בית יוסף

יזמות ובנייה, התחדשות עירונית

בית יוסף
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2016
תחום: יזמות ובנייה, התחדשות עירונית
כתובת: הגדוד העברי 5, אשדוד, בניין גן העיר
טלפון: 08-9269365
דוא"ל: [email protected]
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יוסי בן נעים

  יוסי בן נעים

  בעלים

  בית יוסף

 • שמעון בן איון

  שמעון בן איון

  עו"ד החברה

  בית יוסף

 • מתנאל אבו

  מתנאל אבו

  מנהל פרויקטים

  בית יוסף

 • עדן בטוניה

  עדן בטוניה

  מנהלת משרד

  בית יוסף

אייקון אודות

אודות בית יוסף

בית יוסף הינה חברת יזמות ובנייה בוטיקית אשר הוקמה בשנת 2016 על ידי המייסד והבעלים יוסי בן נעים. החברה החלה את פעילותה ביזמות פרויקטי התחדשות עירונית בעיר אשדוד, ועם השנים ולאור הצלחתה בתחום החלה לבצע בעצמה את הפרויקטים אותם יזמה. כיום יוזמת ומבצעת בית יוסף את כלל הפרויקטים שלה תחת קורת גג אחת. עיקר פעילותה של החברה הוא בהתחדשות עירונית ולצד אלו עוסקת החברה גם בתחום היזמות הקלאסית, כלומר רכישת קרקעות והשבחתן.

צמיחה עקבית מרשימה בהיקפי הבניה

עד היום בנתה בית יוסף בהצלחה 3 פרויקטי תמ"א 38/1( חיזוק ובניה) באשדוד עם כ-50 יחידות דיור חדשות ובימים אלו היא בונה פרויקטים נוספים בסדר גודל של כ-150 יחידות דיור חדשות. את ניסיונה הנדל"ני צברה החברה בעיר אשדוד אך היא מתעתדת להרחיב את פעילותה הן בתחום ההתחדשות העירונית והן בתחום היזמות למגורים ונדל"ן מניב, לערים נוספות בדרום ומרכז הארץ.

יזמות וביצוע במקום אחד

עובדת היותה של בית יוסף חברת יזמות וביצוע תחת קורת גג אחת, מהווה יתרון משמעותי הן עבורה והן עבור הדיירים. עבור הנהלת החברה מאפשר שילוב זה להיות עם יד על הדופק לאורך כל תהליכי התכנון והביצוע תוך בקרה מוחלטת על איכות הבנייה והעמידה בלוחות הזמנים. הדבר גם מונע ליקויי בנייה ושגיאות המתרחשות כאשר חברות היזמות והביצוע עובדות בנפרד. עבור הדיירים גורם שילוב זה לשקט נפשי שכן הם יודעים שהצוות אשר חתם על החוזה הוא הצוות אשר ינהל ויפקח על הבנייה והוא הצוות אשר ימסור להם בבוא היום את המפתח לדירה המשודרגת/ החדשה.

הנהלה צעירה ובעלת אנרגיה

הנהלת החברה בראשותו של יוסי בן נעים מורכבת מאנשים צעירים ובעלי אנרגיה רבה אשר דוחפים את כלל הפרויקטים קדימה תוך עמידה בלחצי לוחות זמנים, ומתן מענה מלא ונעים ללקוחות החברה. צוות זה מתייחד גם בהחלטתו האסטרטגית לקדם פרויקטים בשכונות אשדודיות הנחשבות לפחות אטרקטיביות יזמית. הפרויקטים אותם ביצעה החברה בהצלחה במקומות אלו, הפכו אותה לעמוד ההולך לפני המחנה בשכונות אלו.

פרויקטים נבחרים

לאחר אכלוס

יוספטל 25, רובע ב', אשדוד – פרויקט תמ"א 38/1 הראשון של החברה. במסגרת פרויקט זה חיזקה בית יוסף בניין בעל 16 דירות קיימות והוסיפה לו 15 דירות חדשות. בפרויקט זה קיבלו הדיירים תמורות גדולות מהמקובל: 2 חדרי מגורים + מרפסת וכמו כן חודשו כלל המערכות בבניין וכן הוספה מעלית לרווחת הדיירים. הסתיים ואוכלס.
נתן אלבז 24, רובע ו', אשדוד – פרויקט תמ"א 38/1 במסגרתו חיזקה החברה בניין בעל 32דירות קיימות והוסיפה 30 דירות חדשות. הסתיים ואוכלס.

בביצוע

פרויקט פלטינום, רובע ח', אשדוד - פרויקט תמ"א 38/1 במסגרתו מחזקת החברה שלושה בנינים הכוללים 48 דירות קיימות ומוסיפה 48 דירות חדשות. בביצוע. הבניין הראשון נמצא כעת לקראת אכלוס והשניים האחרים בשלבים מתקדמים.
פרויקט המעפילים, רובע ב', אשדוד - פרויקט תמ"א 38/1 במסגרתו מחזקת החברה שלושה בנינים הכוללים 48 דירות קיימות ומוסיפה 47 דירות חדשות. בביצוע. הבניין הראשון לקראת מסירה והשניים האחרים בהתחלת בנייה.
פרויקט רמב"ם 7, אשדוד - פרויקט תמ"א 38/1 במסגרתו מחזקת החברה בניין בעל 16 דירות קיימות ומוסיפה 17 דירות חדשות. בביצוע.
נתניה – מגרש עליו תבנה החברה בניין משרדים ומסחר בהיקף של 5000 מ"ר משרדים וכ-1500 מ"ר שטחי מסחר. החברה שואפת להשאיר את שטחי המסחר העתידיים בבעלותה, כנכס מניב.

בתכנון

פרויקט "הרב שאולי", רובע ד', אשדוד – פרויקט פינוי בינוי המבוצע בשותפות עם חברת בנייה נוספת. במסגרת פרויקט זה תפנה החברה 5 בניינים תוך הריסתן של 160 יחידות דיור – ובניית 700 דירות חדשות במקומן.
פארק הייטק, אשדוד – לחברה קרקע במתחם פארק ההייטק באשדוד בה היא מתכננת להקים 2 בניינים המשלבים כ-60 יחידות דיור, 17 קומות משרדים ו-1500 מ"ר שטחי מסחר.
פרויקט נתניה - פרויקט משרדים ומסחר בהיקף של כ-6,500 מ"ר של מסחר ומשרדים.
פרויקטים נוספים – החברה נמצאת כיום בשלבי תכנון שונים של עוד כ-7-8 פרויקטי תמ"א 38/1 באשדוד.