א.ש.ל.י חברה לבניה & לי-רן ייזום והשקעות

ייזום וביצוע פרויקטי מגורים ומסחר, התמקדות במתחמי פינוי בינוי בערי המרכז והשרון

א.ש.ל.י חברה לבניה & לי-רן ייזום והשקעות
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1992
תחום: ייזום וביצוע פרויקטי מגורים ומסחר, התמקדות במתחמי פינוי בינוי בערי המרכז והשרון
כתובת: רח' התדהר 2, רעננה
טלפון: 09-7605865
פקס: 09-7446151
דוא"ל: office@me-group.co.il
אתר החברה: http://www.me-group.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אשר אלון, א.ש.ל.י חברה לבניה & לי-רן ייזום והשקעות

  אשר אלון

  בעלים ומנכ”ל א.ש.ל.י חברה לבניה

  א.ש.ל.י חברה לבניה & לי-רן ייזום והשקעות

 • רוני בריק, א.ש.ל.י חברה לבניה & לי-רן ייזום והשקעות

  רוני בריק

  בעלים ומנכ”ל לי-רן ייזום והשקעות

  א.ש.ל.י חברה לבניה & לי-רן ייזום והשקעות

אייקון אודות

אודות א.ש.ל.י חברה לבניה & לי-רן ייזום והשקעות

קבוצת א.ש.ל.י לי-רן עוסקת בבנייה ויזמות נדל"ן ובפיתוח מתחמי מגורים ושימושים מעורבים בהיקפים משמעותיים. הקבוצה מורכבת מהחברות אשלי חברה לבניין בע"מ בבעלות היזם אשר אלון ולי-רן ייזום והשקעות בבנייה בע"מ בבעלות היזם רוני בריק. כבר למעלה מעשור מתמקדת הקבוצה בעיקר בתחום ההתחדשות העירונית, תב"עות פינוי בינוי ומקבצי תמ"א 38/2 (הריסה ובניה), והיא נחשבת לחלוצה ופורצת דרך בענף. הקבוצה משלבת יזמות וביצוע כאחד ומקדמת כיום למעלה כ-3,000 יח"ד בהיקף כספי כולל הנאמד במיליארדי ₪.

הנהלת הקבוצה

אשר אלון מנהל שותף בקבוצת אשלי לי-רן מייסד ובעלי חברת אשלי חברה לבניין אותה הקים בשנת 1992. החברה בעלת ניסיון ומוניטין עסקי בתחום הנדל”ן ומתמחה בייזום, שיווק ומכירות. החברה יזמה, הקימה ושיווקה מאות דירות למגורים באזור השרון, רובן ברעננה וכמו כן תל אביב.

בנוסף, פעילותה חולשת גם על תחום הבניה המסחרית במסגרתו יזמה בין השאר את הקמת פרוייקט "בית המילניום" ברעננה.

רוני בריק מנהל שותף בקבוצת אשלי לי-רן, מייסד ובעלי חברת לי-רן ועד לפני מספר חודשים היה נשיא התאחדות בוני הארץ. חברת לי-רן הוקמה בשנת 1990 והיא פועלת בתחום הנדל”ן, בייזום, ניהול פרויקטים ובביצועם קרוב ל-30 שנה. החברה בעלת ניסיון רב ומגוון, יזמה והקימה עשרות פרויקטים למגורים בהיקפים של מאות יח"ד בבניה רוויה וצמודי קרקע באזור גוש דן והשרון.

ME תל אביב, נווה שרת - פרויקט הפינוי בינוי הראשון בתל אביב

הקבוצה הקימה את פרויקט הפינוי בינוי המתחמי הראשון שנבנה בתל אביב בשכונת נווה שרת המתחדשת. בפרויקט זה פונו 96 יח"ד ישנות ותחתיהן נבנו כ-270 יח"ד בשלושה מגדלים בני 21 קומות כ"א לרבות פיתוח השטחים הירוקים העוטפים את המגדלים. הקבוצה נחשבת לפורצת דרך גם בעיר רעננה והיא ביצעה את פרויקט הפינוי בינוי הראשון בעיר הירוקה. בימים אלו היא בונה בעיר פרויקט פינוי-בינוי-פינוי ראשון מסוגו.

פרויקטים רחבי היקף באזורי הביקוש

פרויקטי מותג ME
הקבוצה נחשבת לשחקן משמעותי ביותר בתחום ההתחדשות העירונית ובפורטפוליו שלה ניתן למצוא פרויקטים רבים ומגוונים במסלולי פינוי בינוי ומקבצי תמ"א 38/2 הריסה ובנייה:

פרויקט ME וייצמן, רעננה
פרויקט פינוי בינוי במסגרתו פונו 48 יח"ד ובמקומן נבנים 4 מבנים עם 154 יח"ד. 80% מהדירות כבר נמכרו, מסירות עד סוף השנה.

פרויקט ME בורוכוב כנרת, רעננה
פרויקט פינוי- בינוי-פינוי במסגרתו ייבנו שישה בנייני בוטיק בליבה של אחת השכונות היוקרתיות ברעננה למול נוף ירוק ומרהיב. בסך הכל נבנים 6 מבנים עם 173 יח"ד בשני שלבים (בכל שלב שלושה מבנים). בניית שלב א' בעיצומה.

פרויקט ME מכבי 6, רעננה
פרויקט תמ"א 38/2 במסגרתו פונו 9 יח"ד ובמקומן נבנה כיום בניין בוטיק עם 35 יח"ד. הדירות נמכרו ונמסרו בשנת 2019.

פרויקט ME לוי אשכול 20, רעננה
פרויקט תמ"א 38/2 במסגרתו פונו 12 יח"ד ובמקומן נבנה כיום בנין בוטיק עם 33 יח"ד. נכון לעכשיו 90% מהדירות כבר נמכרו. מסירות עד סוף השנה.

פרויקט ME, גבעתיים
מגה מתחם פינוי בינוי בפארק הזיכרון בגבעתיים. במסגרת הפרויקט, יוקם מתחם מגורים בשימושים מעורבים, לאחר פינוין של כ-210 דירות ישנות. במתחם יוקמו 4 מגדלי יוקרה ובהם כ-650-700 יח"ד ושטחי מסחר. הקומפלקס שתוכניתו נמצאת בהפקדה בוועדה המקומית, לאחר שנתקבלה תמיכתה של הועדה המחוזית, יכלול מרכז מסחרי, גני ילדים, שטחים ירוקים, שבילי אופניים ועוד.

פרויקט ME הסבוראים, נווה אביבים, צפון תל אביב
מתחם בוטיק במסגרתו יפונו 3 בניינים בעלי 42 דירות ובמקומם ייבנו 110 יח"ד, בסמוך לקניון רמת אביב. ההיתרים הוגשו והפרויקט לקראת ועדה.

פרויקט ME פארק וולפסון, העיר הלבנה, תל אביב
החברה מקדמת תב"ע להקמת כ-800 יח"ד כאשר 600 מהן צפויות להיבנות על ידי החברה. הפרויקט לקראת הפקדה.

פרויקט ME, הוד השרון
במסגרת פרויקט פינוי בינוי זה בונה הקבוצה בשיתוף עם קבוצת מידן שני בניני יוקרה בני 9 קומות כל אחד. על פי התוכנית יפונו 48 דירות ישנות ובמקומן ייבנו 142 יח"ד חדשות.

פרויקט ME מרכז מסחרי, תל אביב נווה שרת
קידום התוכנית להקמת המרכז המסחרי הראשי של שכונת נווה שרת מחדש, יחד עם פינוי החנויות הקיימות ו-70 הדירות הישנות מעליהן, והקמת כ-7000 מ"ר שטחי מסחר, פיתוח גנים ציבוריים, מוסדות ציבור וקומלפקס יחידות מגורים הכולל כ-234 יח"ד. התב"ע בשלבי הפקדה.

פרויקט ME הצנחנים, תל אביב
מתחם בוטיק בו יפונו 24 יח"ד וייבנו כ-80 יחידות בשני בנייני בוטיק בני 10 קומות עם מגוון דירות מיוחדות. התב"ע קיבלה תוקף והפרויקט בשלבי היתר.

קשר אישי וחם ללקוחות

הקבוצה הינה מהקבוצות הוותיקות בענף להן קיים ניסיון בפועל של מאות יח"ד שנמסרו לבעלי קרקע מרוצים. הקבוצה בעלת יכולת ייחודית להחתים מאה אחוז מהדיירים בפרויקטים שלה ללא סרבנים וללא עיכובים. סוד ההצלחה נובע בין השאר מהעובדה כי בקבוצת אשלי לי-רן הבעלים עצמם מעורבים בכלל ההליכים מתחילת הפרויקט ועד למסירת המפתח ללקוחות.

חדשנות בבנייה

החברה מתמחה בהטמעת שיטות בנייה חדשניות, כמו גם שימוש בחומרי בנייה ואלמנטים ירוקים הבריאים יותר לדיירים ותורמים לחיסכון באנרגיה. כמו כן, על רקע ניסיונה המצטבר של החברה ובייחוד התמחותה מול רשויות גוש דן (ת"א, רעננה, הוד השרון, גבעתיים) ובשילוב ניסיונה והצוות המקצועי שלה מצליחה לקצר למינימום הניתן את התהליכים הבירוקרטיים, כמו גם זמני הבנייה בשטח לשביעות רצון הלקוחות.

 

אייקון עובדות ומספרים

עובדות ומספרים

5 סה"כ פרויקטים

5

סה"כ פרויקטים

3 סה"כ פרויקטים לפני קבלת היתר

3

סה"כ פרויקטים לפני קבלת היתר

2 סה"כ פרויקטים לאחר קבלת היתר

2

סה"כ פרויקטים לאחר קבלת היתר

בנוסף אולי יעניין אותך

 • "בימים אלה יש סיר לחץ נוראי בתחום דיני המשפחה"

  לקראת פרסום דירוג נישות עורכי הדין של DUN'S 100 לשנת 2020, שוחחנו עם עו"ד רות דיין-וולפנר, מעו"ד המובילות בתחום דיני המשפחה בישראל ומייסדת ובעלים של 'רות דיין משרד עו"ד', על עולם דיני המשפחה, האתגרים הספציפיים העומדים בפני עו"ד העוסקים בתחום זה, על מה שצפוי לנו ביום שאחרי הסגר והחזרה היחסית לשגרה, ועל החשיבות להיות מדורג בדירוג DUN'S 100

  "בימים אלה יש סיר לחץ נוראי בתחום דיני המשפחה"

 • האמנם דין "מצב חירום מיוחד" כדין "פגרה"?

  מועדים בתקופת הקורונה מצוי ורצוי

  האמנם דין "מצב חירום מיוחד" כדין "פגרה"?

 • אתגרים והזדמנויות עסקיות בארה"ב בצל הקורונה

  מגיפת הקורונה הכתה באופן משמעותי ברוב מדינות העולם, לרבות במדינות המקיימות קשרי מסחר הדוקים עם ישראל. כיצד הקורונה משפיעה על השוק המסחרי והמשפטי ברחבי העולם ומה בעלי חברות ועסקים ישראליים הפעילים באופן בינלאומי צריכים לדעת- כתבה ראשונה בסדרה הסוקרת את המצב ברחבי העולם, והפעם ארה"ב

  אתגרים והזדמנויות עסקיות בארה"ב בצל הקורונה

 • "בטופ של התחום יש רק משוגעים לדבר"

  הוא רק בן 40 והוא מנהל את אחד מהמשרדים הוותיקים והמובילים בישראל בתחום ייצוג דיירים בהתחדשות עירונית. בראיון מיוחד לרגל דירוג נישות עו"ד של DUN'S 100 מספר עו"ד ארנון יהב, שותף מנהל במשרד עו"ד 'יהב ושות', מה הם הפקטורים אשר צריכים להתקיים במשרד עו"ד בכדי להמשיך ולהוביל שוק תחרותי לאורך עשרות שנים. עו"ד יהב מסביר גם מדוע המשרד בוחר לייצג רק את הצד של הדיירים, מתאר מה הוא מחפש בעובדים שלו, ומספר על הקריירה המוזיקלית שלו ועל חשיבות הזמן עם המשפחה

  "בטופ של התחום יש רק משוגעים לדבר"