ATRADE - אייטרייד

חברה למסחר עצמאי בשוק ההון

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2006
כתובת: רח' שנקר 9, הרצליה פיתוח 4672509
טלפון: 1700-707027
פקס: 09-9627027
אתר החברה: http://www.atrade.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

אייקון אודות

אודות ATRADE - אייטרייד

חברת ATRADE, מקבוצת AVATRADE הבינלאומית, הינה חברה למסחר עצמאי בשוק ההון, אשר מספקת מסחר במגוון רחב של אפיקי השקעה באמצעות חוזי הפרשים (CFD) על: מדדים, סחורות, מט"ח, מניות ואג"ח. קבוצת AVATRADE מספקת את שירותיה למאות אלפי לקוחות בלמעלה מ-160 מדינות בעולם. בנוסף לכך, פועלת AVATRADE על פי דרישות רגולטוריות שקבעו רשויות רבות בניהן האיחוד האירופי, יפן, דרום אפריקה, קנדה ואוסטרליה, והיא פועלת תחת פיקוחו של הבנק המרכזי של אירלנד. גם בישראל, ATRADE בעלת רישיון לניהול זירת סוחר.

הרישיון מטעם הרשות לניירות ערך התקבל לאחר שחברת ATRADE פעלה נמרצות לקידום החקיקה והסדרת הפיקוח בתחום, מתוך ראיה כי כינון רגולציה בישראל מהווה צעד חשוב ומשמעותי, שיביא ליישור קו עם המדינות המפותחות בעולם, בהן קיומה של הרגולציה הפך את הזירות והשימוש בהן לחלק בלתי נפרד מהפעילות המקובלת בשוק ההון. במסגרת זאת, חברת ATRADE קיבלה את הרישיון ומשכך החברה נדרשת לסטנדרטים של שקיפות, שמירה על כספי הלקוחות, הון עצמי מינימלי ודיווחים שוטפים ותקופתיים לרשות לניירות ערך ועוד.

ATRADE דואגת להנגיש ללקוחותיה שירות ללא פשרות ורואה בקידמה, בטכנולוגיה ובחדשנות ערך מוסף משמעותי והכרחי עבורם. משום כך, היא מספקת את מערכות המסחר הטובות בעולם הכוללות כלים מתקדמים למסחר העצמאי. ATRADE מספקת ללקוחותיה שירות אמין, יציב והתחרותי ביותר בשוק.

מערכות המסחר מהמובילות בעולם

חברת ATRADE פותחת דלת לציבור הרחב לעולם שוק ההון הבינלאומי, בדגש על צרכי הלקוח. החברה מספקת ללקוחותיה את מערכות המסחר מהמובילות בעולם MetaTrader 4 ,-WebTrader ואפליקציית ATRADEGO.

MetaTrader 4 היא מערכת המשלבת בין ממשק מסחר נוח וידידותי לבין אפשרויות מתקדמות לניתוח גרפים, בין אם עבור הסוחר העושה את צעדיו הראשונים בעולם המסחר ובין אם סוחר מומחה בעל ניסיון.
MetaTrader 4 היא מערכת המסחר הפופולארית בעולם.
החברה מספקת פלטפורמת מסחר נוחה וידידותית למשתמש, WebTrader. ההתחברות לפלטפורמת המסחר הינה אונליין, כלומר ניתן להתחבר אליה בקלות ובמהירות ללא צורך בהתקנה.

בנוסף, ATRADE מציעה אפליקציית מסחר ATRADEGO מבית AVATRADE הבינלאומית המאפשרת התחברות מהירה למגוון רחב של מכשירים ושימוש בפיצ'רים טכנולוגיים מתקדמים.

מגוון רחב של אפיקי השקעה בשוק ההון

בחברת ATRADE מאמינים כי האינטגרציה בין מערכת מסחר מקצועית לבין היצע מגוון של מוצרי השקעה היא הנוסחה המנצחת ולכן החברה מקפידה להגדיל את מוצרי ההשקעה שהיא מעמידה לרשות לקוחותיה ולהעניק את ההיצע הרחב והמקיף ביותר.

בין מוצרי ההשקעה של החברה ניתן למצוא את המכשירים הבאים:
מטבעות
עשרות חוזי הפרשים (CFD) על צמדי מטבעות מרחבי העולם, ביניהם מטבעות מובילים ופופולאריים, המכתיבים את כלכלות השוק. מטבעות עיקריים: EUR, USD, GBP AUD, NZD, JPY, CHF, CAD, וכו' מטבעות אקזוטיים: ZAR, DKK, NOK, ILS, SEK, MXN, SGD.

סחורות
בשל הביקוש הרב שצבר תחום זה בקרב המשקיעים בשנים האחרונות, ההיצע בתחום זה כולל מגוון עשיר של חוזי הפרשים (CFD) על סחורות, מהמובילות והנסחרות ביותר בבורסות הגדולות בעולם, בהן אנרגיה: נפט, דלק, גז טבעי וגז חימום.

חקלאות: תירס, סוכר, חיטה, סויה, כותנה וקפה. מתכות: זהב, כסף, נחושת ופלטינה.

מדדים
חוזי הפרשים (CFD) על המדדים המרכזיים והסחירים ביותר בבורסות העולמיות, בהן מדדים מארה"ב: S&P500, NASDAK 100, DJ30 וכו'.

מדדים אירופיים
CAC 40, DAX 30, FTSE 100, DJ EURO STOXX 50.

מניות
האפיק המנייתי מהווה נדבך חשוב ומשמעותי בשווקי ההון, מאחר ומדובר באחד האפיקים הפיננסיים המבוקשים והפופולאריים ביותר בשוק ההון.
פלטפורמות המסחר מאפשרות גם מסחר ממונף במניות הנסחרות באמצעות חוזי הפרשים (CFD).

אג"ח
חוזי הפרשים על אג"ח באירופה (euro zone) וביפן (japan debt).

מידע לסוחר

החברה מספקת ללקוחותיה הדרכות מקיפות לשימוש במערכות המסחר המתקדמות בעולם MetaTrader 4 ו-WebTrader ובמגוון הכלים שמעמידות מערכות המסחר לשימוש הסוחרים.

במסגרת המידע ATRADE מעניקה לסוחרים מגוון כלים לשימוש במערכות המסחר, שיעזרו להם לסחור בצורה קלה יותר:

• הדרכה על מערכת המסחר - אנו מעניקים ללקוחותינו סרטונים מקוונים (וובינרים) המלמדים כיצד להשתמש במערכת המסחר ובנוסף הכרות עם הכלים אשר עומדים לרשותם במסגרת המערכת.

• חשבון דמו למסחר בתנאי אמת ללא תשלום וזאת למסגרת תרגול והתמקצעות.

מדוע לבחור ב-ATRADE?

ATRADE מהווה את חוד החנית של המסחר העצמאי בישראל.

מלבד היתרונות שפורטו לעיל, יש לזכור כי למסחר עצמאי באייטרייד יתרונות עיקריים לעומת אפשרויות השקעה אחרות, ביניהם:
• אפשרות לסחור גם בשורט של אפיק ההשקעה ולא רק בלונג.
• עמלות מסחר נמוכות.
• מסחר ממונף.
• מימוש חלק יחסי של עיסקה.
• ביצוע מסחר ישירות מהגרף.
• אפשרות לפתיחת חשבון החל מ$100.
• מסחר באמצעות הסלולרי מכל מקום ובכל זמן.
• מערך שירות לקוחות מקצועי ואישי.
• כספי לקוחות מוגנים בחשבונות נאמנות.

הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם. פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אובדן מלוא כספי ההשקעה בתוך זמן קצר.

החברה, המפעילה זירה זו, פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר. המסחר באייטרייד באמצעות חוזי הפרשים (CFD).

אין באישור שנותנת רשות ניירות ערך לניהול הזירה אישור לטיב המסחר בזירה או במכשירים הפיננסיים הנסחרים בזירה, או אישור כי מדובר באפיק השקעה בטוח או מומלץ.

 

אייקון מאמרים

מאמרים מאת ATRADE - אייטרייד

 • "יש משהו בספורט שהוא מאד אסטרטגי"

  אילי קליימן סידי, מנכ"לית Atrade: "כדורגל באופן חד משמעי תורם לי מבחינת ניהול. להסתכל על מאמן זה כמו להסתכל על מנכ"ל"

  "יש משהו בספורט שהוא מאד אסטרטגי"

 • הפודקאסט של אילי: המדריך לשוק ההון

  הפודקאסט של אילי: המדריך לשוק ההון

  נפגשנו עם אילי סידי קליימן, מנכ"לית ATRADE לשיחה על מתי, איך וכיצד להשקיע בשוק ההון, ומה צריך לדעת לפני שמתחילים להשקיע?

  הפודקאסט של אילי: המדריך לשוק ההון

בנוסף אולי יעניין אותך