אדורם ושות'

משרד בוטיק המתמחה בתחום הנדל"ן

אדורם ושות'
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

תחום: משרד בוטיק המתמחה בתחום הנדל"ן
כתובת: רח' זבוטינסקי 33, רמת גן
מגדל התאומים 1 קומה 5
טלפון: 03-7527707
פקס: 03-5756629
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.Adoram-law.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • עו"ד טובה אדורם ז"ל

  עו"ד טובה אדורם ז"ל

  שותפה מייסדת

  אדורם ושות'

 • חגי אדורם

  חגי אדורם

  שותף מנהל

  אדורם ושות'

  עוד על חגי אדורם

  חגי אדורם
 • עו"ד בן ציון אדורם

  עו"ד בן ציון אדורם

  אדורם ושות'

 • עו"ד יגל אדורם

  עו"ד יגל אדורם

  אדורם ושות'

עורכי דין

  חן ספדאל
  עינת הראל
  מורן קטורזה
  הילה לוי
  מירית נחום
  מרגו אסרף
  ארז ויתארי
  אורטל ויינשטיין
  --------------
  חני רובינשטיין מנהלת משרד
אייקון אודות

אודות אדורם ושות'

משרד אדורם ושות' עורכי דין ונוטריונים נוסד בשנת 1972 ונחשב מאז למשרד בוטיק ייחודי ויוקרתי מהמובילים בארץ בתחום הנדל"ן, המציב סטנדרטים של מצוינות מקצועית, יושרה מקצועית ושירות מצוין לחברות נדל"ן הבונות בכל רחבי הארץ.

הפרימה מייצגת יזמים וחברות בנייה מהגדולות והמרכזיות בארץ, לרבות בקבוצת חברות הבנייה שיכון ובינוי, אזורים, מנרב, חברת איי סי אר מקבוצת ישראל קנדה, קבוצת אורון נדל"ן, קבוצת אהרוני, קבוצת נתיב, חברת אבני דרך, חברת רוטשטיין, חברת שמואל ברוך לבנייה, חברת אירוסאט וחברות נדל"ן רבות נוספות ומטפל בפרויקטים נדלנ"יים בהיקפים נרחבים - הן בפרויקטים יזמיים של בנייה למגורים (בינוי חדש כמו גם פרויקטים של התחדשות עירונית בהיקפים גדולים מסוג "פינוי–בינוי", בהיקפים של אלפי יח"ד, והן בפרויקטים של נדל"ן מניב (ובכלל זה מרכזים מסחריים וקניונים כדוגמת קניון ים-המלח, עיר המלכים וה-איימקס באילת שבבעלות חברת ברקליס).

לפרוייקטים היזמיים הללו מעניק המשרד שירותים מקצועיים מקיפים בכל האספקטים הנדרשים בתחום היזמות, החל משלב עסקת רכישת הקרקע, שלב קבלת הליווי הפיננסי, שלבי הבנייה והשיווק לרוכשים, טיפול במערך הסכמי הרכישה עם הרוכשים, טיפול בדיווחים לרשויות המיסים ולממונה על חוק המכר; עבור דרך ניהול מרשמי "חברה משכנת" לפרויקטים הרבים עריכת פרצלציות מורכבות וכלה ברישומי הפרויקטים ברמ"י ובטאבו.

משרד עוה"ד אדורם ושות' מייעץ ומלווה משפטית מגוון רחב של פרויקטים למגורים - לרבות אלפי יח"ד למגורים ולמסחר גם במסגרת תוכנית "מחיר למשתכן" או "מחיר מטרה" בערים שונות ברחבי הארץ, מלווה עסקאות קומבינציה, עסקאות מכר ורכישה שונות, בפריסה גיאוגרפית ארצית - החל מאילת ובאר-שבע שבדרום בפרויקטים של מאות יחידות דיור בפרויקטים של "מחיר למשתכן", יזמות רגילה, וכלה בפרויקט המגורים היוקרתי "גפן" הכולל מאות דירות יוקרה שבהרצליה, ועוד פרוייקטים רבים אחרים הפרושים ברחבי הארץ מצפון לדרום, ומטפל בעסקאות מקרקעין מורכבות תוך מציאת פתרונות גישוריים לבעיות סבוכות עד להבאת העסקה בשלום אל סיומה המוצלח.

בנוסף משרד עוה"ד אדורם ושות' הינו משרד עוה"ד אשר נבחר לאחר מכרז לייצג הן את מדינת ישראל - משרד הבינוי והשיכון - לשם רכישת מאות דירות ברחבי הארץ לזכאי הדיור הציבורי בישראל, והן את מפעל הפייס בסקטור הנדל"ן.

שירות אישי ממשרד בוטיק מוביל

עו"ד חגי אדורם, השותף המנהל, שם כנר לרגליו שירות משפטי מקצועי מן המעלה הראשונה בכל עת זאת תוך שימוש בכלים שבחזית הטכנולוגיה המשלבת גם חתימת חוזים באופן דיגיטלי, ומאמין שחשוב לכבד את הלקוח, כמו גם את הצד השני בכל תיק. משרד אדורם ושות' מקפיד על מהירות הזמינות והתגובה תוך יישום מקצועיות בלתי מתפשרת, ושואף באדיקות להשתפר ולהצטיין בכל עת, ולסכם את העסקה שעל הפרק, בנועם ועל מי מנוחות. עו"ד אדורם וצוות המשרד שהינו יוצאי לשכות רישום המקרקעין חושבים כל העת כיצד להימנע מהשארת פינות לא סגורות, ופועלים במקצועיות, בנחישות ובעקשנות להשגת המטרות, אינם מקבלים "לא" כתשובה, אינם מרפים ואינם נרתעים מסבך הבירוקרטיה האינסופי הכרוך בכל פרויקט לבנייה. שילוב של ערכים ופעולות אלה יוצר את הדרך בה מבטיח משרד אדורם ושות' שירות ראשון במעלה ללקוח, תוך השגת תוצאות מיטביות ללקוחותיו.

עו"ד חגי אדורם

עו"ד חגי אדורם היה מעורב בפסק דין מרכזי ומוביל כאשר יזם עתירה לבית המשפט העליון כנגד שר השיכון והבינוי בעניין התיקון לחוק המכר (דירות) (בג"צ 8869/15 חגי אדורם עו"ד נ' הכנסת ואח' סעיף 16ג (ג) לחוק המכר (דירות), התשל"ג-1973) שבעקבותיה תיקנה לשכת עורכי הדין את הכללים והבהירה את סמכויות עוה"ד המייצגים חברות קבלניות שכן המדובר בעניין ציבורי (החלטה אשר הופצה על ידי ועדת האתיקה הארצית בציבור ואף פורסמה בכתב העת 'עורך הדין').

המומחיות המקצועית הנצברת אינה נשמרת רק בתוך המשרד לעשיית שלל העסקאות אלא נפרשת גם לציבור הרחב כאשר עו"ד חגי אדורם, השותף המנהל של הפירמה, מרצה בקביעות בהשתלמויות מקצועיות של לשכת עורכי הדין במקרקעין ומשמש מרכז אקדמי (משותף) להשתלמויות מקצועיות בלשכת עורכי הדין בתחום הנדל"ן.

עו"ד חגי אדורם הינו יו"ר (משותף) של וועדת המקרקעין בלשכת עורכי הדין בתל-אביב, משמש כיושב ראש ועדת הערר לארנונה, משמש פרשן בתוכנית הטלוויזיה "הקומה ה-12" של קשת, וכן כותב טורים בתחום הנדל"ן בעיתונים "ישראל היום" "גלובס" "וביזפורטל" והנו הנאמן [פרו בונו] לתרומות של מגן דוד אדום בארץ.

 

עקבו אחרינו בפייסבוק – "אדורם ושות' עורכי דין ונוטריונים"

אייקון פרוייקטים

מן התקשורת הטלוויזיונית

אייקון דירוגים

דירוגים

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת אדורם ושות'

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • חברות הבקרה של משרד השיכון – משיגות גבול בית המשפט?

  חברות הבקרה של משרד השיכון – משיגות גבול בית המשפט?

  הרגולטור מתמרץ לבצע "הפרות חוזים יעילות כלכלית" – דוקטרינה שנשללה לחלוטין על ידי בית המשפט העליון

  חברות הבקרה של משרד השיכון – משיגות גבול בית המשפט?

 • "הציפייה שלנו שמדינת ישראל תהיה בין הראשונות להתאושש ממשבר הקורונה, בצד הכלכלי בכלל, ובפרט בצד הנדלנ"י"

  הוא מטפל בחברות בנייה ציבוריות ומרכזיות במשק, אך גם במדינת ישראל- משרד הבינוי והשיכון. הוא ממלא שורה של תפקידי מפתח בלשכת עו"ד בת"א ובוועדות ארציות שונות, ומאמין בעבודה קשה ובירידה לפרטים. בין לבין, הוא גם מגיש תכנית רדיו שעוסקת בנדל"ן, משמש כנאמן תרומות של מד"א (וסירב בנימוס להתמנות לכהונת שופט). לקראת דירוג נישות עוה"ד של DUN'S 100, עו"ד חגי אדורם, מנהל פירמת עורכי הדין אדורם ושות' עוה"ד ונוטריונים, בראיון מיוחד

  "הציפייה שלנו שמדינת ישראל תהיה בין הראשונות להתאושש ממשבר הקורונה, בצד הכלכלי בכלל, ובפרט בצד הנדלנ"י"

 • הדיור הציבורי – מנטרה לפוליטיקאים או משימה לאומית?

  הדיור הציבורי – מנטרה לפוליטיקאים או משימה לאומית?

  הדיור הציבורי – מנטרה לפוליטיקאים או משימה לאומית?

 • גירוש המשקיעים לחו

  גירוש המשקיעים לחו"ל

  הברחת כספים ישראליים לחו"ל- חלם?

  גירוש המשקיעים לחו"ל

 • האיש שאוסף את הנכסים שאיש לא רוצה לגעת בהם

  האיש שאוסף את הנכסים שאיש לא רוצה לגעת בהם

  ימים יגידו אם מוטי גרין, מבעלי ברקליס, היה גאון או תמים, לאחר שרכש בשנתיים האחרונות אתרים נטושים שיזמי נדל"ן אחרים התרחקו מהם כמו מאש ■ דבר אחד בטוח: גרין יזם אמיץ

  האיש שאוסף את הנכסים שאיש לא רוצה לגעת בהם

בנוסף אולי יעניין אותך