אביליה השקעות ונכסים בע"מ

יזמות נדל"ן

אביליה השקעות ונכסים בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1980
תחום: יזמות נדל"ן
כתובת: רח' אופנהיימר 10, פארק המדע, רחובות
טלפון: 08-9314114
פקס: 08-9471062
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.avilia.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אביב מרכס

  אביב מרכס

  מנכ"ל ומייסד

  אביליה השקעות ונכסים בע"מ

  עוד על אביב מרכס

  אביב מרכס
אייקון אודות

אודות אביליה השקעות ונכסים בע"מ

אביליה השקעות ונכסים הינה קבוצת נדל"ן המורכבת ממספר חברות ושותפויות בבעלות פרטית. הקבוצה עוסקת כ-40 שנה בתכנון ובבניית פרויקטים לתעשייה, לתעסוקה, למסחר  ולמגורים.

לקבוצה מסורת משפחתית של כ-130 שנה בבניית הארץ.

בבעלות הקבוצה עשרות אלפי מ"ר בנויים המושכרים למשרדים, הייטק, מסחר, תחנות דלק, תעשייה ולוגיסטיקה והיא מנהלת ומתחזקת את כל המבנים שבבעלותה וכן מבנים שאינם בבעלותה.

בבעלות הקבוצה שטחי עתודה לבניית מבני תעסוקה ומגורים בהיקף נרחב.

צוות מקצועי בעל ידע רב וניסיון נדל"ני עשיר

הקבוצה הוקמה על ידי המנכ"ל אביב מרכס לפני כ-40 שנה והיא מנוהלת על ידי מטה מקצועי בעל ידע רב וניסיון עשיר בתחום הנדל"ן. הקבוצה מעסיקה יועצים ומתכננים בעלי מוניטין מהשורה הראשונה בכל פרויקט בו היא מעורבת, והחומר האנושי האיכותי המועסק בה מהווה את אחד מסודות הצלחתה לאורך השנים.

פעילות נדל"ן מגוונת ואיתנות פיננסית

הקבוצה יוזמת בנייה למגורים למכירה ולהשכרה בשטחים בבעלותה, בעסקאות קומבינציה ובפרויקטים להתחדשות עירונית בארץ ומחוץ לארץ והיא בעלת איתנות וחוסן פיננסי ונהנית ממוניטין רב במערכת הבנקאית. ניסיונה רב השנים של אביליה לצד חוסנה הכלכלי מעניקים לה את היכולת להתמודד בהצלחה עם כל פרויקט בנייה בתחום הבנייה למגורים ובתחום הנדל"ן המניב.

אבני היסוד – המנוע להצלחה

אבני היסוד של אביליה הן אמינות ונאמנות, יחס אישי ללא פשרות ושאיפה לשלמות בביצוע. אדנים אלו העניקו לאביליה לאורך השנים את המוניטין הגבוה לו היא זוכה הן מצד הלקוחות המרוצים והן מצד הקבלנים והספקים עימם היא עובדת שנים ארוכות.

פרויקטים נבחרים

פורטפוליו הפרויקטים של אביליה מגוון מאוד וכולל פרויקטים למגורים, מסחר ותעשייה בערים, בקיבוצים בארץ ובקפריסין.

פרויקט הדר המדע, פארק המדע, רחובות - פרויקט של כ-32 אלף מ"ר מסחר, משרדים וחניונים, המושכרים כולם לטווח ארוך למשרדי ממשלה, בנקים, סופרמרקט, תחנת דלק, הייטק ומתחם בילוי ובידור הכולל מסעדות, באולינג ואולם אירועים. אביליה יזמה את הפרויקט במלואו לרבות הרכישה, השבחה, תכנון, הקמה, השכרה וניהול. זכויות בנייה לכ-45 אלף מ"ר נוספים נמצאים בהליכי תכנון.

אזור התעשייה רכטמן 1, רחובות - הקבוצה יזמה ובנתה בשטח זה פרויקט של כ-3,000 מ"ר מבני תעשייה המושכרים במלואם. במסגרת תוכנית התחדשות עירונית מיועד להיבנות במקום פרויקט להשכרה משולב של כ-5,000 מ"ר מסחר ותעסוקה ומעליהם שני מגדלי מגורים בעלי 132 יח"ד.

אזור התעשייה רכטמן 2, רחובות - כחלק ממדיניות הפיתוח של קבוצת אביליה נרכש לאחרונה מתחם בשטח של כ-2.5 דונם באזור התעשייה של רחובות. במסגרת פרויקט התחדשות עירונית המתוכנן למקום תבנה הקבוצה מבנה מסחר, מלאכה ותעסוקה בהיקף של כ-10 אלף מ"ר להשכרה.

פנינת אשדוד, עד הלום, אשדוד – אביליה שותפה בחברת פנינת אשדוד (2005) בע"מ מנוהלת על ידי אביב מרכס. החברה רכשה קרקע של כ-167 דונם צמוד למחלף עד - הלום אשדוד. על כ-60 דונם יזמה פנינת אשדוד בשותפות עם חברת BIG מרכזי קניות את הקמת קניון BIG FASHION בשטח של כ-24,000 מ"ר ולאחר השלמתו, מכרה החברה את חלקה ל-BIG.

נכון להיום מתכננת החברה להקים ביתרת השטח פרויקט רב שימושים בו יוקמו כ-300 יחידות לדיור מוגן, כ–70 אלף מ"ר למסחר וכ-330 אלף מ"ר לתעסוקה. פנינת אשדוד מתכננת עבור רמ"י ועיריית אשדוד תב"ע רחבת היקף לרובע מזרח העיר אשדוד - עד הלום, בשטח של מעל 1,200 דונם בו יוקמו, מלבד המבנים של פנינת אשדוד, כ-3,300 יח"ד וכ-400,000 מ"ר למסחר ותעסוקה, בתי ספר, מבני ציבור, פארקים ושני מחלפים חדשים המחברים את כביש 4 לאשדוד.

יעקב בנימין, רחובות – אביליה יוזמת פרויקט התחדשות עירונית המשתרע על שטח של כ-12 דונם במרכז רחובות. במסגרת הפרויקט יבנו 304 יח"ד ו-12 אלף מ"ר מסחר ותעסוקה. כמו כן יבוצעו עבודות לשימור 13 המבנים המהווים את המרכז ההיסטורי של המושבה רחובות.  בין הבניינים לשימור למגדלי המגורים ותעסוקה יבוצע פיתוח שצ"פ בשטח של כ-5,000 מ"ר שיהווה מרכז תרבותי וחברתי בעל נופך היסטורי של לב המושבה רחובות.

רמת הטייסים החדשה, תל אביב - אביליה יוזמת מתחם התחדשות עירונית המשתרע על קרקע בשטח של כ-17 דונם, אשר יכלול פינוי והריסת 146 יח"ד ובמקומם יבנו 516 יח"ד ושטחי מסחר.

נווה חבצלת, רחובות – בדרום רחובות בין בית חולים קפלן ושכונת חבצלת לכביש 40 ולכביש 411, מתכננת אביליה עבור עיריית רחובות ועבור בעלי קרקעות תב"ע רחבת היקף, במסגרתה יבנו כ-2,800 יח"ד למגורים וכ-800 אלף מ"ר למסחר ותעסוקה, בתי ספר, מבני ציבור ופארקים. הפרויקט מתוכנן לקום על קרקע  בשטח של כ-850 דונם. 

אלומות, רחובות – אביליה יוזמת פרויקט תמ"א 38/2 (הריסה ובנייה) הממוקם בשכונת אושיות ברחובות. במסגרת הפרויקט יהרס בניין ישן ובמקומו  יבנה בית דירות חדיש הכולל 21 יח"ד.

קיבוץ יד מרדכי – הקבוצה רכשה קרקע בשטח של כ-40 דונם והיא מתכננת להקים במקום כ-40,000 מ"ר מבנים למסחר, תעסוקה, לוגיסטיקה ותעשייה זעירה.

קיבוץ סופה - הקבוצה רכשה קרקע בשטח של כ-13 דונם והיא מתכננת להקים במקום מרכז מסחרי, תחנת דלק ומבנים ללוגיסטיקה ואחסנה בהיקף של כ-5,500 מ"ר.

קפריסין - הקבוצה עוסקת בייזום ובהקמה של פרויקטים למגורים ולמתחמי תיירות בקפריסין. הקבוצה מקימה כעת, ביחד עם שותף מקומי, פרויקט של דירות בוטיק על חוף הים בלימסול, בירת העסקים והבילוי של קפריסין.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • ארבעים זה העשרים החדש? לא בפרטיות

  לרגל 40 שנה לחוק הגנת הפרטיות בישראל; מהם האתגרים שזימנה שנת ה – 40 לחוק, ומה צפוי לחוק בחגיגות השנה ה–41

  ארבעים זה העשרים החדש? לא בפרטיות

 • מחפשים את האיזון

  האם לעבוד מהבית או מהמשרד? האם יש להמשיך את השימוש בטכנולוגיות לטובת קידום הליכים משפטיים ועל חשבון המפגש הבין אישי? האם תקנות סדר הדין האזרחי החדשות יועילו או יזיקו למערכת המשפט? כיצד צריכה לנהוג המערכת על רקע ההתקפות החוזרות ונשנות עליה מצד גורמים פוליטיים? ענף המשפט נחשב כשמרן ועורכי הדין אינם אוהבים זעזועים ושינויים חדים, אולם השנה החולפת הייתה מלאה בהם. השבוע נפגשו בכירי עורכי הדין בישראל למפגש פורום בכירי ענף המשפט של DUN’S 100 בכדי להיחשף לדירוג של המשרדים המובילים בישראל, וגם כדי להבין לאן צועד הענף במציאות החדשה שנוצרה, ועודנה נוצרת, בעקבות תהליכים משמעותיים שהשפיעו על עולם המשפט בשנה האחרונה

  מחפשים את האיזון

 • היעדר משילות מעצים את השחיתויות ברשויות המקומיות

  ראשי ערים מנצלים את העובדה שאין ממשלה בשטח ופועלים על דעת עצמם לנקוט בהחלטות הרות גורל לעיר

  היעדר משילות מעצים את השחיתויות ברשויות המקומיות

 • בין מגפה לתקנות חדשות: עולם המשפט מסתגל למציאות חדשה

  מיזוגים בין משרדי עו"ד, התמודדות עם השלכות משבר הקורונה והמעבר לשימוש תדיר באמצעים טכנולוגים היו רק חלק מהאתגרים איתם התמודדו משרדי עו"ד המובילים בישראל בשנת 2020. לרגל פורום בכירי ענף המשפט של DUN’S 100 (22.2.21) ורגע לפני פרסום דירוג משרדי עורכי הדין המובילים לשנת 2021, התייצבו כמה מבכירי הענף לסכם את 'שנת הקורונה' ולענות על השאלות המרכזיות המלוות בימים אלה את עולם המשפט

  בין מגפה לתקנות חדשות: עולם המשפט מסתגל למציאות חדשה