אלה בן נון ניהול בניה בע"מ

ניהול ופיקוח הנדסי

אלה בן נון ניהול בניה בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2011
תחום: ניהול ופיקוח הנדסי
כתובת: רח' הנגר 5ב', הוד השרון
טלפון: 09-7884254
דוא"ל: office@ebn.co.il
אתר החברה: http://www.ebn.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אלה בן נון, אלה בן נון ניהול בניה בע"מ

  אלה בן נון

  מנכ"ל

  אלה בן נון ניהול בניה בע"מ

  לפרופיל המלא

  אלה בן נון
 • אמיר פטיר, אלה בן נון ניהול בניה בע"מ

  אמיר פטיר

  מנהל אשכול שותף

  אלה בן נון ניהול בניה בע"מ

 • איתמר זינגר, אלה בן נון ניהול בניה בע"מ

  איתמר זינגר

  מנהל אשכול שותף

  אלה בן נון ניהול בניה בע"מ

 • שמוליק בז'ה, אלה בן נון ניהול בניה בע"מ

  שמוליק בז'ה

  מנהל אשכול שותף

  אלה בן נון ניהול בניה בע"מ

אייקון אודות

אודות אלה בן נון ניהול בניה בע"מ

חברת אלה בן נון ניהול בניה בע"מ הינה חברה איכותית, מקצועית ודינמית המספקת שירותי ניהול ופיקוח הנדסי במגוון פרויקטי בניה.  החברה הוקמה בשנת 2011 על ידי אלה בן נון ובתוך שנים בודדות הפכה לאחת החברות המובילות והמוערכות בתחום זה בישראל.

סל השירותים

החברה מלווה חברות יזמיות החל משלב רכישת הקרקע דרך תהליך ניהול התכנון, ליווי הרישוי, ההתקשרויות וכלה בפיקוח על הביצוע. במהלך השנים החברה ליוותה ומסרה בהצלחה עשרות אלפי יח"ד ומאות אלפי מטרים של מסחר ומשרדים בפרויקטים בינונים וגדולים עבור חברות מהמובילות במשק. כמו כן, החברה מנהלת תב"עות להשבחת קרקעות במיומנות ומקצועיות רבה.

סיירת למבצעים מיוחדים

יחודו של המשרד גלום בצוות המצוין של החברה. לצורך מיצוי יכולות ניהול מיטביות משלבת החברה, בראשות אלה בן נון ושלושת מנהלי האשכולות השותפים אמיר פטיר, שמוליק בז'ה ואיתמר זינגר, את מיטב ניסיונם רב השנים בניהול פרויקטים מהמאתגרים בענף. ניסיון זה והמוניטין שנרכש, יוצרים מינוף גבוה ליכולות החברה לעמוד בכל אתגר ניהולי והנדסי נדרש. מלבד חברי ההנהלה מועסקים כיום בחברה כ-30 מהנדסים, אדריכלים והנדסאים מהמנוסים בענף.

ערכים וניהול

ערכיה המובילים של החברה הינם: אמינות, יושרה אישית ומקצועיות ללא פשרות, יצירת ערך בכל שלב לטובת הפרויקט, מצוינות אישית וארגונית, דוגמא אישית ועבודת צוות.

ערכים אלה יצרו חברה השואפת למצוינות מתמדת עבור הלקוחות.  עבור העובדים, החברה מהווה מקום לביטוי עצמי ויצירתיות, מקום של הגשמה והתפתחות אישית ומקצועית, ללא תקרת זכוכית.

החברה מתנהלת באופן שיטתי תוך יישום מתודולוגיה סדורה והיא דבקה בחקר ביצועים והפקת לקחים תוך חתירה לשיפור תמידי. החברה פיתחה מערכת אבטחת איכות פנים ארגונית מתקדמת, המיושמת בכל הפרויקטים על מנת לבודד, לטפל ולהפחית ליקויי בניה עוד בשלבי התכנון והפרוגרמה. כמו כן החברה מנהלת פרויקטים באמצעות תוכנות ייעודיות, בין היתר: מערכת ניהול תקציב במשק סגור, ניהול התכנון ובקרת תוצרי המתכננים, ניהול משימות ועוד. הכל תוך בקרה ושליטה מוחלטת עבור השגת יעדי הפרויקט. החברה מתהדרת ביכולותיה בשינוי תכנון ושיפור תהליכי הביצוע להתייעלות, חסכון כספי והשבחת המוצר לשביעות רצונו המלאה של המזמין.

חדשנות בניהול ובבניה

החברה מובילה חדשנות ושינוי תפיסתי בענף הבניה באמצעות שימוש בטכנולוגיות בניה חדשניות, חומרים מתקדמים ושיטות ניהול בינלאומיות לפרויקטים בארץ. בין היתר מיישמת התקשרות וביצוע במודל ה building team במגה פרויקטים לקיצור לוחות זמנים תוך ראיה הוליסטית של שותפות בין כל המעורבים בפרויקט.

חתימת האצבע לדורות קדימה

אלה בן נון ניהול בניה שמה לה למטרה להיות שותפה ליצירת סביבת חיים איכותית, המשרתת באופן מיטבי את כל המשתמשים בה לאורך זמן, מתוך הבנה שחתימת האצבע שלה תמשיך ללוות את הפרויקטים הבנויים שנים רבות אחרי שכל העוסקים במלאכה סיימו את עבודתם.

בין לקוחות החברה נמנות החברות הבאות:

אפריקה ישראל, שיכון ובינוי, אזורים, אשדר, קרדן, עופר השקעות, אלייד נדל"ן, אקרו נדל"ן, ישראל קנדה, ענב, מכון ויצמן למדע, דור אלון, ריבוע כחול נדל"ן, לני גרופ, YBOX, קבוצת יובלים, מגדלי ישראל, החברה להתחדשות עירונית, סען זהב, ידיעות אחרונות, ג'וינט ישראל ועוד. כמו כן החברה מלווה בעלי קרקע, קבוצות רכישה וגופים ציבוריים וממשלתיים במגוון פרויקטים בתחום ההנדסה האזרחית.

פרויקטים נבחרים

במהלך השנים האחרונות ניהלה החברה  בהצלחה מרובה מאות פרויקטים בכל רחבי הארץ עבור חברות גדולות ומוכרות. בין הפרויקטים ניתן לציין את:

בית ידיעות אחרונות, ראשון לציון - הקמת מבנה ייעודי לשימוש קבוצות ידיעות אחרונות בסמיכות לבית דפוס פעיל בשטח כולל של כ-50,000 מ"ר באזה"ת ראשל"צ. במסגרת הפרויקט ביצעה החברה  תהליך אינטגרציה פנים ארגוני של הקבוצה, הקימה מבנה בצמידות לבית דפוס פעיל 24/7 ללא הפרעה למערך פעילות שוטף, עמדה בלוח זמנים קשיח והקימה מבנה ברמת גמר מלא לשימוש הקבוצה, לרבות אולפן מצלם ומערכת עיתון.

הרצליה הילס - הקמת שכונה פרטית חדשה בשטח של כ-80 דונם בסמוך למחלף הסירה בהרצליה. השכונה כוללת 600 יח"ד ב-2 מבננים, כ-50,000 מ"ר מסחר ומשרדים ומועדון ספורט פרטי לטובת הדיירים. במסגרת הפרויקט הפכה החברה אתר פסולת לשכונה נחשקת, בנתה 40 טיפוסי דירות שונים וניהלה פרויקט רב מערכתי עם ריבוי שימושים וקבלנים במגרשים שונים תחת מנהלת אחת.

גלובל טאואר, פתח תקווה - הקמת 2 מגדלי משרדים בני 32 ו-36 קומות מעל שטח מסחר ומרתפי חניה, בשטח כולל של כ-165,000 מ"ר בציר ז'בוטינסקי בפתח תקווה. במסגרת הפרויקט התמודדה החברה עם ריבוי זיהומי קרקע באתר וכן עם בניה בצמידות למפעל תרופות פעיל תוך מגבלות מחמירות של איכות הסביבה למרחקי בטחון מחומרים מסוכנים. מתחם גלובל טאואר ישמש בקרוב את מקום משכנה החדש של החברה.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • מערכת ניוד מטופלים חדשנית בביה"ח שערי צדק, במצבי שגרה וחירום

  בבית החולים שערי צדק הכניסו לשימוש מערכת המשפרת משמעותית את היכולת לשנע חולים ממקום למקום, "הצלחנו לפתח באמצעות אינטגרציה של טכנולוגיות קיימות מערכת ייחודית מסוגה בישראל ובעולם להפעלת סניטרים לשינוע מטופלים בבית החולים". מסביר אלי גרגיר, מנהל אגף הביטחון ושירותי התפעול של בית החולים שערי צדק, "מדובר על מהפכה של ממש, עבודת צוות הסניטרים והצוות הרפואי בכלל, השתפרה משמעותית כולל יצירת מוטיבציה המתבססת על מדדי האיכות ושיפורם. המערכת גרמה לחלוקת עומסים חכמה של כח אדם וציוד הנעשה כעת בצורה יעילה ונכונה ומייצרת רציפות טיפולית"

  מערכת ניוד מטופלים חדשנית בביה"ח שערי צדק, במצבי שגרה וחירום

 • דוח אפס – מהות ודגשים ליזם

  דוח אפס מהווה כלי לקבלת החלטה עבור הגורם המממן בפרויקט. מטרתו להציג תמונת מצב תכנונית, משפטית וכלכלית של הפרויקט

  דוח אפס – מהות ודגשים ליזם

 • מנהלים עסק משפחתי? כך תשמרו על עצמכם במקרה של גירושין

  לא מעט זוגות בישראל החליטו שלא רק לקשור את גורלם הרומנטי האחד בשני, אלא גם לנהל יחדיו עסק משפחתי. עו״ד יוסי הרשקוביץ, מומחה לנושא של חלוקת רכוש בגירושין, מסביר איך תנהלו את העסק שלכם, כך שגם אם חלילה תיאלצו להתגרש, לא תיקלעו גם למשבר כלכלי עמוק

  מנהלים עסק משפחתי? כך תשמרו על עצמכם במקרה של גירושין

 • תאגיד בריא = ארגון בריא

  כלי הביקורת הפנימית מחזקות את המערכת החיסונית של ארגונים ומייצרת שקיפות כלפי חוץ

  תאגיד בריא = ארגון בריא