אבו עיישה מוטורס - סחר ברכב וליסינג בע"מ

סחר ברכבי יוקרה וליסינג

אבו עיישה מוטורס - סחר ברכב וליסינג בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2009
תחום: סחר ברכבי יוקרה וליסינג
כתובת: כביש ירושלים - רמאלה – מול כיכר פקמ"ז
טלפון: 076-5455555
פקס: 153546666669
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.ae-motors.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ח'אג' יוסף אבו עיישה

  ח'אג' יוסף אבו עיישה

  ז"ל

  אבו עיישה מוטורס - סחר ברכב וליסינג בע"מ

 • ח'אג' ראוחי אבו עיישה

  ח'אג' ראוחי אבו עיישה

  דירקטור

  אבו עיישה מוטורס - סחר ברכב וליסינג בע"מ

 • ראיד אבו עיישה

  ראיד אבו עיישה

  מנכ"ל ובעלים

  אבו עיישה מוטורס - סחר ברכב וליסינג בע"מ

 • ראוחי אבו עיישה

  ראוחי אבו עיישה

  סמנכ"ל כספים

  אבו עיישה מוטורס - סחר ברכב וליסינג בע"מ

 • רמי אבו עיישה

  רמי אבו עיישה

  מנהל מכירות

  אבו עיישה מוטורס - סחר ברכב וליסינג בע"מ

אייקון אודות

אודות אבו עיישה מוטורס - סחר ברכב וליסינג בע"מ

אבו עיישה מוטורס הינה סוכנות למכירת רכבי יוקרה וליסינג, הפועלת מזה 70 שנה. החברה בבעלות איש העסקים ראיד אבו עיישה והיא משווקת רכבי יוקרה של המותגים  מרצדס, BMW, JEEP, מזראטי, ועוד. החברה הנחשבת למובילה בתחומה במזרח ירושלים, מונה נכון להיום שני סניפים. סניף מרכזי הממוקם על דרך רמאללה, מול כיכר פיקוד מרכז, וסניף משני הממוקם בקומה העליונה של קניון עטרות. על לקוחות הסוכנות נמנים יהודים וערבים כאחד  המגיעים אליה מכל רחבי הארץ ונהנים מחוויית שירות מעולה תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים, והצגת כל המידע הרלוונטי אודות הרכב אותו החליטו לרכוש.

המחירים הטובים ביותר

בחברה שואפים לספק את המחירים הטובים ביותר לכל אדם הנכנס לאולם התצוגה של החברה, מתוך אמונה בעקרון התחרות בשוק. החברה מעניקה שירות מקיף ואחריות לכל המכוניות החדשות אותן היא משווקת ומציעה בנוסף שירותי אחזקה ורישוי ללקוחותיה.

רכבים בהזמנה אישית, רכבים חדשים ורכבי יד 2

באבו עיישה מוטורס מתמחים באספקת רכבי יוקרה מיוחדים, מחברות מובילות, על פי דרישות הלקוחות. על דרישות אלו ניתן למנות למשל נפחי מנוע מיוחדים, צבעים וגוונים ייחודיים, עיצוב חיצוני ופנימי לטעמו האישי של הלקוח וכן תוספות מיוחדות. בקטגוריית רכבי היד שנייה נהנים הלקוחות מרכבים שמורים ואמינים אשר עברו טיפול צמוד, שוטף ומקיף. העקרונות המובילים את החברה הם יושרה, אמינות ושירות מעולה ללקוחותיה העסקיים והפרטיים.

ניסיון עשיר בעולם הרכב

אבו עיישה מוטורס מעסיקה כיום צוות של 13 עובדים מקצועיים ושירותיים, והיא עברה במהלך השנים מספר גלגולים עסקיים. סיפורה של החברה המשפחתית החל עם הסבא רבא חאג' יוסף שכבר בשנות החמישים של המאה הקודמת עסק במכירת אוטובוסים ומשאיות. ממשיכו, סב המשפחה חאג' רוחי אבו עיישה הרחיב את פעילותה העסקית של הסוכנות גם לתחום מכירת הרכבים הפרטיים. בתחום זה התמחה עד ראשית שנות ה-90 אז החלה המשפחה להתמקד בקטגוריית רכבי היוקרה. המותג הראשון עימם עבדה החברה היה BMW ובהמשך התרחבה הפעילות גם לרכבי מרצדס ומזראטי. לאורך השנים עבדה החברה אך ורק עם היבואנים הרשמיים דוגמת סמל"ת, כלמוביל ודלק מוטורס.

אמצעי תשלום מרובים ונוחים

החברה מספקת ללקוחותיה מגוון דרכי תשלום, החל מעסקאות טרייד אין, דרך פריסה לתשלומים של עד 36 חודשים וכלה במימון חלקי או מלא דרך בנקים או חברות מימון מוכרות. סוכניה המקצוענים של החברה מנחים את הלקוחות באשר לדרכי המימון והתשלום האופטימאליים עבורם -  על פי צרכיהם האישיים ומצבם הפיננסי. 

שירות לקוחות ברמה אחרת

החברה חרטה על דגלה להעניק ללקוחותיה חווית שירות מסוג אחר ועל כן עובדיה משתדלים למלא את צרכי הלקוחות כמה שרק אפשר תוך יחס אדיב, חם ונעים. הליווי המסור לא מסתכם אך ורק בהליך קנייה שקוף וסימפטי אלא גם בכך שהחברה רואה עצמה אחראית כלפי לקוחותיה ומעניקה להם שירות מסור 24/7 תוך תיקון תקלות או ליקויים גם בשעות הקטנות של הלילה, ככל שהדבר נדרש.

התמחות מיוחדת בליווי אנשי עסקים

לאבו עיישה מוטורס ניסיון עשיר באספקת רכבי יוקרה לאנשי עסקים ובעלי הון המעוניינים ברכישה נוחה וקלה כמה שרק אפשר. החברה מספקת עבור לקוחות קצה אלו את כל מעטפת השירות, כולל הבדיקות המקדימות, הרישוי, העברת הבעלות והתחזוקה השוטפת וכיו"ב. לאור חווית השירות המיוחדת שהמקום מציע, הופכים רבים מהלקוחות לחברים אישיים של מנהלי הסוכנות.  ראוי לציין כי חלק ניכר מלקוחות החברה הם לקוחות חוזרים או כאלו אשר הגיעו בהמלצת לקוחות וותיקים ומרוצים.

אתר אינטרנט ואפליקציה מתקדמת

אבו עיישה מוטורס מפעילה אתר אינטרנט ואפליקציית סמארטפון בעברית וערבית והלקוחות יכולים לקבל דרכם התרשמות ראשונה באשר למגוון הרכבים האיכותיים המוצעים בסוכנות, חלקם כאמור רכבים מיוחדים שלא ניתן למצוא כמותם בסוכנויות רכב רגילות. באתר ובאפליקציה יכולים הלקוחות לתאם פגישה מסודרת בסוכנות, להזמין רישיון, לקבוע מועד תחזוקה לרכב או להזמין רכב, והכל בצורה קלה ובלחיצת כפתור. כמו כן החברה מעדכנת את לקוחותיה ועוקביה באשר לדגמים חדשים שנכנסו לסוכנות, באמצעות דף הפייסבוק שלה.

בנוסף אולי יעניין אותך