ביטק טולס (B-Tech Tools)

An Experience of Tools

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1965
תחום: ייצור, פיתוח ושיווק אספקה טכנית, כלי עבודה וכלים חשמליים
כתובת: מפעל בישראל: רח' אברהם שביט 3, בנין 39, ראשל"צ
מפעל בלונדון:
Caswell Science & Technology Park, Towcester,Northants, NN12 8EQ, UK
טלפון: 03-5444144
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.b-techtools.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

  מסד אלעל בעלים ומנכ"ל ביטק טולס
  יניר אלעל בעלי ומנכ"ל בדק בית אספקה טכנית
אייקון אודות

אודות ביטק טולס (B-Tech Tools)

ביטק טולס (B-Tech Tools) הינה חברה מובילה בתחום אספקה טכנית וייצור של-כלי עבודה וכלים חשמליים.

החוזקה הייחודית של כלי העבודה של החברה נובעת מן העובדה שכמעט כל מוצר ממוצרי החברה הוא בעל פטנט ייחודי. החברה בעלת 57 פטנטים, ואין ספור מדגמי פטנטים.

חברת ביטק טולס מתמחה בייצור של מקדחים מכל סוג, הברזה, כרסום וחריטה. החברה עובדת עם מפיצים לחנויות הן בישראל והן ברחבי העולם, ובין היתר ברשתות ענק בארה"ב ואירופה, ב-106 מדינות שונות סביב העולם, הנהנות מן הכלים האיכותיים והייחודיים של החברה.

היקפי פעילותה הכלכלית של החברה עומדים על 78 מיליון שקלים בישראל. היקפי פעילותה הכלכלית של חברת ביטק באירופה עומדים על 46 מיליון יורו, ואילו היקפי פעילותה הכלכלית של חברת ביטק בארה"ב עומדים על 112 מיליון דולר.

החברה עתידה להקים מעבדות בישראל לקידום רפואה, ולבנות מפעל לייצור מערכות כלים מתקדמות ואבי טיפוס.

למעלה מ-150 שנות מצוינות מקצועית

סיפור המצוינות המקצועית בה מוכרת חברת ביטק טולס התחיל לפני למעלה מ- 150 שנה, בניס שבצרפת. החברה החלה לייצר כלים, ציוד וחומרים בצרפת כבר בשנת 1864. לאחר למעלה ממאה שנות ייצור, נוסדה החברה בשנת 1965, ובמהרה הפכה לאחד השמות הגדולים ביותר בתחומי התמחותה.

בשנת 2008 זיהתה החברה שקיים צורך בכלים באיכות גבוהה בעלי ערך מוסף, וזאת, בנוסף להורדה בעלויות ייצור, במטרה לספק מוצרים באיכות מן המעלה הראשונה במחירים הוגנים כלפי הצרכנים הסופיים והשוק הגלובלי. החברה ראתה מטרה זו לנגד עיניה, ובהתאם לה, יצרה בשנת 2012 מותג חדש, וזאת בעזרת המפעלים ופסי היצור הטובים ביותר בעולם, וקראה לו ביטק טולס. השם B-Tech Tools, עליו הוחלט, מכיל בתוכו B– לכבוד קבוצת התאגידים, Tech- על שם ההשקעה הטכנולוגית אליה חותרת החברה ו-Tools על שם סוג המוצרים שהחברה מייצרת, תוך הקפדה מתמדת על איכות ללא פשרה, פתרונות בעלי ערך ורווחיות לכולם.

חוד החנית של הטכנולוגיה, מחירים הוגנים ואיכות ללא פשרות

חזונה של החברה מתמקד בהובלת השוק ועמידה בחוד החנית של הטכנולוגיה, הייצור והחדשנות. החברה פועלת על פי המוטו 3WIN, לפיו היא מקפידה בכל עת על איכות גבוהה ואחריות לכל החיים, מחיר אטרקטיבי לסיטונאי ומחיר הוגן לצרכנים הסופיים.

הסינרגיה הנוצרת בין הידע המקצועי והניסיון העשיר שנצבר לאורך ארבעה דורות של פעילות החברה, ומלמעלה מ- 127 מדגמים ופטנטים, הוא המביא לערך המוסף ממנו נהנים לקוחותיה.

עובדי החברה ומהנדסיה בכל רחבי העולם ממשיכים ליצור כלים חדשים בכדי שהחברה תוכל להמשיך בהובלה הטכנולוגית הגלובלית של תחומי התמחותה.

החברה עורכת סקרים על בסיס קבוע ושוטף, בכדי לבסס את מעמדה בחברה מובילה בתחומה, כמו גם בכדי להמשיך להיות מעל לתחרות.

חברת ביטק טולס משמשת כ-One stop shop, ולמעשה מספקת ללקוחותיה את כלל המוצרים הדרושים בחנות אחת, במגוון רחב מאוד של מוצרים. חוזקה ייחודית זו מהווה יתרון מובהק עבור מפיצי החברה. החברה מציעה מחירים אטרקטיביים לסיטונאות, מכיוון שמוצריה הם בעלי מחיר הוגן בעקבות היות החברה היצרן של אותם המוצרים, והיא מציעה אסטרטגיות מחירים לרשתות גדולות.

תרומה למען הקהילה

חברת ביטק טולס רואה לנגד עיניה את התרומה לקהילה כערך בכל פעילויותיה, ומקפידה על תרומות כספיות לשלל עמותות בין היתר, כמו גם על מתן נרחב בסתר.

חברת ביטק טולס למען איכות הסביבה

ההון אנושי של החברה, לרבות הנהלת החברה, פועלים יחדיו ומתנדבים למען הקהילה בניקיונות שטחי קרן קיימת לישראל.

 

בנוסף אולי יעניין אותך

 • "מקרה זדורוב הוא ההוכחה שעניין הספק הסביר הוא השקר הגדול ביותר במשפט הישראלי"

  "לכאורה, שיטת המשפט הישראלית קובעת שאם יש ספק סביר צריך לזכות, אבל העיקרון הזה יפה לתיאוריה ולא קורה במציאות", טוען עו"ד אלון אייזנברג, העוסק בתחום המשפט הפלילי ואשר ייצג לקוחות כגון, יונתן היילו, סטפן מנדל, מארי פיזם ועוד, "היום התחושה היא שבתור סניגור אתה לא צריך להוכיח שיש ספק, אתה צריך להוכיח שהנאשם במאה אחוז לא אשם, מקרה זדורוב הוא הדוגמה המובהקת לכך"

  "מקרה זדורוב הוא ההוכחה שעניין הספק הסביר הוא השקר הגדול ביותר במשפט הישראלי"

 • משכון נכס שבבעלות קטינים – אימתי?

  אלמן נקלע לקשיים כלכליים לאחר מות אשתו ופנה לביהמ"ש בבקשה למשכן נכס הנמצא בבעלות בנותיו הקטינות. איך זה נגמר?

  משכון נכס שבבעלות קטינים – אימתי?

 • הגשר אל עולם ההשקעות – מלווה בסוד אל עולם ההלוואות והמשכנתאות

  בחודש דצמבר 2020 החליט בנק ישראל להטיב את המגבלה בנוגע לריבית הפריים. כלומר, ניתן לקחת עד שני שליש מהמשכנתא בריבית צמודה לריבית הפריים, ואת השאר הנותרים ניתן לקחת במגוון מסלולים שתבחרו, האם זו הזדמנות או הזהרה?

  הגשר אל עולם ההשקעות – מלווה בסוד אל עולם ההלוואות והמשכנתאות

 • פרופיל שר המשפטים גדעון סער

  ב- 13.6.2021, בעקבות השבעת הממשלה ה-36 של מדינת ישראל, מונה ח"כ גדעון סער, יו"ר מפלגת תקווה חדשה, לשר המשפטים. לכבוד מינויו לתפקיד, להלן מספר עובדות מעניינות שייתכן שלא ידעתם על שר המשפטים החדש.

  פרופיל שר המשפטים גדעון סער