באמונה ייזום וניהול פרויקטים בע"מ

יזמות נדל"ן, ארגון קבוצות רכישה, קידום ושיווק פרויקטים

באמונה ייזום וניהול פרויקטים בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1995
תחום: יזמות נדל"ן, ארגון קבוצות רכישה, קידום ושיווק פרויקטים
כתובת: רח' האומן 25, בניין בר עמי, קומה ב', ירושלים
טלפון: 02-6796610
פקס: 02-6482044 
דוא"ל: bemuna@bemuna.co.il
אתר החברה: http://www.bemuna.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ישראל זעירא, באמונה ייזום וניהול פרויקטים בע"מ

  ישראל זעירא

  בעלים ומנכ"ל

  באמונה ייזום וניהול פרויקטים בע"מ

  לפרופיל המלא

  ישראל זעירא
 • רונן וייל, באמונה ייזום וניהול פרויקטים בע"מ

  רונן וייל

  סמנכ"ל שיווק

  באמונה ייזום וניהול פרויקטים בע"מ

  לפרופיל המלא

  רונן וייל
 • פבל גנסין, באמונה ייזום וניהול פרויקטים בע"מ

  פבל גנסין

  סמנכ"ל כספים

  באמונה ייזום וניהול פרויקטים בע"מ

  לפרופיל המלא

  פבל גנסין
 • אליהו עטיה, באמונה ייזום וניהול פרויקטים בע"מ

  אליהו עטיה

  סמנכ"ל פיתוח

  באמונה ייזום וניהול פרויקטים בע"מ

  לפרופיל המלא

  אליהו עטיה
 • צפירה כהן, באמונה ייזום וניהול פרויקטים בע"מ

  צפירה כהן

  מנהלת פרויקטים בבית שמש

  באמונה ייזום וניהול פרויקטים בע"מ

  לפרופיל המלא

  צפירה כהן
 • יהודה אוריאל, באמונה ייזום וניהול פרויקטים בע"מ

  יהודה אוריאל

  סמנכ"ל תפעול

  באמונה ייזום וניהול פרויקטים בע"מ

  לפרופיל המלא

  יהודה אוריאל
אייקון אודות

אודות באמונה ייזום וניהול פרויקטים בע"מ

חברת"באמונה" הינה חברת יזמות וארגון קבוצות רכישה מובילה אשר נוסדה על ידי מר ישראל זעירא, מבכירי קהילת הנדל"ן בארץ ובעל ניסיון של עשרות שנים בתחום. החברה פועלת בשוק הנדל"ן משנת 1995, בשלוש אפיקים מרכזיים: שיווק, ארגון וניהול קבוצות רכישה, ויזמות נדל"ן. החברה צמחה באופן מהיר בעשור הקודם, במסגרתו ניהלה קבוצות רכישה בהיקף של מעל 1,500 יחידות דירות, לצד פעילותה המרכזית לבניית מעל 1,500 יח"ד ביזמות.

בשנים האחרונות החברה מתמקדת בפיתוח יזמות נדל"ן, ובין היתר במסגרת תוכנית מחיר למשתכן, ולצד המשך הפעילות בתחום קבוצות רכישה. בנוסף נפתחה השנה בחברה חטיבת התחדשות עירונית בה מתוכננים מספר פרויקטים בתחום.

באמונה הינה חברת יזמות בלבד, והביצוע מתנהל באמצעות קבלנים חיצונים, אנו מאמינים שתחום היזמות דורש מקצועיות וידע בפני עצמו תוך מיקסום הכישורים והניסיון של החברה להקים פרויקטים מעולים, בדגש על מחיר אטרקטיבי, מפרט טכני גבוה, איכות בניה גבוהה ואמינות החברות המבצעות.

בחברה מועסקים כ-20 עובדים קבועים ביניהם מנהלי פרויקטים ועוד עשרות פרילנסרים וקבלני משנה ביניהם קבלני ביצוע, חברות פיקוח ומשרדי אדריכלות, והיא נהנית מיציבות פיננסית וכלל הפרויקטים אותם היא בונה מלווים על ידי הבנקים הגדולים במשק.

דואגים לציבור הדתי-לאומי

החברה שמה דגש מיוחד על הקמת פרויקטי בנייה איכותיים עבור הציבור הדתי לאומי מחוץ לאזורי יהודה ושומרון. ראשי החברה רואים חשיבות עליונה בהקמת שכונות דתיות לאומיות בכל רחבי הארץ עבור משפחות דתיות לאומיות המחפשות פרויקטים קהילתיים בערים מעורבות. עובדי החברה מגיעים רובם ככולם מהמגזר הדתי לאומי, ונוכח זיקתם הישירה למגזר והבנת צרכי הלקוחות לעומק מצליחה החברה להוציא תחת ידיה פרויקטים איכותיים עם שביעות רצון גבוהה במיוחד מצד הרוכשים.

חברת באמונה פועלת רבות על מנת לבסס את הקהילות אותן היא מלווה כקהילות אקטיביות עם פעילות קהילתית מגבשת. במרחב הציבורי של הפרויקט מושם דגש רב על גינות שעשועים, ספסלי ישיבה, בית כנסת שכונתי וכן הלאה, ובמרחב הפרטי על דירות בעלות כיורים כפולים, שני שעוני שבת, תריסים חשמליים עם שעוני שבת, מרפסות סוכה, מעלית שבת וכדומה.

פתרונות דיור במחירים שפויים

"באמונה" מתמחה ביצירת פתרונות דיור מעולים במחירים נמוכים, המתאימים גם לזוגות צעירים בתחילת דרכם, תוך הבנת גודל האחריות המונח על כתפיה כחברה מובילה בשוק שמחיריו הולכים ומאמירים אל מול משפחות ישראליות נורמטיביות שמתקשות לעמוד בהם. שמירה על סביבת מחירים נמוכה מהממוצע בענף לא באה על חשבון איכות הבניה והשירות ומושגת בזכות יכולות ניהול ממוקדות, יעילות, ומיטביות.

כך הקמנו עד היום פרויקטים במחירים מעולים, עם מעל 4,000 יח"ד ששווקו ו"נחטפו" במהירות ע"י קהל הלקוחות שלנו.

פרויקטים בולטים

החברה מובילה כיום שלושה פרויקטים גדולים בעיר בית שמש בהיקף כולל של 860 יח"ד, 40% מתוכן מיועדות לשוק החופשי, במסגרת שתי חברות בת (שערי בית שמש ובית שמש סוהו).

בנוסף, בימים אלה החברה בשלבי סיום של הקמת 1,500 יח"ד בעיר חריש, במסגרת יזמות וקבוצות רכישה, ביניהם קבוצת הרכישה הגדולה בארץ ובה 744 יח"ד. רוב הפרויקטים הסתיימו בהצלחה רבה והדירות נמסרו לרוכשים.

בקרית גת החברה מובילה בניית 364 יח"ד במסגרת תוכנית הסכמי הגג ברובע החדש, כרמי גת. הפרוייקט נמצא בתחילת ביצוע.

הנהלת החברה

בראש החברה עומד המנכ"ל והמייסד ישראל זעירא, בוגר ישיבת "שבי חברון" אשר לימים אף כיהן כמנכ"ל הישיבה. לישראל ניסיון רב והבנה מעמיקה בענף הנדל"ן על היבטיו השונים ומאחוריו שיווק, ניהול והקמת מוצלחת של מעל 4,000 יח"ד. בהשכלתו הוא בעל תואר מקצועי בקבלנות בניין ובעל תואר אקדמי במינהל עסקים.

לצידו של זעירא, מכהן רונן וייל (סא"ל במילואים), כסמנכ"ל שיווק ויזמות החברה. לרונן ניסיון עשיר בייזום ושיווק פרויקטים נדל"ניים, והשניים מנהלים את החברה ביד רמה תוך זמינות ונגישות מרביים ללקוחות.

יושרה והוגנות כערכים עליונים

העיקרון האסטרטגי המנחה את פעילות החברה מיום הקמתה, הן בבחירת הספקים, הן בבחירת הקבלנים והן בבחירת הפרויקטים הוא לשמור על הוגנות, שקיפות, מקצוענות ללא פשרות ותודעת שירות גבוהה לאורך כל הדרך.

החברה חרטה על דגלה לשמור על מוניטין ושם טוב ולשם כך היא פועלת על מנת לשדרג את רווחת ואיכות חייהם של הדיירים בכל פרויקט אותו לקחה על עצמה. כך, על אף היקפי הבנייה רחבי ההיקף של "באמונה" משתדל צוותה המקצועי של החברה להעניק יחס מקצועי, אישי ומכבד לכל לקוח, תוך דיבור בגובה העיניים ושירות מהיר ויעיל.

חזון החברה

החברה שואפת להרחיב את פעילותה הנדל"נית תוך הפיכתה בעתיד לחברה ציבורית. כמו כן "באמונה" פועלת כבר כיום להרחיב את שירותיה בבניית פרויקטים קהילתיים לא רק לציבור הדתי לאומי אלא לכל קהילה באשר היא הזקוקה לניהול פרויקט אישי, צמוד, מקצועי ומסור.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • מחלות רקע: כיצד המשבר הכלכלי הנוכחי עשוי להשפיע על זוגות נשואים?

  הסגר הכפוי על כלל האוכלוסייה טומן בחובו השלכות קשות על חיינו הפרטיים, וכן על המצב הכלכלי של רובנו. עו״ד יוסי הרשקוביץ, מומחה משפטי לגירושין וענייני מעמד אישי, ינסה לעזור לכם להימנע ״מלפרק את החבילה״

  מחלות רקע: כיצד המשבר הכלכלי הנוכחי עשוי להשפיע על זוגות נשואים?

 • מי מתנדב למות?

  האם הייתם מסכנים את החיים שלכם בשביל להציל את חייו של זר מוחלט? קופצים למים עכורים וקפואים שזורמים בעוצמה רבה או נכנסים לתוך מבנה אפוך עשן בו אחזו להבות, מתוך ידיעה ברורה כי יתכן ולא תצאו משם.

  מי מתנדב למות?

 • "בימים אלה יש סיר לחץ נוראי בתחום דיני המשפחה"

  לקראת פרסום דירוג נישות עורכי הדין של DUN'S 100 לשנת 2020, שוחחנו עם עו"ד רות דיין-וולפנר, מעו"ד המובילות בתחום דיני המשפחה בישראל ומייסדת ובעלים של 'רות דיין משרד עו"ד', על עולם דיני המשפחה, האתגרים הספציפיים העומדים בפני עו"ד העוסקים בתחום זה, על מה שצפוי לנו ביום שאחרי הסגר והחזרה היחסית לשגרה, ועל החשיבות להיות מדורג בדירוג DUN'S 100

  "בימים אלה יש סיר לחץ נוראי בתחום דיני המשפחה"

 • זה מה שמשרד האוצר ורשות המיסים צריכים לעשות כדי למנוע קריסת עשרות אלפי עסקים

  משבר הקורונה מעמיד עשרות אלפי עסקים בסכנה מיידית לפשיטת רגל וחדלות פירעון. עו"ד ליאורה ביין-אלון ועו"ד יואב ביין ממשרד 'פרופסור ביין ושות' משרד עו"ד' על הצעדים ההכרחיים שהמדינה חייבת לבצע בכדי להחזיר לבעלי העסקים את היכולת לעמוד על רגליהם ולהתמודד מול המשבר האקוטי שנגיף הקורונה הביא עימו לעסקים רבים

  זה מה שמשרד האוצר ורשות המיסים צריכים לעשות כדי למנוע קריסת עשרות אלפי עסקים