אירוע חשיפת דירוג החברות המובילות בענף ההתחדשות העירונית

02.04.19
ביום ג' ה- 02.04.2019, קיימנו אירוע מיוחד במסגרתו חשפנו לראשונה את הדירוג הרשמי בישראל של החברות המובילות בענף התחדשות עירונית בישראל.

האירוע, בהובלתם של אריאל שרייבר - סמנכ"ל שיווק, שירות ומכירות ו-אפרת שגב- סמנכ"ל דאטה ופיתוח עסקי, התקיים בביתו של ערן רולס – יו"ר ובעלים של "מרכז הבנייה הישראלי", בנוכחות כ-130 מבכירי ענף ההתחדשות העירונית בישראל.

האירוע נפתח בדברי ברכה של המארח, ערן רולס ולאחר מכן, בירך אריאל שרייבר את הנוכחים, ואף סקר את פתרונות ההגנה והצמיחה העסקית שיש לדן אנד ברדסטריט להציע לחברות בענף הנדל"ן בכלל ובהתחדשות העירונית בפרט.

לאחר מכן, עלה ראול סרוגו, נשיא "התאחדות בוני הארץ" לשאת דברים בנושא חשיבותה של ההתחדשות העירונית בעיצוב פני הנדל"ן בישראל ובמתן מענה למצוקת הדיור במדינה. לאחר דברי הפתיחה של המכובדים הנ"ל, הציגה אפרת שגב סקירה אודות ענף ההתחדשות עירונית ופירטה את שלבי המתודולוגיה של הדירוג וחשפה את הדירוג הנכסף.

כהרצאת פנאי למוזמנים, הגיע צבי יחזקאלי, ראש הדסק לענייני ערבים של "החדשות 13", אשר העביר הרצאה מרתקת בנושא אקטואליה מזרח תיכונית ישראל.

מבין המשתתפים והבכירים הרבים שהגיעו:

אסף סימון - מנכ"ל, אפריקה התחדשות עירונית; ארנון פרידמן - מנכ"ל, אשדר חברה לבנייה; דניאלה פז-ארז - בעלים ומנכ"לית, פז כלכלה והנדסה; יוסי לוינסקי - מנכ"ל משותף, עופר לוינסקי בע"מ; יקי אמסלם - בעלים ויו"ר, אלמוג  38 בע"מ; עומר גוגנהיים- סמנכ"ל ומנהל, אשדר בוטיק; עופר ארביב - מנכ"ל משותף, עופר לוינסקי; רון חן - מנכ"ל, אנשי העיר  ;ורבים נוספים.

סיקור תקשורתי

פרסומים ברשת

בנוסף אולי יעניין אותך

 • האם אתם מוכנים לכלכלת הפרילנס?

  בשנים האחרונות מתחזקת התפישה כי פרילנסרים מספקים לחברות גם ידע עשיר וייחודי שעולה לעתים על אלה של עובדים במשרה מלאה

  האם אתם מוכנים לכלכלת הפרילנס?

 • ככה לא בונים מדינה

  כישלון התוכניות לטווח קצר והיעדר תכנון מעשי לטווח הארוך יגרמו להמשך עליית מחירים בשוק הנדל"ן, ומצוקת הדיור תגבר. שוכרי הדירה לא יכולים לצאת מעודדים, הנדל"ן ימשיך להוות השקעה אטרקטיבית, והיכן כדאי להשקיע היום בנדל"ן? כמה מהמנהלים הבכירים ביותר בעולם הנדל"ן הישראלי התייחסו לסוגיות הבוערות המעסיקות את אחד הענפים החשובים ביותר במשק הישראלי, "היעדר תכנון לטווח ארוך ויישום תוכניות ממשלתיות שהעניקו מענה חלקי לטווח הקצר, לא רק שלא פתרו את הבעיות המוכרות בשוק הנדל"ן, אלא החמירו אותן, ואת התוצאות אנחנו נראה בעתיד הלא רחוק"

  ככה לא בונים מדינה

 • הצטרפות ישראל להסכם שמביא בשורה למעצבים ישראלים

  הצטרפותה של ישראל להסכם האג מחזקת ומרחיבה את ההגנה על עיצובים ברמה הבינלאומית וחוסכת בעלויות ההגשה של בקשות עיצוב ברחבי העולם

  הצטרפות ישראל להסכם שמביא בשורה למעצבים ישראלים

 • השפעת החוק למניעת הטרדה מינית על מקום העבודה

  השפעת החוק למניעת הטרדה מינית על מקום העבודה