צבי  גבאי, ברנע ג'פה לנדה
צבי  גבאי

ד"ר צבי גבאי

שותף בכיר

שנת לידה: 1971
דוא"ל: [email protected]
Linkedin: לחץ לצפייה
תחומי התמחות: מגזר ציבורי, רגולציה פיננסית, אכיפה וציות
תפקיד: שותף בכיר
ותק בתפקיד: 20 שנים
תפקידים בגופים ציבוריים: ממונה האכיפה וחבר הנהלה ברשות לניירות ערך, תובע בפרקליטות ת”א
השכלה: J.S.D, אוניברסיטת קולומביה ניו יורק, 2006; LL.M., אוניברסיטת קולומביה ניו יורק, בהצטיינות יתרה, 2004; LL.M., אוניברסיטת בר אילן, תואר שני במשפט מסחרי, בהצטיינות, 2002; LL.B., האוניברסיטה העברית, 1999.

מהו המהלך המשמעותי שהובלת לאחרונה?
החל משנת 2011 הליך האכיפה המנהלי של דיני ניירות ערך מתנהל בפני ועדת האכיפה המנהלית. ב-2018, בפעם הראשונה מאז שהליך זה התחיל להתנהל בפניה, הועדה קבעה שרשות ניירות ערך לא עמדה בנטל הראייתי שלה ופטרה את הלקוחות שלנו מאחריות.

מהן החזקות המשמעותיות של המשרד בעינייך?
מחלקת שוק הון במשרדנו בנויה בצורה של כלים שלובים, בשונה ממשרדים אחרים. למשרדנו מומחיות רבה ברגולציה פיננסית, החל מליווי של חברות ציבוריות, חברות לניהול תיקים, בתי השקעות וזירות סוחר ועד לליווי מיזמים מורכבים בתחום הפינטק והבלוקצ'יין. בנוסף לליווי השוטף בתחום הרגולטורי, משרדנו מטפל גם בלקוחות בתחומים אלו שמוצאים עצמם ניצבים בפני הליכי אכיפה שנפתחים כנגדם על ידי הרגולטורים הפיננסיים. העיסוק בשני תחומים אלו במקביל מאפשר לנו להעניק ללקוחותינו ליווי וייצוג טובים יותר, שכן יש לנו את הידע וההיכרות הן עם היומיום השוטף של החברות והן עם האופן שבו הרשויות מנהלות הליכי אכיפה שונים.