אחים ח'לאילה סלילה ובנייה בע"מ

עוסקת ביזמות ובנייה של פרויקטים למגורים, התחדשות עירונית, בניית מבני ציבור ונדל"ן מסחרי

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2005
תחום: עוסקת ביזמות ובנייה של פרויקטים למגורים, התחדשות עירונית, בניית מבני ציבור ונדל"ן מסחרי
כתובת: רח' בית"ר 44, ירושלים
טלפון: 02-5321103
פקס: 02-5869968
דוא"ל: [email protected]
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ת'אאר ח'לאילה

  ת'אאר ח'לאילה

  בעלים שותף

  אחים ח'לאילה סלילה ובנייה בע"מ

 • איהב ח'לאילה

  איהב ח'לאילה

  בעלים שותף

  אחים ח'לאילה סלילה ובנייה בע"מ

 • ענאן ח'לאילה

  ענאן ח'לאילה

  סמנכ"ל

  אחים ח'לאילה סלילה ובנייה בע"מ

אייקון אודות

אודות אחים ח'לאילה סלילה ובנייה בע"מ

קבוצת אחים ח'לאילה הינה קבוצת נדל"ן משפחתית צומחת העוסקת ביזמות ובנייה של פרויקטים למגורים – בנייה רגילה, התחדשות עירונית (תמ"א 38 ופינוי בינוי) ומכרזי מחיר למשתכן, וכן בבניית מבני ציבור ונדל"ן מסחרי. הקבוצה הוקמה בשנת 2005 על ידי האחים ת'אאר ואיהאב חלאילה, יזמים וקבלנים מנוסים בעלי עשרות שנות ניסיון בתחום והיא נמצאת עד היום בבעלותם. לצידם של השניים עובד גם האח ענאן חלאילה האחראי בקבוצה על תחום הביצוע.

הקבוצה החלה את דרכה כחברת בנייה וסלילה ובמרוצת השנים התרחבה פעילותה לתחומי היזמות והביצוע תוך שהיא רוכשת חברות נוספות דוגמת מנדי ייזום ובנייה (חברת בעלת רישיון קבלן ג'5 בלתי מוגבל) וכן מקימה חברות דוגמת נוף בית"ר 44 ובמסגרתה היא יוזמת ומבצעת פרויקט בנייה למגורים ברחוב בית"ר 44 בירושלים, ויזמות בבן שמן בשלב תכנון 160 יח"ד. עד היום בנו האחים חלאילה אלפי יחידות דיור בכל רחבי הארץ, צמודי קרקע לצד בנייה רוויה, והפרויקטים בהם הם עוסקים כיום נבנים בעיקר בבני ברק, ירושלים, תל אביב ובחולון.

מחפירה ועד אכלוס

קבוצת אחים ח'לאילה פועלת כ- ONE STOP SHOP נדל"ני ומרגע שהיא זוכה בפרויקט, עבודתה במקום כוללת לא רק את הבנייה עצמה אלא אף את עבודות החפירה והדיפון, הליך הביצוע עצמו, הגמרים, אכלוס ומסירת הדירות לדיירים, ומתן שירות שוטף ומסור לאורך שנת הבדק.בנוסף החברה מחזיקה בציוד בנייה פרטי משלה הכולל בין היתר תבניות, פיגומים, מעמיסים טלסקופיים, עגורנים צריחים, משאבות ועוד. יכולות רוחביות אלו מעניקות לחברה שליטה אבסולוטית בכל פרויקט אותו היא לוקחת על עצמה תוך עמידה מלאה בלוחות הזמנים וסטנדרט בנייה איכותי ובלתי מתפשר.
החברה בעלת איתנות פיננסית גבוהה וכלל הפרויקטים שלה מלווים על ידי הבנקים הגדולים במשק.

הלקוח במקום הראשון

הקבוצה שמה את הלקוח בראש סדר העדיפויות שלה, ושביעות רצון הדיירים לאורך כל התהליך היא הערך החשוב ביותר עבור מנהליה. לאור זאת נוקטת החברה ביחס חם ואישי כלפי הלקוחות ומעניקה להם זמינות מלאה בכל בעיה או בקשה המתעוררת לאורך כל שלבי התכנון והבנייה.

ביצוע פרויקטים ללא תלות בחברות כח אדם קבלניות

יתרונה הגדול של החברה נעוץ בהון האנושי שלה המסתכם ב-250 עובדים ומנהלים המועסקים בה בהעסקה ישירה. על עובדים אלו נמנים מהנדסים ומנהלי עבודה מהשורה הראשונה וכן עובדי בנין מקצועיים וותיקים ההולכים עם החברה יד ביד לאורך השנים. העסקה ישירה זו מביאה לכך שלחברה אין תלות בחברות כח אדם קבלניות חיצוניות דבר המאפשר לה לעמוד בלוחות הזמנים, להתייעל כלכלית ולהמשיך בביצוע עבודותיה גם במצבי קיצון דוגמת תקופת הקורונה.

התמחות בפרויקטים מורכבים ומסובכים

נוכח ניסיונם ההנדסי, הביצועי והתכנוני ארוך השנים של האחים חלאילה החברה לוקחת על עצמה פרויקטים גדולים, מורכבים ומסובכים. בפרויקטים אלו מגיעים יכולות החברה ומהנדסיה המיומנים לידי ביטוי ובזכותם היא קנתה את שמה והמוניטין האמין ממנו היא נהנית.

פרויקטי הדגל

ירושלים – לאנא בית חנינה 500 יח"ד כולל מרכז מסחרי (בביצוע שלב א' 94 יח"ד יוקרה כולל שצפ"ים).
גינות דוד, רחוב כהנמן, בני ברק – פרויקט דגל זה של החברה כולל 500 יחידות דיור למגורים, שני בנייני משרדים, גני ילדים, בניין מסחרי וחניון 20 אלף מ"ר.
השלב הראשון של הפרויקט אשר כולל 175 יחידות דיור כבר הסתיים ואוכלס לשביעות רצון הדיירים וכעת נמצאת החברה בשלב השני בפרויקט הכולל את בנייתן של 64 יחידות דיור. ושלב ג 65 יח"ד כבר הסתיימו ונמצאות באכלוס. שאר יחידות הדיור בפרויקט, כמו גם החניון הענק נמצאים בבנייה.

פרויקטים בביצוע

בני ברק – הרב כהנמן שלבים ב+ג (129יח"ד).
חולון - משה רינת (42 יח"ד).
תל אביב - אפשטיין 7 (27 יח"ד).
ירושלים – יפו 184 (70 יח"ד סטודיו יוקרתי כולל שצ"פ), עזה 34 (10 יח"ד יוקרה), פתח תקווה 5-11 (64 יח"ד תמ"א 38), גני ארגמן (72 יח"ד יוקרה כולל שצ"פ), נווה טל רמות משטרת ישרל (77 יח"ד כולל עבודות עפר).

הפרויקטים שנמסרו לדוגמא

פרויקטים בירושלים - קרן היסוד (26 יח"ד), דהומי 10 ודהומי 2 כ- (87 יח"ד), בן טבאי 2 (38 יח"ד כולל ברכיות שחיה), משכן שילה 14 (26 יח"ד), בן יפונה 10 (24 יח"ד תמא 38), בוליביה 4 (84יח"ד) תמ"א 38.
בני ברק – הרב כהנמן שלב א (175 יח"ד).

 

בנוסף אולי יעניין אותך