שקלרז-תירוש, משרד עורכי דין וגישור

דיני משפחה וירושות

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2014
תחום: דיני משפחה וירושות
כתובת: דרך מנחם בגין 7, בית גיבור ספורט, רמת גן
טלפון: 072-2237380
פקס: 077-3179330
דוא"ל: liat@lsh-law.co.il
אתר החברה: http://www.lsh-law.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ליאת שקלרז-הורוביץ, שקלרז-תירוש, משרד עורכי דין וגישור

  ליאת שקלרז-הורוביץ

  מייסדת ושותפה

  שקלרז-תירוש, משרד עורכי דין וגישור

 • דנה תירוש אליהו, שקלרז-תירוש, משרד עורכי דין וגישור

  דנה תירוש אליהו

  שותפה

  שקלרז-תירוש, משרד עורכי דין וגישור

אייקון אודות

אודות שקלרז-תירוש, משרד עורכי דין וגישור

שקלרז-תירוש, משרד עורכי דין וגישור הינו משרד בוטיק העוסק בדיני המשפחה והירושה ומתמחה בניהול תיקי גירושין מורכבים ובסוגיות משפטיות מאתגרות בתחום. לצוות המשרד המיומן ניסיון של למעלה מעשור בניהול תיקי גירושין מסובכים, מזונות קטינים, מזונות אישה, משמורות וזמני שהות, חלוקת רכוש, עריכת צוואות, התנגדויות לצוואה, ניהול עיזבון, הסכמים בין יורשים, הליכי הורות משותפת, פונדקאות, הסכמי ממון, והסכמי גירושין. נוסף על אלה באחרונה הצטרף המשרד לרשימת עו"ד המוסמכים לערוך ייפוי כוח מתמשכים מטעם האפוטרופוס הכללי.

צוות המשרד מצטיין בליטיגציה משפטית ומייצג לקוחותיו נאמנה בבתי המשפט לענייני משפחה וכן בבתי הדין הרבניים. המשרד מתפאר באחוזי הצלחה גבוהים ביותר וכן במספר פסקי דין תקדימיים, אשר שינו את פניהם של דיני המשפחה בישראל. ידוע בתחומו ומייצג אנשי עסקים ממובילי המשק הישראלי וכן ידוענים רבים.

עו"ד ליאת שקלרז-הורוביץ

עו"ד שקלרז-הורוביץ היא בעלת תואר ראשון במשפטים וממשל עם התמחות ביחסים בינלאומיים, ובעלת תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן עם התמחות בגישור משפחה. היא ייסדה את המשרד בשנת 2014 לאחר 8 שנים בהם צברה ניסיון בתחום ועבדה באחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים בארץ בתחום המשפחה.  בנוסף לעבודתה המשפטית היומיומית משמשת עו"ד שקלרז הורוביץ כסגנית נשיאה בוועדה לענייני משפחה של לשכת עורכי הדין, מרצה לעורכי דין צעירים מטעם לשכת עורכי הדין בכנסים והשתלמויות, בתחום דיני המשפחה, משתתפת בכנסים מקצועיים, מפרסמת מאמרים מקצועיים, מתעדכנת בצורה שוטפת בעדכוני הפסיקה החדשים ונחשבת למרואיינת מבוקשת בתחומה בכלי התקשורת.

עו"ד דנה תירוש אליהו

עו"ד תירוש אליהו, הצטרפה לשורות המשרד כשותפה ב2019, בעלת תואר ראשון במשפטים וחברה בלשכת עורכי הדין משנת 2012. תחילה התמחתה בתחום דיני הנזיקין וכן בפירוק חברות וליטיגציה ולאחר מספר שנים הסבה התמחותה לתחום דיני המשפחה וצברה ניסיון משך מספר שנים במשרד מוביל בתחום. ניסיונה המוכח של עו"ד תירוש בתחומי משפט נוספים ויכולת השליפה בזמן אמת, מקנה ללקוחות המשרד יתרון משמעותי בניהול תיקי גירושין בפרט ובכלל. עו"ד תירוש אליהו הינה מגשרת מוסמכת משמשת מרצה לעורכי דין צעירים ומפרסמת מאמרים מקצועיים בתחום.

התמחות ייחודית

לצוות המשרד מומחיות בסוגיות מורכבות של דיני המשפחה והירושה. בין היתר בכל הקשור לתאים המשפחתיים החדשים במה שקרוי "המשפחה החדשה", ובין השאר עוסקת עו"ד שקלרז הורוביץ בהסכמי הורות משותפת בין בני זוג מאותו המין, הסכמי זוגיות (הנקראים גם "הסכמי חיים משותפים") וכן הסכמים לנשיאת עוברים במסגרת הליכי פונדקאות. זהו תחום ההולך ומתפתח ועו"ד שקלרז הורוביץ הגיעה זה מכבר לפסקי דין בתחומים אלו בהם ניצחה עבור לקוחותיה. תחום הובלה נוסף של המשרד הוא בניסוח צוואות וכן ייצוג במסגרת הליכי התנגדות וניהול סכסוכי משפחה, במסגרת תיקי עיזבון. המשרד מוביל בניהול הליכים במסגרת תיקי עיזבון עם כל הקושי שהעד המרכזי אינו בין החיים. המשרד מלווה לקוחותיו על ידי שמאים ורואי חשבון מהשורה הראשונה.

בנוסף צוות המשרד מוסמך לחתימה על ייפוי כח מתמשך – כלי משפטי חדש יחסית המקנה לאדם זכות אדירה להחליט בהיותו בריא מי יהיה האפוטרופוס על גופו, ורכושו ו כאשר הוא לא יהיה כשיר לעשות זאת בעצמו. כמו כן המשרד מתמחה בעריכת הסכמי ממון.

גישור - עורכת הדין ליאת שקלרז-הורוביץ ועו"ד דנה תירוש אליהו הן מגשרות מוסמכות בעלות ניסיון עשיר בניהול הליכי גישור ויישוב סכסוכים בסוגיות משפחתיות מורכבות ובענייני ירושה, רכוש, משמורת ומזונות. הניסיון העשיר בגישור מעניק למשרד את היכולת לספק ללקוחותיו מענה שלם לצרכיהם ולהשיג את ההישגים הטובים ביותר ללא קשר לאפיק המשפטי בו מתנהל הסכסוך.

המפתח לניצחון – פעולות ראשונות נכונות ושימת לב לפרטים שעושים את ההבדל

"ידע זה כוח", ולכן המשרד דוגל ב- FIRST TO ACT, אנו מאמינות כי ביצוע הפעולות הראשונות הנכונות בכל תיק הוא המפתח לניצחון עבור לקוחות המשרד ולכן קיימת במשרד הקפדה רבה על ביצוע פעולות קריטיות אלו, לרבות הגשת צווים מדויקים, גילויי מסמכים ופעולות משפטיות שונות. כל זאת בכדי להגיע לבית המשפט עם יתרונות משמעותיים בנקודת פתיחה טובה יותר. מאחורי הקלעים המשרד מפעיל משרדי חקירות פרטיים כמו גם רואי חשבון לביצוע חקירות כלכליות, העומדים לרשותו כל העת. כמו כן, המשרד מתעדכן ומעמיק בכלל חידושי הפסיקה בתחום דיני המשפחה גם מהארץ וגם מחו"ל. 

לקוח קודם לכל

לתפיסתנו, אנו, כעורכות דין בתחום המשפחה מתפקדות בעבור לקוחותינו כמומחיות בפן המשפטי, אך לא רק. אנו משמשות נשות סודם ואמונם, ואוזן קשבת עבור לקוחותינו ומלוות אותם מתחילת המשבר ועד ליציאה מחוזקת ממנו. משכך, יתרונו הגדול של המשרד נובע משילוב יכולות מקצועיות גבוהות ביותר לצד זמינות 24-7 ותקשורת בין אישית רגישה עבור לקוחות המשרד. אנו סבורות כי כנותנות שירות הלקוח קודם לכל. נוכח האמוציות הרבות הכרוכות בניהול תיקי גירושין מורכבים המערבים ילדים, עובד המשרד בצמוד עם פסיכולוגיות ילדים ומתאמות הוריות על מנת למזער את הפגיעה בילדיהם של בני הזוג ולהביא למצב בו לא נוצרות תופעות לא רצויות כמו ניכור הורי, ותוך בניית הסכמים המפורטים לפרטי פרטים, מתוך הכרת המציאות בתחום הזה.

ליטיגציה בבתי המשפט ובבתי הדין הרבניים

לצוות המשרד ניסיון רב כמייצגות בבתי המשפט השונים לרבות בית המשפט למשפחה, בתי המשפט המחוזיים ובית המשפט העליון. כמו גם בבתי הדין הרבניים האזוריים ובבית הדין הרבני הגדול. ניסיונו העשיר של צוות המשרד בליטיגציה מעניק ללקוחות המשרד יתרון משמעותי באולמות השיפוט השונים.

ייעוץ למשרדי עורכי דין שונים

המשרד מעניק ייעוץ חיצוני בתחום דיני המשפחה עבור משרדים העוסקים במקרקעין, חברות, שוק ההון, המיסוי ועוד. במקביל פועל המשרד בשיתוף פעולה עם משרדים מעין אלו בתיקים המערבים סוגיות פיננסיות, מימוניות, נדל"ניות וכיו"ב.

הישגים בולטים

המשרד תרם רבות במהלך שנות פעילות להלכות רבות בתחום דיני המשפחה בישראל ואחראי לפסקי דין מנחים וחדשניים בסוגיות מרוץ הסמכויות, סוגיות הנוגעות למשמורת משותפת, סוגיות הנוגעות לניכור הורי, סוגיות הנוגעות לאפוטרופוסות, הערכות שווי, סוגיות הנוגעות לצו ההורות הפסיקתי, הכרה בשווי הכתובה עבור נשים, התנגדויות לצוואות וביטול צוואות, ועוד. כמו כן יש למשרד ניסיון רב ותקדימים משפטיים בכל הקשור לטיפול בעיזבונות וירושות מעבר לים.

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

בנוסף אולי יעניין אותך