אירוע חשיפת דירוג החברות המובילות בענף ההתחדשות העירונית

02.04.19
ביום ג' ה- 02.04.2019, קיימנו אירוע מיוחד במסגרתו חשפנו לראשונה את הדירוג הרשמי בישראל של החברות המובילות בענף התחדשות עירונית בישראל.

האירוע, בהובלתם של אריאל שרייבר - סמנכ"ל שיווק, שירות ומכירות ו-אפרת שגב- סמנכ"ל דאטה ופיתוח עסקי, התקיים בביתו של ערן רולס – יו"ר ובעלים של "מרכז הבנייה הישראלי", בנוכחות כ-130 מבכירי ענף ההתחדשות העירונית בישראל.

האירוע נפתח בדברי ברכה של המארח, ערן רולס ולאחר מכן, בירך אריאל שרייבר את הנוכחים, ואף סקר את פתרונות ההגנה והצמיחה העסקית שיש לדן אנד ברדסטריט להציע לחברות בענף הנדל"ן בכלל ובהתחדשות העירונית בפרט.

לאחר מכן, עלה ראול סרוגו, נשיא "התאחדות בוני הארץ" לשאת דברים בנושא חשיבותה של ההתחדשות העירונית בעיצוב פני הנדל"ן בישראל ובמתן מענה למצוקת הדיור במדינה. לאחר דברי הפתיחה של המכובדים הנ"ל, הציגה אפרת שגב סקירה אודות ענף ההתחדשות עירונית ופירטה את שלבי המתודולוגיה של הדירוג וחשפה את הדירוג הנכסף.

כהרצאת פנאי למוזמנים, הגיע צבי יחזקאלי, ראש הדסק לענייני ערבים של "החדשות 13", אשר העביר הרצאה מרתקת בנושא אקטואליה מזרח תיכונית ישראל.

מבין המשתתפים והבכירים הרבים שהגיעו:

אסף סימון - מנכ"ל, אפריקה התחדשות עירונית; ארנון פרידמן - מנכ"ל, אשדר חברה לבנייה; דניאלה פז-ארז - בעלים ומנכ"לית, פז כלכלה והנדסה; יוסי לוינסקי - מנכ"ל משותף, עופר לוינסקי בע"מ; יקי אמסלם - בעלים ויו"ר, אלמוג  38 בע"מ; עומר גוגנהיים- סמנכ"ל ומנהל, אשדר בוטיק; עופר ארביב - מנכ"ל משותף, עופר לוינסקי; רון חן - מנכ"ל, אנשי העיר  ;ורבים נוספים.

סיקור תקשורתי

פרסומים ברשת

בנוסף אולי יעניין אותך

 • חוכמת הג'ק חלק א' + ב'

  מי מאתנו לא עבר את החוויה המעצבנת של החלפת גלגל ברכב. בד"כ נתארגן על סט פעולות, עד שלב הג'ק. ואז, כמו בכול מיני סיטואציות בחיים, פשוט נתקענו: הג'ק – לא שמיש והנחשקות של מותג הרכב נעלמה ביעף

  חוכמת הג'ק חלק א' + ב'

 • ערעורי בחירות

  מקובל על הכל שתוצאות הבחירות אמורות לשקף באופן נאמן את רצונם האמיתי של הבוחרים

  ערעורי בחירות

 • צווארון לבן: הסכם מפוקפק – משמעות ביטול הסכם עד המדינה עם מיקי גנור

  פרשת גנור – גיוסו כעד מדינה ולאחריו, ביטול ההסכם עימו, מדגישה את האפילה והפקפוק במוסד עדי המדינה. ראוי, לאסור את השימוש בהודאות שמסר במשטרה על מנת להגן על האינטרס הציבורי ולשמור על אמון הציבור במוסדות האכיפה

  צווארון לבן: הסכם מפוקפק – משמעות ביטול הסכם עד המדינה עם מיקי גנור

 • מהי כתובה?

  כולנו מכירים את הכתובה עליה חותם הבעל במעמד החופה, ואותה מקריאים בקול, בשפה הארמית. נדמה כי לאחר החופה, כולם מעדיפים לשכוח מקיומה של הכתובה, אבל חשוב להבהיר כי מדובר במסמך משפטי לכל דבר ועניין

  מהי כתובה?