אבי גפן משרד עורכי דין

דיני משפחה וירושה

אבי גפן משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2000
תחום: דיני משפחה וירושה
כתובת: מגדל ב.ס.ר. 3, קומה 17 רח’ כנרת 5, בני ברק
טלפון: 052-5285400
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.avigeffen.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אבי גפן

  עו"ד אבי גפן

  מייסד ובעלים

  אבי גפן משרד עורכי דין

 • אורית גפן

  עו"ד אורית גפן

  שותפה

  אבי גפן משרד עורכי דין

 • שי קור

  שי קור

  עו"ד

  אבי גפן משרד עורכי דין

 • שגיא מור

  שגיא מור

  עו"ד

  אבי גפן משרד עורכי דין

 • ניר זמל

  ניר זמל

  עו"ד

  אבי גפן משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות אבי גפן משרד עורכי דין

אבי גפן משרד עורכי דין הינו משרד פורץ דרך בתחום דיני המשפחה והירושה, המעניק ללקוחותיו טיפול רב מערכתי בתחום הגירושין והירושות. חוזקתו הייחודית של המשרד נובעת מן השילוב של הייצוג המשפטי והכלכלי והשליטה של עו"ד גפן וצוות המשרד בדין הדתי. אבי גפן משרד עורכי דין מתייחד, בנוסף, בחשיבה מחוץ לקופסה, בחדשנות יצירתית ובמצוינות המקצועית, המהוות ערך מוסף ממנו נהנים לקוחותיו.

אבי גפן משרד עורכי דין מעניק ללקוחותיו פתרונות משולבים וחדשניים בתחום הגירושין וחלוקת הרכוש הכלכלי בדרכים חדשניות ויצירתיות שפותחו במשרד בתחום הערכת עסקים משפחתיים, וחלוקתם בדרכים יצירתיות, חלוקת נדל"ן משפחתי בדרכים מיוחדות, שליטה הן בדין האזרחי, והן בדין הדתי בבית הדין הרבני. זאת, מתוקף היותו של עו"ד אבי גפן אדם דתי, הבקיא בסודות ההלכתיים בגמרא, ובראשונים והאחרונים בדין הדתי.

עו"ד אבי גפן הקים את המשרד לפני למעלה מ- 20 שנה, מתוך מטרה לעזור, ולהכיל את המצוקות בתקופות הקשות של לקוחותיו, מתוך רגישות וקשיבות, המשולבות עם נחישותו המקצועית וחדות מחשבתו, וזאת בכדי להעניק ללקוחותיו את השירות המשפטי המיטבי בשעתם הקשה. לכן, אבי גפן משרד עורכי דין רואה את הייצוג בתחום כשליחות.

אבי גפן משרד עורכי דין מייצג את לקוחותיו גם בתחום הירושות, ובמיוחד בביטול צוואות מנשלות, ופיתח טכניקה ייחודית לביטול צוואות מנשלות, בה נעזר בכדי לבטל צוואות מנשלות בהיקפים של עשרות מליוני ש"ח בכל תיק.

מומחיות כפולה: בדין האזרחי-כלכלי ובדין הדתי

ייחודו של המשרד נעוץ בעובדה שהוא בעל מומחיות גדולה הן בדין הדתי והן בדין האזרחי הכלכלי. מומחיותו של עו"ד גפן בתחום המספרי באה לידי ביטוי בתיקי חלוקת רכוש בהם מעורבים עסקים או נדל"ן. עו"ד גפן גם מומחה לבית הדין הרבני וגם לבית המשפט למשפחה, ולכן מעניק פתרון כולל ומענה מקיף לכל סוגיה שעלולה לעלות בגירושין. המשרד מלווה אנשים במצוקותיהם זה שנים רבות, תוך הענקת הן ליווי מקצועי והן תמיכה נפשית ייחודית.

משרד פורץ דרך

לזכות אבי גפן משרד עורכי דין עומדים תקדימים פורצי דרך, הרלבנטיים לכלל ציבור עורכי הדין. משרד עורכי דין אבי גפן יצא את התקדים המשמעותי ביותר בתחום איזון עסקים משפחתיים בעת האחרונה. לפי התקדים שנקבע בביה"ד הרבני הגדול יש להוריד מיסים כאשר מאזנים רכוש ומשאבים. לפי תקדים זה של המשרד, בית דין רבני קבע שיש להוריד מיסים בעת איזון משאבים.

אבי גפן משרד עורכי דין הינו משרד בוטיק חדשני האמון על הכתובה הגבוהה ביותר שנפסקה בישראל, בסכום של מיליון ש"ח. המשרד מומחה לכתובות של נשים ומעניק טיפול מקצועי ומסור בתחום. תקדים נוסף העומד לזכות המשרד מתמקד בתקדים לפיו גם כתובה בלירות היא כתובה לה זכאית האישה כאשר סכום זה יוצמד לשקלים. תיק ייחודי נוסף בו טיפל המשרד קשור ברפורמות שנעשו בעקבות חוק להסדר התדיינות. עו"ד גפן ייצג את כלל עורכי הדין בישראל, בעקבות בג"צ שהגיש. התוצאה המיטבית אותה השיג עו"ד גפן היתה כפולה: עורכי הדין הושארו בתהליך, וגם אישרו את הייצוג ללקוחות מתחילת התהליך.

בנושא הערכת עסקים, נקבע כי יש להוריד מס בחלוקת רכוש עסקי. תקדים זה מהווה מהפכה בתחום חלוקת רכוש בגירושין, תקדימים באיזון משאבים מול הזכות האישית של האישה לכתובתה, ופסיקת כתובות גבוהות של כמיליון ש"ח, תקדימים בתחום דיני המכרזים בדירות, הצמדת כתובה ללירות – תקדים בנושא מזונות בפשיטת רגל בביהמ"ש העליון, שילוב בין לחימה והסכמים מיוחדים בחלוקת רכוש משפחתי.

כאמור, אבי גפן משרד עורכי דין הגיש את הבג"צ בתחום של חוק להסדר התדיינויות וייצג את כלל ציבור עורכי הדין בתחום דיני המשפחה בארץ כעותר ציבורי, והביא לשינויים דרמטיים בחוק הסדר התדיינויות, שהשאיר את המייצגים כחלק מהמשחק בחוק החדש, לרווחת המתדיינים.

למשרד התמחות מיוחדת בביטול צוואות מנשלות, המהווה הליך מורכב בתחום, וטכניקות בהן והוא נוקט בכדי לסייע ולקבוע אם היורש נושל שלא כחוק. החלטות תקדימיות נוספות בהן קשור המשרד כרוכות באישור של איכון טלפון, ובצווי חיפוש בטלפונים בתחום דיני הירושה והמשפחה.

עו"ד אבי גפן

עורך הדין אבי גפן הוא עורך דין מוביל בתחום הגירושין וענייני המעמד האישי. הוא בעל תואר ראשון ושני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן. עו"ד גפן סיים את לימודיו באוניברסיטת בר אילן בהצטיינות בשנת 1998 וקיבל מלגה מדיקאן הפקולטה כמצטיין דיקאן. לעו"ד גפן 15 יחידות ראליות, והוא שולט גם בתחום ההומאני (משפטים) וגם בתחום הריאלי, עניין שמעניק לו ייתרון ברור בתיקים כלכליים קשים.

צוות המשרד

אבי גפן משרד עורכי דין מונה חמישה עורכי דין, בהם שני שותפים – עורך הדין אבי גפן, ועורכת הדין אורית גפן, בנוסף לשלושה עורכי דין שכירים: עורך הדין שי קורן, לו ותק של עשר שנים, עורך הדין ניר זמל, בעל ותק של 11 שנים, ועורך הדין שגיא מור, בוגר במשפטים LL.B בוגר המכללה הקריה האקדמית אונו. עובד במשרד אבי גפן משנת 2021. עוסק בדיני משפחה וירושה.

בשל הרגישות בתחום צוות המשרד מלווה את לקוחותיו 24/7 וזמין עבורם בכל שעה.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פורום בכירי תחום המיסוי 2022

  בתאריך ה- 7.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי תחום המיסוי.

  פורום בכירי תחום המיסוי 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה