אבי גולדהמר ושות' - משרד עורכי דין

עריכת דין

אבי גולדהמר ושות' - משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1990
תחום: עריכת דין
כתובת: בנין אורן, שד' פל-ים 2, חיפה 33095
טלפון: 04-8626244
פקס: 04-8621533
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://avi-goldhammer.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אבי גולדהמר

  אבי גולדהמר

  עו"דף, מייסד ובעלים

  אבי גולדהמר ושות' - משרד עורכי דין

 • עודד דונג

  עודד דונג

  עו"ד

  אבי גולדהמר ושות' - משרד עורכי דין

 • מירי ולטר ראובן

  מירי ולטר ראובן

  עו"ד

  אבי גולדהמר ושות' - משרד עורכי דין

 • לירן כהן

  לירן כהן

  עו"ד

  אבי גולדהמר ושות' - משרד עורכי דין

 • טלי גולדהמר

  טלי גולדהמר

  עו"ד

  אבי גולדהמר ושות' - משרד עורכי דין

 • עמית מונצ'ר

  עמית מונצ'ר

  עו"ד

  אבי גולדהמר ושות' - משרד עורכי דין

 • אורי גולדהמר

  אורי גולדהמר

  עו"ד

  אבי גולדהמר ושות' - משרד עורכי דין

 • נירה דדון

  נירה דדון

  עו"ד ומנהלת אדמיניסטרטיבית

  אבי גולדהמר ושות' - משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות אבי גולדהמר ושות' - משרד עורכי דין

משרד אבי גולדהמר ושות' הוא אחד ממשרדי עורכי הדין המובילים והמוערכים בחיפה, והמשרד המוביל בישראל בתחום הרשויות המקומיות. המשרד מדורג בקביעות בצמרת המשרדים המתמחים בתחום הרשויות המקומיות בשנים 2014 עד 2022, על פי דירוג D&B. המשרד הוקם בשנת 1979, ומאז שנת 1990 הוא ייצג ומייצג באופן קבוע מספר רב של רשויות מקומיות, וביניהן עיריית נהריה, המועצה האזורית עמק יזרעאל, נצרת, עיריית קרית מוצקין, המועצה המקומית רכסים, ועדות לתכנון ובנייה, איגוד ערים חיפה, מ.א מטה אשר, עיריית עפולה וועדה מיוחדת לתו"ב חריש. כן מייצג המשרד את תאגיד המים והביוב "ימים". כמו כן עוסק המשרד בדיני מקרקעין (לרבות תמ"א 38 ומיסוי מקרקעין), דיני חברות ותאגידים, מיזמים עסקיים, דיני נזיקין ורשלנות רפואית, ומייצג בנושאים אלו מגוון רחב של חברות ישראליות ובינלאומיות וכן לקוחות פרטיים. במשרד כ-14 עובדים, מתוכם 11 עורכי דין.

תחומי התמחות עיקריים

משפט מינהלי – המשרד מתמחה במשפט מינהלי בדגש על רשויות מקומיות, והוא מייצג רשויות מקומיות בכל ההליכים והתיקים האזרחיים ומול כל הערכאות. המשרד מספק ייצוג וייעוץ במלוא מגוון הנושאים בתחום, לרבות מכרזים כלכליים ומכרזים לקליטת עובדים, דיני עבודה, משא ומתן וניסוח חוזים, ארנונה, היטלים ומיסים עירוניים, תכנון ובנייה, ביצוע פרוייקטים עירוניים וחוזים עם ספקי שירותים וציוד ועוד. כמו כן עוסק המשרד בייצוג וייעוץ לבעלי תפקידים ברשויות מקומיות אשר ננקט נגדם הליך של חיוב אישי, בייצוג תאגידים עירוניים ובהקמת תאגידי מים וביוב וייצוגם לאחר ההקמה.
דיני עבודה - המשרד מייצג גופים ציבוריים, רשויות מקומיות, חברות, ועדי עובדים ועובדים כלקוחות פרטיים בכל הנוגע ליחסי עובד-מעביד ולענייני עבודה, ובכלל כך הליכים לקבלת עובדים לעבודה, ניסוח חוזי עבודה, זכויות עובדים, זכויות סוציאליות, סמכויות המעביד, התפטרות ופיטורים ויציאה לגמלאות.
מקרקעין ונדל"ן – המשרד מספק ייעוץ משפטי שוטף וייצוג בתחום הנדל"ן, ובכלל זה עריכת חוזי מקרקעין, טיפול בהעברות של דירות ומגרשים ורישום והעברה של נכסי מקרקעין, והוא מייצג שורה ארוכה של חברות ממשכנות וקבלנים, לרבות בפרויקטים עפ"י תמ"א 38 כן מתמחה המשרד בהיבטים השונים של מיסוי מקרקעין.
רשלנות רפואית – המשרד מתמחה בייצוג תובעים בתיקי רשלנות רפואית כנגד רופאים ומוסדות רפואיים.
תובענות ייצוגיות – המשרד מתמחה בייצוג תובעים ייצוגיים וכן נתבעים (הן מוסדיים והן חברות פרטיות) בהליכי תובענות ייצוגיות.

הישגים, תיקים בולטים ותקדימים

ביטול הבחירות בנהריה – המשרד ייצג את ראש עיריית נהריה, אשר הפסיד בבחירות 2003 כשהוגשה עתירה לביטול הבחירות. הדרישה לבטל את הבחירות נסמכה על הטענה כי הן היו נגועות בשוחד בחירות. בית המשפט המחוזי בחיפה מפי הנשיא, כב' השופט לינדנשטראוס (כתוארו דאז), קיבל את העתירה, ובית המשפט העליון דחה את הערעור. הייתה זו הפעם הראשונה בה בוטלו בחירות בעיר בסדר גודל שכזה. לאחר מכן הצליח המשרד לבטל בחירות בשלוש רשויות מקומיות נוספות – בית זרזיר, פקיעין ועראבה.
ע. נהריה נ' מס הכנסה – ערר מס הכנסה בענין הוצאות עודפות. בית המשפט המחוזי קיבל את עמדת העירייה וביטל חקיקת משנה.
י.א. אלון נ' רשות מקרקעי ישראל – עתירה לביטול החלטה בדבר פסילת זכייה במכרז. העתירה התקבלה והזכייה הושבה על כנה.
מפרם בע"מ נ' עיריית טבריה – ערעור לבית המשפט העליון בגין פסילת הצעה למכרז בשל ערבות בנקאית מיטיבה. הערעור התקבל.

תיקים בולטים בשנה האחרונה:
סי אר אם שיא נ' עיריית עפולה - עתירה לביטוח החלטה על זכיה במכרז. המשרד יצג את ע. עפולה. העתירה נדחתה במלואה.
יגאל הקר ואח' נ' ברונר יהודה - תביעה לאכיפת הסכם פוליטי בין חברי רשימה שהתמודדה בבחירות המוניציפאליות. משרדנו ייצג את הנתבע. ביהמ"ש דחה את התביעה על הסף בקבעו, בין היתר, כי עסקינן בהסכם בלתי אכיף.
י.א. אלון בניה בע"מ נ' מדינת ישראל – רשות מקרקעי ישראל: תביעה לאובדן רווח כתוצאה מהחלטה בלתי חוקית של ועדת המכרזים לבטל את זכייתה של התובעת במכרז. ההליך הסתיים בהסכם במסגרתו שילמה המדינה לתובעת סך של 6.75 מלש"ח.
מצליח זאבי תשתיות פיתוח ויזמות בע"מ נ' עיריית טירת הכרמל ואח' - עתירה נגד החלטת ועדת המכרזים לזכות במכרז זוכה אחר. בהחלטתה, הוועדה התעלמה ממנגנון בחירת הזוכה כפי שנקבע בתנאי המכרז. החלטת הוועדה נתמכה בחוות דעת משפטית. על אף האמור, קיבל ביהמ"ש את העתירה, הורה על ביטול זכיית הזוכה, והחזיר את הדיון לוועדה תוך הנחיה לפעול עפ"י תנאי המכרז, דבר שהוביל לזכייתה של העותרת במכרז.

עורכי הדין של המשרד

עו"ד אבי גולדהמר – מייסד המשרד והעומד בראשו מאז שנת 1979. בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים ומוסמך לעריכת דין משנת 1976. בנוסף לעיסוקו המקצועי, עו"ד גולדהמר פעיל גם בתחום הציבורי, ובין היתר כיהן שתי קדנציות (1989-1998) כחבר מועצת העיר חיפה, התמודד על ראשות העיר מטעם הליכוד מול עמרם מצנע בשנת 1993 וכיהן כראש סיעת הליכוד בעיר.
עו"ד עודד דונג – בוגר הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת חיפה, הוסמך לעריכת דין במאי 1998.
עו"ד מירי ולטר ראובן – בוגרת הפקולטה למשפטים, אוניברסיטת חיפה. התמחתה בפרקליטות המדינה, במחלקה האזרחית בירושלים. הוסמכה לעריכת דין במאי 1998.
עו"ד לירן כהן - בוגר החוג למשפטים ופילוסופיה יהודית באוניברסיטת בר אילן, וכן בעל תואר מוסמך למשפטים מאוניברסיטת בר אילן. התמחה בפרקליטות מחוז הצפון המחלקה האזרחית והוסמך לעריכת דין ביוני 2003.
עו"ד טלי גולדהמר - בוגרת הפקולטה למשפטים במכללה האקדמית נתניה. התמחתה בבית המשפט המחוזי בחיפה, תחת הדרכתו של כב' השופט יצחק כהן. הוסמכה לעריכת דין בחודש יוני 2004.
עו"ד נירה דדון - בוגרת הפקולטה למשפטים במכללה האקדמית נתניה (בהצטיינות). הוסמכה לעריכת דין ביוני 2003 ומשמשת כיום כמנהלת אדמיניסטרטיבית של המשרד.
עו"ד עמית מונצ'ר - בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת חיפה (בהצטיינות). התמחה במשרד עורכי דין מוביל, בתחום האזרחי על כל שלוחותיו. הוסמך לעריכת דין בשנת 2011.
עו"ד אורי גולדהמר – בוגר הפקולטה למשפטים במכללה האקדמית נתניה. הוסמך לעריכת דין בשנת 2012.
עו"ד אורטל קלדרון – בוגרת הפקולטה למשפטים באוניברסיטת בר אילן. התמחתה במשרד עורכי דין מוביל בתחום האזרחי על כל שלוחותיו. הוסמכה לעריכת דין באוגוסט 2018.
עו"ד קטיה גולובשקו – בוגרת הפקולטה למשפטים (בהצטיינות) והחוג לפסיכולוגיה באוניברסיטת חיפה. התמחתה בפרקליטות מחוז חיפה המחלקה האזרחית והוסמכה לעריכת דין בינואר 2019.
עו"ד מירי שטרית – בוגרת הפקולטה למשפטים במכללה האקדמית נתניה. הוסמכה לעריכת דין ביוני 2003.
עו"ד רינת פז בריטמן - בוגרת הפקולטה למשפטים במכללה האקדמית נתניה. הוסמכה לעריכת דין ביוני 2013.

פרו בונו

המשרד רואה את עצמו כחלק בלתי נפרד מהקהילות אותן הוא משרת, ומאמין במתן שירות לקהילה. במסגרת פעילות הפרו-בונו, עו"ד גולדהמר משמש כיו"ר הקרן לפיתוח ירוחם, והמשרד משמש כיועץ המשפטי של קרן זו ושל הקרן לפיתוח נצרת עילית. המשרד הגיש עתירות כנגד חברות דיור ציבורי לצורך הגנה על זכויות דיירים. המשרד מטפל גם פרו-בונו בתיקים ספציפיים המופנים אליו מצד גורמים שונים.

אייקון לקוחות

הלקוחות שלנו

בנוסף אולי יעניין אותך

 • צילום עדי מילר

  עירוב שיקולים פוליטיים בתהליכים מקצועיים – סכנה ממשית לכלכלה העולמית

  בוחן פטנטים אמריקאי אנונימי חיווה את דעתו השלילית על ישראל במסגרת בחינת פטנט של חברה ביטחונית ישראלית. אסור לנרמל תופעה שבה מערבבים שיקולים פוליטיים ואידיאולוגיים בתהליכים מקצועיים מובהקים, שכן מעבר לצד המוסרי והערכי גלומה בכך סכנה מוחשית לכלכלה העולמית, הנשענת על תהליכי בדיקה ובחינה אובייקטיביים

  עירוב שיקולים פוליטיים בתהליכים מקצועיים – סכנה ממשית לכלכלה העולמית

 • למנוע עינויי דין ולהגביר אפקטיביות: זו הדרך להתמודד עם צווארי הבקבוק בהליך המשפטי פלילי בישראל

  נוכח קיומם של מספר צווארי בקבוק בהליך המשפטי פלילי בישראל הוקמה וועדת היגוי לצורך גיבוש פתרונות יעילים. עד כה גובשו מספר דרכי פעולה אך המלאכה עדיין לא תמה וטיפול עומק בסוגיות שצפות יביא לקיצור ניכר בהליך הפלילי בישראל

  למנוע עינויי דין ולהגביר אפקטיביות: זו הדרך להתמודד עם צווארי הבקבוק בהליך המשפטי פלילי בישראל

 • גילוי מרצון – קריפטו 2024

  בשורה לציבור המחזיקים במטבעות הדיגיטליים – נוהל גילוי מרצון על החזקה ורווחים שלא דווחו לרשות המיסים

  גילוי מרצון – קריפטו 2024

 • אשרת השקעה בארה"ב

  איך יכולים ישראלים להקים עסק בארצות הברית, לקבל אשרה, ולהביא את המשפחה או מנהלי מפתח מישראל לארה"ב?

  אשרת השקעה בארה"ב