אלמגורים השקעות ונדל"ן

יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית

אלמגורים השקעות ונדל"ן
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2012
תחום: יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית
כתובת: ת.ד. 636 רעננה
טלפון: 072-2829999
פקס: 077-5558562
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.almegurim.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אושרי מנקריז

  אושרי מנקריז

  מייסד ומנכ"ל

  אלמגורים השקעות ונדל"ן

  עוד על אושרי מנקריז

  אושרי מנקריז
אייקון אודות

אודות אלמגורים השקעות ונדל"ן

חברת אלמגורים הינה חברת יזמות מובילה בתחום ההתחדשות העירונית. בכל הפרויקטים אותם יזמה אלמגורים, הייתה היא הגורם היוזם, מערב הפגישה הראשונה עם דיירים עד לקבלת תעודות אכלוס וגמר מטעם הרשויות השונות. אנו גאים בכך שיסדנו חברה אשר מקפידה על הטוב ביותר בכל הפרויקטים בדגש על ניהול ופיקוח הדוק אישי, הן בצד התכנוני, הן בצד הביצועי, הן בצד הפיננסי והן בפן לוחות הזמנים שאנחנו מקפידים עליהם באדיקות. במסגרת זו ידענו בחברת אלמגורים לקחת את כל הפרויקטים בניהולנו לדרך מהיום הראשון עד לסופם בצורה מקצועית וטובה. 

יתרונות החברה

ענף הבנייה מורכב מקבלנים רבים ו-מיזמים רבים, אבל אין הרבה חברות שמשלבות יזמות וביצוע יחד לידי איכות פרויקטלית ביצועית מהמעלה הראשונה. היחודיות הזאת מהווה את הדרך למצוינות. אנחנו באלמגורים משמשים "מטריה" לכל הליך הבניה ומהווים תחנה אחת ברורה ומהימנה לכל הצדדים שקשורים לפרויקט – גם לבעלי הדירות בפרויקטים של התחדשות עירונית, גם לרוכשי הדירות החדשות וגם לקבלנים שלנו שאיתם אנו עובדים יד ביד בכל השלבים. כחברה שגם יוזמת משלב התכנון וגם נותנת אחריות בדק, אין עיגולי פינות בנושא הביצוע.

רוכשי הדירות

חברת אלמגורים מספקת ללקוחותיה חוויה ייחודית של בניה והפיכת הדירה שנרכשה לבית. ההתנהלות מול החברה כרוכש מתבצעת תמיד עם יחס אישי והתנהלות אנושית תוך הבנה של צורכי הלקוח והקפדה על מקצועיות. הדירות שנמסרות על ידי החברה הן דירות של "שים את המזוודות והיכנס". עצם היותה של החברה "חברת בוטיק", מאפשר לה להעניק יחס אישי לרוכשי הדירות כך שדירות הנמכרות כוללת מיזוג, גמרים ותשתיות באיכות מעולה.

איתנות פיננסית

החברה נהנית מאיתנות פיננסית המאפשרת לה לבצע פרויקטים באמצעות הונה העצמי בלבד, ללא שותפים חיצוניים או חברות מימון. החברה מבצעת מספר מצומצם של פרויקטי בוטיק דבר אשר מאפשר לה להתמקד ברמה הפיננסית בפרויקט ולהביאו לכדי סיום בזמן הקצר ורמת ביצוע גבוהה ללא פשרות.

קשר הדוק עם הדיירים הקיימים

בעלי הדירות הקיימנות נהנים מיכולת מוכחת של החברה לחדש את הבניין ולהשביח את דירותיהם, החברה שמה לנגד עיניה את שביעות רצונם המלאה של לקוחותיה – בעלי הדירות בבניין והרוכשים החדשים. בעלי הדירות נהנים מיכולת מוכחת לחדש את בניינם וביתם בצורה ולקבל נראות חדשה לגמרי. במקביל, רוכשי הדירות החדשות מקבלים מהחברה דירות בעלות מפרטי פרימיום ואיכות גמר הטובה ביותר בענף.

פרויקטים בבנייה ולאחר אכלוס

חלץ 9, חולון – פרויקט חיזוק והרחבה לבניין בן 4 קומות ו-16 דירות ישנות. במסגרת הפרויקט שהחל בשנת 2015 וקיבל היתר בפרק זמן מהיר ביותר, חודשה נראותו החיצונית של הבניין, הוחלפו כל התשתיות וכל דייר קיבל מרפסת שמש בשטח של 14 מ"ר וכן חדר ממ"ד. לבניין הוספו 12 דירות חדשות ב-3 קומות חדשות הפרויקט הושלם ואוכלס ב-2018.

ארלוזרוב 19, יהוד – פרויקט חיזוק והרחבה לבניין בן 4 קומות ו-16 דירות ישנות. במסגרת הפרויקט חודשה נראותו החיצונית של הבניין, הוחלפו כל התשתיות וכל דייר קיבל מרפסת שמש בשטח של 12 מ"ר וכן חדר ממ"ד. לבניין יוספו 11 דירות חדשות ב-3 קומות חדשות, דירות 5 חדרים ברמת פרימיום. הפרויקט הושלם ואוכלס ב-2020. 

חלץ 7, חולון – פרויקט חיזוק והרחבה המבוצע בבניין צמוד לפרויקט חלץ 9. הפרויקט בעל מאפיינים זהים לבניין הסמוך שכבר הושלם כאמור והחברה נמצאת כיום בשלב סיום החיפויים. לבניין הוספו 12 דירות חדשות ב-3 קומות חדשות הפרויקט הושלם ואוכלס ב-2021.

המצפה 11-13, גני תקווה – פרויקט חיזוק והרחבה לשני בניינים בני 4 קומות כל אחד המחוברים ביניהם בקיר משותף. במסגרת הפרויקט תחודש נראותו החיצונית של הבניין, יוחלפו כל התשתיות וכל דייר יקבל מרפסת שמש וכן חדר ממ"ד. בסך הכל יתווספו בפרויקט 10 דירות חדשות בכל בניין - דירות 4.5 ו-5 חדרים ודירות פנטהאוז. היתר בנייה ניתן בחודש יולי 2020 והבניה בעיצומה !

פרויקטים בתכנון

רמז 34, יהוד-מונוסון – הבניין השני של אלמגורים ביהוד-מונוסון והמשך ההצלחה שלה באזור זה. כמו הפרויקט בארלוזורוב 19, במסגרת פרויקט זה יחוזק ויורחב בניין בן 4 קומות ו-16 דירות ישנות, שאליו יתווספו 11 דירות חדשות ב-3 קומות חדשות. יוחלפו כל תשתיות הבניין ונראותו החיצונית וכל דייר יקבל מרפסת שמש של 12 מ"ר וכן חדר ממ"ד וחדר נוסף.

רמז 36, יהוד-מונוסון – הבניין השלישי של אלמגורים ביהוד-מונוסון והמשך ההצלחה שלה באזור זה.

הנהלת החברה

אושרי מנקריז, מייסד ומנכ"ל – נשוי+3, עורך דין בהשכלתו ובעל תואר ראשון במנהל עסקים. מייסד ומנהל החברה החל משנת 2012. בהנהלתו החברה עברה התמחות בהליכים של התחדשות עירונית ובניה עילית. מאמין שמנהל צריך להבין את העסק על כל רבדיו, גם לקרוא תוכניות וגם לדעת מה ההבדלים בין סוגי בטון שונים. בסוף היום לזכור שבניית מוניטין זה מרתון ולא ספרינט.

מאיר לוי, סמנכ"ל ומנהל פרויקטים – נשוי+3, אחראי על הקשר מול הדיירים החל משלבי התכנון וגיבוש החתימות, דרך כל שלבי הבנייה ומילוי צרכי הדיירים ועד למסירת המפתח בסיום התהליך.

חזון החברה

החברה שמה לה ליעד להיכנס בשנים הקרובות לפרויקטים גדולים של בנייה רוויה כמו גם לתחום הפינוי- בינוי, זאת במטרה לבנות ולחדש מתחמי מגורים שלמים לגמרי.

 

בנוסף אולי יעניין אותך

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

  לטיפולים ביולוגיים מבוססי נוגדנים תפקיד מרכזי ברפואה, ושמירה על הקניין הרוחני היא קריטית על מנת לאפשר לחברה המפתחת להפיק את היתרונות הכספיים מטיפולים אלה.

  רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • תמחור מופרז – האומנם?

  תמחור מופרז – האומנם?