לראשונה בישראל במתחם אחד יפתחו למעלה מ-200 חנויות מעולם עיצוב הבית והמסחר עם חיבור כלל ארצי של כל הגורמים הקשורים לבית ולמסחר, החל מחללים משותפים למעצבי הפנים, טרקלין מפואר וספריית חומרי הגמר הגדולה ביותר במזרח התיכון ובנוסף בתי ספר לעיצוב יחד עם מתחמי בילוי האמורים למשוך מעל ל 4 מיליון לקוחות בשנה.

עיר העיצוב דיזיין סיטי המשתרעת על פני למעלה מ-90 אלף מ"ר תמשוך את הלקוחות הרבים ביניהם, משפצי ורוכשי הדירות מכל הארץ, מעצבי הפנים והאדריכלים כאשר המתחם יספק שירותים מלאים דרך מגוון חנויות בכל רמות מחיר והצע.

כבר כיום למעלה ממאה מותגים מהנחשבים בארץ ובעולם הצטרפו לעיר העיצוב שתשנה את תפיסת הציבור בכל הנוגע לעולם העיצוב, לא עוד פיזור של חנויות במספר רב של מתחמים קטנים או רחובות שרירותיים שאין ביניהם כל קשר בין מיקומי החנויות לעולם העיצוב שאותו אנו מכירים.

"כבר כיום עשרות ממעצבי הפנים המתרוצצים בין הפקקים במציאת חניות מבזבזים יחד עם לקוחותיהם מעל כ-8 ימי עבודה בממוצע"
מעצב העל מקלה סימונה מדגיש: דיזיין סיטי תפחית את ימי חיפוש הפריטים לדירה ליומיים עד 3 ימים ולראשונה תגרום חוויה חיובית ללקוח הקצה כאשר כיום התפיסה הקיימת היא שבישראל הלקוחות עוברים תהליך מורכב, קשה, מתסכל ומסורבל.
עיר העיצוב דיזיין סיטי תשנה דרמטית את אופן החוויה בתהליך עיצוב בית החלומות של אזרחי ישראל.

לדברי יו"ר ובעלים קבוצת Kass Group חנוך קס: "דיזיין סיטי תוביל לסגירת סניפים מיותרים מתחום עיצוב הבית ברחבי ישראל, תוך זמן קצר הלקוחות ייהנו ממגה מתחם אשר מרכז מגוון עצום של חנויות ויקבלו שירות הכל כלול במקום אחד: מבנקים למשכנתאות, עמדות לנותני שירות הביטוח, ועד למעצבי פנים, אדריכלים וכמובן כלל חנויות העיצוב" אומר חנוך קס.

עוד מוסיף ואומר: "אפילו משרדי מכירות של קבלנים ושינויי דירים של פרויקטים שונים פותחים את משרדיהם במתחם, הכל במקום אחד".
ההתנהלות במתחם תהיה סופר יעילה בדגש על חווית הלקוח.

פנינה רווח מנכ"לית הקבוצה אומרת: "הסיבה לכך שדיזיין סיטי נבחרה להיבנות דווקא במישור אדומים, צפונית לירושלים – מהווה עוגן למתחם כאשר מעל מיליון וחצי תושבים נמצאים במרחק של עד כ-35 דקות, ישנה חניה בשפע, בשונה מכל מקום במרכזי הערים, בדיזיין סיטי אנו מספקים מעל כ-2000 חניות מגובות בשרות וולה פארקינג ובנגישות של כשעה מתל אביב והמרכז. אין לכך תקדים בישראל".

אין ספק שדיזיין סיטי בתוך כשנתיים תוכתר כבירת המעצבים ועיצוב הבית בישראל.
דיזיין סיטי תשרת את כלל הלקוחות אשר משפצים, חובבי עיצוב ורוכשי הדירות, לא רק מאזור ירושלים אלא מכל רחבי הארץ.