אמיר אלירז משרד עורכי דין

דיני משפחה וירושה

אמיר אלירז משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2002
תחום: דיני משפחה וירושה
כתובת: ז'בוטינסקי 7, מגדלי משה אביב, רמת גן
טלפון: 03-6869187
פקס: 03-6549549
דוא"ל: [email protected]
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אמיר אלירז

  עו"ד אמיר אלירז

  מייסד ובעלים

  אמיר אלירז משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות אמיר אלירז משרד עורכי דין

אמיר אלירז משרד עורכי דין הינו משרד בוטיק הקיים משנת 2002 המתמחה בכלל נושאי דיני המשפחה והירושה ומייצג את לקוחותיו בכלל הערכאות השיפוטיות – בתי משפט לענייני משפחה, בתי דין רבניים וכן בתי משפט השלום, מחוזי ועליון.

למשרד התמחות בהליכים מורכבים ומאתגרים והוא דוגל בדיסקרטיות מלאה ומתאפיין בליווי אישי צמוד והדוק ללקוחותיו תוך מתן דגש על בנייה ותכנון אסטרטגי ארוך טווח  מותאם אישית לכל תיק, תוך יצירת  מעטפת תומכת ומלאה לכל לקוח.

תחומי עיסוק המשרד

לאורך השנים קנה 'לו המשרד שם כמוביל, יצירתי וחדור ניצחון בשני תחומים עיקריים: דיני משפחה ודיני ירושה. במסגרת תחום דיני המשפחה מטפל המשרד בתיקי גירושין, נישואין, משמורת, ידועים בציבור, מזונות, חלוקת רכוש, הסכמי ממון, תביעות רכוש, שלום בית וכיו"ב ובתחום דיני הירושה עוסק המשרד בצוואות, התנגדויות, צווי ירושה, ניהול עיזבונות, תביעות יורשים, מזונות מהעיזבון וכן הלאה. למשרד אף התמחות ייחודית בירושות משקים חקלאיים.

דיסקרטיות שיא עבור הלקוחות

בכלל התיקים הבאים לפתחו חרט עו"ד אלירז על דגלו להוות אוזן קשבת ללקוחות ולחתור לניצחון עבור לקוחותיו באמצעות שימוש בבקיאות המשפטית הענפה שצבר לאורך השנים כמו גם יכולות ליטיגטוריות וחקירת מומחים ועדים מהמעלה הראשונה. לאורך השנים ייצג ומייצג עו"ד אלירז אושיות בולטות במשק הישראלי ומשכך שכלל המשרד את רמת הדיסקרטיות שלו לשיא והוא מלווה את לקוחותיו הידועים על כל צעד ושעל תוך יחס מסור ומכבד. במרוצת השנים הביא המשרד ליצירתם של תקדימים משפטיים הנלמדים באוניברסיטאות ובפקולטות למשפטים ברחבי הארץ.

עו"ד אמיר אלירז, בעלים ומייסד

עו"ד אלירז הינו בעל תואר ראשון במשפטים ואת התמחותו עשה במשרדי עורכי דין מובילים בענף. מיד עם סיום התמחותו וקבלת רישיון עריכת הדין פתח את משרדו העצמאי בעל קרוב ל-20 שנות המוניטין.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • ירושות בינלאומיות– חלק שני

  מתי יש סמכות לבית משפט ישראלי לדון בירושה של תושב חוץ, איך אפשר לאכוף צוואה שנעשתה בחו"ל, פסק ירושה זר

  ירושות בינלאומיות– חלק שני

 • במקום להוריד מחירים היזמים מעלים את הסטנדרט

  בעשור האחרון אנו עדים לשינוי מהותי במפרטים ובאבולוציה שלהם כאשר הסטנדרט עולה שלא ביחס ישיר למחירי הדירות.

  במקום להוריד מחירים היזמים מעלים את הסטנדרט

 • "מקרה זדורוב הוא ההוכחה שעניין הספק הסביר הוא השקר הגדול ביותר במשפט הישראלי"

  "לכאורה, שיטת המשפט הישראלית קובעת שאם יש ספק סביר צריך לזכות, אבל העיקרון הזה יפה לתיאוריה ולא קורה במציאות", טוען עו"ד אלון אייזנברג, העוסק בתחום המשפט הפלילי ואשר ייצג לקוחות כגון, יונתן היילו, סטפן מנדל, מארי פיזם ועוד, "היום התחושה היא שבתור סניגור אתה לא צריך להוכיח שיש ספק, אתה צריך להוכיח שהנאשם במאה אחוז לא אשם, מקרה זדורוב הוא הדוגמה המובהקת לכך"

  "מקרה זדורוב הוא ההוכחה שעניין הספק הסביר הוא השקר הגדול ביותר במשפט הישראלי"

 • הארכות מועד מצד רשות המיסים – היום שאחרי

  מנהלי מסוי מקרקעין לא ידחו את הבקשות לתיקון שומה על הסף אלא יידרשו לבחון אותן לגופו של ענין, דהיינו אם קיימת "סיבה מספקת"

  הארכות מועד מצד רשות המיסים – היום שאחרי