ביטק טולס (B-Tech Tools)

An Experience of Tools

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1965
תחום: ייצור, פיתוח ושיווק אספקה טכנית, כלי עבודה וכלים חשמליים
כתובת: מפעל בישראל: רח' אברהם שביט 3, בנין 39, ראשל"צ
מפעל בלונדון:
Caswell Science & Technology Park, Towcester,Northants, NN12 8EQ, UK
טלפון: 03-5444144
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.b-techtools.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • מסד אלעל

  מסד אלעל

  בעלים ומנכ"ל ביטק טולס

  ביטק טולס (B-Tech Tools)

 • יניר אלעל

  יניר אלעל

  בעלים ומנכ"ל בדק בית אספקה טכנית

  ביטק טולס (B-Tech Tools)

אייקון אודות

אודות ביטק טולס (B-Tech Tools)

חברת B. Tech Tools הינה חברה מובילה בתחום אספקה טכנית וייצור של כלי עבודה ידניים וחשמליים ומוצרים מתכלים. החברה מתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק של מגוון רחב של מוצרים מקצועיים כגון מקדחים לכרסום, חריטה והברזה, מברגים, מדידה ולייזר, כלי תפיסה וחיתוך, עגלות משא, ציוד בטיחות ומיגון. מוצרי ביטק טולס מיוצאים ליותר מ-100 מדינות. כלי העבודה וציוד הטכני של המחברה משווקים באמצעות מפיצים וקמעונאים בארץ ובעולם, בין היתר ברשתות ענק בארה"ב ואירופה.

מוניטין של מעל 150 שנה מצוינות

1864, בעיר ניס בצרפת הוקם המפעל הראשון של החברה לייצור כלי עבודה, ציוד וחומרים מתכלים. רק לאחר 101 שנות ייצור, בשנת 1965, נוסדה רשמית החברה ובמהרה הפכה לאחד השמות הגדולים ביותר בתחומה. בעקבות המשבר הכלכלי הגדול בשנת 2008 זיהתה החברה שקיים צורך בכלים באיכות גבוהה במחירים הוגנים כלפי הצרכנים הסופיים והשוק הגלובלי. בביטק טולס החל תהליך של תכנון ופיתוח להפחתת עלויות הייצור וההפצה מבלי להחטיא את מטרת העל - לספק מוצרים באיכות מן המעלה הראשונה בעלי ערך מוסף. כתוצאה מכך, בעזרת המפעלים ופסי היצור הטובים ביותר בעולם, נולד בשנת 2012 מותג חדש: B-Tech Tools. שמו של המותג מסמל את חזון החברה להביא טכנולוגיות מתקדמות לענף כלי העבודה. נכון ל-2024 היקף המכירות השנתי של ביטק טולס עומד על כ-78 מיליון ₪ בישראל, 46 מיליון אירו בשוק האירופי ו-112 מיליון דולר בארה"ב.

מייצרים חדשנות בתחום כלי העבודה

חזונה של החברה מתמקד בהובלת השוק ועמידה בחוד החנית של הטכנולוגיה, הייצור והחדשנות. יתרונה הבולט של ביטק טולס וסוד חוזקתה טמונים בעובדה שכמעט בכל מוצר ממוצרי החברה משולב פטנט ייחודי. כיצרנית כלי עבודה בינלאומית ביטק טולס שואפת תמיד לפתח את הדור הבא של כלי העבודה המוכרים לכולנו. נכון ל-2024 החברה מחזיקה ב-57 פטנטים רשומים על מוצרים וטכנולוגיות ואינספור מדגמי פטנטים המשולבים ברוב מוצריה - והיד עוד נטויה. מהנדסי החברה ועובדיה שוקדים על ייצור כלים חשמליים וידניים חדשים על מנת להמשיך להוביל טכנולוגית בתחום ברמה הגלובלית. השילוב בין ידע מקצועי, ניסיון עשיר שנצבר לאורך ארבעה דורות של פעילות החברה ופיתוח פטנטים - הוא המעניק את הערך המוסף ממנו נהנים לקוחותיה.

איכות, אחריות, תמחור הוגן: ה-3WIN של ביטק טולס

חברה פועלת על פי עקרון WIN3 שמשמעותו מחויבות לאיכות מוצרים גבוהה, אחריות ארוכת טווח, מחיר הוגן ללקוח הקצה לצד רווחיות לספקים וקמעונאים.

כלי עבודה איכותיים: בניגוד לכלי עבודה שהם מותגי מדבקה, B. Tech Tools מייצרת בעצמה את מוצריה ברמה הגבוהה ביותר. בכך מבטיחה פיקוח ובקרה הדוק וצמוד על איכות חומרי הגלם ותהליך הייצור. החברה עורכת סקרים על בסיס קבוע ושוטף על מנת לוודא שאיכות המוצרים גבוהה לשביעות רצון לקוחות הקצה ולקבל משוב לשיפור. השקעה זו מתורגמת לביסוס מעמדה כמותג חזק, אמין ומוביל על המתחרים בתודעה הצרכנית.

אחריות על כלי עבודה: לאור ההשקעה בתהליכי התכנון ובקרת האיכות אין זה מפתיע שביטק טולס מעניקה אחריות לכל החיים על מגוון עצום של כלי עבודה וציוד טכני. לחברה מוקדי שירות זמינים העומדים לרשות לקוחותיה ומספקים מענה אנושי ומקצועי.

כלי עבודה במחיר שרק היצרן יכול לתת: כיצרן החברה שולטת בעלויות הייצור, ההפצה והשינוע ברחבי העולם. החיסכון בעלויות הללו מאפשר להציע מחירים אטרקטיביים לסיטונאות ואסטרטגיות מחירים לרשתות גדולות. לצד זאת, ביטק טולס משמשת כ-One Stop Shop המציעה את כל כלי העבודה והאספקה הטכנית - יתרון מובהק עבור מפיצי החברה. בשורה התחתונה: יותר רווחיות לסיטונאים וקמעונאים, מחיר הוגן לצרכן בקצה.

מחזירים אהבה: תורמים לקהילה ושימור ערכי הטבע

חברת ביטק טולס מייחסת חשיבות רבה לתרומה וערבות הדדית כחלק בלתי נפרד מפעילותה העסקית. החברה תורמת באופן גלוי ואף במתן בסתר למגוון עמותות וארגוני סיוע בתחומים מגוונים. שימור ערכי הטבע והנוף הינו נושא חשוב אותו מקדמת החברה ופועלת באופן פרואקטיבי. מנהלי החברה ועובדיה מתנדבים יחדיו, שכם אל שכם, בניקוי ואיסוף פסולת בשטחי קרן קיימת לישראל. הנהלת ביטק טולס רואה בפעילות ההתנדבותית והקהילתית כלי חשוב לחיזוק הקשר עם הסביבה הקרובה, ומעודדת את עובדיה להשתתף ביוזמות אלה.

איפה רוכשים את מוצרי B. Tech Tools?

את מוצרי B. Tech Tools ניתן למצוא בחנויות כלי העבודה השונות בארץ ובעולם.
לצד זאת, ל-B. Tech Tools אתר סחר בו כל מוצרי החברה.
בכדי לקבל פרטים על נקודות המכירה בארץ ובעולם ניתן ליצור קשר עם היצרן בכתובת המייל: [email protected].

בנוסף, ניתן לבצע הזמנות בכתובת המייל:
[email protected]. בתקופה שבה כלי עבודה זולים הפכו להיות "כלים חד פעמיים" B. Tech Tools זה מותג אחד ולתמיד. איכותי, עם אחריות ומצדיק את ההשקעה.

 

בנוסף אולי יעניין אותך