חיים מאיר, גבריאל ראובינוף משרד עורכי דין ונוטריון
חיים מאיר

עו"ד חיים מאיר

שותף

גבריאל ראובינוף משרד עורכי דין ונוטריון
תחומי הנזיקין והביטוח, לרבות, בתחום האלמנטרי, ביטוחי אחריות מקצועית, (מהנדסים, אדריכלים, עורכי דין, סוכני ביטוח ועוד) נזקי צד שלישי (גוף ורכוש) חבות מעבידים, רשלנות רפואית, תאונות דרכים, ביטוח אחריות נושאי משרה וביטוחי חיים
תפקיד: שותף

עו"ד חיים מאיר סיים את לימודיו בפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים בשנת 1990. בשנת 1992 הצטרף עו"ד מאיר למשרד עוה"ד גבריאל ראובינוף ומאז שנת 1997 הינו שותף במשרד. מאז שנת 2005 עו"ד מאיר משמש כמנהל המשרד.

במהלך השנים היה עורך דין חיים מאיר חבר בעמותות שונות בתחום החברה וכן ליווה משפטית, פרו בונו, פעילות של עמותות בתחום החברה והרווחה. 

עורך דין חיים מאיר, ביחד עם שותפיו למשרד, מובילים את המשרד למצוינות מקצועית, תוך יושרה והגינות ושמירה מלאה על האינטרס של הלקוח. דבר הבא לידי ביטוי, בין היתר, הן בבחירה קפדנית של צוות המשרד, הן בעבודה היומיומית אל מול הלקוחות והן בעבודה אל מול בתי המשפט ובהתמקצעות ולמידה מתמדת בתחומים המשפטיים בהם המשרד פועל.

בשים לב לוותק של המשרד ולמוניטין שנרכש על ידו משך למעלה מ-50 שנות פעילות, הרי שהמשרד עומד אף בפני האתגר לשמור על מוניטין זה ולהצדיק אותו. בפרט, בשים לב להתרחבות הניכרת של המשרד עם השנים והצמיחה בהיקף הפעילות שלו. זאת, אל נוכח האתגרים הקיימים בייצוג המשפטי והשינויים באופי העבודה והסביבה המשפטית עם השנים.

התקופה האחרונה והתמודדות עם השלכות מגפת הקורונה על הפעילות במשק הציבו בפני המשרד התמודדות מאתגרת אל מול ההשלכות האפשריות של הירידה בפעילות הכלכלית הכוללת, לרבות השבתת מערכת המשפט על פעילות המשרד. בזכות תושיה של הנהלת המשרד וצוות עורכי הדין הצליח המשרד להמשיך לקיים את הפעילות שלו אל מול הלקוחות ואל מול גורמים אחרים תוך הבטחת היציבות התעסוקתית של עובדיו וביסוס המסד הכלכלי של המשרד.

יכולת התמודדות זו עם מצבים משתנים היא זו שנותנת למשרד את העוגן לפעילות שלו על פני עשורים רבים של פעילות מוצלחת ומבורכת בזירת המשפט.