אמיר אלירז משרד עורכי דין

דיני משפחה וירושה

אמיר אלירז משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2002
תחום: דיני משפחה וירושה
כתובת: ז'בוטינסקי 35, רמת גן
טלפון: 03-7523079
פקס: 03-5752679
דוא"ל: amireliraz.adv@gmail.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אמיר אלירז, אמיר אלירז משרד עורכי דין

  עו"ד אמיר אלירז

  מייסד ובעלים

  אמיר אלירז משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות אמיר אלירז משרד עורכי דין

אמיר אלירז משרד עורכי דין הינו משרד בוטיק הקיים משנת 2002 המתמחה בכלל נושאי דיני המשפחה והירושה ומייצג את לקוחותיו בכלל הערכאות השיפוטיות – בתי משפט לענייני משפחה, בתי דין רבניים וכן בתי משפט השלום, מחוזי ועליון.

למשרד התמחות בהליכים מורכבים ומאתגרים והוא דוגל בדיסקרטיות מלאה ומתאפיין בליווי אישי צמוד והדוק ללקוחותיו תוך מתן דגש על בנייה ותכנון אסטרטגי ארוך טווח  מותאם אישית לכל תיק, תוך יצירת  מעטפת תומכת ומלאה לכל לקוח.

תחומי עיסוק המשרד

לאורך השנים קנה 'לו המשרד שם כמוביל, יצירתי וחדור ניצחון בשני תחומים עיקריים: דיני משפחה ודיני ירושה. במסגרת תחום דיני המשפחה מטפל המשרד בתיקי גירושין, נישואין, משמורת, ידועים בציבור, מזונות, חלוקת רכוש, הסכמי ממון, תביעות רכוש, שלום בית וכיו"ב ובתחום דיני הירושה עוסק המשרד בצוואות, התנגדויות, צווי ירושה, ניהול עיזבונות, תביעות יורשים, מזונות מהעיזבון וכן הלאה. למשרד אף התמחות ייחודית בירושות משקים חקלאיים.

דיסקרטיות שיא עבור הלקוחות

בכלל התיקים הבאים לפתחו חרט עו"ד אלירז על דגלו להוות אוזן קשבת ללקוחות ולחתור לניצחון עבור לקוחותיו באמצעות שימוש בבקיאות המשפטית הענפה שצבר לאורך השנים כמו גם יכולות ליטיגטוריות וחקירת מומחים ועדים מהמעלה הראשונה. לאורך השנים ייצג ומייצג עו"ד אלירז אושיות בולטות במשק הישראלי ומשכך שכלל המשרד את רמת הדיסקרטיות שלו לשיא והוא מלווה את לקוחותיו הידועים על כל צעד ושעל תוך יחס מסור ומכבד. במרוצת השנים הביא המשרד ליצירתם של תקדימים משפטיים הנלמדים באוניברסיטאות ובפקולטות למשפטים ברחבי הארץ.

עו"ד אמיר אלירז, בעלים ומייסד

עו"ד אלירז הינו בעל תואר ראשון במשפטים ואת התמחותו עשה במשרדי עורכי דין מובילים בענף. מיד עם סיום התמחותו וקבלת רישיון עריכת הדין פתח את משרדו העצמאי בעל קרוב ל-20 שנות המוניטין.

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

בנוסף אולי יעניין אותך

 • מערכת ניוד מטופלים חדשנית בביה"ח שערי צדק, במצבי שגרה וחירום

  בבית החולים שערי צדק הכניסו לשימוש מערכת המשפרת משמעותית את היכולת לשנע חולים ממקום למקום, "הצלחנו לפתח באמצעות אינטגרציה של טכנולוגיות קיימות מערכת ייחודית מסוגה בישראל ובעולם להפעלת סניטרים לשינוע מטופלים בבית החולים". מסביר אלי גרגיר, מנהל אגף הביטחון ושירותי התפעול של בית החולים שערי צדק, "מדובר על מהפכה של ממש, עבודת צוות הסניטרים והצוות הרפואי בכלל, השתפרה משמעותית כולל יצירת מוטיבציה המתבססת על מדדי האיכות ושיפורם. המערכת גרמה לחלוקת עומסים חכמה של כח אדם וציוד הנעשה כעת בצורה יעילה ונכונה ומייצרת רציפות טיפולית"

  מערכת ניוד מטופלים חדשנית בביה"ח שערי צדק, במצבי שגרה וחירום

 • "המשבר האמיתי עוד לפנינו"

  משרדי עו"ד העוסקים בתחום חדלות הפירעון נפגשים באופן ישיר ומקיף עם ההשפעות ההרסניות של מגפת הקורונה על המשק הישראלי. שי גליקמן, שותף ומנהל מחלקת חדלות פירעון ושיקום חברות בפירמת עו"ד 'דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' בראיון מיוחד המעניק הצצה למצב המאתגר בו מצויים עסקים בישראל, "המספר של בקשות הליווי והסיוע לחברות המעוניינות להימנע מהגעה למצב של חדלות פירעון גדל מאז התפרצות מגפת הקורונה, והוא עוד צפוי לעלות משמעותית. המטרה שלנו היא לשקם את החברות, להציל אותן מחדלות פירעון ולעזור להן לצלוח בשלום את משבר הקורונה".

  "המשבר האמיתי עוד לפנינו"

 • בין דאגה לתקווה

  השינויים בשוק ההתחדשות העירונית הנגזרים ממגפת הקורונה, אך גם מההיפרדות מתמ"א 38 וכניסת תכנית 'התחדשות בניינית' מעוררים רגשות מעורבים בקרב האנשים שעוסקים בענף ההתחדשות העירונית. לצד קולות רבים המביעים דאגה מהמציאות הנוכחית והעתידית, ישנם גם קולות של תקווה. האם הענף הולך לקראת אי כדאיות כלכלית או שמא לקראת שינוי חיובי נדרש? אלה הקולות והדעות של האנשים שעוסקים בתחום ביום יום

  בין דאגה לתקווה

 • ידועים בציבור? ייתכן שאתם שותפים גם בנכסים העסקיים

  ידועים בציבור? ייתכן שאתם שותפים גם בנכסים העסקיים