שקלרז-תירוש, משרד עורכי דין וגישור

דיני משפחה וירושות

שקלרז-תירוש, משרד עורכי דין וגישור
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2014
תחום: דיני משפחה וירושות
כתובת: דרך מנחם בגין 7, בית גיבור ספורט, רמת גן
טלפון: 03-7171611
פקס: 03-7171612
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.lsh-law.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ליאת שקלרז הורוביץ

  ליאת שקלרז הורוביץ

  מייסדת ושותפה

  שקלרז-תירוש, משרד עורכי דין וגישור

 • דנה תירוש אליהו

  דנה תירוש אליהו

  שותפה

  שקלרז-תירוש, משרד עורכי דין וגישור

אייקון אודות

אודות שקלרז-תירוש, משרד עורכי דין וגישור

שקלרז-תירוש, משרד עורכי דין וגישור הינו משרד עו"ד מוביל בתחום דיני המשפחה והירושה. המשרד מתמחה בניהול תיקי גירושין מורכבים, תיקי עזבונות ובכלל סוגיות משפטיות בתחום המעמד האישי. בין תחומי העיסוק של המשרד התמחות ספיציפית בגירושי הייטק, איזון אופציות ומניות ומשכך על לקוחות המשרד נמנים ממובילי המשק הישראלי.
המשרד מתפאר באחוזי הצלחה גבוהים ביותר, כמו גם בפסקי דין תקדימיים ששינו את פני דיני המשפחה בישראל, ובין היתר, בתקדימים בתחום ההגירה ובתחום הניכור ההורי, ובקרוב למאה אחוזי הצלחה בערעורים לערכאות השיפוט הגבוהות.
המשרד מתמקצע בתיקי מזונות קטינים, ידועים בציבור, משמורות וזמני שהות, חלוקת רכוש, חלוקת אופציות, מניות ומטבעות דיגיטליים, עריכת צוואות, התנגדויות לצוואה, ניהול עיזבון, ירושות ותיקי התנגדויות, הסכמים בין יורשים, בהם טיפול בתיק שהסתיים בפסק דין לטובת תוקפו של הסכם בין יורשים, בהליכי הורות משותפת, פונדקאות, הסכמי ממון, וייפויי כוח מתמשכים.
המשרד, המטפל בגישורים רבים, הקים מחלקת גישור ייעודית בכדי להעניק ללקוחותיו טיפול ממוקד ומדויקהתפור למידותיהם.
הצוות, המצטיין בליטיגציה משפטית, מייצג את לקוחותיו בבתי המשפט לענייני משפחה, בערכאות הערעור וכן בבתי הדין הרבניים.
חוזקתו הייחודית של המשרד הוא בהיותו בית עבור לקוחותיו, המציע מעורבות אישית של השותפות, תוך זמינות מלאה.
בנוסף, המשרד פועל בשיתוף פעולה עם מארג של בעלי ובעלות מקצוע מכל התחומים הסובבים את תחום דיני המשפחה, המלווים יחד את הלקוחות ומעניקים מעטפת כוללת של שירותים.
המומחיות והמומחים הפועלים יחד עם שותפות המשרד כוללים עובדת סוציאלית ששימשה בעברה כמנהלת אגף הרווחה בעיריית תל אביב, האמונה על הכנת הלקוחות לפני תסקירים, מתאמת הורית, חוקרים, פסיכולוגית ילדים המסייעת בכל הקשור לפן הרגשי של הילדים, בנוסף המשרד מציע שירותים מקיפים וייחודים, בהם שירותי יועצי ויועצות מס, ורואי חשבון המתמחים בהערכות שווי. המעטפת המקיפה של טובי המומחים בתחומם והתמיכה ההוליסטית בשילוב המצוינות המקצועית של המשרד, מהווים ערך מוסף עבור לקוחות המשרד הנמצאים בתקופה מאתגרת ומסייעים להם לצלוח אותה באופן מיטבי.

עו"ד ליאת שקלרז-הורוביץ

עו"ד שקלרז-הורוביץ היא בעלת תואר ראשון במשפטים וממשל עם התמחות ביחסים בינלאומיים ובעלת תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן עם התמחות בגישור משפחה. היא ייסדה את המשרד בשנת 2014, לאחר 8 שנים בהם צברה ניסיון בתחום ועבדה באחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים בישראל בתחום המשפחה.
בנוסף, משמשת עו"ד שקלרז הורוביץ כסגנית נשיאה בוועדה לענייני משפחה של לשכת עורכי הדין, מרצה לעורכי דין צעירים מטעם לשכת עורכי הדין בכנסים והשתלמויות בתחום דיני המשפחה, משתתפת בכנסים מקצועיים, מפרסמת מאמרים מקצועיים ונחשבת למרואיינת מבוקשת בתחומה בכלי התקשורת.

עו"ד דנה תירוש אליהו

עו"ד תירוש אליהו הצטרפה לשורות המשרד כשותפה בשנת 2019, והיא בעלת תואר ראשון במשפטים עם התמחות בגישור וחברה בלשכת עורכי הדין משנת 2012. תחילה התמחתה בתחום דיני הנזיקין ובפירוק חברות וליטיגציה, ולאחר מספר שנים הסבה התמחותה לתחום דיני המשפחה וצברה ניסיון משך מספר שנים במשרד מוביל בתחום. ניסיונה המוכח של עו"ד תירוש בתחומי משפט נוספים ויכולת השליפה בזמן אמת, מקנה ללקוחות המשרד יתרון משמעותי בניהול תיקי גירושין. עו"ד תירוש אליהו משמשת כמגשרת מוסמכת, מרצה בכנסים והשתלמויות ומפרסמת מאמרים מקצועיים בתחום.

מומחיות ייחודית

צוות המשרד מתמקצע בסוגיות רכושיות מורכבות לרבות בחלוקה של מניות, אופציות ומטבעות דיגיטליים. אופציות שהבשילו וכאלה שלא, הסכמי אופציות, הבסיס להענקתן ומשמעות המועדים להבשלת האופציות, חלוקה בעין וכיו"ב. המשרד מתמחה בתיקי ירושה מורכבים, התנגדויות לצוואה, שאלות משפטיות בנושאים יורש אחר יורש, יורש במקום יורש, נישול מצוואה, הגבלות בצוואה, הסכמים בין יורשים וכיו"ב.
עו"ד שקלרז-הורוביץ ועו"ד תירוש אליהו משמשות כמגשרות מוסמכות ובעלות ניסיון עשיר בניהול הליכי גישור ויישוב סכסוכים בסוגיות משפחתיות מורכבות. הליך הגישור מתבצע בשתיים ומיועד למי שמעוניינים לפתור את הסכסוך תחת קורת גג אחת בדרכי נועם. עד כה נערכו במשרד מאות גישורים בענייני גירושין וירושה, תוך הקפדה על הסכמים שימנעו סכסוך עתידי ככל הניתן ופניה לערכאות.

First to Act

"ידע הוא כוח", המשרד דוגל ב-FIRST TO ACT. אנו מאמינות כי ביצוע הפעולות הראשונות הנכונות בכל תיק הוא המפתח לניצחון עבור לקוחות המשרד ולכן קיימת במשרד הקפדה רבה על ביצוע פעולות קריטיות אלו, לרבות הגשת צווים מדויקים, גילויי מסמכים ופעולות משפטיות שונות, בכדי להגיע לבית המשפט עם יתרונות משמעותיים בנקודת פתיחה טובה יותר. מאחורי הקלעים מפעיל המשרד משרדי חקירות פרטיים ורואי חשבון לביצוע חקירות כלכליות, מתעדכן ומעמיק בכלל חידושי הפסיקה בתחום דיני המשפחה, הן מהארץ והן מחו"ל.

הלקוחות בלב העשייה

שותפות המשרד משמשות כמומחיות בפן המשפטי, אך גם כנשות אמונם של לקוחותיהן, המלוות אותם מתחילת המשבר ועד ליציאה מחוזקת ממנו. לכן יתרונו הגדול של המשרד נובע משילוב יכולות מקצועיות גבוהות ביותר לצד זמינות 24-7 ותקשורת בין אישית רגישה עבור לקוחות המשרד. שותפות המשרד וצוותו רואה את לקוחות המשרד בלב העשייה בכל עת. לכן, נוכח האמוציות הרבות הכרוכות בניהול תיקי גירושין מורכבים המערבים ילדים, עובד המשרד בצמוד עם פסיכולוגיות ילדים ומתאמות הוריות על מנת למזער את הפגיעה בילדיהם של בני הזוג ולהביא למניעת תופעות כמו ניכור הורי, כל זאת תוך בניית הסכמים מפורטים מתוך הכרת המציאות בתחום.

ליטיגציה בבתי המשפט ובבתי הדין הרבניים

לצוות המשרד ניסיון רב כמייצגות בבתי המשפט השונים לרבות בית המשפט למשפחה, בתי המשפט המחוזיים ובית המשפט העליון. כמו גם, בבתי הדין הרבניים האזוריים ובבית הדין הרבני הגדול. ניסיונו העשיר של צוות המשרד בליטיגציה מעניק ללקוחות המשרד יתרון משמעותי באולמות השיפוט השונים.

ייעוץ למשרדי עורכי דין

המשרד מעניק ייעוץ חיצוני בתחום דיני המשפחה עבור משרדים העוסקים במקרקעין, חברות, שוק ההון, המיסוי ועוד. במקביל פועל המשרד בשיתוף פעולה עם משרדים מעין אלו בתיקים המערבים סוגיות פיננסיות, מימוניות, ניהול עיזבונות, סוגיות נדל"ניות וכיו"ב.

הישגים בולטים

המשרד תרם רבות במהלך שנות פעילותו להלכות רבות בתחום דיני המשפחה בישראל ואחראי לפסקי דין מנחים וחדשניים בענייני ההגירה ובתחום הניכור ההורי, בענייני מזונות, מרוץ הסמכויות, סוגיות הנוגעות למשמורת משותפת, סוגיות הנוגעות לאפוטרופסות, הערכות שווי, סוגיות הנוגעות לצו ההורות הפסיקתי, הכרה בשווי הכתובה עבור נשים, התנגדויות לצוואות וביטול צוואות ועוד.
למשרד ניסיון רב בכל הקשור לטיפול בעיזבונות וירושות מעבר לים.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת שקלרז-תירוש, משרד עורכי דין וגישור

 • האם הסכם הממון משפיע רק על מערכת היחסים בין בני זוג או גם על רשויות המס?

  האם הסכם הממון משפיע רק על מערכת היחסים בין בני זוג או גם על רשויות המס?

  מתי רשות המיסים תכיר בהסכם ממון הקובע הפרדה רכושית מלאה בין בני זוג כפוטר את הבעלים המוכר נכס ממס שבח או מזכה את הרוכש בהקלה או בפטור ממס רכישה?

  האם הסכם הממון משפיע רק על מערכת היחסים בין בני זוג או גם על רשויות המס?

 • מיכאל שטראוס ז

  מיכאל שטראוס ז"ל נפטר והותיר אחריו צוואה, האם יכול היה במסגרת צוואתו להגביל את בני הזוג של נכדיו לרשת עמם?

  פטירתו של איש העסקים מיכאל שטראוס ז"ל העלתה לכותרות שאלות רבות אודות עריכת צוואה ועד כמה, אם בכלל, יוכל המוריש המנוח לשלוט על חיי יורשיו באמצעות צוואתו?

  מיכאל שטראוס ז"ל נפטר והותיר אחריו צוואה, האם יכול היה במסגרת צוואתו להגביל את בני הזוג של נכדיו לרשת עמם?

 • חיסוני קורונה לקטינים – תעורר מחלוקות בין הורים פרודים? ומה תשובת המשפט בעניין

  חיסוני קורונה לקטינים – תעורר מחלוקות בין הורים פרודים? ומה תשובת המשפט בעניין

  בהיעדר מחקרים מבוססים או חוות דעת סדורות באשר ליעילות החיסונים או תופעות הלוואי הנלוות להם, ניכר כי בתי המשפט יצטרכו לקחת בחשבון את כלל השיקולים הרלוונטיים בטרם החלטה בדבר מתן חיסוני קורונה לקטינים במקרה של מחלוקות בין ההורים

  חיסוני קורונה לקטינים – תעורר מחלוקות בין הורים פרודים? ומה תשובת המשפט בעניין

 • הכירו את המנהלת – ליאת שקלרז הורוביץ

  הכירו את המנהלת – ליאת שקלרז הורוביץ

  הכירו את המנהלת – ליאת שקלרז הורוביץ

 • הכר את המנהלת – דנה תירוש אליהו

  הכר את המנהלת – דנה תירוש אליהו

  הכר את המנהלת – דנה תירוש אליהו

 • ילדי גירושין בצל נגיף הקורונה

  ילדי גירושין בצל נגיף הקורונה

  יש הורים פרודים אשר מנצלים את ההגבלות הקיימות והיעדר של הוראה מפורשת בעניין, על מנת לנכס לעצמם את ילדיהם ומונעים קיומם של זמני שהות עם ההורה אחר. ומנגד, יש הורים ש"נכנסים לבידוד", על מנת להימנע מקיומם של זמני שהות עם קטינים בהיעדר מסגרות חינוך

  ילדי גירושין בצל נגיף הקורונה

 • הסדרי ראיה ותשלום מזונות בצל הקורונה

  הסדרי ראיה ותשלום מזונות בצל הקורונה

  אם בימי שגרה לא תמיד אפשר לעמוד בזמני השהות והסדרי ראיית הילדים, מה קורה בעידן הקורונה? עורכת דין ליאת שקלרז-הורוביץ בפודקאסט המסביר מה ניתן לעשות כשאחד ההורים בבידוד, מה הדין בנוגע לתשלום מזונות אם אחד ההורים נכנס כעת לחל"ת, מה קורה אם אחד ההורים גר אצל הוריו ויש חשש מביקורי הנכדים, ובכלל, כיצד ניתן לנהל נכון את האחריות על הילדים בתקופה המאתגרת בה אנו נמצאים

  הסדרי ראיה ותשלום מזונות בצל הקורונה

 • חשיבותה של הצוואה ההדדית

  חשיבותה של הצוואה ההדדית

  לא ברור האם יש חיים אחרי המוות, אבל מריבות על ירושה ישנן בוודאות. צוואה מפורטת ומנומקת היורדת לפרטי פרטים עשויה למנוע שנים של מריבות וסכסוכים על ירושה שהשאירו המנוחים. מדוע נכון לעשות צוואה הדדית? כיצד מבטיחים שהכספים יועברו לילדים והאם יש צורך למנות מנהל עזבון. הפודקאסט של עו"ד ליאת שקלרז-הורוביץ

  חשיבותה של הצוואה ההדדית

 • הסכם ממון – ההסכם שמסדר את הנישואים שלכם

  הסכם ממון – ההסכם שמסדר את הנישואים שלכם

  אם בעבר אנשים היו חושבים פעמים רבות לפני שהיו מדברים עם בני זוגם על הסכם ממון, הרי שבשנים האחרונות הסכם הממון הפך לתופעה מקובלת אשר יתרונותיה הגלויים גורמים לזוגות רבים 'לשים את הקלפים' על השולחן ולהיות מוכנים לכל מקרה שיבוא – ולפי הסטטיסטיקה – הוא בהחלט יכול להגיע. "עדיף לחוות אי נעימות קצרה אך בוגרת שיכולה לחזק את הקשר, מאי נעימות ארוכה, מתישה ויקרה במידה ולא חתמתם על הסכם ממון והגעתם לבית משפט במסגרת גירושין". הפודקאסט של עו"ד דנה תירוש אליהו

  הסכם ממון – ההסכם שמסדר את הנישואים שלכם

בנוסף אולי יעניין אותך