באמונה ייזום וניהול פרויקטים בע"מ

יזמות נדל"ן, ארגון קבוצות רכישה, התחדשות עירונית

באמונה ייזום וניהול פרויקטים בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1995
תחום: יזמות נדל"ן, ארגון קבוצות רכישה, התחדשות עירונית
כתובת: רח' האומן 25, בניין בר עמי, קומה ב', ירושלים
טלפון: 02-6796610
פקס: 02-6482044 
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.bemuna.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ישראל זעירא

  ישראל זעירא

  בעלים ומנכ"ל

  באמונה ייזום וניהול פרויקטים בע"מ

  עוד על ישראל זעירא

  ישראל זעירא
 • אודי ניר

  אודי ניר

  רואה חשבון, יו"ר

  באמונה ייזום וניהול פרויקטים בע"מ

  עוד על אודי ניר

  אודי ניר
 • רונן וייל

  רונן וייל

  סמנכ"ל שיווק

  באמונה ייזום וניהול פרויקטים בע"מ

  עוד על רונן וייל

  רונן וייל
אייקון אודות

אודות באמונה ייזום וניהול פרויקטים בע"מ

קבוצת "באמונה" הינה קבוצת חברות של יזמות התחדשות עירונית וארגון קבוצות רכישה אשר נוסדה על ידי מר ישראל זעירא, מבכירי קהילת הנדל"ן בארץ ובעל ניסיון של מעל 25 שנה בתחום. החברה פועלת בשוק הנדל"ן משנת 1995, החברה צמחה באופן משמעותי בעשור הקודם, במסגרתו יזמה בניית מעל 2,000 יח"ד ביזמות, לצד פעילות של ניהול קבוצות רכישה בהיקף של מעל 1,500 יחידות. בשנים האחרונות החברה מתמקדת בפיתוח יזמות נדל"ן והתחדשות עירונית, ובין היתר במסגרת תוכנית מחיר למשתכן, ולצד המשך הפעילות בתחום קבוצות רכישה. בנוסף הוקמה השנה בקבוצה חטיבת התחדשות עירונית בה מתוכננים מספר פרויקטים בתחום.

באמונה הינה קבוצת יזמות בלבד, והביצוע מתנהל באמצעות קבלנים חיצונים, אנו מאמינים שתחום היזמות דורש מקצועיות וידע בפני עצמו תוך מיקסום הכישורים והניסיון של החברה להקים פרויקטים מעולים, בדגש על מחיר אטרקטיבי, מפרט טכני גבוה, איכות בניה גבוהה ואמינות החברות המבצעות.
בקבוצה מועסקים כ-20 עובדים קבועים ביניהם מנהלי פרויקטים, כלכלנים, רואה חשבון, ועורכי דין, עשרות פרילנסרים וקבלני משנה ביניהם קבלני ביצוע, חברות פיקוח ומשרדי אדריכלות, והיא נהנית מיציבות פיננסית וכלל הפרויקטים אותם היא בונה מלווים על ידי הבנקים הגדולים במשק.

דואגים לכולם!

הקבוצה שמה דגש מיוחד על הקמת פרויקטי בנייה איכותיים עבור הציבור הדתי לאומי מחוץ לאזורי יהודה ושומרון. ראשי החברה רואים חשיבות עליונה בהקמת שכונות דתיות לאומיות בכל רחבי הארץ עבור משפחות דתיות לאומיות המחפשות פרויקטים קהילתיים בערים מעורבות. עובדי החברה מגיעים רובם ככולם מהמגזר הדתי לאומי, ונוכח זיקתם הישירה למגזר והבנת צרכי הלקוחות לעומק מצליחה החברה להוציא תחת ידיה פרויקטים איכותיים עם שביעות רצון גבוהה במיוחד מצד הרוכשים. קבוצת באמונה פועלת רבות על מנת לבסס את הקהילות אותן היא מלווה כקהילות אקטיביות עם פעילות קהילתית מגבשת. במרחב הציבורי של הפרויקט מושם דגש רב על גינות שעשועים, ספסלי ישיבה, בית כנסת שכונתי וכן הלאה, ובמרחב הפרטי על דירות בעלות כיורים כפולים, שני שעוני שבת, תריסים חשמליים עם שעוני שבת, מרפסות סוכה, מעלית שבת וכדומה.

פתרונות דיור במחירים שפויים

"באמונה" מתמחה ביצירת פתרונות דיור מעולים במחירים נמוכים, המתאימים גם לזוגות צעירים בתחילת דרכם, תוך הבנת גודל האחריות המונח על כתפיה כחברה מובילה בשוק שמחיריו הולכים ומאמירים אל מול משפחות ישראליות נורמטיביות שמתקשות לעמוד בהם. שמירה על סביבת מחירים נמוכה מהממוצע בענף לא באה על חשבון איכות הבניה והשירות ומושגת בזכות יכולות ניהול ממוקדות, יעילות, ומיטביות. כך הקמנו עד היום פרויקטים במחירים מעולים, עם מעל 5,000 יח"ד ששווקו ו"נחטפו" במהירות ע"י קהל הלקוחות שלנו.

פרויקטים בולטים

הקבוצה מובילה כיום שלושה פרויקטים גדולים בעיר בית שמש למגזר החרדי והדתי-לאומי, בהיקף כולל של 860 יח"ד, 40% מתוכן מיועדות לשוק החופשי, בנוסף, החברה סיימה הקמת 1,500 יח"ד בעיר חריש, במסגרת יזמות וקבוצות רכישה, ביניהם קבוצת הרכישה הגדולה בארץ ובה 744 יח"ד. רוב הפרויקטים הסתיימו בהצלחה רבה והדירות נמסרו לרוכשים. בקרית גת הקבוצה מובילה בניית 364 יח"ד במסגרת קבוצת רכישה, במסגרת תוכנית הסכמי הגג ברובע החדש, הפרויקט נמצא בסיום ביצוע ו-334 יחידות דיור ביזמות בכרמי גת. בימים אלו החברה מקדמת תכנון של 4 מתחמים בירושלים בהיקף של מאות דירות.

הנהלת החברה

בראש החברה עומד המנכ"ל והמייסד ישראל זעירא. לישראל ניסיון רב והבנה מעמיקה בענף הנדל"ן על היבטיו השונים ומאחוריו שיווק, ניהול והקמת מוצלחת של מעל 5,000 יח"ד. בהשכלתו הוא בעל תואר מקצועי בקבלנות בניין ובעל תואר אקדמי במינהל עסקים. לצידו של זעירא, מכהן רונן וייל, כסמנכ"ל שיווק ופרויקטים בחברה. לרונן ניסיון עשיר בייזום ושיווק פרויקטים נדל"ניים, והשניים מנהלים את החברה תוך זמינות ונגישות מרביים ללקוחות.

"ראש יהודי" קבוצת באמונה תומכת במיזם החינוך ראש יהודי בתל אביב, הקבוצה רואה לנגד עיניה במעורבות חברתית בכלל הציבוריות הישראלית, ובעיקר בתל אביב. החברה תומכת בעמותת ראש יהודי העוסקת בחינוך יהודי בתל אביב.
"Tov" קבוצת באמונה תומכת במיזם tov המפעיל ערוץ טלביזיה מסונן, ואתר אינטרנט חדשותי מיזם tov מפיץ תכנים איכותיים לציבוריות הישראלית.

חזון החברה

החברה שואפת להרחיב את פעילותה הנדל"נית תוך הפיכתה בעתיד לחברה ציבורית. כמו כן "באמונה" פועלת כבר כיום להרחיב את שירותיה בבניית פרויקטים קהילתיים לא רק לציבור הדתי לאומי אלא לכל קהילה באשר היא הזקוקה לניהול פרויקט אישי, צמוד, מקצועי ומסור.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת באמונה ייזום וניהול פרויקטים בע"מ

 • חברת באמונה:

  חברת באמונה: "הקורונה עשתה טוב לנדל"ן למגורים"

  נתוני הלמ"ס מראים כי בשנת 2020 נמכרו 38,316 דירות חדשות. הנתונים מצביעים על תופעה מעניינת, שלאו דווקא מובנת מאליה: כיצד יכול להיות שבשנה שבה העולם כולו נמצא תחת התקפה מסיבית של מגפה בריאותית, הביקוש לדירות עולה? ישראל זעירא, מנכ"ל חברת באמונה המשווקת נדל"ן בבית שמש, כאן כדי לעשות סדר בדברים

  חברת באמונה: "הקורונה עשתה טוב לנדל"ן למגורים"

 • ישראל זעירא, מנכ

  ישראל זעירא, מנכ"ל באמונה: מחירי הנדל"ן בישראל בדרך לקפיצה, ולא ניתן למנוע זאת״

  שנת 2020 הייתה לא פשוטה כמעט לכל הענפים הכלכליים. לפי מנכ"ל חברת באמונה, ישראל זעירא, בכל מה שקשור לרכישת דירה, 2021 תהיה מורכבת לא פחות

  ישראל זעירא, מנכ"ל באמונה: מחירי הנדל"ן בישראל בדרך לקפיצה, ולא ניתן למנוע זאת״

 • ישראל זעירא, מנכ״ל חברת באמונה: לכרמי גת יש את כל הנתונים להפוך לסיפור הצלחה

  ישראל זעירא, מנכ״ל חברת באמונה: לכרמי גת יש את כל הנתונים להפוך לסיפור הצלחה

  על רקע הירידה בהתחלות הבנייה בישראל ואי הוודאות בשוק הנדל״ן, שוחחנו עם מנכ״ל חברת הבנייה למגזר הדתי ״באמונה״, ישראל זעירא, כדי להבין ממנו מדוע דווקא כרמי גת היא ההבטחה החדשה בשוק הדיור בדרום

  ישראל זעירא, מנכ״ל חברת באמונה: לכרמי גת יש את כל הנתונים להפוך לסיפור הצלחה

 • מנכ

  מנכ"ל "באמונה": ״המשבר הפוליטי יפגע קשות בנדל״ן. אנחנו עוד לא רואים את ההשפעות, המעמד הנמוך ומעמד הביניים יפגעו״

  כבר יותר משנה וחצי שהשלטון בישראל נמצא במבוי סתום, ואין אפשרות לקדם כל החלטה משמעותית. יו״ר חברת הבנייה באמונה, ישראל זעירא, סבור כי חוסר היכולת השלטונית לבצע מדיניות, בשילוב משבר הקורונה, יכולים להשפיע שנים ארוכות על ענף הבנייה, וכפועל יוצא מכך, על שוק הדיור למגורים בישראל

  מנכ"ל "באמונה": ״המשבר הפוליטי יפגע קשות בנדל״ן. אנחנו עוד לא רואים את ההשפעות, המעמד הנמוך ומעמד הביניים יפגעו״

 • משכנתא בימי הקורונה: המומחים של חברת באמונה עושים לכם סדר

  משכנתא בימי הקורונה: המומחים של חברת באמונה עושים לכם סדר

  לקיחת משכנתא, במיוחד עבור אלו שעושים זאת בפעם הראשונה, היא אינה משימה פשוטה כלל ועיקר. בתקופת הקורונה, עם הריחוק החברתי וחוסר הוודאות בשוק ההלוואות, המשימה הופכת לקשה כפליים. שוחחנו עם מקצועני הנדל״ן של חברת באמונה, מחברות הבנייה המובילות בישראל לבנייה למגזר הדתי, כדי שתדעו כל מה שצריך על לקיחת משכנתא בימי הקורונה

  משכנתא בימי הקורונה: המומחים של חברת באמונה עושים לכם סדר

בנוסף אולי יעניין אותך