בעז בן צור, בן צור קורב ושות', עורכי דין
בעז בן צור

עו"ד בעז בן צור

שותף מייסד

שנת לידה: 1959
דוא"ל: [email protected]
תחומי התמחות: ליטיגציה אזרחית ומסחרית; צווארון לבן; דיני ביטוח; תביעות ייצוגיות.
תפקיד: שותף מייסד
תפקידים קודמים: עורך דין במשרד ש. הורוביץ; שותף בכיר במשרד דר’ י. וינרוט ושות’ (עד 05).
ותק בתפקיד: 26 שנים
השכלה: .LL.B (בהצטיינות), הפקולטה למשפטים, אוניברסיטת תל אביב; .LL.M מוסמך במשפטים, הפקולטה למשפטים, אוניברסיטת תל אביב.
חבר בארגונים: לשכת עורכי הדין (87); חבר ועדת בתי המשפט של לשכת עורכי הדין; מרצה בהשתלמויות מקצועיות של לשכת עורכי הדין.

מהו המהלך המשמעותי שהובלת לאחרונה?
כמי שעומד בראש משרד ליטיגציה, וכמי שנכנס ויוצא בשערי בית המשפט מידי יום ביומו, קשה להצביע על נקודת שיא בחייו של המשרד. יחד עם זאת, בשנים האחרונות ניכרת מגמה מובהקת של גידול במורכבות התיקים המופקדים בידינו, ובהיקפם הכספי של תיקים אלה. הבעת האמון המתמשכת של הלקוחות - לקוחות חדשים לצד לקוחות ותיקים - היא מבחינתנו ההוכחה הטובה ביותר לכך שאנו פועלים בדרך הנכונה.

מהן החוזקות המשמעותיות של המשרד בעינייך ?
על אף שהדברים עלולים להישמע כקלישאה, אנו אכן מתייחסים אל כל תיק כאל עולם ומלואו. המאבקים המשפטיים שאנו מנהלים הם חסרי פשרות, ומצריכים יסודיות, יצירתיות ויכולת לתת מענה מהיר בתנאים יוצאי דופן. ההתגייסות המוחלטת של צוות המשרד לטובת הלקוח היא אולי המאפיין המובהק של משרדנו.

מהם המהלכים המרכזיים שנעשו לאחרונה ויובילו להתחזקות המשרד בשנים הקרובות?
חיזקנו את צוות המשרד, וצירפנו שותפים בעלי ניסיון שהגיעו ממשרדים מובילים. בשנים האחרונות אנו מקפידים לברור את התיקים ולהתמקד בתיקים גדולים, מורכבים ואיכותיים. בנוסף, המשרד פועל, ואמור לפעול ביתר שאת, במגוון תחומי ההתדיינות המשפטית, כך שהוא נותן מענה למכלול רחב יותר של צרכים משפטיים. במסגרת זו אמור המשרד לשמור, ואף לחזק, את מעמדו כמשרד מוביל בתחומי פעילויותיו המסורתיות.

מהם האתגרים המרכזיים של המשרד בשנים הקרובות?
אין לנו כוונה לשנות באופן מהותי את היקף או אופי פעילות המשרד. אנו שבעי רצון מהמיצוב הייחודי ממנו נהנה המשרד, ובכוונתנו להמשיך ולפעול באותו כיוון. האתגר המרכזי מצוי כאמור בתיקים עצמם.

מהן המלצותיך לעו"ד בתחילת דרכו?
להבין שיש לו הרבה מה ללמוד, ולמצוא את המקום שבו יוכל ללמוד את המירב. אני לא מאמין בקיצורי דרך, אלא בעבודה קשה ויסודית. הקריירה של עורך דין היא ריצה למרחקים ארוכים, וכך יש להתייחס אליה.