שקלרז-תירוש, משרד עורכי דין וגישור

דיני משפחה וירושות

שקלרז-תירוש, משרד עורכי דין וגישור
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2014
תחום: דיני משפחה וירושות
כתובת: דרך מנחם בגין 7, בית גיבור ספורט, רמת גן
טלפון: 072-2237380
פקס: 077-3179330
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.lsh-law.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ליאת שקלרז הורוביץ

  ליאת שקלרז הורוביץ

  מייסדת ושותפה

  שקלרז-תירוש, משרד עורכי דין וגישור

 • דנה תירוש אליהו

  דנה תירוש אליהו

  שותפה

  שקלרז-תירוש, משרד עורכי דין וגישור

אייקון אודות

אודות שקלרז-תירוש, משרד עורכי דין וגישור

שקלרז-תירוש, משרד עורכי דין וגישור הינו משרד ידוע ומוביל בתחומו העוסק בדיני המשפחה והירושה ומתמחה בניהול תיקי גירושין מורכבים, תיקי עזבונות ובכלל הסוגיות משפטיות בתחום המעמד האישי. לצוות המשרד המיומן ניסיון עשיר בניהול תיקי גירושין, ידועים בציבור, מזונות קטינים, מזונות אישה, משמורות וזמני שהות, חלוקת רכוש, חלוקת אופציות, מניות ומטבעות דיגיטליים, עריכת צוואות, התנגדויות לצוואה, ניהול עיזבון, הסכמים בין יורשים, הליכי הורות משותפת, פונדקאות, הסכמי ממון, וייפויי כוח מתמשכים.
צוות המשרד מצטיין בליטיגציה משפטית ומייצג לקוחותיו נאמנה בבתי המשפט לענייני משפחה וכן בבתי הדין הרבניים. המשרד מתפאר באחוזי הצלחה גבוהים ביותר וכן בפסקי דין תקדימיים, אשר שינו את פניהם של דיני המשפחה בישראל. המשרד ימייצג מבכירי המשק הישראלי כמו גם ידוענים רבים הנמנים על לקוחותיו המרוצים.

עו"ד ליאת שקלרז-הורוביץ

עו"ד שקלרז-הורוביץ היא בעלת תואר ראשון במשפטים וממשל עם התמחות ביחסים בינלאומיים, ובעלת תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן עם התמחות בגישור משפחה. היא ייסדה את המשרד בשנת 2014 לאחר 8 שנים בהם צברה ניסיון בתחום ועבדה באחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים בארץ בתחום המשפחה. בנוסף לעבודתה המשפטית היומיומית משמשת עו"ד שקלרז הורוביץ כסגנית נשיאה בוועדה לענייני משפחה של לשכת עורכי הדין, מרצה לעורכי דין צעירים מטעם לשכת עורכי הדין בכנסים והשתלמויות, בתחום דיני המשפחה, משתתפת בכנסים מקצועיים, מפרסמת מאמרים מקצועיים, ונחשבת למרואיינת מבוקשת בתחומה בכלי התקשורת.

עו"ד דנה תירוש אליהו

עו"ד תירוש אליהו, הצטרפה לשורות המשרד כשותפה ב2019, בעלת תואר ראשון במשפטים עם התמחות בגישור וחברה בלשכת עורכי הדין משנת 2012. תחילה התמחתה בתחום דיני הנזיקין וכן בפירוק חברות וליטיגציה ולאחר מספר שנים הסבה התמחותה לתחום דיני המשפחה וצברה ניסיון משך מספר שנים במשרד מוביל בתחום. ניסיונה המוכח של עו"ד תירוש בתחומי משפט נוספים ויכולת השליפה בזמן אמת, מקנה ללקוחות המשרד יתרון משמעותי בניהול תיקי גירושין בפרט ובכלל. עו"ד תירוש אליהו הינה מגשרת מוסמכת משמשת מרצה בכנסים והשתלמויות ומפרסמת מאמרים מקצועיים בתחום.

התמחות ייחודית

צוות המשרד מתמקצע בסוגיות רכושיות מורכבות לרבות בחלוקה של מניות, אופציות ומטבעות דיגיטליים. אופציות שהבשילו וכאלה שאינן, הסכמי אופציות, הבסיס להענקתן ומשמעות המועדים להבשלת האופציות, חלוקה בעין וכיוצ'. כמו כן המשרד מתמחה בתיקי ירושה מורכבים, התנגדויות לצוואה, שאלות משפטיות בנושאים יורש אחר יורש, יורש במקום יורש, נישול מצוואה, הגבלות בצוואה, הסכמים בין יורשים ויוצ'.
עורכת הדין ליאת שקלרז-הורוביץ ועו"ד דנה תירוש אליהו הן מגשרות מוסמכות בעלות ניסיון עשיר בניהול הליכי גישור ויישוב סכסוכים בסוגיות משפחתיות מורכבות. הליך הגישור מתבצע בשתיים ומיועד למי שמעוניינים לפתור את הסכסוך תחת קורת גג אחת בדרכי נועם. עד כה נערכו במשרד מאות גישורים בענייני גירושיו וירושה, תוך הקפדה על הסכמים שימנעו סכסוך עתידי ככל הניתן ופניה לערכאות.
כל תיק המתנהל במשרד מלווה בזמן אמת ע"י צוות מומחים בהם רואי חשבון מהשורה הראשונה, פסיכולוגיים, עו"ס פרטית ומטפלים זוגיים אשר מלווים ומכוונים את הלקוח מהלך הסכסוך המשפטי ומייצרים תשתית מיטיבה להליכים משפטיים.

המפתח לניצחון – פעולות ראשונות נכונות ושימת לב לפרטים שעושים את ההבדל

"ידע זה כוח", המשרד דוגל ב-FIRST TO ACT. אנו מאמינות כי ביצוע הפעולות הראשונות הנכונות בכל תיק הוא המפתח לניצחון עבור לקוחות המשרד ולכן קיימת במשרד הקפדה רבה על ביצוע פעולות קריטיות אלו, לרבות הגשת צווים מדויקים, גילויי מסמכים ופעולות משפטיות שונות. כל זאת בכדי להגיע לבית המשפט עם יתרונות משמעותיים בנקודת פתיחה טובה יותר. מאחורי הקלעים המשרד מפעיל משרדי חקירות פרטיים כמו גם רואי חשבון לביצוע חקירות כלכליות, העומדים לרשותו כל העת. כמו כן, המשרד מתעדכן ומעמיק בכלל חידושי הפסיקה בתחום דיני המשפחה גם מהארץ וגם מחו"ל.

לקוח קודם לכל

לתפיסתנו, אנו, כעורכות דין בתחום המשפחה מתפקדות בעבור לקוחותינו כמומחיות בפן המשפטי, אך לא רק. אנו משמשות נשות סודם ואמונם, ואוזן קשבת עבור לקוחותינו ומלוות אותם מתחילת המשבר ועד ליציאה מחוזקת ממנו. משכך, יתרונו הגדול של המשרד נובע משילוב יכולות מקצועיות גבוהות ביותר לצד זמינות 24-7 ותקשורת בין אישית רגישה עבור לקוחות המשרד. אנו סבורות כי כנותנות שירות הלקוח קודם לכל. נוכח האמוציות הרבות הכרוכות בניהול תיקי גירושין מורכבים המערבים ילדים, עובד המשרד בצמוד עם פסיכולוגיות ילדים ומתאמות הוריות על מנת למזער את הפגיעה בילדיהם של בני הזוג ולהביא למניעת תופעות כמו ניכור הורי, ותוך בניית הסכמים המפורטים לפרטי פרטים, מתוך הכרת המציאות בתחום הזה.

ליטיגציה בבתי המשפט ובבתי הדין הרבניים

לצוות המשרד ניסיון רב כמייצגות בבתי המשפט השונים לרבות בית המשפט למשפחה, בתי המשפט המחוזיים ובית המשפט העליון. כמו גם בבתי הדין הרבניים האזוריים ובבית הדין הרבני הגדול. ניסיונו העשיר של צוות המשרד בליטיגציה מעניק ללקוחות המשרד יתרון משמעותי באולמות השיפוט השונים.

ייעוץ למשרדי עורכי דין שונים

המשרד מעניק ייעוץ חיצוני בתחום דיני המשפחה עבור משרדים העוסקים במקרקעין, חברות, שוק ההון, המיסוי ועוד. במקביל פועל המשרד בשיתוף פעולה עם משרדים מעין אלו בתיקים המערבים סוגיות פיננסיות, מימוניות, ניהול עיזבונות, סוגיות נדל"ניות וכיו"ב.

הישגים בולטים

המשרד תרם רבות במהלך שנות פעילות להלכות רבות בתחום דיני המשפחה בישראל ואחראי לפסקי דין מנחים וחדשניים בעניינימזונות, מרוץ הסמכויות, סוגיות הנוגעות למשמורת משותפת, סוגיות הנוגעות לניכור הורי, סוגיות הנוגעות לאפוטרופוסות, הערכות שווי, סוגיות הנוגעות לצו ההורות הפסיקתי, הכרה בשווי הכתובה עבור נשים, התנגדויות לצוואות וביטול צוואות, ועוד למשרד ניסיון רב בכל הקשור לטיפול בעיזבונות וירושות מעבר לים.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת שקלרז-תירוש, משרד עורכי דין וגישור

 • ילדי גירושין בצל נגיף הקורונה

  ילדי גירושין בצל נגיף הקורונה

  יש הורים פרודים אשר מנצלים את ההגבלות הקיימות והיעדר של הוראה מפורשת בעניין, על מנת לנכס לעצמם את ילדיהם ומונעים קיומם של זמני שהות עם ההורה אחר. ומנגד, יש הורים ש"נכנסים לבידוד", על מנת להימנע מקיומם של זמני שהות עם קטינים בהיעדר מסגרות חינוך

  ילדי גירושין בצל נגיף הקורונה

 • הסדרי ראיה ותשלום מזונות בצל הקורונה

  הסדרי ראיה ותשלום מזונות בצל הקורונה

  אם בימי שגרה לא תמיד אפשר לעמוד בזמני השהות והסדרי ראיית הילדים, מה קורה בעידן הקורונה? עורכת דין ליאת שקלרז-הורוביץ בפודקאסט המסביר מה ניתן לעשות כשאחד ההורים בבידוד, מה הדין בנוגע לתשלום מזונות אם אחד ההורים נכנס כעת לחל"ת, מה קורה אם אחד ההורים גר אצל הוריו ויש חשש מביקורי הנכדים, ובכלל, כיצד ניתן לנהל נכון את האחריות על הילדים בתקופה המאתגרת בה אנו נמצאים

  הסדרי ראיה ותשלום מזונות בצל הקורונה

 • חשיבותה של הצוואה ההדדית

  חשיבותה של הצוואה ההדדית

  לא ברור האם יש חיים אחרי המוות, אבל מריבות על ירושה ישנן בוודאות. צוואה מפורטת ומנומקת היורדת לפרטי פרטים עשויה למנוע שנים של מריבות וסכסוכים על ירושה שהשאירו המנוחים. מדוע נכון לעשות צוואה הדדית? כיצד מבטיחים שהכספים יועברו לילדים והאם יש צורך למנות מנהל עזבון. הפודקאסט של עו"ד ליאת שקלרז-הורוביץ

  חשיבותה של הצוואה ההדדית

 • הסכם ממון – ההסכם שמסדר את הנישואים שלכם

  הסכם ממון – ההסכם שמסדר את הנישואים שלכם

  אם בעבר אנשים היו חושבים פעמים רבות לפני שהיו מדברים עם בני זוגם על הסכם ממון, הרי שבשנים האחרונות הסכם הממון הפך לתופעה מקובלת אשר יתרונותיה הגלויים גורמים לזוגות רבים 'לשים את הקלפים' על השולחן ולהיות מוכנים לכל מקרה שיבוא – ולפי הסטטיסטיקה – הוא בהחלט יכול להגיע. "עדיף לחוות אי נעימות קצרה אך בוגרת שיכולה לחזק את הקשר, מאי נעימות ארוכה, מתישה ויקרה במידה ולא חתמתם על הסכם ממון והגעתם לבית משפט במסגרת גירושין". הפודקאסט של עו"ד דנה תירוש אליהו

  הסכם ממון – ההסכם שמסדר את הנישואים שלכם

 • הכירו את המנהלת – ליאת שקלרז הורוביץ

  הכירו את המנהלת – ליאת שקלרז הורוביץ

  הכירו את המנהלת – ליאת שקלרז הורוביץ

 • הכר את המנהלת – דנה תירוש אליהו

  הכר את המנהלת – דנה תירוש אליהו

  הכר את המנהלת – דנה תירוש אליהו

 • חיסוני קורונה לקטינים – תעורר מחלוקות בין הורים פרודים? ומה תשובת המשפט בעניין

  חיסוני קורונה לקטינים – תעורר מחלוקות בין הורים פרודים? ומה תשובת המשפט בעניין

  בהיעדר מחקרים מבוססים או חוות דעת סדורות באשר ליעילות החיסונים או תופעות הלוואי הנלוות להם, ניכר כי בתי המשפט יצטרכו לקחת בחשבון את כלל השיקולים הרלוונטיים בטרם החלטה בדבר מתן חיסוני קורונה לקטינים במקרה של מחלוקות בין ההורים

  חיסוני קורונה לקטינים – תעורר מחלוקות בין הורים פרודים? ומה תשובת המשפט בעניין

 • מיכאל שטראוס ז

  מיכאל שטראוס ז"ל נפטר והותיר אחריו צוואה, האם יכול היה במסגרת צוואתו להגביל את בני הזוג של נכדיו לרשת עמם?

  פטירתו של איש העסקים מיכאל שטראוס ז"ל העלתה לכותרות שאלות רבות אודות עריכת צוואה ועד כמה, אם בכלל, יוכל המוריש המנוח לשלוט על חיי יורשיו באמצעות צוואתו?

  מיכאל שטראוס ז"ל נפטר והותיר אחריו צוואה, האם יכול היה במסגרת צוואתו להגביל את בני הזוג של נכדיו לרשת עמם?

 • האם הסכם הממון משפיע רק על מערכת היחסים בין בני זוג או גם על רשויות המס?

  האם הסכם הממון משפיע רק על מערכת היחסים בין בני זוג או גם על רשויות המס?

  מתי רשות המיסים תכיר בהסכם ממון הקובע הפרדה רכושית מלאה בין בני זוג כפוטר את הבעלים המוכר נכס ממס שבח או מזכה את הרוכש בהקלה או בפטור ממס רכישה?

  האם הסכם הממון משפיע רק על מערכת היחסים בין בני זוג או גם על רשויות המס?

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פורום בכירי תחום המיסוי 2022

  בתאריך ה- 7.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי תחום המיסוי.

  פורום בכירי תחום המיסוי 2022

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022