אירוע חשיפת דירוג החברות המובילות בענף ההתחדשות העירונית

02.04.19
ביום ג' ה- 02.04.2019, קיימנו אירוע מיוחד במסגרתו חשפנו לראשונה את הדירוג הרשמי בישראל של החברות המובילות בענף התחדשות עירונית בישראל.

האירוע, בהובלתם של אריאל שרייבר - סמנכ"ל שיווק, שירות ומכירות ו-אפרת שגב- סמנכ"ל דאטה ופיתוח עסקי, התקיים בביתו של ערן רולס – יו"ר ובעלים של "מרכז הבנייה הישראלי", בנוכחות כ-130 מבכירי ענף ההתחדשות העירונית בישראל.

האירוע נפתח בדברי ברכה של המארח, ערן רולס ולאחר מכן, בירך אריאל שרייבר את הנוכחים, ואף סקר את פתרונות ההגנה והצמיחה העסקית שיש לדן אנד ברדסטריט להציע לחברות בענף הנדל"ן בכלל ובהתחדשות העירונית בפרט.

לאחר מכן, עלה ראול סרוגו, נשיא "התאחדות בוני הארץ" לשאת דברים בנושא חשיבותה של ההתחדשות העירונית בעיצוב פני הנדל"ן בישראל ובמתן מענה למצוקת הדיור במדינה. לאחר דברי הפתיחה של המכובדים הנ"ל, הציגה אפרת שגב סקירה אודות ענף ההתחדשות עירונית ופירטה את שלבי המתודולוגיה של הדירוג וחשפה את הדירוג הנכסף.

כהרצאת פנאי למוזמנים, הגיע צבי יחזקאלי, ראש הדסק לענייני ערבים של "החדשות 13", אשר העביר הרצאה מרתקת בנושא אקטואליה מזרח תיכונית ישראל.

מבין המשתתפים והבכירים הרבים שהגיעו:

אסף סימון - מנכ"ל, אפריקה התחדשות עירונית; ארנון פרידמן - מנכ"ל, אשדר חברה לבנייה; דניאלה פז-ארז - בעלים ומנכ"לית, פז כלכלה והנדסה; יוסי לוינסקי - מנכ"ל משותף, עופר לוינסקי בע"מ; יקי אמסלם - בעלים ויו"ר, אלמוג  38 בע"מ; עומר גוגנהיים- סמנכ"ל ומנהל, אשדר בוטיק; עופר ארביב - מנכ"ל משותף, עופר לוינסקי; רון חן - מנכ"ל, אנשי העיר  ;ורבים נוספים.

סיקור תקשורתי

פרסומים ברשת

בנוסף אולי יעניין אותך

 • תוכנית יציאה ממשבר הקורונה לחברות ועסקים

  הנקודה המרכזית בתכנית היא יצירת תזרים מזומנים אמין וחיובי, בזמן הקצר ביותר. יחד עם זאת, התכנית גם חייבת לשקף את שלב החזרת עובדים מחל"ת. עדיף להגיע להסכמה עם העובדים על הורדת שכר לתקופה, או כל פתרון אחר מוסכם על העובדים, על פני פיטורין

  תוכנית יציאה ממשבר הקורונה לחברות ועסקים

 • הכירו את המנהל – אסף ורשה

  הכירו את המנהל – אסף ורשה

 • עתיד ירוק

  על רקע פרסום דירוג נישות עו"ד של DUN'S 100, עורך דין איתן האזרחי, מייסד ושותף במשרד עו"ד 'איתן האזרחי ושות', בראיון מיוחד על הקנאביס הרפואי. תחום הקנאביס הרפואי הוא אחד מהתחומים החדשים אשר נכנסו לדירוג DUN'S 100 של שנת 2020

  עתיד ירוק

 • מחשבות על מטרות אישיות והדרך להשגתן דווקא בימי מגפת הקורונה

  תקופת הקורונה מציפה אותנו במחשבות – לטוב ולרע. מדוע דווקא התקופה הזאת היא שעתם היפה של המסמכים המשפטיים?

  מחשבות על מטרות אישיות והדרך להשגתן דווקא בימי מגפת הקורונה