אולניק לינוי משרד עורכי דין

אולניק לינוי משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2013
כתובת: המלאכה 2 רעננה 4366101
טלפון: 09-8800305
פקס: 09-8800306
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: www.oleniklaw.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

  • לינוי אולניק

    לינוי אולניק

    עו"ד, מייסדת ובעלים

    אולניק לינוי משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות אולניק לינוי משרד עורכי דין

אולניק לינוי משרד עורכי דין הינו משרד בוטיק העוסק בתחום מימוש זכויות רפואיות. לאורך השנים קנה לו המשרד מוניטין רב בתחום  וכיום הוא מונה סניפים ברעננה, באר שבע וחיפה. פיזורם של סניפי המשרד מעניק לו יכולת טיפול בלקוחות מכל רחבי הארץ, מקרית שמונה ועד אילת. משרד עו"ד אולניק מייצג את לקוחותיו במימוש זכויותיהם הרפואיות מול המוסד לביטוח לאומי, מס הכנסה, משרד הבריאות, חברות הביטוח, קרנות פנסיה וגופים נוספים.המשרד מתמחה בתביעות בתחומים נכות כללית, תאונות עבודה, מחלות מקצוע, פטור ממס מסיבות רפואיות, ניידות, סיעוד, ילד נכה. כמו כן תביעות אובדן כושר עבודה ועוד. מלבד המקצועיות והרגישות המשרד ידוע גם בשירות הרב שפתי שהוא מעניק - בעברית, אנגלית, רוסית, ערבית ואמהרית. עיסוקו העיקרי של המשרד הוא בייצוג לקוחות שאובחנו כחולים במחלות כרוניות קשות דוגמת סכרת מורכבת, אפילפסיה, מחלות הסרטן למיניהן, מחלות אוטו אימוניות כגון טרשת נפוצה, זאבת, קרוהן, פיברומיאלגיה, ועוד.

מבינה ומזדהה עם הלקוחות
המשרד המשגשג הוקם על בסיס חווייתה האישית הקשה של עו"ד לינוי אולניק. היא רס"ן במיל' ובימי מלחמת לבנון השנייה שירתה כקצינת שלישות של גדוד צנחנים. באחד הימים שהו חיילי מפקדת הגדוד בכפר גלעדי כאשר לפתע מטר קטיושות פילח את האוויר. אחת מהן נחתה במרכזו של שטח הכינוס וגרמה לאסון נוראי עם 12 חיילים מילואים שמצאו במקום את מותם ועוד כ-15 פצועים. לינוי עצמה ניצלה בנס והחלה לנהל בקור רוח מדהים את האירוע רב הנפגעים, תוך כדי שקטיושות נוספות נופלות באזור.

על פועלה באירוע ההוא היא עוטרה בטקס צל"שים אך כאשר לימים היא הבינה שהיא סובלת מפוסט טראומה, היא גילתה שהדרך להכרה בה כנכת צה"ל, לא תהיה חלקה – בקשתה להכרה בה כפוסט טראומתית נדחתה לתדהמתה, והיא נזקקה לסיוע של עורך דין בכדי לממש את זכויותיה. נוכח חווייתה האישית הזו גמלה בליבה ההחלטה לעסוק בעריכת דין ולסייע לאנשים אחרים במצבה. וכן קיבלה החלטה לצמצם לקהל לקוחותיה את תחושת "הלבד".

עם השנים היא סיימה את לימודי המשפטים ואף עבדה כשכירה בתחום מיצוי הזכויות במשך מספר שנים עד אשר החליטה כי הגיעה העת לפתוח משרד עצמאי משלה, מקום שיהווה אוזן קשבת ומכילה לחולים, ויותר מכך מרכז מקצועי למקסום זכויותיהם מול הרשויות השונות.

ליווי הלקוח לאורך כל שלבי התהליך
נוכח העובדה שהשלב הנכון והמדויק ביותר לפנות בו לליווי הוא לפני התביעות השונות, הייעוץ במשרד מתחיל בפריסת מפת הזכויות בפני המטופלים. לאחר מכן נבחנים לעומק מסמכיהם הרפואיים על מנת לוודא כי קיימת הלימה בין טענות ותלונות הלקוח למצבו הרפואי כפי שמשתקף מחוות הדעת הרפואיות.
לאחר מכן נבדקים כיסוייו הביטוחיים של הלקוח והמשרד מכין עבורו את התביעות השונות ומלווה אותו למול הגוף הרלוונטי - הביטוח הלאומי, קרנות הפנסיה, רשות המיסים, משרד הבריאות או חברות הביטוח תוך שהוא נלחם עבורו הן לקבלת קצבאות כספיות והן לקבלת פטורים שונים כמו למשל פטור ממס הכנסה מסיבה רפואית.

מעניקים כתף ואוזן קשבת בשעות הקשות של הלקוחות
ניסיון העבר שלה והטראומה אותה עברה לימדו את עו"ד אולניק באיזה מצב רגשי נמצאים לקוחותיה – היא מכירה את כל השאלות, החששות והפחדים שאופפים את האנשים הנמצאים לקראת ועדות רפואיות, ואף יודעת שיש אנשים שמוותרים על התהליך מתוך פחד וחוסר ידע. לכן אחד הדברים שהיא דואגת להדגיש לצוותים המקצועיים של המשרד הוא שהם צריכים להיות גם המקצועיים ביותר אבל גם רגישים ומכילים עבור המיוצגים שנמצאים בשעה לא קלה עבורם.

לקוחות המשרד
על לקוחות המשרד נמנים במרבית המקרים חולים כרוניים הסובלים ממחלות ותסמונות שונות, כמו גם נפגעי תאונות ונפגעי פעולות איבה, זאת בהנחה שקיים נזק רפואי המשפיע על אורחות חייהם באופן קבוע. המשרד מלווה אנשים פרטיים כמו גם עמותות ואיגודי חולים. כן מעניק המשרד שירות לוועדי עובדים המעוניינים להעניק לעובדיהם רשת נוספת של הטבות וביטחון סוציאלי במקרה שהם או מי מבני משפחתם ייקלע לסיטואציה רפואית מורכבת.

אינספור הצלחות והישגים
לאורך השנים רשם המשרד שורה ארוכה ביותר של הצלחות בתיקים עבור לקוחותיו. אלו זכו לפיצויים בהיקפים גדולים מאוד כמו גם בקצבאות נכות לכל חייהם, פטורים ממס הכנסה, וכיו"ב. אחד המקרים האחרונים בו זכה המשרד היה של אישה בתחילת שנות ה-40 לחייה שפנתה למשרד במטרה שיסייע לה לקבל תו נכה. הבקשה הייתה פשוטה למדי אך כמשרד המעמיק וחותר למקסם את זכויות לקוחותיו ביצע הצוות תחקור מעמיק ללקוחה וגילה כי שלוש שנים לפני כן היא נאלצה לעזוב תפקיד ניהולי בגלל סיבה רפואית. הלקוחה כלל לא ידעה כי מגיעות לה זכויות סוציאליות עקב מצבה והמשרד הצליח להפתעתה להשיג לה פיצוי כספי של 500 אלף ₪ כמו גם קצבה קבועה של 10 אלף ₪ בחודש. יתירה מכך, המשרד הביא לכך שיופרשו לה כספים לפנסיה מדי חודש בחודשו כך שבגיל פרישה היא תוכל ליהנות גם מקרן פנסיה נדיבה.

שליחות לחיים
עו"ד אולניק רואה בתחום בו היא עוסקת כשליחות לחיים ועל כן מעבר לעבודתה השוטפת היא מרצה בהתנדבות לעמותות חולים על הזכויות השונות המגיעות להם. המשרד בהובלתה שם לו למטרה להקל ולייעל את הליך מימוש הזכויות ולאפשר טיפול וייצוג משפטי אמיתי עבור כל לקוח. הוא מטפח ערכים של משפחתיות ונתינה לצד מקצועיות, זמינות ויעילות, ומאמין בעידוד למצוינות והתפתחות אישית ומקצועית מתוך הגינות מלאה כלפי עובדיו, לקוחותיו ובני משפחותיהם.

בנוסף אולי יעניין אותך