שמעוני גרוס ושות'

משפט מסחרי-אזרחי, דיני תקשורת, ליטיגציה מסחרית, דיני עבודה, דיני ספורט

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2018
תחום: משפט מסחרי-אזרחי, דיני תקשורת, ליטיגציה מסחרית, דיני עבודה, דיני ספורט
כתובת: לינקולן 20, בית רובינשטיין, תל אביב 6713412
טלפון: 03-9493888
פקס: 03-9493880
דוא"ל: office@shgr.co.il
אתר החברה: http://www.shgr.co.il
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ערן שמעוני, שמעוני גרוס ושות'

  ערן שמעוני

  שותף

  שמעוני גרוס ושות'

  לפרופיל המלא

  ערן שמעוני
 • אורן גרוס, שמעוני גרוס ושות'

  אורן גרוס

  שותף

  שמעוני גרוס ושות'

  לפרופיל המלא

  אורן גרוס
 • טפת רייף קרבר, שמעוני גרוס ושות'

  טפת רייף קרבר

  שותפה

  שמעוני גרוס ושות'

  לפרופיל המלא

  טפת רייף קרבר
אייקון אודות

אודות שמעוני גרוס ושות'

משרד עורכי הדין שמעוני גרוס ושות', הוקם בשנת 2018 על ידי עורכי הדין ערן שמעוני ואורן גרוס. תחומי העיסוק העיקריים של המשרד הם דיני תקשורת, ליטיגציה מסחרית, משפט אזרחי-מסחרי, דיני עבודה ודיני ספורט. הערך המרכזי העומד בבסיס פעילותו של המשרד, הוא מתן שירות אופטימאלי לכל לקוח, על פי צרכיו ודרישותיו הספציפיות. המשרד משלב מקצועיות וידע משפטי עמוק ונרחב, לצד דגש על שירות מיטבי וזמינות מלאה. מייסדי המשרד מעורבים בצורה ישירה בכל התיקים המלווים על ידי צוות המשרד.

צוות אורגני מנוסה

המשרד מונה כיום 8 עורכי דין, מתוכם 3 שותפים – ערן שמעוני ואורן גרוס, שהם השותפים המייסדים של המשרד וטפת רייף- קרבר, המנהלת את מחלקת דיני העבודה של המשרד. השותפים במשרד, הם עורכי דין ותיקים ומנוסים. הם, יחד עם עורכי הדין השכירים, עבדו לפני הקמת המשרד בפירמות עורכי הדין המובילות בישראל. הגם שהמשרד הוא משרד בוטיק, הוא מעניק ללקוחותיו מעטפת שירותים המשתרעת על פי מגוון רחב של תחומים משפטיים.

לקוחות המשרד

המשרד מייצג תאגידים מסחריים מהגדולים במשק, כמו גם גופים ציבוריים, בכל תחומי העיסוק של המשרד.
במסגרת התמחותו הייחודית של המשרד בדיני תקשורת, המשרד מייצג באופן שוטף גופי תקשורת וגופי שידור, מפיקים, יוצרים וטאלנטים, המוכרים בכל בית בישראל. 

שותפים בכירים 

עו"ד ערן שמעוני – ערן הוא שותף מייסד, בעל 20 שנות ניסיון בעריכת דין. לאורך השנים, עסק ערן בתחומי משפט רבים ומגוונים, כאשר בשנים האחרונות הוא מתמקד בשלושה תחומים עיקריים – דיני תקשורת, משפט מסחרי ודיני ספורט. ערן שירת במילואים כסנגור צבאי, כיהן כחבר ברשות הגז הטבעי של ישראל והוא מכהן כבורר במוסד לבוררות וגישור של התאחדות הכדורגל.
ערן מעניק מעת לעת הרצאות בפני עורכי דין בפורומים שונים מטעם לשכת עורכי הדין.

עו"ד אורן גרוס – אורן הוא שותף מייסד, בעל 18 שנות ניסיון בעריכת דין. לאורן ניסיון עשיר בייצוג בסכסוכים אזרחיים-מסחריים מורכבים, לרבות בתחום התאגידים, ניירות ערך, חוזים, תובענות ייצוגיות, תובענות נגזרות, ומשפט מינהלי, כמו גם בסכסוכי ירושה מורכבים ובעבירות צווארון לבן. לאורך שנות עבודתו קנה לו אורן שם כליטיגטור מוביל.
בנוסף, אורן נמנה על מקימי עמותת "בזלת" הפועלת, בין היתר, בתחום החינוך.

עו"ד טפת רייף-קרבר – טפת היא שותפה ובעלת 15 שנות ניסיון בעריכת דין. טפת המובילה במשרד את תחום דיני העבודה, תחום בו היא עוסקת לאורך שנים רבות. במסגרת תפקידה, טפת מייעצת לחברות בינלאומיות וישראליות במגוון הנושאים הקשורים ליחסי עבודה לרבות סיום העסקת עובדים, תנאי פרישה, זכויות עובדים, הכנת הסכמי עבודה, סודיות, מתן בונוסים, ועוד.

בנוסף, היא מרצה בתחום של מניעת הטרדה מינית, ומשמשת כממונה חיצונית לבירור מקרים מורכבים של הטרדות מיניות במקומות עבודה. לטפת התמחות ייחודית בייצוג רשויות מקומיות בתחומי עיסוקה לרבות הליכי שימוע וחריגות שכר. טפת התמחתה בפרקליטות  מחוז תל אביב (אזרחי), ובין השנים 2007-2005 המשיכה את דרכה כפרקליטה במחלקה לסכסוכי עבודה בפרקליטות. לאחר שנות עבודה בפרקליטות עבדה כעו"ד בתחום דיני עבודה וניהלה מחלקות דיני עבודה במשרדים מהמובילים בישראל, עד אשר הצטרפה כשותפה למשרד שמעוני גרוס ושות'.

תחומי פעילות המשרד

דיני תקשורת – המשרד נחשב לאחד ממשרדי עורכי הדין הבולטים בישראל בתחום התקשורת (מדיה, בידור). למשרד פעילות ענפה בתחום והוא מייצג את הגורמים המובילים בישראל בתחום התקשורת בעסקאות מגוונות ובין היתר בהסכמי רישיון, הסכמי הפקה, הסכמי שידור ועוד. בנוסף לכך, מלווה המשרד הפקות מכל הסוגים ועוסק באופן שוטף בייעוץ וכן בייצוג בהליכים משפטיים בתחומים של זכויות יוצרים ולשון הרע.

ליטיגציה – המשרד מעניק שירותי ליטיגציה במגוון רחב של תחומי משפט, לרבות בתחום התאגידים, ניירות ערך, חוזים, תובענות ייצוגיות, תובענות נגזרות, ומשפט מנהלי, כמו גם בסכסוכי ירושה מורכבים ובעבירות צווארון לבן. כתוצאה מהישגיו ויכולותיו של המשרד בתחום זה, רושם המשרד התרחבות מרשימה בייצוג בסכסוכים משפטיים גדולים ומורכבים.

דיני ספורט – המשרד נחשב למשרד מוביל בתחום דיני הספורט והוא מתמחה בדינים אלו גם במשפט הישראלי וגם במשפט הבינלאומי. המשרד מעניק בתחום זה ליווי מקיף ללקוחותיו לרבות ליטיגציה במסגרת בוררויות, ייצוג מועדוני כדורסל, ייצוג שחקני כדורסל בהסכמים מול מועדונים וליווים בהסכמי חסות ופרסום. ערן שמעוני מכהן כבורר במוסד לבוררות וגישור של התאחדות הכדורגל. 

דיני עבודה - המשרד מעניק שירות מעטפת משפטי בכל הקשור לדיני עבודה ובכלל זה עוסק בהכנת הסכמי העסקה, הסכמי פרישה, תנאי פרישה, הליכי סיום העסקה של עובדים, פנסיה ואפליה. המשרד מלווה חברות בעסקאות מיזוג ורכישה, לרבות בדיקת נאותות (DD), וניסוח התניות החוזיות במסמכי העסקה הנוגעים לעובדים. המשרד מייצג בתחום זה תאגידים, חברות מסחריות, רשויות מקומיות, חברות ממשלתיות ועוד.

משפט אזרחי-מסחרי – לעורכי הדין במשרד ניסיון רב שנים בטיפול בעסקאות מסחריות במגוון תחומים, לרבות הסכמי השקעה, הסכמי הפצה, הסכמי זיכיון, הסכמי רישיון והסכמים בין בעלי מניות. במסגרת זו, מעניק המשרד שירותים משפטיים שוטפים לרשתות מובילות בתחום המזון וההסעדה.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • ההשקעה הגרועה ביותר של סבא

  טיבה של השקעה שהיא כוללת בתוכה מרכיב של אי וודאות. ברוב המקרים יש קורלציה בין הסיכוי והסיכון. חוששים מהסיכון? שימו את הכסף בחיסכון, אנחנו בוחרים דווקא בסיכוי

  ההשקעה הגרועה ביותר של סבא

 • הליכי חדלות פירעון – קורונה כמאיץ תהליכי הבראה

  בעת כתיבת שורות אלה אף אחד מאיתנו לא יודע איך ייראה "היום שאחרי הקורונה" –המשק משותק וחוסר הוודאות חוגג .עם זאת ככל שאנו שוקעים לעומקו של המשבר, וודאות אחת אכזרית צפה מעלה: הסיוע אותו מתכננת ממשלת ישראל להעניק לעצמאים, עסקים קטנים ובינוניים, הוא כבר היום בבחינת מעט מידי ואולי אף מאוחר מידי

  הליכי חדלות פירעון – קורונה כמאיץ תהליכי הבראה

 • "הציפייה שלנו שמדינת ישראל תהיה בין הראשונות להתאושש ממשבר הקורונה, בצד הכלכלי בכלל, ובפרט בצד הנדלנ"י"

  הוא מטפל בחברות בנייה ציבוריות ומרכזיות במשק, אך גם במדינת ישראל- משרד הבינוי והשיכון. הוא ממלא שורה של תפקידי מפתח בלשכת עו"ד בת"א ובוועדות ארציות שונות, ומאמין בעבודה קשה ובירידה לפרטים. בין לבין, הוא גם מגיש תכנית רדיו שעוסקת בנדל"ן, משמש כנאמן תרומות של מד"א (וסירב בנימוס להתמנות לכהונת שופט). לקראת דירוג נישות עוה"ד של DUN'S 100, עו"ד חגי אדורם, מנהל פירמת עורכי הדין אדורם ושות' עוה"ד ונוטריונים, בראיון מיוחד

  "הציפייה שלנו שמדינת ישראל תהיה בין הראשונות להתאושש ממשבר הקורונה, בצד הכלכלי בכלל, ובפרט בצד הנדלנ"י"

 • זירת דיבה ושמה ZOOM

  כמה זמן ייקח עד שתבוא התלונה הראשונה על פרסום לשון הרע או פגיעה בפרטיות במסגרת שיח ב-ZOOM. והתשובה? מעט מאוד

  זירת דיבה ושמה ZOOM