אבידן טלי, אבידן טלי, משרד עורכי דין
אבידן טלי

עו"ד אבידן טלי

מייסדת ובעלים

שנת לידה: 1969
דוא"ל: [email protected]
תפקיד: מייסדת ובעלים
ותק בתפקיד: 15 שנים
השכלה: תואר ראשון בחינוך ובתורת הספרות מאוניברסיטת ת"א, תואר ראשון במשפטים

מהו המהלך המשמעותי שהובלת לאחרונה?
המהלך המשמעותי שאני מובילה בכלל התיקים שאני מנהלת הוא הרצון לקצר משמעותית את תקופת הסכסוך על ידי הצגת האמת המשפטית והאפשרות הטובה ביותר העומדת בפני הלקוח/ה, על מנת להביא אותה/ו לדרך חדשה ומיטיבה בזמן הקצר ביותר וביעילות הטובה ביותר. חשוב לי תמיד להבהיר  ללקוחות את מצבם המשפטי, כמו גם את הסיכונים והסיכויים הכרוכים בתהליך, וזאת בכדי לפעול בצורה ברורה, למנוע התדרדרות של סכסוכים ולצעוד על קרקע בטוחה, תוך קיצור משך התהליך המשפטי.

מהן החזקות המשמעותיות של המשרד בעינייך?
שימוש מושכל בכלים משפטיים, עריכת דין אפקטיבית, יושרה וחוזק אישיים המאפשרים ללקוחות להרגיש שיש להם גב איתן ועל מי לסמוך. התמחות המשרד מקבלת רוח גבית מהניסיון רב השנים של המשרד, המסייע להכין במקצועיות עבור כל לקוח ולקוחה מיפוי מדויק של מצבם המשפטי, ובכך למזער סיכונים ולקצר את התהליך. חוזקה משמעותית נוספת היא הדיסקרטיות המלאה בה פועל המשרד למען לקוחותיו, תוך הענקת ליווי משפטי מקצועי בכלל הערכאות השיפוטיות, בין אם בתי משפט לענייני משפחה, בתי דין רבניים, וכן בתי משפט ה, מחוזי והעליון.

מהם המהלכים המרכזיים שנעשו לאחרונה ויובילו להתחזקות החברה בשנים הקרובות?
הניסיון שרכשתי וההתמחות המקצועית בתחום האזרחי-מסחרי יובילו להתחזקותו. זאת, מכיוון שעולם דיני המשפחה הוא עולם מגוון ביותר, וקיימים בו גם אלמנטים מסחריים בולטים, וזאת מעבר לסוגיות השגרתיות של הסכמי גירושין והסדרי שהות.

התמקדות המשרד בתחום האזרחי-מסחרי, לאור ניסיוני המקצועי בתחום, מעניקה יתרון מהותי בתיקים אלו, ומסייעת לפתור, ביצירתיות הנובעת מידע מעמיק, משברים משפחתיים מורכבים בתיקי רכוש גדולים.

מהם האתגרים המרכזיים של המשרד בשנים הקרובות?
לשמור על איכות העבודה, חרף הגידול במספר התיקים והעובדים. המשרד נהנה מתנופת צמיחה לאחרונה, אך חשוב לנו לשמור על היותו משרד בוטיק המעניק ללקוחותיו את השירות האישי והמסור לו הם רגילים. זאת, מכיוון שתחום המשפחה עוסק בדיני נפשות הלכה למעשה, ויש להעניק את מלוא תשומת הלב לכל לקוח ולקוחה, המתמודדים עם שעת משבר בחייהם.

מהן המלצותיך למנהל בתחילת דרכו?
אמליץ לפעול תמיד לאור הערכים לאורם אני פועלת בכל עת, שהם התמדה, נחישות ומקצועיות- אלה אבני הדרך שהתוו את תחילת דרכי ואני דבקה בהן עד היום.

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?
בזמנים מאתגרים, חשוב לא לאבד את האמונה בעצמך וביכולות שלך, ולהתמיד בדרך בה אדם הולך מבלי לאבד את היושרה שלו ואת המקצועיות. ללקוחותיי, המצויים בזמנים קשים, אני תמיד קשובה במלוא הרגישות, ומעניקה להם  יציבות בתקופה מאתגרת זו, הנדרשת בכדי לחוש ביטחון ולהגיע לצד השני, בכדי לפתוח בדרך חדשה בחייהם.