קצנל דימנט
עינת קצנל

קצנל עינת

שותפה

שנת לידה: 1975
דוא"ל: einat@kdlaw.co.il
תחומי התמחות: משפט מסחרי, דיני תאגידים, היי טק, מיזוגים ורכישות.
תפקיד: שותפה
ותק בתפקיד: 15 שנים
השכלה: תואר ראשון במשפטים (.LL.B), האוניברסיטה העברית בירושלים.

מהן החוזקות המשמעותיות של המשרד בעינייך?
המשרד הוא משרד שמציע שירותים איכותיים מאוד בתחום עיסוקו. אופי המשרד, העבודה האינטימית עם הלקוח וההבנה העמוקה של צרכיו המשפטיים והסביבה העסקית שבה הוא פועל, מאפשרת לנו להציע ללקוח שירות מקצועי, יעיל, רלבנטי ויצירתי, שתואם את צרכיו העסקיים והמשפטיים.

מהם המהלכים המרכזיים שנעשו לאחרונה ויובילו להתחזקות המשרד בשנים הקרובות?
במהלך החודשים האחרונים פועל המשרד למיזוג פעילותו עם משרד פרנק זך ושות' המתמחה בתחום האינטרנט וה - Gaming, מיזוגים ורכישות ועסקאות בינלאומיות. מיזוג זה יחזק את המשרד בתחומי הפעילות הקיימים ובתחומי פעילות נוספים המשיקים לתחומים בהם פעלנו. המיזוג יאפשר למשרד להעניק ללקוחותיו שירות מקיף יותר.

מהם האתגרים המרכזיים של המשרד בשנים הקרובות?
מאז הקמת המשרד בשנת 2007, אנו נמצאים בגידול מתמיד, הן מבחינת כח האדם והן מבחינת היקף פעילותו ומספר לקוחותינו . עובדה זו בשילוב המיזוג עם משרד פרנק זך ושות', מאפשרת לנו להעניק ללקוחותינו שירות מקצועי ומקיף מחד, אך מציבה אתגר בפני צוות המשרד לשמר את אופיו הייחודי של המשרד בתחום פעילותו, כמשרד בוטיק המעניק לקוחותיו שירות אישי, יצירתי התפור לפי מידותיהם. צוות המשרד פועל כדי לאפשר למשרד להעניק ללקוחותיו את השירות להם הורגלו וזאת למרות, ואולי אף באמצעות, גידולו והתפתחותו של המשרד. בנוסף לכך, שימור צוות המשרד שהוא כוח אדם איכותי מאוד, שרובו המכריע עושה עמנו דרך ארוכה, היא אתגר משמעותי בכל שלב.

מהן המלצותיך לעו"ד בתחילת דרכו?
עיסוק במקצוע מחייב מקצועיות המבוססת על ידע, התעדכנות והרחבת הידיעות בתחום המשפטי באופן עקבי לכל אורך הדרך. כמו כן, ההיבט השירותי של המקצוע הוא קריטי. השירות צריך להתאים לצרכיו של הלקוח, בהיבטים של זמינות ורלבנטיות, תוך ניסיון לתת מענה לפתרון בעיות ולא להיפך (חכם לעומת צודק).

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?
עלינו לראות תמיד לנגד עיניינו, ובזמנים קשים בפרט, את אחריות המשרד כלפי לקוחותיו וכלפי העובדים המועסקים במשרד.