RK Invest Law, PBC

משרדנו מעניק שירותי ליווי וייצוג משפטיים ליועצי השקעות, קרנות השקעה, לקוחות פרטיים וניהול הון ועושר משפחתי וכן למוסדות פיננסיים, במגוון נושאים הקשורים לחוקי ניירות ערך ורגולציה אמריקאית, חוקי ציות וחקירות של גופי אכיפה. כמו כן, אנו מייעצים לחברות בנושאים הכרוכים באחריות חברתית תאגידית (CSR), ומייעצים לגופים מוסדיים ובעלי עניין בנוגע להשפעה של סוגיות סביבתיות, חברתיות וממשלתיות (ESG) על נושאי קיימות עסקית.

RK Invest Law, PBC
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: R|K Invest Law, PBC הינו משרד עורכי דין, המאוגד כתאגיד לתועלת הציבור במדינת דלאוור החל משנת 2019.
תחום: משרדנו מעניק שירותי ליווי וייצוג משפטיים ליועצי השקעות, קרנות השקעה, לקוחות פרטיים וניהול הון ועושר משפחתי וכן למוסדות פיננסיים, במגוון נושאים הקשורים לחוקי ניירות ערך ורגולציה אמריקאית, חוקי ציות וחקירות של גופי אכיפה. כמו כן, אנו מייעצים לחברות בנושאים הכרוכים באחריות חברתית תאגידית (CSR), ומייעצים לגופים מוסדיים ובעלי עניין בנוגע להשפעה של סוגיות סביבתיות, חברתיות וממשלתיות (ESG) על נושאי קיימות עסקית.
כתובת: 1725 Eye Street, NW
Suite 300
Washington, DC 20006
טלפון: 6447171(202)1+ ,972-52-612-1364+
פקס: 1-866-788-9942+
אתר החברה: http://www.investlaw.net
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

  • ריצ'רד  קירבי, RK Invest Law, PBC

    ריצ'רד קירבי

    שותף

    RK Invest Law, PBC

  • בתיה רוט, RK Invest Law, PBC

    בתיה רוט

    שותפה

    RK Invest Law, PBC

אייקון אודות

אודות RK Invest Law, PBC

R|K Invest Law, PBC הינו משרד עורכי דין, המאוגד כתאגיד לתועלת הציבור במדינת דלאוור החל משנת 2019.  משרדנו מעניק שירותי ליווי וייצוג משפטיים ליועצי השקעות, קרנות השקעה, לקוחות פרטיים וניהול הון ועושר משפחתי וכן למוסדות פיננסיים, במגוון נושאים הקשורים לחוקי ניירות ערך ורגולציה אמריקאית, חוקי ציות וחקירות של גופי אכיפה. כמו כן, אנו מייעצים לחברות בנושאים הכרוכים באחריות חברתית תאגידית (CSR), ומייעצים לגופים מוסדיים ובעלי עניין בנוגע להשפעה של סוגיות סביבתיות, חברתיות וממשלתיות (ESG) על נושאי קיימות עסקית. בין היתר, משרדנו מסייע לחברות לנווט דרך מכשולי רגולציה הקשורים בחוקי ותקנות ניירות ערך, בלוקצי'ן נושאי רגולציה וציות מתקדמים וכן ייצוג וליווי גופים עסקיים ומוסדיים בכל הקשור לאכיפה ועמידה בתקנות עבור יועצי השקעות, קרנות השקעה, לקוחות פרטיים וכן למוסדות פיננסיים. בנוסף, אנו מעניקים יעוץ משפטי עבור לקוחות המבקשים להעמיק את הבנתם בכל הקשור לחדשנות טכנולוגית והשפעתה על עולם המשפט.

ריצ'ארד קירבי, שותף מייסד במשרדנו, מסייע בפתרון סוגיות עסקיות מסחריות מורכבות בתחומי התאגידים, ניהול, ניירות ערך וחדלות פירעון. עם למעלה משלושה עשורים של ניסיון משפטי ועסקי, עו"ד קירבי מייצג לקוחות בחקירות של הוועדה לניירות ערך ובורסות ("SEC"), של משרד המשפטים, חקירות מדינתיות ורגולציה. כמו כן, עו"ד קירבי מייצג לא אחת נאשמים בהונאות ניירות ערך, וכן מנהל הליכים מורכבים הקשורים בסוגיות תיווך במסגרת חוק הגנת המשקיעים בניירות ערך, בנוסף, עו"ד קירבי מתמחה בייצוג קורבנות בפרשות הונאה מסוג פונזי.

לפני שייסד את משרדנו כיהן עו"ד קירבי במשרד היועץ המשפטי לנציבות הבורסה לניירות הערך בוושינגטון. במשרד היועץ המשפטי עסק וטיפל ביותר מ 50 תיקי ניירות ערך מרכזיים בחיי הכלכלה האמריקאית ובהיבטים של חקיקה פדרלית בנושאים הללו. בוועדה לניירות ערך ובורסות התמקד בסוגיות הכרוכות במאמצי אכיפה של הוועדה בנושאי כינוס נכסים ואף פיקח על השתתפות הוועדה בפרשיות 11 Chapter– כחלק מהליכי חדלות פירעון של גופים אמריקאים מוכרים.

קודם להצטרפותו לוועדות השונות, כיהן קירבי כעורך דין בפרקליטות צבא ארה"ב. לאחר עבודתו מטעם הממשלה, שימש מר קירבי כשותף במספר משרדי עורכי דין, לרבות במשרדי עורכי הדין המובילים והגדולים בעולם  Baker McKenzie ו- K&L Gates לאורך שנותיו עו"ד קירבי ייצג קורבנות הונאה בפרשות פונזי, לרבות הונאת קבוצת Bayou - ופיקח בהצלחה על השבת סכומים משמעותיים לקורבנות.

בהליכי חדלות הפירעון בפרשייה המתוקשרת של מיידוף, עורך הדין קירבי ייצג קורבנות בתביעות מטעם הנאמנים. בנוסף, הוא ייצג לקוחות בכל הקשור לחקירות הונאה ומניפולציות שוק של הוועדה לניירות ערך ולבורסות, עבירות סחר ומידע פנימי וכן הפרות של תקנות הוועדה. בנוסף לעבודת הליטיגציה שלו, מר קירבי מייעץ לחברות בנושא ניהול סיכונים בהקשר של עסקאות קריפטו ומטבעות דיגיטליים.

מר קירבי מחזיק בתואר דוקטור מבית הספר למשפטים קולומבוס, באוניברסיטה הקתולית האמריקאית, השוכנת  בוושינגטון, שם שימש גם כחבר בכתב העט המשפטי של הפקולטה. בנוסף, הוא מחזיק בתואר ראשון בהנדסה כימית מאוניברסיטת ליהיי. בנוסף הוסמך להופיע בפני בית המשפט לערעורים במרילנד, במחוז קולומביה, בבית המשפט העליון של ארה"ב וברוב בתי המשפט לערעורים בארה"ב.

בת-אן רוט (בתיה) היא דוקטור למשפטים, בעלת תואר שני במנהל עסקים, יועצת משפטית מנוסה בתחום התאגידים, חברת דירקטוריון ויזמית המתמחה בניהול השקעות בנות קיימא, בנוסף, עורכת הדין רוט הינה בעלת מומחיות משפטית ועסקית ייחודית בענפי היין והמזון הטבעי והיא מסייעת לחברות רבות בפיתוח אסטרטגיה, הערכת סיכונים ופתרון קונפליקטים להשגת יעדים עסקיים וכלכליים.

לעורכת הדין רוט ניסיון רב בדיני ניירות ערך וניהול השקעות, ממשל תאגידי והשקעות אימפקט. היא מייצגת באופן שוטף לקוחות בפני הוועדה לניירות ערך והבורסה וכן בפני גורמי הרגולציה והאכיפה וכן מסייעת לגופים, יועצי השקעות, סוחרים ושלל גורמים בעניינים אלו. עבודתה המשפטית מתמקדת גם בארגון, רישום והקמה של קרנות השקעה, פיתוח של תוכניות ציות, פיקוח של הוועדה לניירות ערך ולבורסה, מיזוגים ורכישות ורה ארגון. בנוסף, עורכת הדין רוט בקיאה בכל הקשור לחשיפה הנוגעת להשקעות בנכסים מגוונים: לרבות השקעות הון עצמי , הכנסה קבועה וקריפטו.

לפני שייסדה לצד עו"ד קירבי את משרד R|K Invest, PBC, עוה"ד רוט כיהנה בצוות הוועדה לניירות ערך ובורסות, כיועצת המשפטית של Calvert Investments, וכסגנית היועצת המשפטית של ארגון פיננסי בינלאומי. היא הייתה חברה בצוות של קרנות השקעה וחברות השקעה בחברת Dechert, LLP, אחת מקרנות ההשקעה הגדולות בעולם, ומילאה תפקידים במשרדי עורכי דין נוספים הכלולים ב- AmLaw 100, וכן במשרדי בוטיק. עוה"ד רוט הינה פרופסור עמיתה בבית הספר למשפטים באוניברסיטת ג'ורג' וושינגטון ולוביסטית רשומה בגבעת הקפיטול.

גברת רוט סיימה את לימודי הדוקטורט שלה בהצטיינות באוניברסיטת Nova Southeastern, שם שימשה כעורכת הראשית של כתב העתב 'Nova Law'. בנוסף, היא מחזיקה בתואר שני במנהל עסקים וב-M.A מאוניברסיטת Columbia, ובתואר ראשון מאוניברסיטת Rutgers. היא בעלת תעודה בטכנולוגיות בלוקצ'ין מבית הספר לניהול של MIT Sloan והשלימה קורסים בתארים מתקדמים בפיתוח כלכלי בינלאומי, ארגונים בעלי פטור ממס, וחוקי קרנות פרטיים מאוניברסיטת Georgetown.

היא למדה שנה באוניברסיטת תל אביב, שם עברה קורסים במשפט חוקתי ישראלי ובהיבטים משפטיים של הסכסוך הערבי-ישראלי, בהנחייתו של פרופסור עמוס שפירא. במהלך מלחמת יום הכיפורים בשנת 1973 היא שירתה בקבוצת בידור צבאית.

עוה"ד רוט הוסמכה בפני בית המשפט העליון בפלורידה, במחוז קולומביה, בבית המשפט העליון של ארה"ב ובחמישה בתי משפט לערעורים ברחבי ארה"ב.

 

אייקון פרוייקטים

חברות בארגונים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת RK Invest Law, PBC

  • אגף אכיפה: היזהר ממוקשים!

    אגף אכיפה: היזהר ממוקשים!

    תקלות רגולוטריות בארה"ב אינן תמיד גלויות

    אגף אכיפה: היזהר ממוקשים!

בנוסף אולי יעניין אותך

  • "הטיפולים הרפואיים דרך הווידיאו וזום הוכיחו את עצמם"

    עו"ד איתן האזרחי: "העתיד הדיגיטלי צופן נפלאות. לפציינט הרבה יותר נוח לעשות בדיקות מהבית". עו"ד יאיר סקלסקי צינן את ההתלהבות: "שירותי רפואה מרחוק מיועדים לאנשים בריאים, אדם חולה צריך את הליווי של הרופאה שלו"

    "הטיפולים הרפואיים דרך הווידיאו וזום הוכיחו את עצמם"

  • תורמים לחברה, בונים קהילה

    מנהיגות חברתית כאסטרטגיה ניהולית

    תורמים לחברה, בונים קהילה

  • קורונה: "כוח עליון" או אירוע מסכל?

    השפעות המשבר הנוכחי על קיום התחייבויות הצדדים לעסקה, והאם משבר זה הינו בגדר "כוח עליון" או אירוע מסכל?

    קורונה: "כוח עליון" או אירוע מסכל?

  • מורעבים: הקורונה עשויה להיות המכה שתהרוג את ענף המסעדנות בישראל

    "הקורונה הכלכלית" פגעה בכל הענפים במשק, אבל לענף המסעדנות מדובר במכה אחת יותר מדי, כאשר הערכות מדברות על סגירה של 4,500 מסעדות עד סוף השנה. שוחחנו עם רו"ח משה (מושיק) טל מפירמת רואי החשבון שטיינמץ עמינח ושות', כדי להבין מה המדינה עשתה לא נכון בטיפול בענף, וכיצד ניתן לתקן חלק מן העוול

    מורעבים: הקורונה עשויה להיות המכה שתהרוג את ענף המסעדנות בישראל