רן דימנט, קצנל דימנט
רן דימנט

דימנט רן

שותף

שנת לידה: 1972
דוא"ל: ran@kdlaw.co.il
תחומי התמחות: משפט מסחרי, דיני ניירות ערך, דיני תאגידים וממשל תאגידי, היי טק, מיזוגים ורכישות.
תפקיד: שותף
ותק בתפקיד: 18 שנים
השכלה: תואר ראשון במשפטים (.LL.B), המכללה למנהל.

מהן החוזקות המשמעותיות של המשרד בעינייך?
המשרד הינו בעל התמחות והתמקצעות רבת שנים בתחומים בהם הוא פועל. עובדה זו, בשילוב עם אופיו הייחודי של המשרד (המאפשרים עבודה צמודה עם הלקוח והבנה של צרכיו הייחודיים וסביבתו העסקית), מאפשרים יצירתיות, חשיבה מחוץ לקופסא, והענקת שירות מקצועי התפור למידותיו של הלקוח, תוך מתן דגש לצרכים הייחודיים של לקוחות המשרד.

מהם המהלכים המרכזיים שנעשו לאחרונה ויובילו להתחזקות המשרד בשנים הקרובות?
בימים אלו מושלם הליך של מיזוג המשרד עם משרד פרנק זך ושות', המתמחה בתחום האינטרנט וה - Gaming, מיזוגים ורכישות ועסקאות בינלאומיות. ניסיונו רב השנים של עו"ד אריאל פרנק וצוות משרדו מחזקים את המשרד בתחומי הפעילות הקיימים ובתחומי פעילות נוספים המשיקים לתחומי הפעילות הקיימים.

מהם האתגרים המרכזיים של המשרד בשנים הקרובות?
מאז הקמתו נמצא המשרד במגמת צמיחה מתמדת, הן מבחינת מצבת כח האדם והן מבחינת היקף הפעילות וכמות הלקוחות. כעת בפתח מיזוג המשרד עם משרד פרנק זך ושות' ולאור מגמת הצמיחה של המשרד, אשר יאפשרו למשרד להעניק ללקוחותיו שירות מקצועי ומקיף, ניצב בפני צוות המשרד האתגר לשמר את אופיו הייחודי של המשרד בתחום פעילותו, כמשרד בוטיק המעניק לקוחותיו שירות אישי, יצירתי התפור לפי מידותיהם.

מהן המלצותיך לעו"ד בתחילת דרכו?
מעבר לדגש בלתי מתפשר על מקצועיות ושירות ללקוח, על עורך הדין לפתח, במשך השנים, יכולת להבחין בין עיקר לטפל. בנוסף, על עורך הדין להכיר היטב את הלקוח ופעילותו העסקית כדי לגבש עבורו את הפיתרון המתאים עבורו. פתרון וייעוץ המתאימים ללקוח אחד בסיטואציה מסויימת עשוים להוות ייעוץ שאינו מתאים ואף לגרום נזק ללקוח אחר באותה סיטואציה.

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?
עלינו לראות תמיד לנגד עיניינו, ובזמנים קשים בפרט, את אחריות המשרד כלפי לקוחותיו וכלפי העובדים המועסקים במשרד.