רשת מחסני מיזוג

סחר ושיווק מערכות מיזוג מתקדמות

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2002
תחום: סחר ושיווק מערכות מיזוג מתקדמות
כתובת: רשת מחסני מיזוג,
האומן 27, תלפיות
טלפון: 02-6797053
פקס: 02-6796676
דוא"ל: mizug@mmjerusalem.com
אייקון הנהלה

מנהלים

  מאיר אוחיון מנכ"ל
אייקון אודות

אודות רשת מחסני מיזוג

רשת "מחסני מיזוג" הינה רשת מובילה וידועה בתחום המיזוג, המספקת מעטפת פתרונות כוללת לשיווק ומכירת מערכות מיזוג ואביזרים נלווים.
הרשת מנוהלת על ידי בעליה שהם אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים העוסק בתחום משנת 1994, ולאורך השנים מספקת שירות לגופים ממשלתיים, מוסדות ציבור, עיריות, מועצות מקומיות וקבלני מיזוג.
לאחרונה התווסף סניף חדש בשוק הסיטונאי גבעת שאול ירושלים. כמו כן סניף רוממה בירושלים התרחב למתחם סמוך מחודש ומשופץ. כיום לחברה 7 סניפים משגשגים הממוקמים בערים ירושלים, בית שמש ומודיעין. לכל הסניפים צוות ניהול מקצועי ומיומן, הפועל על פי ערכי החברה ומבין את צרכי הלקוח.

ערכי החברה

ערכי השירות, היושרה והאמינות מהווים אבני דרך מהותיות עבור ההנהלה וצוות העובדים.
החברה פועלת על פי קודים מוסריים השואפים לספק את השירות הטוב ביותר, מתוך מטרה להביא לרמת שביעות רצון אופטימאלית עבור כל הצדדים.
מתוך כך שוקדת החברה לפתור כל בעיה או תקלה במהירות האפשרית, ע"י מתן שירות קשוב ומשולב הן למתקיני מערכות מיזוג אויר והן ללקוחות הקצה.
מיום הקמתה, שמה לה הרשת למטרה להציב רף שירות גבוה יותר מזה אשר היה קיים, על ידי הדרכה פעילה לשיפור הידע המקצועי של המתקינים, כמו גם איכות מוצרי המיזוג עצמם. 

כתוצאה משאיפה זו, החברה פועלת בשני מישורים:

 1. הדרכת מתקיני מיזוג אויר והעשרתם – הרשת מספקת שירות למתקיני מיזוג מקצועיים ומנוסים, להם מעניקה סל כלים תיאורטיים ומעשיים, הדרכות מקצועיות ומתן תמיכה בכל רגע נתון.
 1. הקצאת יועצי מיזוג מקצועיים - הרשת שואפת לקדם עסקים בתחום המיזוג, מתוך ראייה כוללת לפיה ניתן להגיע לרמת שביעות רצון ושיתוף הפעולה גבוהה בקרב לקוחותיה, רק עם רמת שירות אופטימאלית. לכן, מקצה החברה יועצי מיזוג מקצועיים, העומדים לרשות לקוחותיה הן במעמד הבחירה והרכישה בסניפים, והן בשירות טלפוני זמין ונגיש.

אספקת מערכות מיזוג ברמה הגבוהה ביותר

מיום הקמתה הרשת משתפת פעולה עם יצרני מערכות המיזוג הטובים בעולם.
על מנת לספק את הפתרונות המדויקים ביותר ללקוחות הקצה, מקפידה הרשת לעבוד עם קשת מותגים רחבה מאד של יצרנים בתחום מערכות Inverter, מערכות VRF ומערכות לחימום ולקרור מים (צ'ילרים).
כמו כן משווקת החברה, כלי עבודה מקצועיים ומגוון חלפים ואביזרים נלווים הנדרשים להתקנה ושירות.

תכניות לעתיד

החברה מתעתדת להתרחב ולהקים סניפים נוספים ברחבי הארץ.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • למידה מרחוק במערכת ההשכלה הגבוהה בישראל – האתגר

  המעבר של מערכת ההשכלה הגבוהה כולה ללמידה והוראה מרחוק, בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, מציבה בפני המערכת אתגרים מורכבים

  למידה מרחוק במערכת ההשכלה הגבוהה בישראל – האתגר

 • דרכים להתמודד מול אלימות במשפחה בצל נגיף הקורונה

  תופעת האלימות במשפחה מתעצמת בצל הופעת נגיף הקורונה והשלכותיו על חיי היום יום והתא המשפחתי. הביטוי לאלימות הוא פיזי, מילולי ונפשי, ועלול להשפיע ולהוביל לא רק לגירושים, צווי הגנה ופתיחת תיק פלילי, אלא גם לאופן שבו יתבצעו הגירושים, הסדרי הראייה, חלוקת רכוש ועוד. עו"ד ומגשרת דלית יניב-מסר, מייסדת ובעלים של 'דלית יניב-מסר משרד עו"ד', בפודקאסט המעניק טיפים ומתווה דרכי התנהלות אל מול אלימות במשפחה בשגרה ובתקופות קיצון

  דרכים להתמודד מול אלימות במשפחה בצל נגיף הקורונה

 • כיצד עושים צוואה בתקופת החירום?

  המלצה לעשות צוואה בבית, בבידוד או באישפוז

  כיצד עושים צוואה בתקופת החירום?

 • השטחת מחזור העסקים של העסק בחסות מע"מ לצרכי הזכאות למענקי הקורונה

  מדיניות המענקים של המדינה כפיצוי בעקבות משבר הקורונה יוצרת עיוותים קשים ומחייבת את העוסקים לדאוג לעצמם, כמובן בגבולות החוק

  השטחת מחזור העסקים של העסק בחסות מע"מ לצרכי הזכאות למענקי הקורונה