אס קי הנדסה ופרויקטים בע"מ

תכנון וביצוע צנרת תהליכים ופרויקטים

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1994
תחום: תכנון וביצוע צנרת תהליכים ופרויקטים
כתובת: המעפילים 1, קרית אתא
טלפון: 04-8491401
פקס: 04-8723188
דוא"ל: info@sk-engpro.com
אתר החברה: http://www.sk-engpro.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • סמיר חורי, אס קי הנדסה ופרויקטים בע"מ

  סמיר חורי

  מנכ"ל ובעלים

  אס קי הנדסה ופרויקטים בע"מ

 • אבראהים אבו רחמי, אס קי הנדסה ופרויקטים בע"מ

  אבראהים אבו רחמי

  סמנכ״ל תפעול ומנהל ביצוע

  אס קי הנדסה ופרויקטים בע"מ

 • יוסף חורי, אס קי הנדסה ופרויקטים בע"מ

  יוסף חורי

  סמנכ״ל הנדסה ומנהל פיתוח עסקי

  אס קי הנדסה ופרויקטים בע"מ

 • צביקה ברודני, אס קי הנדסה ופרויקטים בע"מ

  צביקה ברודני

  מנהל פרויקט

  אס קי הנדסה ופרויקטים בע"מ

אייקון אודות

אודות אס קי הנדסה ופרויקטים בע"מ

חברת אס קי הנדסה ופרויקטים בע"מ נמנית עם החברות המובילות בישראל בתחום הקמת וניהול פרויקטים בתעשייה התהליכית בתחומים של צנרת תהליכית לכל סוגיה, התקנת מערכות מכניות, התקנת ציוד תהליכי נייד ונייח, מבנה פלדה (קונסטרוקציה) ועבודות בטון בתעשייה. החברה מבצעת את כל סוגי הפרויקטים בתחום המערכות המכניות והצנרת התהליכית, לרבות ייצור טרומי, הרכבות באתר, ניהול הקמת פרויקטים, תכנון, התקנה וליווי של מערכות חדשות ותיקון ושדרוג מערכות קיימות, לכל סוגי הנוזלים התהליכיים ובכל טווחי הלחצים והטמפרטורות.
החברה היא קבלנית של סימנס בהקמת תחנות כח, חברה מאושרת לאינטל בצנרת נקייה ועם חוזה ארוך טווח, חברה מאושרת לנתיבי הגז הטבעי לישראל (נתג"ז) להקמת (PRMS) תחנות ניטור ומדידת גז, ועובדת עם מוסדות שונים בארץ. לחברה סיווג קבלן ב' 5 (בלתי מוגבל) בתחום 260 ביצוע קווי מים, ביוב וניקוז (לרבות צנרת תהליכית) וסיווג א' 4 בתחום 150 למבני פלדה וגשרי צנרת. לחברה יש חדר נקי הממוקם באזור התעשייה בקריית גת, המשמש כסדנה לייצור טרומי למערכות צנרת נקייה. הסדנה אושרה וקיבלה הסמכה מטעם אינטל העולמית, ע"פ תקן עולמי לחדרים נקיים עד לתקן Class 1 &10. בנוסף, לחברה יש סדנה, הממוקם באזור התעשייה בקריית אתא, לעבודות ייצור טרומי בשטח כ 3000 מ"ר.
קהל לקוחות החברה כולל חברות פרטיות, ציבוריות וממשלתיות מובילות בישראל ובעולם, בהן אינטל, סימנס, IDE Technology, שיכון ובינוי, Sadyt, תנובה, אנזימוטק, בתי זיקוק, שטראוס וגלעם.

26 שנות מצוינות מקצועית

החברה נוסדה לפני למעלה מ-26 שנה (בשנת 1994) על ידי סמיר חורי, שהביא איתו למעלה מ-15 שנות ניסיון מגוון כמהנדס מתכנן ומנהל פרויקטים בתעשייה התהליכית והמתכת הכבידה. הודות לדבקות חסרת פשרות בערכיה, המדגישים שירות מסור ללקוח, יושרה, חזון עסקי רב תחומי ומיצוב בחוד החזית של טכנולוגיות הצנרת התהליכית, החברה צמחה בהתמדה והפכה לאחת החברות המובילות והמרכזיות בישראל בתחומים הנ"ל.
החברה היא חברת בת של קבוצת אס קי וחברה נוספת אחות אס קי אנרגיה, המשקיעה ומחזיקה במניות בתחומי אנרגיה בתחנות הכח המייצרות חשמל על גז טבעי, לרבות שותפות בדליה אנרגיה, שהיא תחנת הכוח הפרטית הגדולה ביותר בישראל ושותפה בתחנת הכוח סוגת שנבנית בימים אלו, יחד עם אלון מרכזי אנרגיה.
החברה מעסיקה כ–120 עובדים קבועים וכ-40 עובדים זמניים, לרבות כ–30 מהנדסים, מנהלים מקצועיים ומגוון רחב של עובדים מקצועיים בעלי הסמכות בתחומים מגוונים. החברה מקפידה על איכות כוח אדם גבוהה, ומעבירה לעובדיה הכשרות והדרכות פנימיות, וכן הכשרות ספציפיות לעמידה בדרישות המחמירות של לקוחותיה, לרבות מבחנים תיאורטיים ובשטח.

פעילויות צנרת תהליכית רב-תחומיות

אס קי הנדסה ופרויקטים פעילה בכל גווני ומגזרי התעשייה התהליכית, לרבות תחנות כוח, מוליכים למחצה (Semi-Conductors), צנרת בחדרים נקיים ) HP ), טיפול והתפלת מים וקולחים, מזון ומחלבות, פארמה, בתי זיקוק לנפט ופטרו-כימיקלים, הפקת גז אטמוספירי ומחלבות. החברה בעלת התמחות מיוחדת בתחום ההמרה של מפעלים לשימוש בגז טבעי, תוך חיסכון באנרגיה וצמצום פליטת המזהמים.
בין היתר, החברה מתמחה אף בביצוע פרויקטים עד-גמר (Turnkey) במתכונת של קבלן תכנון ורכש (EPC), לרבות רכש מקומי ומחו"ל, ייצור טרומי, ביצוע המערכות המכניות והצנרת התהליכית, המבנים והקונסטרוקציות, ייצור והתקנת ציוד מכני נדרש ואחזקת מפעלים ומתקנים. יש לה ניסיון רב בעמידה בדרישות הטכנולוגיות המחמירות של תהליכי ייצור ופיתוח מורכבים, תוך שיתוף פעולה צמוד עם הלקוח ודגש חזק על בטיחות גבוהה באתר, הן בזמן ההקמה והן בזמן התפעול השוטף.
החברה מתמחה בהקמת מערכות מורכבות אשר מתממשקות עם מערכות מורכבות אחרות, תוך שימוש בציוד החדיש ביותר. הניסיון, הידע והמוכוונות-הטכנולוגית של החברה מאפשרים לה לעמוד בעקביות בלוחות זמנים צפופים, לספק זמני תגובה מהירים ביותר ללקוחות ולאפשר להם לשמור על צנרת ומערכות חדישות, תקינות ומתוחזקות היטב, תוך מתן שירות מהמעלה הראשונה.

תנופת צמיחה והתרחבות

החברה מקימה כיום מטה משלה, בהשקעה של כ-30 מליון ₪, מרכז לוגיסטי ומפעל ייצור באזור התעשייה בר-לב. המתחם צפוי לכלול 3,800 מ"ר בנויים על שטח של 10 דונם, ויאפשר לחברה להרחיב את פעילויות ייצור הציוד התהליכי בכל הקטגוריות, לתת מענה לפרויקטים רחבי היקף, להרחיב את פעילויות הייצוא שלה ולשפר את השירות ללקוחות קיימים, באמצעות אספקה מהירה ביותר של מוצרים התפורים לפי מידת הלקוח.

פעילות בינלאומית

מפעל התפלת מים בקפריסין: החברה הקימה 3 מפעלי מים בקפריסין, לרבות מתקן של 45 מיליון קוב/שנה בלימסול, במסגרת שיתוף פעולה עם מקורות ייזום וחברות בין לאומיות נוספות. הפרויקטים כללו את הקמת הצנרת, התקנת המערכות והציוד, ההכנסה לפעולה והתפעול הראשוני, וכן חלק מהתכנון.בנוסף, החברה מייצאת מערכות וציוד לחו"ל, פעילות הצפויה להתרחב לאחר השלמת הקמת המתקן החדש.

פרויקטים נבחרים

תחנת הכוח אלון תבור: התחנה מייצרת קיטור וחשמל במחזור משולב, עם ייצור קיטור המזין את כלל אזור התעשייה אלון תבור וייצור חשמל במערך הפנים-ארצי של חברת החשמל. אס קי הנדסה ופרויקטים שימשה כקבלן ראשי של Siemens העולמית והקימה את כל המערך המכני והצנרת (BoP), לרבות שתי טורבינות, מחולל קיטור (HRSG) ראשי, מערך קירור ACC, והבידוד.

מפעל התפלה אשדוד: אחד ממתקני ההתפלה הגדולים במזה"ת. הקמה עד-גמר של כלל המערך המכני והצנרת וחלק משמעותי מהקונסטרוקציה ותכנון מערכות מתוך מספר רב שנמצאות במפעל.

אינטל, מתקן לטיפול במים ושפכים: כקבלנית משנה של אינטל וראשית של קבלן ה-(EPC (MWHSB לביצוע כל המערך המכני, הצנרת והבידוד, וחלק משמעותי מהקונסטרוקציות והתכנון.

אינטל, חדרים נקיים: במסגרת פרויקט עם הסכם ארוך-טווח מול אינטל ישירות, החברה מתכננת ומבצעת ייצור טרומי לצנרת נקייה בסדנה שלה ובמרכיבה בתוך אולמות הייצור של אינטל.

מפעל מקסימה: הקמת מפעל מקסימה, אחד ממתקני הייצור הגדולים ביותר בישראל לגזים ממקור אטמוספירי. הפרויקט כלל את הצנרת, הקונסטרוקציות, הציוד וההכנסה לפעילות של המפעל.

הרחבת מפעל כרמל אולפינים: אחד מהמפעלים הפטרוכימיים הגדולים בישראל – ביצוע מערכות מכניות, צנרת מכל הסוגים וקונסטרוקציות, ייצור טרומי והתקנות. למטרת ביצוע פרויקט רחב-היקף זה, החברה גייסה כ–400 עובדים.

פז בית זיקוק אשדוד: הקמה וביצוע של המערך המכני והצנרת לתחנת הכח.

מתקן התפלה שורק ופלמחים: הקמת וביצוע מערך צנרת SMO, סופר דופלקס והתקנת מערכות מכניות.

בנוסף אולי יעניין אותך