אמינולאב בע"מ

שירותי מעבדה אנליטיים

אמינולאב בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1988
תחום: שירותי מעבדה אנליטיים
כתובת: רח' פנחס ספיר 1, קריית ויצמן, נס ציונה
טלפון: 08-9303333
פקס: 08-9303300
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://www.aminolab.net
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • עמי בכר, אמינולאב בע"מ

  עמי בכר

  מנכ"ל

  אמינולאב בע"מ

אייקון אודות

אודות אמינולאב בע"מ

אמינולאב הינה החברה המובילה בישראל במתן שירותי מעבדה אנליטיים במגוון תחומים ולכלל התעשיות. מוטו החברה הוא "כל חלקיק חשוב" והוא אשר מניע אותה להוות את חוד החנית בתחום שירותי המעבדה בישראל. במהלך השנים רשמה החברה פעם אחר פעם פריצות דרך בתחומה כשהיא מרחיבה את שירותיה ואת הסמכותיה. במרוצת שנים אלו הפכה אמינולאב לא רק לחלוצה בענף שירותי המעבדה אלא גם ל-ONE STOP SHOP המספקת את כלל הפתרונות המעבדתיים למגוון תחומים כגון פארמה, מזון, מים, איכות הסביבה, קוסמטיקה, קנאביס רפואי, ביואנליטיקה וביולוגיה מולקולרית. לכך מצטרפים הכיסוי האנליטי המלא ושירותי הייעוץ הרגולטורי, המאפשרים לחברה להעניק ללקוחותיה ליווי מלא לכל פרויקט. על אף גודלה וכח האדם הרחב שלה החברה מגדירה עצמה כחברת בוטיק ומתוך כך נגזרת רמת השירות האישית והמסורה אותה היא מעניקה לכל לקוח, קטן כגדול.

למעלה מ-30 שנות חדשנות וחלוציות

לפני 30 שנה עשתה אמינולאב את צעדיה הראשונים כמעבדה המתמחה בבדיקות חומצות אמינו וכבר באותם ימים ראשונים ניסחה את חזונה: להפוך למעבדת השירות האיכותית בישראל ולעמוד במחויבות כלפי לקוחותיה. החברה חרטה על דגלה את דגלי החדשנות והחלוציות ועד היום היא הראשונה לאמץ את התקינה העדכנית ביותר בכל סקטור לו היא מספקת שירותים. יתירה מכך, החברה בעלת מחויבות לחדשנות המניעה אותה להיות הראשונה בשימוש בציוד הבדיקה החדיש ביותר, באימוץ טכנולוגיות פורצות דרך וביישום שיטות בדיקה מתקדמות.

איכות שירות וייעוץ שהם שם דבר בתעשייה

סביבת העבודה המתקדמת אותה יצרה החברה יחד עם הסמכות האיכות העדכניות ביותר, משתקפת במעבדות חדשניות ומאובזרות, המגובות בהון אנושי איכותי – למעלה מ-130 עובדים מקצועיים, לרבות .Ph.D ו-.M.Sc בתחומי הכימיה, המיקרוביולוגיה ומדעי החיים. כמו כן, החברה חלוצה בהטמעת טכנולוגיות חדשות בהתאם לצרכי הלקוחות ועובדת תחת שלוש מערכות איכות שונות, ISO-17025, GLP, cGMP וכן אישור של ה-FDA. איכות השירות והייעוץ של מומחי אמינולאב היא שם דבר בתעשייה והיא נובעת מהעיקרון לפיו בחברה "לא מעגלים פינות". התוצאה הישירה: המחויבות לאיכות בחברה מהווה ערך אסטרטגי של ממש והדבר מציב אותה בצמרת החברות בענף.

עמי בכר, מנכ"ל החברה

מי שמנווט בהצלחה את החברה בעולם התחרותי בו היא פועלת, הוא עמי בכר, מנכ"ל החברה ב-7 השנים האחרונות. עמי, רואה חשבון בהכשרתו, בוגר תואר שני במנהל עסקים בהצטיינות ובעל תעודה של מאמן בגישת מדעי ההתנהגות. בתפקידו כמנכ"ל אמינולאב מחזיק עמי באחריות כוללת על החברה ומעניק תשומת לב וסיוע למנהלי המחלקות השונות בעבודתם השוטפת, במטרה לייעל ולדייק את עבודת החברה. כאדם המגיע מעולם הכספים הניהול ומדעי ההתנהגות, שם עמי דגש על חיזוק היחסים הבין אישיים בין עובדי החברה, מתוך ראיה והבנה כי הגורם האנושי והמקצועי הוא הפסיפס ששלמותו מהווה את המפתח להצלחה.

תחומי הפעילות

החברה מספקת כאמור את שירותיה לסקטורים רבים ומגוונים, תומכת בהליכי המחקר, הפיתוח והייצור של לקוחותיה ומעמידה לרשותם מעטפת שירותים מגוונת ומקיפה בכל תחום:
פארמה – החברה מבצעת את הבדיקות המחמירות ביותר עבור כל מוצר בסקטור ייצור זה ותומכת בכל שלבי התהליך החל מליווי מהשלבים המוקדמים של המחקר והפיתוח ועד לסיוע בשלבי השיווק ושחרור אצוות לשוק. החברה נוקטת כמו כן בשיפור מתמיד בשיטות העבודה והנהלים שלה כתמונת ראי לתקינה המתעדכנת וכן עושה שימוש במכשור חדיש והמתקדם ביותר ומתחזקת הסמכות לעבודה בתנאים הרגולטורים הבינלאומיים המחמירים ביותר.
מזון – החברה מספקת בדיקות מקיפות ליצרנים, יבואנים, יצואנים, ולבעלי מקצוע אחרים מתעשיית המזון והחקלאות. השירות עומד בדרישות של ארגונים ממשלתיים וגופי רגולציה שונים וברשות אמינולאב ציוד אנליזה מתקדם כולל מערכת חדישה לבדיקות מיקרוביאליות עם תוצאות המתקבלות תוך 48 שעות.
מים – החברה מחזיקה ביכולות בדיקת המים הטובות בארץ ואשר מותאמות לסטנדרטיים בינלאומיים. בין היתר דוגמת החברה מי תהום, מי שתיה, מי דיאליזה ומים סטריליים לצרכים רפואיים, מי קולחין, שפכים, בריכות ועוד.
איכות הסביבה – החברה מעניקה מענה לתקינה היסודית והמתקדמת בתחום איכות הסביבה ובכלל זאת מבצעת בדיקות נרחבות בתחומי הכימיה והמיקרוביולוגיה, עומדת בתקנים בינלאומיים מתקדמים בתחום לרבות של ה EPA וכן אוספת דגימות באמצעות מעבדות ניידות ייעודיות המאובזרות בציוד דיגום מלא.
קוסמטיקה – אמינולאב מספקת שירותים מקיפים עבור יצרנים מקומיים ויבואנים מתחום הקוסמטיקה. על שירותים אלו נמנים שירותי רישום מוצרים ורגולציה העומדת בתקנים של ארגונים ממשלתיים ורגולטוריים, וכן מעבדות המצוידות במיטב הציוד, צוות של מומחים, ותשתית מדעית נרחבת.
קנאביס רפואי – החברה מציעה את כלל השירותים לתעשיית הקנאביס תחת קורת גג אחת באמצעות חברת הבת שלה אמינוקאן. בין היתר מספקת החברה שירותי ייעוץ בנוגע להקמת מעבדות ולהתאמתן לתקינה המשתנה וכן מנהלת ניסויים קליניים. ראוי לציין כי שירותי המעבדה הניתנים על ידי מעבדת אמינולב עומדים בתקינת GMP.
ביואנליטיקה – החברה מספקת שירותי ביואנליטיקה מתקדמים לתעשיית הפארמה. שירותיה אלו כוללים סיוע לחברות לעמוד בסטנדרטים של הרשות הלאומית להסמכת מעבדות בישראל, בחינות ריכוז החומרים הפעילים בדיוק של ננו גרם ומיליגרם וכן ייעוץ ותמיכה בניהול מחקרים קליניים ועוד.

פועלת מתוך שליחות ציבורית

מעבר להיותה חברה פרטית מסחרית, אמינולאב תופסת את עצמה כממלאת שליחות ציבורית בהגנה על הסביבה ועל איכות המזון והשתייה שאנו צורכים. כמו כן החברה תורמת ותומכת רבות בתעשיית המחקר והפיתוח של תעשיית העזרים הרפואיים ומעניקה שירותים לחברות המובילות בתחום.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • טיפול מונע בתשתית הרפואית בישראל

  תשתית הרפואה בישראל אינה מוגדרת כתשתית קריטית בהיבטי סייבר ומהווה מטרה מפתה למתקפות - הגיע הזמן לשנות את זה

  טיפול מונע בתשתית הרפואית בישראל

 • אלימות יומיומית מושתקת ב"שדה הקרב המשפטי"

  לאחרונה דובר בתקשורת על החובה מצד נפגעות עבירה לפנות לפוגע, על מנת לקבל את אישורו לטפל בקטין. העלאת הנושא לסדר היום, בצל היום הבינלאומי למניעת אלימות, מספקת הזדמנות טובה להציף מעל לפני השטח תופעה שאינה מדוברת: האלימות המשפטית

  אלימות יומיומית מושתקת ב"שדה הקרב המשפטי"

 • "התיווך" שיכול לשנות את שוק הפיננסים בישראל

  האם הגענו לנקודת מפנה באסדרת תחום הברוקראז' בישראל?

  "התיווך" שיכול לשנות את שוק הפיננסים בישראל

 • האם לשירביט מותר לשלם דמי כופר?

  מתקפת הסייבר על חברת שירביט מדגימה את חוסר הוודאות שהמזכר האמריקאי משית על הגורמים המעורבים באירועי סייבר

  האם לשירביט מותר לשלם דמי כופר?