אביליה השקעות ונכסים בע"מ

יזמות נדל"ן

אביליה השקעות ונכסים בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1980
תחום: יזמות נדל"ן
כתובת: רח' אופנהיימר 10, פארק המדע, רחובות
טלפון: 08-9314114
פקס: 08-9471062
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.avilia.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אביב מרכס

  אביב מרכס

  מנכ"ל ומייסד

  אביליה השקעות ונכסים בע"מ

  עוד על אביב מרכס

  אביב מרכס
 • שמעון גיימן

  שמעון גיימן

  סמנכ"ל כספים

  אביליה השקעות ונכסים בע"מ

 • הדר מרכס

  הדר מרכס

  סמנכ"ל תפעול

  אביליה השקעות ונכסים בע"מ

 • בת-חן מרכס יוסף

  בת-חן מרכס יוסף

  סמנכ"לית הנדסה

  אביליה השקעות ונכסים בע"מ

אייקון אודות

אודות אביליה השקעות ונכסים בע"מ

אביליה השקעות ונכסים הינה קבוצת נדל"ן המורכבת ממספר חברות ושותפויות בבעלות פרטית. הקבוצה עוסקת כ-40 שנה בתכנון ובבניית פרויקטים לתעשייה, לתעסוקה, למסחר, לשימור ולמגורים בארץ ובחו"ל. לקבוצה מסורת משפחתית של כ-130 שנה בבניית הארץ. בבעלות הקבוצה עשרות אלפי מ"ר בנויים המושכרים למשרדים, הייטק, מסחר, תחנות דלק, תעשייה ולוגיסטיקה והיא מנהלת ומתחזקת את כל המבנים שבבעלותה וכן מבנים שאינם בבעלותה. בבעלות הקבוצה שטחי עתודה לבניית מבני תעסוקה ומגורים בהיקף נרחב.

צוות מקצועי בעל ידע רב וניסיון נדל"ני עשיר

הקבוצה הוקמה על ידי המנכ"ל אביב מרכס והיא מנוהלת על ידי מטה מקצועי בעל ידע רב וניסיון עשיר בתחום הנדל"ן. הקבוצה מעסיקה יועצים ומתכננים בעלי מוניטין מהשורה הראשונה בכל פרויקט בו היא מעורבת, והחומר האנושי האיכותי המועסק בה מהווה את אחד מסודות הצלחתה לאורך השנים.

פעילות נדל"ן מגוונת ואיתנות פיננסית

הקבוצה יוזמת, מתכננת, מקימה, משכירה ומנהלת בנייה למגורים למכירה ולהשכרה בשטחים בבעלותה, בפרויקטים להתחדשות עירונית לרבות תמ"א 38/2 ועסקות קומבינציה בין אשדוד לחדרה. הקבוצה בעלת איתנות וחוסן פיננסי ונהנית ממוניטין רב במערכת הבנקאית. ניסיונה רב השנים של אביליה לצד חוסנה הכלכלי מעניקים לה את היכולת להתמודד בהצלחה עם כל פרויקט בנייה בתחום הבנייה למגורים ובתחום הנדל"ן המניב.

אבני היסוד – המנוע להצלחה

אבני היסוד של אביליה הן אמינות ונאמנות, יחס אישי ללא פשרות ושאיפה לשלמות התכנון והביצוע. אדנים אלו העניקו לאביליה לאורך השנים את המוניטין הגבוה לו היא זוכה הן מצד הלקוחות המרוצים והן מצד הקבלנים והספקים עימם היא עובדת שנים ארוכות.

פרויקטים נבחרים

פורטפוליו הפרויקטים של אביליה מגוון מאוד וכולל פרויקטים למגורים, מסחר ותעשייה בערים, בקיבוצים בארץ ובקפריסין.
פרויקט הדר המדע, פארק המדע, רחובות – בלב פארק המדע ברחובות, בצמוד לתחנת הרכבת ולמסוף התחבורה בשטח של כ-13 דונם משתרע הפרויקט הכולל כ-32,000 מ"ר מסחר, משרדים וחניונים, המושכרים כולם לטווח ארוך למשרדי ממשלה, בנקים, סופרמרקט, תחנת דלק, הייטק ומתחם בילוי ובידור הכולל מסעדות, באולינג ואולם אירועים. אביליה יזמה את הפרויקט במלואו לרבות הרכישה, השבחה, תכנון, הקמה, השכרה וניהול. זכויות בנייה לכ-45,000 מ"ר נוספים נמצאים בהליכי תכנון.
משה יתום 34-36, רחובות - הקבוצה יזמה ובנתה בשטח זה פרויקט של כ-3,000 מ"ר מבני תעשייה המושכרים במלואם. במסגרת תוכנית התחדשות עירונית מיועד להיבנות במקום פרויקט להשכרה משולב של כ-5,000 מ"ר מסחר ותעסוקה ומעליהם שני מגדלי מגורים בעלי 124 יח"ד.
היצירה 21, רחובות - במתחם בשטח של כ-2.5 דונם באזור התעשייה של רחובות. תבנה הקבוצה מבנה מסחר, מלאכה ותעסוקה בהיקף של כ-10,000 מ"ר המיועדים להשכרה.
יעקב בנימין, רחובות – אביליה מתכננת ויוזמת פרויקט התחדשות עירונית המשתרע על שטח של כ-12 דונם במרכז רחובות. במסגרת הפרויקט יבנו 304 יח"ד ו-12,000 מ"ר מסחר ותעסוקה. כמו כן יבוצעו עבודות לשימור של 14 המבנים המהווים את הלב ההיסטורי של המושבה רחובות. בין הבניינים לשימור למגדלי המגורים ותעסוקה יבוצע פיתוח שצ"פ בשטח של כ-5,000 מ"ר.
רמת הטייסים החדשה, תל אביב - אביליה מתכננת ויוזמת מתחם התחדשות עירונית המשתרע על קרקע בשטח של כ-17 דונם, אשר יכלול פינוי והריסת 146 יח"ד ובמקומם יבנו כ-500 יח"ד ושטחי מסחר.
העצמאות 52, הרצליה – אביליה מתכננת פרויקט יוקרתי בן 16 י"חד בלב הרצליה הוותיקה. צפי להתחלת בנייה 2025.
הנשיא 35-36, חדרה – פרויקט פינוי בינוי במרכז העיר חדרה בשדרות הנשיא. יהרסו ארבעה מבנים ובמקומם יבנו שני מגדלים הכוללים שטחי מסחר, תעסוקה וגם שטחי ציבור.
נווה חבצלת, רחובות – בדרום רחובות בין בית חולים קפלן ושכונת חבצלת לכביש 40 ולכביש 411, מתכננת אביליה עבור עיריית רחובות ועבור בעלי קרקעות תב"ע רחבת היקף, במסגרתה יבנו כ-2,800 יח"ד למגורים וכ-700,000 מ"ר למסחר ותעסוקה, בתי ספר, מבני ציבור, פארקים ומסוף תחבורה הכולל תחנת מטרו. הפרויקט מתוכנן לקום על קרקע בשטח של כ-850 דונם. הפרויקט הנו ותמל"י.
קיבוץ יד מרדכי – הקבוצה רכשה קרקע בשטח של כ-40 דונם והיא מתכננת להקים במקום כ-40,000 מ"ר מבנים למסחר, תעסוקה, לוגיסטיקה ותעשייה זעירה.
קיבוץ סופה - הקבוצה רכשה קרקע בשטח של כ-13 דונם והיא מתכננת להקים במקום מרכז מסחרי, תחנת דלק ומבנים ללוגיסטיקה ואחסנה בהיקף של כ-5,500 מ"ר.
שכונת דניה, רחובות – פרויקט התחדשות עירונית (פינוי בינוי בשילוב בינוי פינוי), הריסה של מבני שיכון ותיקים והקמת שכונה חדשה כולל פיתוח סביבתי מלא. כיום בנויות 181 יח"ד, שטחי מסחר ומבני ציבור. בעתיד יבנו כ-630 יח"ד, שטחי מסחר ומבני ציבור.
פסאז' השקם, רחובות – פרויקט התחדשות עירונית הממוקם בלב המרכז המסחרי של רחובות. ובו 54 יח"ד ו-37 יחידות מסחריות בארבעה מבנים. התכנון כולל חניון תת קרקעי, 3 קומות מסחר ותעסוקה בשטח של כ-6,500 מ"ר ומעליהם שני מגדלים ובהם כ-190 יח"ד, בפרויקט משמעותי לחידוש פני מרכז העיר רחובות.
לימסול, קפריסין - הקבוצה עוסקת בתכנון, בייזום ובהקמה של פרויקטים למגורים ולמתחמי תיירות בקפריסין. הקבוצה מקימה כעת, ביחד עם שותף מקומי, פרויקט של דירות בוטיק על חוף הים בלימסול, בירת העסקים והבילוי של קפריסין.
אאיה נאפה, קפריסין – הפרויקט ממוקם בעיירת הנופש המוכרת אאיה נאפה בקרבת החוף המפורסם בקפריסין – ניסי ביץ ולמרינה החדשה. הפרויקט משתרע על שטח של כ-38 דונם ומוקף בשמורת טבע. בפרויקט עתיד להיבנות כפר נופש עם דגש על נגישות, אקולוגיה וספורט הכולל כ-320 יח"ד.
סופיה, בולגריה – הקבוצה מתכננת מספר פרויקטים למגורים בפרברי העיר סופיה, בשטחים המוקפים בשמורות טבע, הפרויקטים מתאפיינים בבנייה כפרית.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • אשרת השקעה בארה"ב

  איך יכולים ישראלים להקים עסק בארצות הברית, לקבל אשרה, ולהביא את המשפחה או מנהלי מפתח מישראל לארה"ב?

  אשרת השקעה בארה"ב

 • הכירו את – ערן סלע

  הכירו את – ערן סלע

 • גילוי מרצון – קריפטו 2024

  בשורה לציבור המחזיקים במטבעות הדיגיטליים – נוהל גילוי מרצון על החזקה ורווחים שלא דווחו לרשות המיסים

  גילוי מרצון – קריפטו 2024

 • חדשנות ודיגיטציה בקידום משק המים הישראלי

  חברת המים משקיעה בחדשנות וטכנולוגיה כדי להפוך את משק המים ליעיל ומקצועי, כולל שת"פ עם בחברות הזנק לשכלול מערכות התפעול והאספקה. התוצאה: התמודדות טובה עם משבר האקלים והרחבת הפעילות בחו"ל

  חדשנות ודיגיטציה בקידום משק המים הישראלי