בן דוד - עמית משרד עורכי דין

משפט אזרחי - מסחרי

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2003
תחום: משפט אזרחי - מסחרי
כתובת: רח' בן גוריון 2 בניין בסר 1, רמת גן
טלפון: 03-5755350 נייד: 054-6969888
פקס: 03-5755351
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.ibda-law.com
Instagram: לחץ לצפייה
Facebook: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יפעת בן דוד עמית

  עו"ד ונוטריון יפעת בן דוד עמית

  שותפה מייסדת

  בן דוד - עמית משרד עורכי דין

  עוד על יפעת בן דוד עמית

  יפעת בן דוד עמית
 • שי עמית

  עו"ד שי עמית

  שותף

  בן דוד - עמית משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות בן דוד - עמית משרד עורכי דין

משרד בן דוד עמית הוקם בשנת 2003 ומציע קשת רחבה של שירותים משפטיים בתחום האזרחי- מסחרי, ביניהם תחום הנדל״ן, קניין רוחני ודיני אינטרנט, ליטיגציה מסחרית וכן תביעות לשון הרע והגנת הפרטיות המשרד נותן גם שירותי נוטריון.
למשרד ניסיון עשיר בייצוג לקוחות בארץ ומחו"ל, כולל מתן מענה בישראל וכן מתן ליווי משפטי בחו"ל.

המשרד הינו משרד דינמי, בעל ניסיון משפטי עשיר בתחומי פעילותו, עם הקפדה על מתן שירות בוטיקי, מסור, אישי אסרטיבי ומקצועי.

צוות המשרד פועל תוך מתחושת שליחות ללמוד את הלקוחות ולהתאים עבורם את השירות הטוב ביותר, באמצעות מתן פתרונות משפטיים יצירתיים, מותאמים ומדויקים לצרכיהם ותוך כדי מענה מהיר איכותי ויעיל.

בראש המשרד עומדים השותפים עו"ד יפעת בן דוד - עמית ועו"ד שי עמית. בנוסף מועסקים במשרד שני עורכי דין, מתמחה ומנהלת משרד.

מודעות ומחויבות עמוקה לשרת את הלקוחות

המשרד הוקם על ידי עוה"ד יפעת בן דוד עמית שהוסמכה על ידי לשכת עורכי הדין בישראל בשנת 2000. בקרב עורכי הדין וצוות העובדים קיימת מודעות ומחויבות עמוקה לשרת את הלקוחות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. על לקוחות המשרד נמנות חברות פרטיות שונות, אומנים ומפיקים מהמפורסמים בארץ, חברה גדולה לשילוח בינלאומי ועמילות מכס וכן לקוחות מחו"ל. צוות המשרד מאמין בחשיבה יצירתית ומקצועית להתאמת האסטרטגיה המיטבית עבור הלקוח מתוך אמונה בצדקת הדרך, התהליך של הלקוח ומתוך ליווי צמוד ועיקבי בכל צעד של הדרך.

צוות המשרד מעורב בקהילה הן במסגרת יום המעשים הטובים והן ביצירת ימי התנדבות מותאמים בשיתוף עם עמותות "ילדים שלנו" ו "נותנים תקווה" כאשר מעבר לתרומה הכספית רואה בכך צוות המשרד שליחות לקידום מטרות ערכיות. כמו גם שירות "פרו בונו" לאוכלוסיות מוחלשות שידם אינה משגת, פעילות המהווה חלק בלתי נפרד מצוות עורכי הדין.

תחומי ההתמחות

נדל"ן ותכנון ובניה – צוות המשרד מעניק שירותי עריכת עסקאות נדל"ן וליווי מהשלב של איתור הנכס ועריכת האסטרטגיה המיסויית הנכונה דרך ביצוע הרכישה או המכירה בפועל ועד לשלב רישום הנכס, לרבות עריכת רישום בתים משותפים. כן מעניק המשרד ייצוג בכל גווני ההליכים המשפטיים בתחום המקרקעין לרבות פינוי, הפקעות, אכיפת או ביטול הסכמי מכר והסכמי מניעה וייצוג בוועדות ערר. המשרד מייצג לקוחות פרטיים לצד חברות יזמיות, קבלניות וכו'.

תביעות לשון הרע והגנת הפרטיות – ייצוג בהליכים במשפטיים בעניינים אלה והגשת הצעת חוק לתיקון חוק איסור לשון הרע בעניין החסינות המוחלטת.

קניין רוחני – צוות המשרד מעניק שירותי רישום סימני מסחר, התדיינות בפני הרשם לסימני מסחר (אם כמתנגדים ואם כמבקשי הרישום), עריכת הסכמי התקשרות מגוונים בענייני זכויות יוצרים לרבות למתן רישיון לשימוש בזכויות יוצרים, ייצוג ברישום והגנה על מדגמים, ייצוג בהליכים משפטיים לרבות צווי מניעה והגנה על עיצובים ועוד.

ליטיגציה מסחרית – ייצוג משפטי כולל בעריכת מכרזים לחברות, עריכת הסכמי העסקה, שכירות, הכנת וליווי חוזי מיזוגים ורכישות, גיבוש מסמכי הקמת חברות, ועוד.

שותפה -מייסדת

עו"ד יפעת בן דוד - עמית
עו"ד בן דוד - עמית הינה משפטנית מנוסה בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה. טרם הקמת המשרד עבדה כעורכת דין שכירה במשרד עורכי דין שהתמחה בתחום הקניין הרוחני ובו ייצגה אושיות מעולם הבידור. בהשכלתה היא בוגרת תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת הרטפורדשייר הבריטית ובוגרת תואר שני במשפטים עם התמחות במשפט אזרחי מסחרי באוניברסיטת תל אביב. את התמחותה עשתה אצל השופט מאיר יפרח בבית משפט השלום בתל אביב. נחשבת למרצה מבוקשת בלשכת עורכי הדין, במיוחד בתחום של עסקאות מכר ולאחרונה מונתה לסגנית נשיא בבית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין במחוז תל אביב. בנוסף, היא מגשרת ובוררת.

הליכים תקדימיים

החלטה תקדימית בעניין פגיעה בפרטיות אדל בספלוב נגד מאקו סלבס – המשרד ייצג את הידוענית בספלוב בתביעתה נגד אתר מאקו סלבס. במסגרת התהליך הצליח המשרד להביא לכדי תקדים משפטי בו נאסר לפרסם את דבר הריונן של ידועניות למרות שלכאורה הן ידועניות וחייהן חשופים לעיני הציבור. מאקו חויבו בתשלום פיצוי והוצאות בסך 70 אלף ₪.

החלטה תקדימית בעניין דחיית בקשה לעיקול על חשבון אינסטגרם כמו גם דחיית הערעור בעניין וקביעה כי חשבון אינסטגרם אינו נכס הניתן לעיקול בעניין כוכבת הילדים שירן סנדל – דחיית בקשה לעיקול חשבון אינסטגרם וקביעה שאין המדובר בנכס הניתן לעיקול.

ביטול חסימות של חשבונות אינסטגרם בחשד להתחזות או דיווחי שווא – המשרד ייצג לקוח אשר עמוד האינסטגרם שלו נחסם בעקבות דיווחי שווא על התחזות. המשרד שלח מכתב הבהרה לMETA (פייסבוק) ישראל כי מדובר בעצם על פרסום לשון הרע על דרך ההיקש של הטלת עיקול על אדם שלא חייב כספים ומוטלים עיקולים על חשבונו. כתוצאה מפעילות המשרד הושב עמוד האינסטגרם של הלקוח לפעילות סדירה.

הלכה בבית המשפט העליון בעניין הדרן כרטיסים נגד מכבי נתניה - המשרד ייצג את חברת הדרן כרטיסים בהליך בוררות בטענה כי קבוצת מכבי נתניה ביטלה את הסכם ההתקשרות עימה בצורה חד צדדית.
הבורר העביר שאלה לבית המשפט הליך הידוע כ"אבעיה" בין אם "בעיית עצה". או "בעיית פסק" במסגרת הליך זה נקבעה הלכה לפיה בין אם מדובר בבעיית עצה ובין אם מדובר בבעיית פסק, תקיפתן, דהיינו אפשרות הערעור, דומה.

תקדים בבית המשפט המחוזי ערעור מס הכנסה עטרת הזהב – פקיד שומה אשקלון – פסק דין תקדימי בעניין אופן הוכחה של מחילת חוב לעומת חוב אבוד. הביטוי "מחילת חוב" משקף פעולה משפטית אשר בה "מוחל" הנושה ללווה על חובו, באופן בו חיובו של הלווה לנושה בגין אותו החוב – פקע ונגוז. "מחילת חוב" היא כאירוע מס ההופך את החוב המחול להכנסה חייבת בידי הלווה. ולכן יש חשיבות לאופן ההוכחה.

אייקון דירוגים

דירוגים

בנוסף אולי יעניין אותך