מה יהיה עם כל תביעות הרשלנות הרפואית הללו?

האם מדובר בריבוי תביעות בשנים האחרונות, או שמא תחילתו של תיקון עוול של שנים רבות במהלכן מספר התביעות היה מיזערי?

למאמר המלא בזירת Dun's 100 בכלכליסט לחצו כאן

 

כתבות נוספות

בנוסף אולי יעניין אותך

 • המחסור במכונות הנשמה לעסקים

  האם ההוצאה ההמונית לחל"ת מהווה פגיעה אנושה בענף נותני השירותים, המסחר והמפעלים? "המדינה צריכה להעביר את הכספים שהיא ממילא משלמת לעובדים לידי גורמי המסחר, נותני השירותים והמפעלים" אומרים עו"ד יואב ביין וליאורה ביין-אלון, "רוב הנטל הכלכלי של הפעלת העסק מחדש הוא שכר העובדים, מדוע לא להעביר לעסקים את סכומי הכסף שממילא משולמים לידי נותני השירותים והמפעלים הגדולים ובכך למנוע את קריסתם ואת הפעלתם מחדש באופן מיידי? בכל עסק שרשאי לפעול יש לתמרץ את המעסיקים להחזיר את העובדים לעבודה"

  המחסור במכונות הנשמה לעסקים

 • מי יפצה את חולי הקורונה שאובחנו באיחור?

  האם מגיע פיצוי לאדם שהתלונן בפני הרשויות על כך שהוא חש בתסמיני המחלה והרשויות סירבו לערוך לו בדיקה ובדיעבד התברר שהוא נדבק ונגרם לו נזק?

  מי יפצה את חולי הקורונה שאובחנו באיחור?

 • יפוי כח מתמשך – להיערך ליום שאחרי

  זכותו של אדם לחיות לפי בחירותיו ורצונותיו. בהתאם לתפיסה זו נוצרה מהפכת יפוי הכח המתמשך

  יפוי כח מתמשך – להיערך ליום שאחרי

 • ייצוג עצורים ישראלים בחוץ לארץ

  לא מעט ישראלים אשר נעצרו בחו"ל בגלל מעשה פלילי שנעשה בטעות או במזיד, או כאלה שנעצרו על לא עוול בכפם, התעוררו בן רגע למציאות מורכבת ומאיימת. אילו פעולות יש לעשות מייד עם המעצר בכדי לא להסתבך יותר? כיצד יודעים לבחור בעו"ד המקומי הנכון? ומה הם האתגרים המרכזיים הניצבים בפני עו"ד ישראלי המייצג ישראלים מול שלטונות החוק הזרים? הפודקאסט של עו"ד ניר יסלוביץ', בעלים ומייסד של 'ניר יסלוביץ' חברת עו"ד'

  ייצוג עצורים ישראלים בחוץ לארץ