אברהם רוטמן ושות'

יזמות ובנייה

אברהם רוטמן ושות'
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

תחום: יזמות ובנייה
כתובת: בניין רוטמן "טופ המדע", קומה 5, רחוב המדע 8, רחובות 7670308
טלפון: 08-9468551, 08-9468558
פקס: 08-9473023
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://rotmanltd.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יעקב רוטמן

  יעקב רוטמן

  בעלים ומנכ"ל

  אברהם רוטמן ושות'

 • יניב רוטמן

  יניב רוטמן

  סמנכ"ל תפעול

  אברהם רוטמן ושות'

 • רועי רוטמן

  רועי רוטמן

  סמנכ"ל הנדסה

  אברהם רוטמן ושות'

אייקון אודות

אודות אברהם רוטמן ושות'

א.רוטמן ושות' בע"מ הינה חברת יזמות ובנייה משפחתית הפועלת בשוק הבנייה הישראלי משנת 1956. החברה נוסדה על ידי הקבלן (מבוני העיר רחובות) אברהם רוטמן ז"ל אשר עלה לארץ מרומניה. יעקב רוטמן בנו המשיך את דרכו של האב ומכהן עד היום כמנכ"ל החברה. לצידו עובדים במטה ההנהלה בני הדור השלישי, רועי ויניב. החברה החלה את דרכה כחברת קבלן ועד היום היא מגדירה את עצמה בראש ובראשונה כחברת ביצוע ורק לאחר מכן כחברת יזמות נדל"ן. בתחילת דרכה של החברה שימשה א. רוטמן ושות' כקבלן ביצוע עבור המגזר הציבורי והממשלתי ובנתה פרויקטים רבים, בין היתר עבור משרד הביטחון, משרד החינוך (בתי ספר, גני ילדים) עיריות ומועצות. עם השנים הרחיבה החברה את תחומי פעילותה ומשנות ה-70 התמקדה בעיקר בבנייה רוויה למגורים. עד היום בנתה החברה אלפי יחידות דיור, מרביתן בעיר רחובות וסביבתה, אך גם פרויקטים נוספים במרכז הארץ. א. רוטמן ושות' הינה חברה יציבה ואמינה ובעלת איתנות פיננסית גבוהה.

רמת ביצוע בלתי מתפשרת וגימור בסטנדרט גבוה במיוחד

כלל הפרויקטים של החברה מתאפיינים ברמת ביצוע בלתי מתפשרת וגימור בסטנדרט גבוה במיוחד. א. רוטמן היא חברה בוטיקית המביאה איתה רוח משפחתית נעימה לכל פרויקט. כחלק מהבוטיקיות של החברה היא בוחרת להתמקד במספר פרויקטים מצומצם מדי שנה על מנת לתת את המקסימום לכל לקוח תוך פיקוח הדוק של ראשי החברה בכל אתר.

שירות, ביצוע, אמינות ויחס חם

מנהלי החברה מבינים היטב כי יציבותה ארוכת השנים של א.רוטמן ושות' נובעת מהשירות, הביצוע, האמינות והיחס החם הניתן בה לדיירים ועל כן אלו הם עקרונות הדגל של החברה. בחברת א. רוטמן סמוכים ובטוחים כי בשל המקצועיות, האמינות והיחס החם, החברה תמשיך לגדול ולשגשג. לחברה מגוון רחב של דירות המתאפיינות במפרט טכני עשיר, ביצוע ללא פשרות, עמידה בלוחות זמנים, רמת שירות גבוהה והבאת הלקוחות לשביעות רצון מלאה.

יזמות וביצוע תחת קורת גג אחת

כחברה המשלבת יזמות וביצוע במקום אחד נהנית א. רוטמן מעצמאות מוחלטת ומאי- תלות בגורמים שונים להשלמת הבנייה ולעמידה בהתחייבויותיה. הדבר מתבטא כמו כן בניסיון מוכח בביצוע פרויקטים מורכבים תוך עמידה נחושה בפרטים הקטנים ביותר ודאגה למילוי צרכם המלא של לקוחות החברה. יכולתה של החברה לנתח כל פרויקט הן בעיניים של קבלן והן בעיניים של יזם המוכר ומשווק את הדירות, מאפשר לה לספק את מוצר הבנייה האיכותי והמוקפד ביותר. יתירה מכל אלו, לקוחות החברה יכולים לישון בשקט נוכח העובדה הפשוטה כי היד שחתמה איתם על החוזה, היא גם היד שמבצעת את הפרויקט והיא גם היד שתמסור להם בבוא היום את המפתח לדירה ואף תלווה אותם לאורך תקופת הבדק.

התחדשות עירונית

לצד פרויקטים קלאסיים של רכישת קרקעות והשבחתן או ביצוע עסקאות קומבינציה, נכנסה החברה בשנים האחרונות גם לתחום ההתחדשות העירונית. החברה בונה ומתכננת כעת שלושה פרויקטים שונים במסלולי תמ"א 38 ופינוי בינוי, שניים מהם בתל אביב והפרויקט השלישי ברחובות.

פרויקטים בולטים

רוטמן טאואר, רחובות – מגדל מגורים יוקרתי המתנשא לגובה 18 קומות (עם 5 קומות חניון ו-2 קומות מסחר). המגדל כולל 64 יחידות דיור בנות 4 ו-5 חדרים וכן מבנה היסטורי לשימור. הפרויקט ממוקם בכניסה לעיר, על רחוב הרצל הראשי בסמוך למכון וייצמן. בביצוע
בית א. רוטמן, המדע 8, רחובות – פרויקט היי-טק, משרדים ומסחר הכולל קומת מסחר ו- 7 קומות משרדים. הבניין האובלי והמיוחד נמצא בבעלות החברה ומשרדיה אף שוכנים בו. מאוכלס.
בילטמור 14 תל אביב - פרויקט התחדשות עירונית בו יוזמת ובונה החברה בניין מגורים יוקרתי בקרבת כיכר המדינה. הבניין בגובה 7 קומות וכולל 2 מפלסי חניה ו- 30 יחידות דיור (דירות 4 חדרים ודירות גן).
שלומציון המלכה 73, תל אביב - פרויקט התחדשות עירונית בו יוזמת ובונה החברה בניין מגורים יוקרתי הכולל 7 קומות מגורים, 2 מפלסי חניה ו- 27 יחידות דיור.
פינס 11, רחובות - פרויקט התחדשות עירונית בו יוזמת ובונה החברה בניין מגורים יוקרתי הכולל 8 קומות ו- 21 יחידות דיור.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • למנוע עינויי דין ולהגביר אפקטיביות: זו הדרך להתמודד עם צווארי הבקבוק בהליך המשפטי פלילי בישראל

  נוכח קיומם של מספר צווארי בקבוק בהליך המשפטי פלילי בישראל הוקמה וועדת היגוי לצורך גיבוש פתרונות יעילים. עד כה גובשו מספר דרכי פעולה אך המלאכה עדיין לא תמה וטיפול עומק בסוגיות שצפות יביא לקיצור ניכר בהליך הפלילי בישראל

  למנוע עינויי דין ולהגביר אפקטיביות: זו הדרך להתמודד עם צווארי הבקבוק בהליך המשפטי פלילי בישראל

 • הכירו את – ערן סלע

  הכירו את – ערן סלע

 • אשרת השקעה בארה"ב

  איך יכולים ישראלים להקים עסק בארצות הברית, לקבל אשרה, ולהביא את המשפחה או מנהלי מפתח מישראל לארה"ב?

  אשרת השקעה בארה"ב

 • חדשנות ודיגיטציה בקידום משק המים הישראלי

  חברת המים משקיעה בחדשנות וטכנולוגיה כדי להפוך את משק המים ליעיל ומקצועי, כולל שת"פ עם בחברות הזנק לשכלול מערכות התפעול והאספקה. התוצאה: התמודדות טובה עם משבר האקלים והרחבת הפעילות בחו"ל

  חדשנות ודיגיטציה בקידום משק המים הישראלי