אלומלייט (ישראל) בע"מ

הנדסת תבניות

אלומלייט (ישראל) בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1991
תחום: הנדסת תבניות ליציקת רכיבי בטון באתרי בניה
כתובת: פארק מדע ותעשייה מבוא כרמל
טלפון: 04-6769963
פקס: 04-6769964
דוא"ל: office@alumlight.co.il
אתר החברה: http://www.alumlight.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יורם רז, אלומלייט (ישראל) בע"מ

  יורם רז

  מנכ"ל ובעלים

  אלומלייט (ישראל) בע"מ

  לפרופיל המלא

  יורם רז
 • איתי רז, אלומלייט (ישראל) בע"מ

  איתי רז

  סמנכ"ל, מנהל אלומלייט

  אלומלייט (ישראל) בע"מ

 • אפרת רז-שניר, אלומלייט (ישראל) בע"מ

  אפרת רז-שניר

  סמנכ"ל, מנהלת אלומלייט פרודקשן

  אלומלייט (ישראל) בע"מ

מנהלים בכירים

  פיטר סלים מנהל מערך הנדסה
  עידן זברו מנהל מערך שיווק ומכירות
  עלי אבו אסמאעיל מנהל מערך מו"פ
  סמדר גלעד מנהלת חשבונות ראשית
אייקון אודות

אודות אלומלייט (ישראל) בע"מ

אלומלייט היא אחת מחברות הנדסת התבניות המובילות בישראל. החברה הוקמה בשנת 1991, והתמקדה בשיווק קורות ומגדלי תמיכה מאלומיניום מתוצרת Aluma Systems הקנדית. בשנת 2000 הצטרף לחברה איתי ובשנת 2007 הצטרפה לחברה אפרת. הצטרפותם תרמה להתרחבות וצמיחתה של החברה, והיקפי הפעילות גדלו משמעותית. על רקע הניסיון ההנדסי והמקצועי הרב שנצבר בה, החברה הקימה מפעל לייצור עצמי של תבניות מודולריות, ופיתחה סדרה של תבניות אלומיניום תחת המותג רסטא ששינו את פני שוק התבניות לבנייה בישראל. לאחרונה התפצלה החברה לשתי חברות: אלומלייט פרודקשן, חברת ייצור התבניות (הממוקמת בכפר תבור), ואלומלייט, חברה להשכרת ציוד (הממוקמת באזה"ת מבוא כרמל).
החברה היא בראש ובראשונה חברה הנדסית, וספקית מובילה של ענף הבנייה. היא מעורבת בפרויקטים הגדולים ביותר בישראל, לרבות תחנות הרכבת הקלה בתל אביב, פרויקטי תשתיות מגוונים ומגדלי מגורים, ומספקת פתרונות מקיפים משלב התכנון ועד שלב הביצוע בפועל, תוך הקפדה יתרה על איכות המוצרים וגישה שירותית שלפיה הלקוח קודם לכל. החברה עובדת עם קבלנים גדולים כקטנים, ועם לקוחותיה הרבים נמנות החברות דניה סיבוס, תדהר, מנרב, סולל בונה, אלקטרה בנייה, עץ השקד ועוד. אלומלייט שומרת על איכות הסביבה, כשהיא ממוקמת באזור תעשייה ירוק, משתמשת בפאנלים סולריים לייצור חשמל ומפעילה מערכות סינון מתקדמות למניעת פליטת מזהמים.

הון אנושי מיומן ומקצועי המתנהל באווירה משפחתית

המשאב האנושי מהווה את אחת מנקודות החוזק הבולטות של אלומלייט, המתאפיינת בכוח אדם איכותי, אחראי ומקצועי מאוד, אשר דבק במשימותיו ומבצע אותן ביסודיות. עובדי החברה מלווים אותה במשך שנים רבות, צומחים יחד עימה, ונהנים מתנאי העסקה טובים, אתגרים מתמידים ואופק התפתחות מקצועי, באווירה חמה ומשפחתית.

סגסוגת אלומיניום המקנה יתרונות רבים

אלומלייט היא ממובילות מהפיכת האלומיניום בשוק התבניות בישראל. הציוד הייחודי והאיכותי שמספקת החברה עשוי מסגסוגת אלומיניום ייחודית, בעלת תכונות המותאמות במיוחד לענף הבנייה, כגון עמידות גבוהה ללחצים ולעומסים ואורך חיי מוצר של שנים רבות. מוצרי האלומיניום הינם חזקים וקלים משמעותית בהשוואה למוצרי הפלדה המסורתיים, ומאפשרים חיסכון משמעותי בתשומות עבודה וציוד והאצת זמני הבניה. כך למשל, החוזק הרב של קורות אלומיניום ליציקת תקרות מאפשר מפתחים גדולים בין התומכות, חוסך חומרים ועבודה והופך את העלות של שימוש בתבניות החברה לתחרותית בהשוואה לפתרונות מקבילים. הודות לאפשרות לנייד את תבניות הרסטא הקלות ללא מנוף, השימוש בהן משפר את רציפות הבנייה בתנאי מזג אוויר קשים וחוסך זמן מנוף יקר. בנוסף, אורך חיי הציוד של תבניות האלומיניום הוא ארוך במיוחד.

רסטא – פיתוח מתקדם שהוביל מהפיכה בענף הבנייה

בשנת 2015, אלומלייט השיקה מוצר חדשני פרי פיתוחה תחת השם "רסטא" – תבניות מודולריות מאלומיניום ליציקת קירות. השוק זיהה במהירות את היתרונות הרבים של רסטא בהשוואה לתבניות הפלדה הכבדות והמסורבלות שהיו דומיננטיות באותו הזמן, והמוצר הגיע למכירות בהיקפים גדולים וביצע מהפיכה של ממש בענף, כאשר כיום רוב הקבלנים מכירים ביתרונות האלומיניום ומעדיפים אותו בבירור על פני מוצרים אחרים.
כיום החברה משיקה את רסטא דק, מערכת ראש נופל לתקרות, מערכת איכותית ביותר הצפויה גם היא לשנות את פני השוק לאור היכולות יוצאות דופן שלה: הספקים גדולים מאוד, יכולת פירוק מהיר של תקרות, תשומות עבודה נמוכות מאוד, קיצור משמעותי של זמן ביצוע הפרויקט והחשוב מכל, בטיחות גבוהה ביותר לאור היותה מורכבת מהקרקע למעלה. בנוסף על המערכות הללו, החברה מציעה מגוון מערכות רחב, כגון שולחנות יציקה, מגדלי אלומיניום חזקים וקלים מאוד, מגדלי אקרו, תבניות לבטון חשוף, פיגומים רגילים ומטפסים, מערכות הגנה לבניינים ועוד. החברה אינה שוקטת על שמריה, ומחלקת הפיתוח שלה ממשיכה כל העת לחשוב קדימה ולמצוא דרכים להתייעלות, שיפור הבטיחות ומתן השירות והפתרונות הטובים ביותר ללקוחותיה.

בקרת איכות ייצור קפדנית ותמיכה מקצה לקצה

עיקר התבניות של אלומלייט מיוצרות כחול לבן על ידי המפעל של אלומלייט פרודקשן בכפר תבור. התבניות מיוצרות תחת בקרת איכות קפדנית, לרבות סדרה של אישורים ובדיקות (מערכת האיכות של החברה מוסמכת ISO9001). לאלומלייט פרודקשן יש גם מערך של פרויקטורים וסוכני שטח ומכירות המגיעים לכל נקודה בארץ, ומלווים פרויקטי בניה לכל אורכם, לרבות הדרכה בשטח, קריאת תוכניות והרכבות. לאלומלייט פרודקשן קהל לקוחות רחב מאוד ומגוון, הכולל גם את אלומלייט עצמה.

One-Stop-Shop לצרכי התבניות של פרויקטים מכל סוג וגודל

אלומלייט פועלת במודל משולב, הכולל הן מכירת תבניות למלאי הלקוחות והן השכרת תבניות. המודל המשולב מספק ללקוחות גמישות בהתמודדות מול צרכים פרויקטליים משתנים, אילוצי אחסון ותקציב וכדומה. החברה ערוכה לספק תבניות לפרויקטים בכל גודל, עם מלאים קיימים ומערך לוגיסטי אמין, כדי לאפשר מכירה או השכרה בזמן אמת של כלל המערכות היוצרות פתרון מקיף לכל צרכי התבניות של הלקוח.

יכולות הנדסיות נרחבות וייעוץ מקצועי

לאלומלייט יש מחלקת הנדסה רחבה, מקצועית מאוד ומוכוונת לקוח, הכוללת מקצוענים מנוסים בתחום התבניות, לרבות מהנדסים. המחלקה מספקת לכל לקוח את הגיבוי והפתרונות הנכונים, לרבות הדרכות בשטח והסברים בנוגע לאופן שבו יש להרכיב, להתקין ולפרק את הציוד. המחלקה מספקת ייעוץ הנדסי וטכני מקצועי המאפשר ללקוחות להשתמש בתבניות החברה בצורה היעילה, הבטוחה והמהירה ביותר, לאלמנטים בכל צורה, גודל ותנאי שטח. היכולת ההנדסית הגבוהה והידע הנרחב של אנשי המחלקה בתחום יציקות הבטון מאפשרים לספק מענה ופתרונות לכל בעיה הנדסית – יציקת כל צורה של קיר/תקרה/גשר וכו' באמצעות התבניות של החברה, וחברות פונות לאלומלייט לעיתים קרובות על מנת לקבל ייעוץ לגבי פרויקטים מורכבים ומסובכים.

חזון

החזון של אלומלייט הוא להיות חברה איכותית ומקצועית הנותנת מענה לביקושי לקוחותיה, הן מבחינת פתרונות הנדסיים יעילים בתחום התבניות והן מבחינת כמויות הציוד הדרושות. החברה נמצאת בשנים האחרונות בתנופת צמיחה מרשימה, ובמבט קדימה מנהליה צופים, לאור מצב השוק והדרישות, שיהיו ביקושים גבוהים למבני מגורים, ציבור ותשתיות. בתור אחת מהחברות המובילות בתחום התבניות בישראל, אלומלייט ממוצבת בעמדה טובה ליהנות מהביקושים הללו, והיא צופה שהיקפי הפעילות שלה יילכו ויגדלו. החברה נערכת לכך הן מבחינת שטחי העבודה, באמצעות רכישת שטחים נוספים להמשך התרחבות, והן באמצעות שאיפה להיכנס לתחומים נוספים בשטח, כאשר בשנה הקרובה צפויות השקות של מוצרים חדשים שיקדמו את החדשנות בתחום הבניה בישראל.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • קריאה נוספת להגמשת פרשנות סעיף 30(א)(5) לחוק מע"מ או לתיקון חקיקה, על מנת לעודד יצוא שירותים בעידן הקורונה

  פרשנות בתי המשפט מאיינת הלכה למעשה את הטבת המס בדמות מע"מ בשיעור אפס על עסקאות ייצוא שירותים לתושבי חוץ, כאשר גם תושב ישראל נהנה מהשירות ולו בעקיפין. יש לקוות כי לאור קריאת בית המשפט ומצב המשק בעקבות הקורונה, יהיה שינוי חקיקה בתחום, אשר יאפשר את הנגשת הטבת המס לציבור העוסקים

  קריאה נוספת להגמשת פרשנות סעיף 30(א)(5) לחוק מע"מ או לתיקון חקיקה, על מנת לעודד יצוא שירותים בעידן הקורונה

 • הברייק של כלכלות ה–BRIC

  היקף הפגיעה של נגיף הקורונה בברזיל רוסיה והודו, שיחד עם סין מרכיבות את מדינות ה BRIC, אינו ידוע במלואו, אולם כבר עתה ברור כי גם במדינות אלו ישנה פגיעה כלכלית משמעותית כתוצאה מהפסקת הפעילות השגרתית של השווקים שלהן. כיצד הפגיעה הזאת תשפיע על כלכלת המדינות? עו"ד מפירמות בינלאומיות הפעילות בישראל, מסבירים את הפעולות הממשלתיות בהודו, רוסיה וברזיל, ומפרטים על האתגרים וההזדמנויות שמשבר הקורונה יצר לישראלים בעלי אינטרס עסקי במדינות אלה

  הברייק של כלכלות ה–BRIC

 • "מה שמניע אותי ואת הצוות במשרד זו הזכות לשנות חיים של אנשים"

  על רקע פרסום דירוג נישות עורכי הדין של DUN'S 100 לשנת 2020, שוחחנו עם עו"ד ונוטריון זיו גרומן, מעו"ד המובילים בתחום ההתחדשות העירונית, והבעלים ומייסד של 'גרומן ושות' משרד עו"ד. אילו שינויים קרו בשנה החולפת בתחום ההתחדשות העירונית ואלו צפויים בשנת 2020 על רקע התפרצות נגיף הקורונה? כיצד נראה יום בחייו של עו"ד בתחום ההתחדשות העירונית ואילו תכונות נדרשות כדי להפוך לעו"ד מוביל בתחום? ומדוע חשוב להיות מדורג בדירוג DUN'S 100? הפודקאסט של זיו

  "מה שמניע אותי ואת הצוות במשרד זו הזכות לשנות חיים של אנשים"

 • קובי שטיינמץ: "כך ניתן להגדיל את הפיצויים לעסקים שנפגעו מהקורונה"

  רו"ח קובי שטיינמץ משטיינמץ עמינח ושות', סבור שרשות המיסים מתנהגת בחוסר הוגנות בחישוב הרווחים לצורך מענקי העסקים לקורונה. לפי קובי שטיינמץ, רשות המיסים שכחה שלמטבע יש גם צד שני, ורואה חשבון טוב יכול להגדיל את המענקים המשולמים, אם רק יחשוב בצורה יצירתית

  קובי שטיינמץ: "כך ניתן להגדיל את הפיצויים לעסקים שנפגעו מהקורונה"