אלמגורים השקעות ונדל"ן

יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית

אלמגורים השקעות ונדל"ן
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2012
תחום: יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית
כתובת: ת.ד. 636 רעננה
טלפון: 072-2829999
פקס: 077-5558562
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.almegurim.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אושרי מנקריז

  אושרי מנקריז

  מייסד ומנכ"ל

  אלמגורים השקעות ונדל"ן

  עוד על אושרי מנקריז

  אושרי מנקריז
אייקון אודות

אודות אלמגורים השקעות ונדל"ן

חברת אלמגורים הינה חברת יזמות מובילה בתחום ההתחדשות העירונית. החברה הוקמה בשנת 2012 על ידי אושרי מנקריז והיא מתמחה בפרויקטים מסוג תמ"א 38/1 – חיזוק ובנייה. החברה בעלת הון עצמי מהגבוהים במשק והיא יוזמת ומבצעת פרויקטים בכל אזור המרכז. באלמגורים מועסקים מהנדסים, מנהלי עבודה ואדריכלים in-house וזאת על מנת לפקח על עבודות הבניה ולקבל שירות ועבודות גמר איכותיים ביותר ובמהירות הגבוהה ביותר, לא אחת לפני המועד שנקבע בלו"ז הבנייה.

יתרונות החברה

חברת אלמגורים מספקת ללקוחותיה חוויה ייחודית של בניה והפיכת הדירה שנרכשה לבית. ההתנהלות מול החברה כרוכש מתבצעת תמיד עם יחס אישי והתנהלות אנושית תוך הבנה של צורכי הלקוח והקפדה על מקצועיות. הדירות שנמסרות על ידי החברה הן דירות של "שים את המזוודות והיכנס". עצם היותה של החברה "חברת בוטיק", מאפשר לה להעניק יחס אישי לרוכשי הדירות כך שדירות הנמכרות כוללת מיזוג, גמרים ותשתיות באיכות מעולה.

איתנות פיננסית

החברה נהנית מאיתנות פיננסית המאפשרת לה לבצע פרויקטים באמצעות הונה העצמי בלבד, ללא שותפים חיצוניים או חברות מימון.

שירותי מעטפת מקיפים

לאור ניסיונה בתחום, עד לרמת הפרטים הקטנים ביותר, אלמגורים מספקת לחברות הקבלן המתקשרות עמה שירותי פיקוח עליון באתר. מטעמה מוודאים כי הבנייה מבוצעת ב- 100 אחוזים על פי התוכנית וברמת ביצוע מושלמת ועל פי התקנים העדכניים ביותר. כל זאת מבלי להחסיר בנושא בטיחות אתרי הבנייה ושמירה על הדיירים והפועלים כאחד.

חברות קבלן שעומדות בכללי החברה

נוכח העובדה כי חברת אלמגורים מקפידה לבצע את פרויקטי התמ"א 38 שלה תוך איכות בלתי מתפשרת והקפדה על התקנים המחמירים ביותר, הקבלנים העובדים עם החברה נבחרים על ידה בקפידה רבה. אלו ממשיכים איתה לאורך השנים והופכים בכך לחלק כמעט אורגני מהחברה, מה שמייעל את הבנייה ומקצר את לוחות זמני הביצוע.

קשר הדוק עם הדיירים הקיימים והרוכשים

החברה שמה לנגד עיניה את שביעות רצונם המלאה של לקוחותיה – בעלי הדירות בבניין והרוכשים החדשים. בעלי הדירות נהנים מיכולת מוכחת לחדש את בניינם וביתם בצורה ולקבל נראות חדשה לגמרי. במקביל, רוכשי הדירות החדשות מקבלים מהחברה דירות בעלות מפרטי פרימיום ואיכות גמר הטובה ביותר בענף.

פרויקטים בבנייה ולאחר אכלוס

חלץ 9, חולון – פרויקט חיזוק והרחבה לבניין בן 4 קומות ו-16 דירות ישנות. במסגרת הפרויקט שהחל בשנת 2015 וקיבל היתר בפרק זמן מהיר ביותר, חודשה נראותו החיצונית של הבניין, הוחלפו כל התשתיות וכל דייר קיבל מרפסת שמש בשטח של 14 מ"ר וכן חדר ממ"ד. לבניין הוספו 12 דירות חדשות ב-3 קומות חדשות הפרויקט הושלם ואוכלס ב-2018.

חלץ 7, חולון – פרויקט חיזוק והרחבה המבוצע בבניין צמוד לפרויקט חלץ 9. הפרויקט בעל מאפיינים זהים לבניין הסמוך שכבר הושלם כאמור והחברה נמצאת כיום בשלב סיום החיפויים. לבניין הוספו 12 דירות חדשות ב-3 קומות חדשות הפרויקט הושלם ואוכלס ב-2021.

ארלוזרוב 19, יהוד – פרויקט חיזוק והרחבה לבניין בן 4 קומות ו-16 דירות ישנות. במסגרת הפרויקט חודשה נראותו החיצונית של הבניין, הוחלפו כל התשתיות וכל דייר קיבל מרפסת שמש בשטח של 12 מ"ר וכן חדר ממ"ד. לבניין יוספו 11 דירות חדשות ב-3 קומות חדשות, דירות 5 חדרים ברמת פרימיום. הפרויקט הושלם ואוכלס ב-2020. 

המצפה 11-13, גני תקווה – פרויקט חיזוק והרחבה לשני בניינים בני 4 קומות כל אחד המחוברים ביניהם בקיר משותף. במסגרת הפרויקט תחודש נראותו החיצונית של הבניין, יוחלפו כל התשתיות וכל דייר יקבל מרפסת שמש וכן חדר ממ"ד. בסך הכל יתווספו בפרויקט 10 דירות חדשות בכל בניין - דירות 4.5 ו-5 חדרים ודירות פנטהאוז. היתר בנייה ניתן בחודש יולי 2020 והבניה בעיצומה !

פרויקטים בתכנון

רמז 34, יהוד-מונוסון – הבניין השני של אלמגורים ביהוד-מונוסון והמשך ההצלחה שלה באזור זה. כמו הפרויקט בארלוזורוב 19, במסגרת פרויקט זה יחוזק ויורחב בניין בן 4 קומות ו-16 דירות ישנות, שאליו יתווספו 11 דירות חדשות ב-3 קומות חדשות. יוחלפו כל תשתיות  הבניין ונראותו החיצונית וכל דייר יקבל מרפסת שמש של 12 מ"ר וכן חדר ממ"ד וחדר נוסף.

חלץ 5, חולון – הבניין השלישי של אלמגורים ברחוב חלץ בחולון. במסגרת הפרויקט יחוזק ויורחב בניין בן 4 קומות ו-16 דירות ישנות אליו יתווספו 12 דירות חדשות ב-3 קומות חדשות. בדומה לשני הבניינים הסמוכים לו גם כאן  יוחלפו כל תשתיות  הבניין ונראותו החיצונית וכל דייר יקבל מרפסת שמש של 12 מ"ר וכן חדר ממ"ד.

הנהלת החברה

אושרי מנקריז, מייסד ומנכ"ל – נשוי+2, עורך דין בהשכלתו ובעל תואר ראשון במנהל עסקים. בעברו הוביל קבוצה של אנשי עסקים בגיבוש מיזמי נדל"ן ועל רקע הניסיון הרב שצבר בתחום הקים את חברת אלמגורים הנמצאת מאז הקמתה בבעלותו המלאה.

מאיר לוי, סמנכ"ל ומנהל פרויקטים – נשוי+2, אחראי על הקשר מול הדיירים החל משלבי התכנון וגיבוש החתימות, דרך כל שלבי הבנייה ומילוי צרכי הדיירים ועד למסירת המפתח בסיום התהליך.

חזון החברה

החברה שמה לה ליעד להיכנס בשנים הקרובות לפרויקטים גדולים של בנייה רוויה כמו גם לתחום הפינוי- בינוי, זאת במטרה לבנות ולחדש מתחמי מגורים שלמים לגמרי.

בנוסף אולי יעניין אותך