ביוורהול ישראל בע"מ

יזמות נדל"ן

ביוורהול ישראל בע"מ
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2015
תחום: יזמות נדל"ן
כתובת: רח' פנחס רוזן 72, מגדל טופ-דן, תל אביב
טלפון: 03-6511880
אתר החברה: http://www.Beaverhall.com
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • דנה קלנסקי

  דנה קלנסקי

  מנכ"ל

  ביוורהול ישראל בע"מ

 • יובל קלנסקי

  יובל קלנסקי

  משנה למנכ"ל ויועץ משפטי

  ביוורהול ישראל בע"מ

אייקון אודות

אודות ביוורהול ישראל בע"מ

ביוורהול ישראל בע"מ נוסדה בשנת 2015 ונמצאת בשליטתו של איש העסקים עמוס תמם.

קריירת היזמות והבנייה של עמוס החלה בשנת 1981, והוא הקים את (Beaverhall Communities Ltd. (BHC בקנדה בשנת 2001. במהלך הקריירה שלו, הקים עמוס תמם עשרות פרויקטים בכל רחבי אזור טורונטו רבתי.

BHC מתמחה בייזום ובנייה של שכונות מגורים ורבי קומות באזורים המבוקשים ביותר של טורונטו.

בשעה ש–BHC מנוהלת על ידי עמוס, Beaverhall Israel (ביוורהול) מנוהלת על ידי בתו וחתנו, דנה ויובל קלנסקי, אשר עבדו בחברה הקנדית במשך 7 שנים.

כאשר פעלו בקנדה, יובל התמקד בתחום הבנייה וניהול האתרים ודנה התמקדה בתחום הלוגיסטיקה. דנה, בעלת תואר ראשון במדעי המחשב וסטטיסטיקה, הובילה מהלך של מיחשוב ותכנות מערכות החברה ויצרה מערכות מתוחכמות לניהול מערך שינוי דיירים, סינכרון מידע עם כל החברות, הספקים וקבלני המשנה המעורבים בהקמת הפרויקטים לרבות מערכת חיובים וזיכויים לפרויקטים. בניהול החברה בישראל, דנה ויובל מחויבים לשמירה על הסטנדרטים של החברה הקנדית בתחומי התכנון, פיננסים, שיווק ואיכות הבנייה.

יובל גם מוסמך לעריכת דין בישראל, וכעורך דין פעיל, מתמחה בתחומי דיני המקרקעין, נדל"ן ובניה.

יחדיו, דנה ויובל מעורבים בכל פרט ופרט של פעילות החברה, וכך מייצרים את הערך המוסף של מחויבות ההנהלה הבכירה לפרטי פרטיו של הפרויקט.

ביוורהול ישראל

ביוורהול השתתפה וזכתה במכרז של רמ"י לרכישת הקרקע ביד אליהו, תל אביב. הפרויקט, שממוקם במיקום אסטרטגי בשכונת יד אליהו הנחשקת, נקרא Young Eliyahu וכולל שלושה בנייני מגורים בגובה 9 קומות. הפרויקט יהיה פרויקט הדגל של החברה בתל אביב והוא מציע מגוון דירות 2, 3, 4 ו–5 חדרים מרווחות ופנטהאוזים, עם מרפסות, גינות פרטיות, חניה תת קרקעית ומחסנים. הפרויקט יכלול סה"כ 301 יח"ד, כשמתוכן 87 יוצעו למכירה ו–214 יוקצו להשכרה לסטודנטים בבניין נפרד.

הדירות מתוכננות בקפידה על ידי אדריכלים מובילים בהתאם לסגנון החיים הצעיר, התוסס והאורבני של תל אביב. אזור יד אליהו מציע שפע של חניה, גני משחקים, פארקים, מערכת חינוך מתקדמת, מגרשי טניס, קאנטרי קלאב, ומגוון שירותים קהילתיים. הפרויקט ממוקם בסמוך למתחם המכללות שצפוי להיבנות בשכונה.

Beaverhall Communities Canada

מזה 20 שנה ש–BHC בונה בתים מכל הסוגים, החל מבתים ברי-השגה לרוכשי בית ראשון, דרך אחוזות מפוארות בהתאמה אישית ועד למגדלי יוקרה אלגנטיים. לחברה יש מוניטין נרחב של מצוינות, הן בעיצוב והן באיכות הבנייה.

רשימת הפרויקטים המצטיינים של BHC כוללת אלפי יחידות דיור יוצאות דופן ברחבי אזור טורונטו רבתי. ניתן להתרשם ממגוון העיצובים הרחב של בנייניה בקהילות כגון Thornhill Woods בעיר ווהן, Regency בפרבר וודברידג', Main Street Village בעיירה מילטון, Foxglen ו–Shipp Place בעיר מיסיסאוגה, Brookwood ו–Parkside Walk בעיירה וויטבי, Mackenzie Glen בפרבר Maple ו–Bridlewood בטורונטו.

בנוסף, BHC יזמה והקימה מספר מגדלי מגורים רבי-קומות לרבות The Mercer ו–Europa בטורונטו ו–Ocean Club ב–Etobicoke.

כתוצאה מכך, לצוות של BHC יש הבנה מקיפה וניסיון נרחב בענפי הפיתוח והבניה, אשר מבטיחים את הצלחתם של כלל הפרויקטים שלה. BHC ידועה בסטנדרטים של איכות בניה שאין שני להם, ברמת הביצוע יוצאת הדופן, בעיצובי הפנים היצירתיים ובשירות הלקוחות המעולה שלה.

 

בנוסף אולי יעניין אותך

 • הליך 1782 והחלתו בהליכי בוררות מסחרית בינלאומית

  הליך 1782 והחלתו בהליכי בוררות מסחרית בינלאומית

 • משכון נכס שבבעלות קטינים – אימתי?

  אלמן נקלע לקשיים כלכליים לאחר מות אשתו ופנה לביהמ"ש בבקשה למשכן נכס הנמצא בבעלות בנותיו הקטינות. איך זה נגמר?

  משכון נכס שבבעלות קטינים – אימתי?

 • אוטם ראש עצב ראיה

  ירידה פתאומית בראייה ללא כאב יכולה להיות סימפטום של אוטם ראש עצב הראייה. לרוב הירידה היא רק בחלק משדה הראייה.

  אוטם ראש עצב ראיה

 • פרופיל שר המשפטים גדעון סער

  ב- 13.6.2021, בעקבות השבעת הממשלה ה-36 של מדינת ישראל, מונה ח"כ גדעון סער, יו"ר מפלגת תקווה חדשה, לשר המשפטים. לכבוד מינויו לתפקיד, להלן מספר עובדות מעניינות שייתכן שלא ידעתם על שר המשפטים החדש.

  פרופיל שר המשפטים גדעון סער