מיכאל שפיגלמן, שפיגלמן, קורן, זמיר ושות' -  עורכי דין ונוטריונים
מיכאל שפיגלמן

מיכאל שפיגלמן

שותף

תפקיד: שותף

מהו המהלך המשמעותי שהובלת לאחרונה?
מחלקת הליטיגציה של משרדנו בראשותי מייצגת את שופט בית המשפט המחוזי בבאר שבע (בדימ') דן כהן בתיק ליטיגציה אזרחית מהמורכבים ומהמתוקשרים המתנהלים בישראל כיום.
בחודשים האחרונים הגענו להסדר פשרה מאד מורכב בתיק אשר סיים את ההליכים המשפטיים שנמשכו כ- 6 שנים. 

מהן החוזקות המשמעותיות של המשרד בעינייך?
הנגיעה האישית והמקצועית של כל שותף במשרד בכל תיק משפטי ובכל לקוח בו הוא מטפל. שימור היחס האישי ללקוחות המשרד והעובדה כי ההון האנושי של המשרד צמח מתוכו ומשמר את ערכי המשרד לשמירה על מצוינות ומקצועיות

מהם המהלכים המרכזיים שנעשו לאחרונה ויובילו להתחזקות המשרד בשנים הקרובות?
משרדנו ממשיך במגמה לקדם שותפים צעירים ומבטיחים אשר התחילו את דרכם אצלנו כמתמחים ובכך לטפח את דור העתיד של המשרד, זאת בשילוב של הניסיון המקצועי והידע הנרחב של הדור הוותיק והמנוס, בד בבד עם הרחבת הצוות המשפטי בלא לוותר כמלוא נימה על רמתו, מעניקים יחדיו ללקוח מעטפת משפטית מלאה מקצועית ורחבה.      

מהם האתגרים המרכזיים של החברה בשנים הקרובות?
אין ספק שבשוק התחרותי של עריכת דין בעידן הזה, כאשר לקוחות רבים מחפשים משרדים "גדולים" שהם "מותג", יש אתגר אמיתי בלהמשיך לשרת ולקבל לקוחות שמעדיפים משרד מנוסה ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר, כאשר השרות המשפטי הוא גם אישי, במעורבות מלאה של שותפים בכירים ומנוסים.

מהן המלצותיך למנהל בתחילת דרכו?
תקשיב ותהיה קשוב לאחרים, תהיה תמיד ובכל מצב עם יד על הדופק מה קורה במערכת עליה אתה מופקד.

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?
בראש ובראשונה ועם כל הכבוד לשינויים אשר חלים בשוק עריכת הדין, כעורך דין ותיק אני יכול להעיד כי מענה משפטי מקצועי ואנין וישרות זמין ומידי הינם בסופו של יום הנדבך החשוב ביותר ובעל הערך הרב ביותר ללקוחות, שפעמים רבות יכול לקבוע הצלחה או כישלון של עסק.
מקצועיות ונאמנות כלפי הלקוחות גם בזמנים קשים תוכית את עצמה לאורך זמן.