אביב טסה משרד עורכי דין

נדל"ן והתחדשות עירונית

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2001
תחום: נדל"ן והתחדשות עירונית
כתובת: רח' אבא הלל סילבר 7,
רמת גן 5252204
טלפון: 03-6121313
פקס: 03-6122022
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.tasalaw.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אביב טסה

  אביב טסה

  שותף מייסד

  אביב טסה משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות אביב טסה משרד עורכי דין

אביב טסה משרד עו"ד נמנה על המשרדים הוותיקים והמוכרים בישראל בתחום המקרקעין בכלל ובהתחדשות העירונית בפרט. הידע המקצועי הנרחב והניסיון רב השנים אותם צבר, מקנים לו את מעמדו הבכיר בתחום זה, והמהווים את הבסיס למוניטין המעולה ממנו הוא נהנה.

למשרד בקיאות מעמיקה בכל הקשור לתחום המקרקעין על כל היבטיו, ייצוג וליווי עסקאות מקרקעין מורכבות, עסקאות יזמות, קומבינציה, קבוצות רכישה, עסקאות בקרקעות – אופציות, סיחור ומכר, ליווי וייצוג בתכנון ובנייה, הפקעות, תיקי ליטיגציה מורכבים ובעיקר במקרקעין ו/או סכסוכים הנובעים ממקרקעין, התמחות בעסקאות התחדשות עירונית המייצגים דיירים בכל רחבי הארץ בכל סוגי העסקאות והגדלים.

מייסד ובעלי המשרד, עו"ד אביב טסה, הוא בעל ניסיון ייחודי בתחומים משיקים, היוצרים יחד את הערך המוסף עבור לקוחות המשרד. עו"ד טסה הוביל את המהלך להפחתת הרוב לאישור תמ"א 38/2 בכנסת, וצבר ניסיון רב בתחום החקיקה. ניסיונו כקצין ביחידת החילוץ של צה"ל הביא אותו להבנה מעמיקה של משמעותה הבטיחותית של ההתחדשות העירונית, וכסטודנט, עת סייע לילדים משכבות מצוקה, למד את ערכן של עשייה ומנהיגות חברתית, כמו גם את הקשיים הרגשיים בעתות מצוקה. ניסיונו האקדמי כולל את הקמת בית הספר הראשון להתחדשות עירונית.

פעילות המשרד הענפה, הפרויקטים המורכבים והסבוכים אותם הוביל, המילה הטובה מהקולגות וכמובן מעל לכל שביעות הרצון של לקוחותיו, לא נעלמו מעיניו של מדריכי הדירוג הישראלי אשר כללו את המשרד ברשימה המכובדת של משרדי עורכי הדין המצטיינים בתחום ההתחדשות העירונית.

ניסיונו הרב תחומי של עו"ד טסה, המשלב את תחום היזמות, את הפן האקדמי, את התחום החקיקתי, את המקצועיות המשפטית, את היבט החינוך והפן החברתי, יוצר סינרגיה ייחודית המתבטאת בראייה ההוליסטית של כל עסקה ותיק בהם מטפל המשרד. מכאן נובעת המצוינות המקצועית והשירות הראשון במעלה שמציע המשרד ללקוחותיו. מכאן אף נובעת התובנה הייחודית שפיתח עו"ד טסה, לפיה עסקת התחדשות עירונית היא עסקה רגשית, ולכן דרוש משרד המתמחה בתחום. מתוך הבנה זו, במשרדנו קיימת מנהלת קשרי לקוחות שבקשר רציף עם הלקוחות ועו"ד אביב טסה מעורה בפרטים באופן אישי. ההבנה החקיקתית המעמיקה של עו"ד טסה והשתתפותו ארוכת השנים בועדות הכנסת השונות יוצרות ערך מוסף נוסף עבור לקוחותיו, מכיוון שמעורבותו בהצעות החוק מאפשרת לו לצפות אילו מהלכים עתידיים הם המהלכים הנכונים. פעילותו האקדמית יוצרת את הפן השני של ערך מוסף זה, המתבטא במומחיות הייחודית אותה פיתח בתחומו. עו"ד טסה מוכר כבר-סמכא בתחומו הן על ידי התקשורת והן על ידי המפקחים.
המשרד מעורב במספר גבוה ביותר של פרויקטים שהגיעו לידי סיום, מטפל בעשרות רבות של פרויקטים בשלבים שונים של ביצוע, ומתגאה בניסיון המוכח הרב בתחום ההתחדשות העירונית בפרויקטים רבים ומגוונים אותם אכלס בהצלחה יתרה.

מומחיות, חלוציות ויצירתיות

עו"ד טסה חזה את תחילת תופעת ההתחדשות העירונית על תמורותיה והשפעותיה על המשק הישראלי. העבודה בשלב התפתחות התופעה דרשה יצירתיות וחלוציות מחשבתית ומעשית. מאז, המשרד מקפיד להעמיק את הידע, להבחין בשינויים המתחוללים בתחום בזמן אמת, לאתר דרכים מקוריות להתמודדות ולהתעקש על פתרון יצירתי במידת הצורך.
המשרד פועל מתוך הכרה בחשיבות מימוש הפרויקט באופן המגן על האינטרסים של כלל הצדדים המעורבים בו, ולכן מעניק דגש להגנה על האינטרסים של הדיירים, תוך שמירת המרקם של ההתחדשות העירונית והאינטרסים של היזמים.
המשרד אחראי לעשרות פרויקטים שהושקו בהצלחה, תוך מתן שירות אישי וחם, יעיל, מהיר ומקצועי.

תחומי התמחות

מחלקת הנדל״ן - מחלקת הנדל״ן נמנית על המחלקות המקצועיות והרבגוניות ביותר בארץ בתחום הנדל״ן, והיא בעלת התמחות ייחודית בכל הנוגע להשבחת קרקעות, ליווי הליכי שינויי תב"ע, עסקאות יזמות, קומבינציה, קבוצות רכישה ועסקאות נדל"ן מורכבות וכן ייצוג בוועדות לתכנון ובנייה.

התחדשות עירונית - המשרד נמנה על המשרדים המובילים בארץ בתחום ההתחדשות העירונית, ומעניק שירותים משפטיים מקיפים בעשרות רבות של מיזמים מסוגים שונים, לרבות מיזמי תמ״א 38, תמ״א 38/2, פינוי-בינוי, ועוד. עם לקוחותיו נמנים דיירים פרטיים, יזמים, וחברות בנייה. הישגיו המרשימים והמרובים של המשרד לאורך השנים זכו לכיסוי תקשורתי נרחב, ועו״ד טסה מתבקש לעיתים תכופות לחוות את דעתו המקצועית בענייני התחדשות עירונית בערוצי התקשורת השונים.

ייצוג בפני המפקח על הבתים המשותפים - עו"ד טסה ייצג מעל אלף תיקים בבתים משותפים, צבר ידע עצום והפך מומחה לנושא דיירים סרבנים. לצוות המשרד התמחות ייחודית וכן ניסיון משמעותי ורב-שנים בייצוג מאות רבות של וועדי בתים מול הערכאות השיפוטיות השונות, משרד עו"ד אביב טסה מייצג בהצלחה בהליכים מול המפקח על הבתים המשותפים.

ליטיגציה אזרחית - למחלקה שילוב ייחודי של בקיאות מקצועית מעמיקה וניסיון נרחב ורב-שנים בכל הנוגע להליכי ליטיגציה אזרחית ומסחרית בכלל, ובתחום המקרקעין בפרט. המשרד מעניק ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי מקיף ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, לרבות ייצוג בפני כלל הערכאות המשפטיות בתביעות כספיות, סכסוכים עסקיים, סכסוכים במקרקעין, ייצוג דיירים, תביעות מול יזמים ועוד הליכים רבים ומגוונים, וכן בפני ועדות שונות בנושאי תכנון ובנייה, הפקעות וארנונה.

עו"ד אביב טסה – שותף מייסד

עו"ד טסה מתמחה בעסקאות נדל"ן ותכנון ובנייה, והינו מחלוצי עורכי הדין בתחום ההתחדשות העירונית. עו"ד טסה צבר ניסיון רב וידע עשיר בליווי מגוון רחב של עסקאות נדל"ן, והופיע אצל המפקח לרישום בתים משותפים.
עו”ד טסה מכהן כיו"ר ועדת התחדשות עירונית במחוז ת"א בלשכת עורכי הדין, כסגן יו”ר התחדשות עירונית בלשכת עורכי הדין, ומ”מ יו”ר בפורום קניין ומקרקעין של לשכת עורכי הדין, במסגרת תפקידו נכח בכנסת ובוועדות אשר דנו וקידמו את תחום ההתחדשות העירונית בישראל. כמו כן, היה עו"ד טסה מעורב בהליכי החקיקה והסדרת הרגולציה בשנים האחרונות בנושא התחדשות עירונית.

בנוסף, עו"ד טסה מכהן כבורר במוסד הישראלי לבוררות עסקית בנושא מקרקעין והתחדשות עירונית בשל הידע הרב שצבר במהלך השנים עת הכריע בסכסוכים עסקיים שונים בעיקר בתחום המקרקעין בכלל והתחדשות עירונית בפרט.

כמו כן, עו"ד טסה ייצג את אגודת תרבות הדיור ב-12 ערים באזור המרכז, לרבות העיר תל אביב, היה בין מקימי האיגוד של חברות תמ"א 38 בלשכת המסחר והתעשיה, ואף שימש כיועץ המשפטי של האיגוד.

עו"ד טסה מוזמן דרך קבע לועדת ההתחדשות העירונית בכנסת, ומשתתף בוועדות בכנסת בדיונים שונים בחוקי ענייני מקרקעין, תכנון ובנייה והתחדשות עירונית.

אייקון פרוייקטים

מן העיתונות ופסקי דין (תחת פרויקטים)

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • חדשנות ודיגיטציה בקידום משק המים הישראלי

  חברת המים משקיעה בחדשנות וטכנולוגיה כדי להפוך את משק המים ליעיל ומקצועי, כולל שת"פ עם בחברות הזנק לשכלול מערכות התפעול והאספקה. התוצאה: התמודדות טובה עם משבר האקלים והרחבת הפעילות בחו"ל

  חדשנות ודיגיטציה בקידום משק המים הישראלי

 • אשרת השקעה בארה"ב

  איך יכולים ישראלים להקים עסק בארצות הברית, לקבל אשרה, ולהביא את המשפחה או מנהלי מפתח מישראל לארה"ב?

  אשרת השקעה בארה"ב

 • גילוי מרצון – קריפטו 2024

  בשורה לציבור המחזיקים במטבעות הדיגיטליים – נוהל גילוי מרצון על החזקה ורווחים שלא דווחו לרשות המיסים

  גילוי מרצון – קריפטו 2024

 • למרות הביקורות – מערכת "חשבוניות ישראל" היא בשורה לעסקים

  למרות הביקורות – מערכת "חשבוניות ישראל" היא בשורה לעסקים