זוהר לנדה, ברנע ג'פה לנדה
זוהר לנדה

זוהר לנדה

שותף בכיר

שנת לידה: 1973
דוא"ל: [email protected]
Linkedin: לחץ לצפייה
תחומי התמחות: ליטיגציה מסחרית ואזרחית, תביעות נגזרות וייצוגיות, תביעות בעלי מניות, רגולציה, משפט מנהלי, הגבלים עסקיים, חדלות פירעון וייצוג לקוחות פרטיים.
תפקיד: שותף בכיר
תפקידים קודמים: עו"ד במשרד גורניצקי ושות' עורכי דין; עו"ד במשרד ד"ר וינרוט ושות' עורכי-דין
ותק בתפקיד: 18 שנים
השכלה: אוניברסיטה העברית, הפקולטה למשפטים (.LL.M) בהצטיינות, 2000; אוניברסיטה העברית, הפקולטה למשפטים (.LL.B)בהצטיינות, 1998
פעילות למען הקהילה: בודו למען השלום, Kids Kicking Cancer

מהו המהלך המשמעותי שהובלת לאחרונה?
ייצוג חברת אספרסו קלאב הישראלית בתביעה תקדימית שהוגשה נגדה בבית המשפט המחוזי בתל-אביב על ידי ענק המזון נסטלה וחברת הבת שלו נספרסו ישראל. בתביעה טענו להפרת זכויות יוצרים, הפרת סימן מסחר, תחרות בלתי הוגנת וגרימת נזק למוניטין סביב תשדיר פרסומת שעושה שימוש בכפיל של ג'ורג' קלוני. בית המשפט דחה את טענותיה של חברת נספרסו במלואן, וקיבל את טיעוני ההגנה כפי שהוצגו על ידי משרדנו וקבע שחברת אספרסו קלאב לא הפרה כל סימן מסחרי של נספרסו . פסק הדין מגדיר בהרבה מובנים בפעם הראשונה את גבולות הגזרה בתחום "התחרות ההוגנת" וחוסם גופים עתירי כוח – כדוגמת נספרסו – מלנצל את כוחם לרעה על מנת לחסום תחרות.

מהן החזקות המשמעותיות של החברה בעינייך?
הידע המקצועי הרב הקיים במשרד, שיתוף הפעולה ההדוק בין המחלקות השונות והיכולת לייצר פתרון "tailor made", מאפשרים למשרד להעניק שירותי ליטיגציה בעלי ערך מוסף, משלב גיבוש האסטרטגיה המשפטית ועד לסיומו של הליווי המשפטי. המשרד מציע מעטפת משפטית נרחבת לפעילות העסקית של הלקוחות לצד יחס אישי ומעורבות השותפים בפעילות הלקוחות באופן מעמיק, מקצועי ויסודי.

מהם המהלכים המרכזיים שנעשו לאחרונה ויובילו להתחזקות החברה בשנים הקרובות?
המשרד ממשיך במגמת ההתרחבות וממשיך לגייס עורכי דין למחלקות הקיימות ולהוסיף מחלקות למשרד על מנת לתת ללקוחות המשרד ייעוץ משפטי מקיף בתחומי עניינם. משרדנו גדל בשנה האחרונה ב 100% (!) ואנחנו מונים כבר מעל ל- 70 עורכי דין.