אלמגורים השקעות ונדל"ן

יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית

אלמגורים השקעות ונדל"ן
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2012
תחום: יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית
כתובת: ת.ד. 636 רעננה
טלפון: 072-2829999
פקס: 077-5558562
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.almegurim.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אושרי מנקריז, אלמגורים השקעות ונדל"ן

  אושרי מנקריז

  מייסד ומנכ"ל

  אלמגורים השקעות ונדל"ן

  לפרופיל המלא

  אושרי מנקריז
אייקון אודות

אודות אלמגורים השקעות ונדל"ן

חברת אלמגורים הינה חברת יזמות מובילה בתחום ההתחדשות העירונית. החברה הוקמה בשנת 2012 על ידי אושרי מנקריז והיא מתמחה בפרויקטים מסוג תמ"א 38/1 – חיזוק ובנייה. החברה בעלת הון עצמי מהגבוהים במשק והיא יוזמת ומבצעת פרויקטים בכל אזור המרכז. באלמגורים מועסקים מהנדסים, מנהלי עבודה ואדריכלים in-house וזאת על מנת לפקח על עבודות הבניה ולקבל שירות ועבודות גמר איכותיים ביותר ובמהירות הגבוהה ביותר, לא אחת לפני המועד שנקבע בלו"ז הבנייה.

איתנות פיננסית

החברה נהנית מאיתנות פיננסית המאפשרת לה לבצע  פרויקטים  באמצעות הונה העצמי בלבד, ללא שותפים חיצוניים או חברות מימון.

שירותי מעטפת מקיפים

לאור ניסיונה בתחום עד לרמת הפרטים הקטנים ביותר אלמגורים מספקת לחברות הקבלן שמתקשרות איתה שירותי פיקוח עליון באתר  מטעמה המוודאים כי הבנייה מבוצעת ב- 100 אחוזים על פי התוכנית וברמת הביצוע מושלמת ועל פי התקנים העדכניים ביותר. כל זאת מבלי להחסיר  בנושא בטיחות אתרי הבנייה לשמירה על חיי הפועלים והדיירים כאחד.

חברות קבלן שעומדות בכללי החברה

נוכח העובדה כי חברת אלמגורים מקפידה לבצע את פרויקטי התמ"א 38 שלה תוך איכות בלתי מתפשרת והקפדה על התקנים המחמירים ביותר, הקבלנים העובדים עם החברה נבחרים על ידה בקפידה רבה. אלו ממשיכים איתה לאורך השנים והופכים בכך לחלק כמעט אורגני מהחברה, מה שמייעל את הבנייה ומקצר את לוחות זמני הביצוע. 

קשר הדוק עם הדיירים הקיימים והרוכשים

החברה שמה לנגד עיניה את מילוי שביעות רצונם המלאה של לקוחותיה – בעלי הדירות בבניין והרוכשים החדשים : בעלי הדירות נהנים מיכולת מוכחת לחדש בניינים בצורה ההופכת אותם לבעלי נראות חדשה לגמרי. במקביל, רוכשי הדירות החדשות מקבלים מהחברה דירות בעלות מפרטי פרימיום ואיכות גמר הטובה ביותר בענף.

 פרויקטים נבחרים

פרויקטים בבנייה ולאחר אכלוס

חלץ 9, חולון – פרויקט חיזוק והרחבה לבניין בן 4 קומות ו-16 דירות ישנות. במסגרת הפרויקט שהחל בשנת 2015 וקיבל היתר בפרק זמן מהיר ביותר, חודשה נראותו החיצונית של הבניין, הוחלפו כל התשתיות וכל דייר קיבל מרפסת שמש בשטח של 14 מ"ר וכן חדר ממ"ד. לבניין הוספו 12 דירות חדשות ב-3 קומות חדשות והוא הושלם ואוכלס ב-2018.

חלץ 7, חולון – פרויקט חיזוק והרחבה המבוצע בבניין צמוד לפרויקט חלץ 9. הפרויקט בעל מאפיינים זהים לבניין הסמוך שכבר הושלם כאמור והחברה נמצאת כיום בשלב סיום החיפויים. השלמת הפרויקט צפויה בעוד כחצי שנה.

ארלוזרוב 19, יהוד – פרויקט חיזוק והרחבה לבניין בן 4 קומות ו-16 דירות ישנות. במסגרת הפרויקט תחודש נראותו החיצונית של הבניין, יוחלפו כל התשתיות וכל דייר יקבל מרפסת שמש בשטח של 14 מ"ר וכן חדר ממ"ד. לבניין יוספו 11 דירות חדשות ב-3 קומות חדשות, דירות 5 חדרים ברמת פרימיום. הפרויקט נמצא לקראת אכלוס. 

המצפה 11-13, גני תקווה – פרויקט חיזוק והרחבה לשני בניינים בני 4 קומות כל אחד המחוברים ביניהם בקיר משותף. במסגרת הפרויקט תחודש נראותו החיצונית של הבניין, יוחלפו כל התשתיות וכל דייר יקבל מרפסת שמש וכן חדר ממ"ד. בסך הכל יתווספו בפרויקט 10 דירות חדשות בכל בניין - דירות 4.5 ו-5 חדרים ודירות פנטהאוז. היתר בנייה צפוי להתקבל בחודש מרץ 2020.

פרויקטים בתכנון

חלץ 5, חולון – הבניין השלישי של אלמגורים ברחוב חלץ בחולון. במסגרת הפרויקט יחוזק ויורחב בניין בן 4 קומות ו-16 דירות ישנות אליו יתווספו 12 דירות חדשות ב-3 קומות חדשות. בדומה לשני הבניינים הסמוכים לו גם כאן  יוחלפו כל תשתיות  הבניין ונראותו החיצונית וכל דייר יקבל מרפסת שמש של 14 מ"ר וכן חדר ממ"ד.

הנהלת החברה

אושרי מנקריז, מייסד ומנכ"ל – מנקריז הוא עורך דין בהשכלתו ובעל תואר ראשון במנהל עסקים. בעברו הוביל קבוצה של אנשי עסקים בגיבוש מיזמי נדל"ן ועל רקע הניסיון הרב שצבר בתחום הקים את חברת אלמגורים הנמצאת מאז הקמתה בבעלותו המלאה.

מאיר לוי, סמנכ"ל ומנהל פרויקטים – מאיר אחראי בחברה על הקשר מול הדיירים החל משלבי התכנון וגיבוש החתימות, דרך כל שלבי הבנייה ומילוי צרכי הדיירים ועד למסירת המפתח בסיום התהליך.

חזון החברה

החברה שמה לה ליעד להיכנס בשנים הקרובות לפרויקטים גדולים של בנייה רוויה כמו גם לתחום הפינוי- בינוי, זאת במטרה לבנות ולחדש מתחמי מגורים שלמים לגמרי.

בנוסף אולי יעניין אותך