איתן קוהלי - משרד עו"ד

דיני משפחה, גירושין, ירושות וצוואות

איתן קוהלי - משרד עו"ד
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1999
תחום: דיני משפחה, גירושין, ירושות וצוואות
כתובת: רח' רש"י 5, רמת גן 5256005
טלפון: 03-6127767
פקס: 03-6128131
דוא"ל: kohali@zahav.net.il
אתר החברה: http://www.kohali.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • איתן קוהלי, איתן קוהלי - משרד עו"ד

  איתן קוהלי

  מייסד ובעלים

  איתן קוהלי - משרד עו"ד

  לפרופיל המלא

  איתן קוהלי
אייקון אודות

אודות איתן קוהלי - משרד עו"ד

משרד עו"ד איתן קוהלי הנו משרד בוטיק אשר נוסד ע"י עו"ד קוהלי בשנת 1999 ונחשב כיום לאחד המשרדים המובילים בתחום דיני המשפחה, מעמד אישי, גירושין, צוואות וירושות, גישור ובוררות. למשרד מוניטין המתמקד בפיצוח התיקים המורכבים ביותר בדיני המשפחה, תוך היותו לוחם צדק המתמחה בחקר האמת.        

המשרד עוסק בתיקי גירושין על כל רובדיהם, בהם תיקים בעניין ידועים בציבור, תיקי מזונות לרבות מזונות אזרחיים, תיקי משמורת, תיקי ירושות לרבות ירושות בין ידועים בציבור, תיקי צוואות לרבות עריכת צוואות בדרך אשר תבטיח בבוא העת את מימוש רצונו של המת, צוואות הדדיות והתנגדות לצוואות, עריכת הסכמים: הסכמי שלום בית, הסכמי גירושין, הסכמי ממון, הסכמים לחיים משותפים והסכמי הורות, תיקי רכוש מורכבים עתירי ממון בארץ ובחו"ל, תביעות כספיות-נזיקיות בענייני משפחה לרבות נזק נפשי, תיקי חטיפת ילדים בינלאומיים בהתאם לאמנת האג, אפוטרופסות, אבהות, צווים למניעת אלימות במשפחה ולמניעת הטרדה מאיימת, נישואים אזרחיים, מימוש זכויות כתובה ופיצויי כתובה, גישור, בוררות, ביצוע פסק דין בעין וגביית מזונות באמצעות לשכת ההוצל"פ.

חקר האמת, צדק ודבקות במטרה

צוות המשרד פועל מתוך תחושת שליחות ומחויבות להעניק ללקוחותיו, המצויים בנקודת מפנה גורלית בחייהם, את השירות הטוב והמקצועי ביותר, תוך רגישות מרבית לתא המשפחתי הסובייקטיבי בכל תיק ומתן פתרון אפקטיבי המותאם אישית עבור הלקוח, תוך הצבת טובת הילדים בראש בכל עת.

עו"ד קוהלי הינו לוחם צדק השואף למצוא פתרון הוגן תוך הצבת מטרות ויעדים, ודבק במטרה עד להוצאת הצדק לאור. במטרה להחזיר את אמון הציבור בעורכי דין ובמערכת המשפט, עו"ד קוהלי מוביל מהלכים אסטרטגיים ייחודיים תוך יישום ערך האמת כנר לרגליו.

לקוחות המשרד מקבלים יחס אישי וליווי מקצועי תומך לאורך כל הדרך, לרבות ליווי למפגשים ביחידת הסיוע של בתי המשפט או בתי הדין הרבניים. כל לקוח מקבל את השירות המשפטי  הראשון במעלה מעו"ד קוהלי, שלא הפסיד תיק מעולם, ומענה מקיף עד השגת התוצאה המיטבית עבור הלקוח. המשרד עוטף את הלקוחות בתמיכה והבנה, רגישות יתרה לנסיבות ומקצועית נעלה.

עו"ד איתן קוהלי

עו"ד איתן קוהלי סיים את לימודי המשפטים בהצטיינות בשנת 1993. בראשית דרכו צבר ידע ומקצועיות בתחום החברות ושוק ההון בארה"ב, אשר העניקו לו כלים ייחודיים ומהותיים לניהול תיקים בעלי היבטים פיננסים, לרבות תביעות קנייניות בתחום האישות ותיקי צוואות וירושות מהמורכבים ביותר המתנהלים בארץ ובחו"ל.

את כל שנותיו המקצועיות והארוכות מוליכים עקרונות צדק ותום לב, באמצעותם אף הוביל לפסיקות ותקדימים משפטיים בתחום דיני המשפחה בערכאות השיפוטיות הגבוהות ביותר.

עו"ד קוהלי דוגל ביישוב סכסוכים במערכת המשפחתית באמצעות הידברות וגישור על מנת למזער את הפגיעה בצדדים ובעיקר בילדיהם המשותפים. גיבוש הסכם הוגן באמצעות הליך גישור או ניהול מו"מ, תוך שמירה על זכויות הצדדים, מתן פתרונות משפטיים הולמים לפלוגתות שבין הצדדים וקביעת מנגנונים המבטיחים התנהלות תקינה בין הצדדים גם בעתיד, הנו כלי אמין וראוי לשיטתו המקצועית של עו"ד קוהלי.

הליך הגישור מהווה אבן יסוד בגישתו של עו"ד קוהלי מאחר ומעצם טיבו הוא מפחית את העוינות בין הצדדים, מאפשר לצדדים להשתתף באופן פעיל בקבלת ההחלטות ומהווה אלטרנטיבה יעילה עבור הצדדים מבחינה כלכלית ורגשית, ובזמן הקצר ביותר. באמצעות הליך הגישור מביא עו"ד קוהלי את הצדדים לסיים את דרכם המשותפת בכבוד ובהבנה ולהמשיך את חייהם כל אחד לחוד, תוך שיתוף פעולה במקומות ובזמנים הדרושים. גישה זו גם עולה בקנה אחד עם החוק והפסיקה העכשוויים בתחום דיני המשפחה.

במקרים בהם הנסיבות אינן מאפשרות הידברות, פועל עו"ד קוהלי במיומנות ובמקצועיות להשגת התוצאות הטובות ביותר עבור הלקוח, תוך הבנת הסוגיה המשפטית על כל מרכיביה, בניית אסטרטגיה וטקטיקה משפטית והצבת מטרות ויעדים בהתאם לרצון הלקוח והתא המשפחתי הסובייקטיבי, בדגש על טובת הילדים.

עו"ד קוהלי מנהל תיקים בתחום דיני המשפחה בערכאות השיפוט השונות, בהם בתי המשפט האזרחיים על ערכותיהם, לרבות ביהמ"ש העליון, הן כיושבו כבימ"ש לערעורים והן כיושבו כבג"צ, בתי הדין הרבניים על ערכאותיהם ולשכת ההוצאה לפועל.

שמו הולך לפניו בעיקר בשל הצלחות מרובות בתיקים סבוכים ביותר, המכילים מסכת עובדתית קשה וסוגיות משפטיות לא פשוטות שאף הגיעו לפתחו של ביהמ"ש העליון. כמו כן, תביעות בינלאומיות בתחום האישות, כולל ייצוג אל מול ערכאות השיפוט שמחוץ לגבולות הארץ. תיקים אשר לא צלחו פתרונות במשרדים אחרים, בא לציון גואל באמצעות טיפולו המסור והמקצועי של עו"ד קוהלי. עו"ד קוהלי חדור מטרה ושאיפה להגיע לחקר האמת בכל תיקיו, תוך פנייה לכל ערכאה שיפוטית נדרשת על מנת לעמוד על זכויות לקוחותיו, ערעורים בעת הצורך ואף פנייה לבג"צ במקרה של פגיעה מהותית בזכויות היסוד של הלקוח.  

אייקון מאמרים

מאמרים מאת איתן קוהלי - משרד עו"ד

 • תביעה ייצוגית: הביטוח הלאומי מקצץ

  תביעה ייצוגית: הביטוח הלאומי מקצץ

  תביעה ייצוגית: הביטוח הלאומי מקצץ

 • במקום חתונה חוזה עם סעיף מיוחד – תינוק,

  במקום חתונה חוזה עם סעיף מיוחד – תינוק,

  במקום חתונה חוזה עם סעיף מיוחד – תינוק,

 • זכות בלתי הדירה במקרקעין, האומנם?

  זכות בלתי הדירה במקרקעין, האומנם?

  מבית מדרשו של משרד עו"ד קוהלי יצאה הלכה חדשה ומעניינית שניתנה ע"י כב' ביהמ"ש העליון לפיה זכות בלתי הדירה* הסתיימה ע"י פיצוי מחצית משווי הערכת שמאי שייבחן עלות בניית הנכס בלבד.

  זכות בלתי הדירה במקרקעין, האומנם?

 • זכות בלתי הדירה במקרקעין, האומנם?

  זכות בלתי הדירה במקרקעין, האומנם?

  מבית מדרשו של משרד עו"ד קוהלי יצאה הלכה חדשה ומעניינית שניתנה ע"י כב' ביהמ"ש העליון לפיה זכות בלתי הדירה* הסתיימה ע"י פיצוי מחצית משווי הערכת שמאי שייבחן עלות בניית הנכס בלבד.

  זכות בלתי הדירה במקרקעין, האומנם?

אייקון פרוייקטים

פסקי דין

בנוסף אולי יעניין אותך