א.מ.ג חברה לייצור ושיווק יריעות ואריזות פלסטיק בע"מ

יריעות פלסטיק, אריזות, בקבוקים ומכלים, רהיטים לבית ולגינה

א.מ.ג חברה לייצור ושיווק יריעות ואריזות פלסטיק בע"מ
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 1992
תחום: יריעות פלסטיק, אריזות, בקבוקים ומכלים, רהיטים לבית ולגינה
כתובת: אזור התעשייה ירכא 24967
טלפון: 04-9967386
פקס: 04-9564386
דוא"ל: [email protected]
אייקון הנהלה

מנהלים

 • סאלח רמאל

  סאלח רמאל

  בעלים שותף

  א.מ.ג חברה לייצור ושיווק יריעות ואריזות פלסטיק בע"מ

 • אנואר רמאל

  אנואר רמאל

  בעלים שותף

  א.מ.ג חברה לייצור ושיווק יריעות ואריזות פלסטיק בע"מ

אייקון אודות

אודות א.מ.ג חברה לייצור ושיווק יריעות ואריזות פלסטיק בע"מ

א.מ.ג חברה לייצור ושיווק יריעות ואריזות פלסטיק בע"מ נוסדה בשנת 1992, ובמרוצת שלושת עשורי פעילותה הפכה לחברה מובילה בתחום ייצור יריעות הפלסטיק והאריזות כמו גם ריהוט לבית ולגינה. הקבוצה החלה את דרכה בייצור מוצרי אריזה מפלסטיק למגזר החקלאי ובהמשך התפתחה לייצור יריעות המשמשות כחומר גלם לייצור אריזות פלסטיק כיום מציעה א.מ.ג מומחיות שאין שנייה לה בפיתוח מוצרי אריזה, פתרונות יציקה והזרקה לשווקים הרואים באיכות וסגנון כמאפיינים חיוניים להצלחת המוצר שלהם.

על לקוחותיה המקומיים והבינלאומיים של א.מ.ג נמנים חברות ומפעלי תעשייה מסקטורים מגוונים כגון מפעלי ייצור אריזות מזון, אריזות חקלאיות, היגיינה וקוסמטיקה, תרופות, ריהוט לבית ולגן, כלי מטבח, קייטרינג, אריזות טייק אווי, ועוד. הקבוצה נחשבת לספקית היריעות הגדולה בארץ לחברות המייצרות אריזות פלסטיק ושאינן בעלות קווי ייצור משלהן, ומוצריה עשויים ממנעד רחב של חומרים, בין היתר PLA, PS, PP, PE ו-PET.

מפעל חדשני ומתקדם

מפעלה של א.מ.ג ממוקם באזור התעשייה של ירכא בצפון הארץ, והוא פועל 24/7, עובדה המעניקה לו יתרון גדול בשוק הישראלי. המפעל משתרע על סדר גודל של קרוב ל-20 דונם, מתוכם מעל 7000 מ"ר שטח בנוי המשמשים לייצור ותפעול ושאר השטחים מיועדים לאחסנה. החברה חרטה על דגלה את ערך החדשנות והיא מטמיעה באופן שוטף שיפורים טכנולוגיים בשיטות ובמערכי היצור שלה לרבות אמצעים רובוטיים ואוטומטיים. אלו מאפשרים לא.מ.ג לייצר ללקוחותיה בישראל ובעולם תהליכים מהירים של פיתוח מוצרים וכך הלקוחות יכולים להתחיל בייצור בפועל בתוך שבועות ואף ימים, בהתאם למפרטים השונים ולדחיפות האספקה.

פתרונות בהתאמה אישית

הקבוצה מתמחה בפיתוח, תכנון ועיצוב פתרונות פלסטיים תוך מתן פתרונות מותאמים אישית ללקוחות מכל ענף, בדגש על המגזר החקלאי. החברה מבצעת ניצול מקסימלי של חומרים ושמירה על מפרט העיצוב הייחודי לכל לקוח. שימוש אופטימלי בחומרים מבטיח חסכון עצום בעלויות הייצור, וסטנדרט בלתי מתפשר של מצוינות במוצרים.

חברת הבת אלידן פלסטיק

בשנת 2016 הרחיבה א.מ.ג את פעילותה בתחום הפלסטיק ורכשה את אלידן פלסטיקה בע"מ המייצרת אריזות פלסטיק בניפוח (בקבוקים ומכלים) למעלה מ-35 שנה. אלידן מובילה את תחום ה-PET ומייצרת מגוון רחב של אריזות לענף המזון, הקוסמטיקה, הטואלטיקה והדטרגנטים מאריזות סטנדרטיות ועד למוצרים ייחודיים בהתאמה אישית עבור לקוחותיה. מפעלה של אלידן ממוקם במבנה חדש מרווח ומודרני על שטח של 10 דונם באזור התעשייה ג'וליס בגליל המערבי, בסמוך לכפר ירכא מקום משכנה של א.מ.ג. על מוצרי אלידן ניתן למנות אריזות למוצרי טיפוח השיער והגוף מנפח של 50 מ"ל עד לנפח 1 ליטר, אריזות וצנצנות בנפחים שונים לתעשיית המזון, אריזות לחומרי ניקוי ומרככי כביסה בנפחים שונים ועד לנפח 5 ליטר, וכן מגוון רחב ביותר של אריזות מותאמות לצרכי הלקוח. במפעלי א.מ.ג ואלידן עובדים כ-400 איש, רובם פועלי ייצור ויתרתם אנשי פיתוח, אחזקה, הנדסה, שיווק וכיו"ב. חתך העובדים כולל יהודים, ערבים ודרוזים, העובדים בכפיפה אחת ובהרמוניה מלאה, דבר ההופך את קבוצת א.מ.ג לאי של דו קיום בין כלל האוכלוסיות בישראל.

שומרים על כדור הארץ

מאות מוצרים איתם באים בני האדם במגע בחיי היומיום עשויים פלסטיק, מוצאים את דרכם למזבלה, והופכים למקור זיהום של קרקע ומי תהום. נוכח עובדה מדאיגה זו חרטה א.מ.ג על דגלה להגן על הסביבה באמצעות מחזור פלסטיק. הפלסטיק הממוחזר ממזער את הנזק הסביבתי לאדמה ולמקורות המים, ובחברה מושם דגש רב גם על הגברת הליכי המחזור בחברת הבת אלידן. בעבר מיחזרה א.מ.ג בקבוקי פלסטיק שיוצרו בישראל ונקלטו במפעל מחזור ברמת חובב, וכיום בעקבות סגירתו של המפעל היא נאלצת לייבא את הפלסטיק הממוחזר מחו"ל, כשהיעד הוא לעשות זאת גם בישראל עם התחדשותה של תעשיית איסוף ומיון הבקבוקים.

לקוחות מדן ועד אילת

קבוצת א.מ.ג נחשבת ליציבה ביותר מהבחינה הפיננסית וזאת נוכח העובדה שהרווחים מושקעים חזרה בחברה ומשמשים להתפתחותה השוטפת. החברה מובילה את מוצריה, יריעות ובקבוקים בעיקר, באמצעות צי תובלה גדול מאוד הכולל משאיות בבעלות החברה כמו גם קבלני הפצה חיצוניים. מדי יום מוציאה החברה בין 30-40 משאיות פול-טריילר ללקוחותיה מדן ועד אילת. בתחום האריזות היא מייצרת כ-16-18 מיליון אריזות או סלסלות לחודש ובתחום היריעות מיוצרים כ-800 עד אלף טון לחודש, חלקם משמשים את הקבוצה לצרכי ייצור האריזות וחלקם משווקים למפעלי הלקוחות. חזונה של הקבוצה הוא להפוך לחממה בינלאומית לפיתוח מוצרי פלסטיק, תוך אספקת פתרונות מקיפים עבור כלל הסקטורים.

 

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פוסט טראומה

  פוסט טראומה

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת