אונגר - לטין, משרד עורכי דין

דיני משפחה ומעמד אישי

אונגר - לטין, משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 1999
תחום: דיני משפחה ומעמד אישי
כתובת: רח' ז'בוטינסקי 35 (מגדלי התאומים 2), ר"ג
טלפון: 03-6184414
פקס: 03-6184412
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://www.ayanau.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • עיינה אונגר לטין

  עיינה אונגר לטין

  מייסדת וראש המשרד

  אונגר - לטין, משרד עורכי דין

 • אסף לטין

  אסף לטין

  עו"ד

  אונגר - לטין, משרד עורכי דין

 • גל שלמה

  גל שלמה

  עו"ד

  אונגר - לטין, משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות אונגר - לטין, משרד עורכי דין

משרד עו"ד אונגר-לטין נוסד בשנת 1999 ומתמחה בתחום המעמד האישי על כל רבדיו, תוך שימת דגש על מתן מענה אישי וייחודי לכל לקוח לפי צרכיו ומטרותיו הייחודיים.

בראש המשרד עומדת עוה"ד עיינה אונגר-לטין, העוסקת בתחום דיני המשפחה מיום הסמכתה, זה כ-24 שנים ברציפות. עוה"ד אונגר-לטין וצוות המשרד הם בעלי ותק רב בניהול אלפי תיקים, חלקם מורכבים ביותר, ובייצוג בבתי משפט לענייני משפחה, בתי דין רבניים וערכאות נוספות, בכל הנושאים הנוגעים לתחום המעמד האישי.

באפריל 2010 עבר המשרד למשכנו החדש במגדלי התאומים, ברחוב ז'בוטינסקי 35 בר"ג. עיצובו של המשכן החדש מאופיין ברוח צעירה, יצירתית ומעודכנת, התואמת גם את ערכיו של המשרד ואת פועלו.

היעד - יחס אישי ואנושי ללקוחות המשרד

צוות המשרד, ובראשם עוה"ד אונגר-לטין, חותרים לסיים את הליך הגירושין תוך השגת היעדים שהוצבו ע"י הלקוח, במהירות וביעילות המרבית ותוך מתן יחס אישי, אמפתי, ומעל לכל אנושי. כל זאת, על מנת למזער עד למינימום האפשרי את עוגמת הנפש ואי הנעימות הכרוכים ממילא בהליך הגירושין.

תחומי עיסוק

עו"ד אונגר-לטין וצוות המשרד בעלי ותק רב מאוד בייצוג בבתי משפט לענייני משפחה, בבתי דין רבניים ובערכאות נוספות בכל הנושאים הנוגעים לתחום המעמד האישי, לרבות: גירושין, מזונות אישה, מזונות ילדים, רכוש, תביעות לפירוק שיתוף, משמורת קטינים, תביעות אבהות, חטיפות ילדים, הסכמי ממון, הסכמי גירושין, ידועים בציבור, התרות נישואין, צווי הגנה, עיכוב יציאה מן הארץ, צוואות, עיזבונות, ירושה ועוד. המשרד נותן מענה ללקוחותיו גם בתחומים נושקים, כדוגמת עסקאות מקרקעין. עו"ד אונגר-לטין וצוות המשרד מנהלים תיקי גירושין מורכבים, אשר לא פעם זוכים לחשיפה באמצעי התקשורת, בייחוד כאשר עסקינן בלקוחות בעלי אמצעים. בתיקים מעין אלו מתגלעות לעיתים מחלוקות חריפות המלוות במאבקים סביב מרוצי סמכויות, שליטה בעסקים וחברות, משמורת קטינים, רכוש ועוד.

כדי לתת מענה מושלם לנושאים הללו, המתעוררים תוך כדי ניהול התיק, נוהג צוות המשרד לשתף פעולה באופן הדוק גם עם גורמי מקצוע מתחומים שונים, דוגמת חוקרים פרטיים, רואי חשבון, אקטוארים, פסיכולוגים וכו'.

הגישור – הליך בעל יתרונות רבים
אם כבר הגעתם למעמד הלא נעים הכרוך בפרידה ובפירוק התא המשפחתי, מצב שאינו מוסיף בריאות, לא לבני הזוג ובעיקר לא לילדיכם הקטינים - אזי עדיף לבחון את האפשרות להגיע לכדי הסכם גירושין כולל, אשר ייתר ניהול הליכים משפטיים בערכאות השונות, יחסוך עבורכם כסף רב, זמן בלתי מבוטל ובעיקר את עוגמת הנפש הרבה הנלווית לניהול הליכים משפטיים. אם ישנה ביניכם הסכמה, או אם אתם סבורים כי ניתן להגיע להסכמה בנושאים המרכזיים ו"הכבדים" העומדים על הפרק, הנוגעים בד"כ לענייני חלוקת הרכוש, הסדרי השהייה עם הקטינים ותשלום מזונותיהם, אזי ראוי לבדוק אם ניתן להגיע לכדי הסכם גירושין ויחסי ממון. הסכם כזה ייחתם על ידכם ויאושר ע"י ערכאה שיפוטית: בית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני האזורי. כך, כאמור, תחסכו משאבים רבים, כלכליים ואחרים, ותיפרדו באופן הוגן והגון מבלי להפוך ל'לקוחות מסורים' של הערכאות השיפוטיות.

הסכם ממון
הסכם ממון נועד להסדיר מראש את מערכת היחסים הרכושית למקרה של פירוד. הסכם ממון אשר נערך ע"י פרקליט מנוסה עשוי לחסוך לצדדים התדיינות משפטית קשה וסבוכה במקרה של גירושין, והוא יכול להיכרת גם בתוך תקופת הנישואין. בני זוג אשר טרם נישאו יכולים לאשר הסכם ממון וליתן לו תוקף בביהמ"ש לענייני משפחה או אצל נוטריון או רשם נישואין. בני זוג נשואים יכולים לאשר הסכם ממון וליתן לו תוקף של פסק דין בביהמ"ש לענייני משפחה או בביה"ד הרבני בלבד, ולא אצל נוטריון.

פגישת ייעוץ

בטרם תנקטו צעד כלשהו כנגד בן הזוג, מוטב לפנות לייעוץ משפטי מוסמך ויסודי. צעד פזיז הנראה לכם צודק וסביר בנסיבות העניין, לעיתים קרובות, עלול להתברר מאוחר יותר כמקח טעות אשר עשוי לחרוץ את גורלו של ההליך המשפטי בהמשך הדרך. כל מקרה לגופו וכל עניין ונסיבותיו. הנכם מוזמנים לפנות אלינו.

צוות המשרד

עו"ד עיינה אונגר-לטין
מייסדת וראשת המשרד, בעלת תואר ראשון במשפטים .LL.B ותואר שני במשפטים .LL.M, אותו סיימה בהצטיינות באוניברסיטה העברית בירושלים. שימשה בעבר יועצת משפטית של ארגון ויצ"ו בעיר פ"ת במשך 14 שנה.

עו"ד אסף לטין
בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת ת"א, התמחה במשרד ולאחר מכן שימש כעוזר משפטי במשך מספר שנים.

עו"ד גל שלמה
בוגרת ומצטיינת דיקאן בפקולטה למשפטים של המכללה למנהל. התמחתה בפרקליטות מחוז תל אביב (אזרחי).

מתמחה אליה גור
סטודנטית למשפטים וממשל במרכז הבינתחומי בהרצליה.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • הגמ"ח החדש של רשות מקרקעי ישראל

  הגמ"ח החדש של רשות מקרקעי ישראל

 • אל תבטלו לנו את ההסתמכות

  אנחנו עומדים בפני מהפכה צפויה של דיני הירושה, מהפכה שרובה חיובית וחשובה, התאמת דיני הירושה אל מציאות החיים הנוכחית. לצד החיוביות, דומה שבשינוי אחד, דרמטי ומהותי, המחוקק בחר בנתיב לא נכון

  אל תבטלו לנו את ההסתמכות

 • הקלאש של רשות המסים וההתחדשות העירונית – איסור קיזוז תשומות דיירים

  הקלאש של רשות המסים וההתחדשות העירונית – איסור קיזוז תשומות דיירים

 • "תעשיית הקריפטו מתבגרת"

  לצד עיסוקיו בצד המשפטי מסחרי ובהשקעות בין לאומיות בחברות טכנולוגיה, עו"ד גיל סולומון מסתמן כיום כאחד מעו"ד המובילים בתחום מטבעות הקריפטו, "אנחנו נראה בשנים הקרובות שיותר ויותר מוסדות וגופים יאמצו את מטבעות הקריפטו החזקים. כבר היום אנו רואים שהשחקנים בתעשיית הקריפטו למדו איך להעריך מיזם, לסנן רעשים, לראות מה הוא החזון של המטבע והטכנולוגיה מאחוריו ומהי הצעת הערך -Value Proposition - של החברה ואם קיימת האפשרות ליישומם. כתוצאה מכך הם יודעים היום במה שווה להשקיע ובמה לא"

  "תעשיית הקריפטו מתבגרת"