אחים מרגולין הנדסה וייעוץ בע”מ

ניהול, תיאום ופיקוח על פרויקטים בענף הבניה

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1971
תחום: ניהול, תיאום ופיקוח על פרויקטים בענף הבניה
כתובת: רח' גוש עציון 7, גבעת שמואל 5403007
טלפון: 03-5323660
פקס: 03-5323662
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.margolin-bros.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • שי מרגולין

  שי מרגולין

  שותף מייסד ומנכ"ל משותף

  אחים מרגולין הנדסה וייעוץ בע”מ

  עוד על שי מרגולין

  שי מרגולין
 • איל הוכמן

  איל הוכמן

  שותף ומנכ"ל משותף

  אחים מרגולין הנדסה וייעוץ בע”מ

 • שי מלכה

  שי מלכה

  שותף ומנכ"ל משותף

  אחים מרגולין הנדסה וייעוץ בע”מ

 • אמיר אלפרוביץ

  אמיר אלפרוביץ

  שותף ומנכ"ל משותף

  אחים מרגולין הנדסה וייעוץ בע”מ

 • יוסי ואלס

  יוסי ואלס

  מנכ"ל שותף סניף ירושלים

  אחים מרגולין הנדסה וייעוץ בע”מ

 • גל זוננשיין

  גל זוננשיין

  מנכ"ל שותף מרגולין טק

  אחים מרגולין הנדסה וייעוץ בע”מ

 • נתן מרגולין

  נתן מרגולין

  מייסד

  אחים מרגולין הנדסה וייעוץ בע”מ

 • לוזי מרגולין

  לוזי מרגולין

  מייסד

  אחים מרגולין הנדסה וייעוץ בע”מ

מייסדים

  נתן מרגולין
  לוזי מרגולין
אייקון אודות

אודות אחים מרגולין הנדסה וייעוץ בע”מ

חברת אחים מרגולין הנדסה וייעוץ בע”מ (MEC) הנה חברה מובילה בישראל בתחום ניהול ופיקוח על פרויקטים לבנייה ותשתיות ופעילותה כוללת מתן שירותים גם ללקוחות זרים מחו"ל בישראל. לחברה ניסיון עשיר ומגוון, והיא מציעה ללקוחותיה שירותים מקצועיים בסטנדרטים ברמה הגבוהה ביותר עם יכולות ניהול מן המסד ועד הטפחות, תוך יישום פתרונות כוללניים ושיטתיים של ניהול התכנון והביצוע.
מגזרי הפעילות של החברה מתמקדים במבני משרדים, מרכזים מסחריים, תעשייה והיי-טק, מבני מגורים ומבני ציבור, מרכזי בריאות, מלונאות, תשתיות ופיתוח, כבישים וגשרים, מסילות ברזל, תחנות רכבת, מתקנים בטחונים ופרויקטים מיוחדים. החברה אחראית על כל היבטי הפרויקט החל מבדיקת כדאיות, סקרים ואומדנים, הכנת לוח זמנים, דרך תכנון מוקדם ומפורט ותקצוב הפרויקט, ניהול משא ומתן ועריכת חוזים עם קבלנים וספקים, ניהול מלא של הפרויקט באתר לרבות הפיקוח הצמוד ועד למסירה סופית. כל השותפים/מנהלי החברה נוטלים חלק פעיל בכל פרויקט ופרויקט.

מקצועיות, איכות ושירות ברמה הגבוהה ביותר

במשך 50 שנות פעילותה, עם יותר מ- 160 עובדים, צברה החברה ניסיון בתכנון ובניהול של מאות פרויקטים, בהיקף כספי מצטבר של מיליארדי דולרים. מרגולין הרחיבה את פעילותה והקימה סניף בירושלים ובדרום וכן חברת בת "מרגולין טק", שנותנת שירות בתחום ניהול ופיקוח לפרויקטים בתחום ההייטק.
MEC הינה בעלת ניסיון עשיר בניהול פרויקטים מורכבים ועתירי תשומות בתחומים מרובים ובפיקוח על ביצועם. המחויבות של מרגולין היא לספק ללקוחותינו שירות איכותי ברמה המקצועית הגבוהה ביותר בשילוב מסורת וידע רב שנים, שיטות עבודה חדשניות, יצירתיות ומחויבות.
במרגולין עובדים ותיקים בעלי ידע, ניסיון ומומחיות בשילוב עובדים צעירים הפועלים יחדיו תחת נהלי עבודה קפדניים. כל פרויקט מנוהל באופן המקצועי והיעיל ביותר להשגת מטרות המזמין והחברה. מרגולין יוצרת עם לקוחותיה קשרי עבודה לטווח ארוך המבוססים על יחסי אמון והערכה הדדיים וכמו כן הנהלת החברה ועובדיה מחויבים לשמירה על סטנדרטים גבוהים ויושרה ללא פשרות המהווים אבני דרך להצלחתה.

חדשנות טכנולוגית

אחים מרגולין מקפידה לשפר ולפתח את יכולותיה המקצועיות על בסיס הידע העצום הקיים בחברה בתוספת חדשנות ויצירתיות, וזאת כדי להמשיך ולעמוד במשימות, להתחיל ולסיים כל פרויקט באופן המוצלח ביותר מבחינת איכות, תקציב ולוח זמנים. מערכת MARGOLIN-APP שפותחה במיוחד עבור חברת מרגולין מהווה כלי יעיל, מקצועי וחדשני לניהול הפרויקטים, ייעול תהליכי העבודה, ריכוז הידע והמידע, ביצוע בקרה ויצירת סטנדרטיזציה בכל פרויקטי החברה. MEC - היא הבחירה הטבעית למתן שירותי ניהול בענף ההנדסה האזרחית, הבנייה והתשתיות.

פרויקטים נבחרים

בקטגוריית בתי חולים ניהלה אחים מרגולין את בי"ח אסותא אשדוד – בי"ח ציבורי שבוצע בשיטת DBOT בשטח של כ-65,000 מ"ר כולל 400 מיטות אשפוז, חדרי ניתוח, דימות, מחלקות נשים ולידה, מח' ילדים, אורתופדיה ועוד, היקף הפרויקט כ-700 מיליון ₪. בנוסף ניהלה את פרויקט אגף דרומי חדש בבי"ח שניידר לילדים בפתח תקווה, מגדל חדש בבית חולים אסותא רמת החייל, בניין דוידוף בבלינסון והרחבות בבי"ח שערי צדק בירושלים.
בקטגוריית תשתיות ניהלה מרגולין את כביש 6 חוצה ישראל בדרום, 65 ק"מ ממחלף שורק עד צומת שוקת/מחלף מיתר ואת מסילת הרכבת מאשקלון לנתיבות 35 ק"מ כולל תחנת שדרות מוגנת טילים, תחנת רכבת קריית-מלאכי יואב ותחנת רכבת מזכרת בתיה. החברה מנהלת את הקטע המערבי של מסילת הרכבת 431 - ראשון לציון-מודיעין, ואת גשר מסילת קשת מודיעין בין תחנת מודיעין לקו המהיר לירושלים. בנוסף מנהלת החברה את פרויקט מתחם ה-1000 בראשון לציון כולל כניסות וגשרים למתחם עבור נתיבי איילון. עבור נתיבי ישראל מנהלת את כביש 60 - מגוש עציון לקריית ארבע, מחלפי אפולוניה, גזר, חולון מזרח.
בקטגוריית מגורים מנהלת החברה אלפי יח"ד בפרויקטים שונים. סמל דרום DUO Tel Aviv" ,2" מגדלים בני 54 קומות עם 668 יח"ד, 15,000 מ"ר מסחר, וחניונים בשטח 60,000 מ"ר בהיקף של כ-1.3 מיליארד ₪. פרויקט סמל צפון, מגדל בן 51 קומות עם 226 יח"ד, מבנה ציבור + מבנה מרקמי בן 10 קומות עם 30 יח"ד, בהיקף של כ-800 מיליון ₪.
בקטגוריית קניונים ומרכזים מסחריים ניהלה מרגולין את פרויקט דיזיין סיטי בירושלים, פרויקט ייחודי בעיצובו בשטח של 100,000 מ"ר בהיקף של כ-300 מיליון ₪. בנוסף ניהלה החברה את הקמת פרויקט BIG FASHION באשדוד בהיקפים דומים ומנהלת את פרויקט BIG גלילות בהיקף של כ-1 מיליארד ₪.
בקטגוריית משרדי הייטק מנהלת החברה את הקמת הקמפוס החדש של AMDOCS ברעננה, מרכזי מחקר ופיתוח של APPLE ISRAEL בהרצליה ובחיפה, הקמת הקמפוס החדש של MICROSOFT בהרצליה שבו זכתה מרגולין בפרס יוקרה כנותנת שירותים מצטיינת לשנת 2021 בתחרות של מיקרוסופט העולמית.
בקטגוריית אצטדיונים ומרכזי ספורט – אחים מרגולין ניהלה את הקמת פרויקט ארנה, היכל הספורט בירושלים עם 10,000 מושבים בהיקף של כ-280 מיליון ₪, את היכל שלמה בתל אביב עם 5,000 מושבים בהיקף של כ-80 מיליון ₪ ואת הקמת הולודרום, איצטדיון למירוצי אופניים בתל אביב הראשון מסוגו בארץ, בהיקף של כ-55 מיליון ₪.

בנוסף אולי יעניין אותך