גזית הנדסה בע"מ

בנייה, ניהול ויזמות פרויקטים

גזית הנדסה בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2008
תחום: בנייה, ניהול ויזמות פרויקטים
כתובת: בית גזית, רח' דוד המלך 4,
ת.ד 447, רמלה 7210302
טלפון: 08-9225529
פקס: 08-9203032
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.gaziteng.com
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • נאיף אבו סוויס

  נאיף אבו סוויס

  מנכ"ל ובעלים

  גזית הנדסה בע"מ

 • אלון קווה

  אלון קווה

  סמנכ"ל הנדסה

  גזית הנדסה בע"מ

 • מוחמד אבו סויס

  מוחמד אבו סויס

  מנכ"ל משותף

  גזית הנדסה בע"מ

אייקון אודות

אודות גזית הנדסה בע"מ

גזית הנדסה בע"מ הינה חברה קבלנית בעלת סיווג ג-5 (בלתי מוגבלת) בענף הבניה. החברה הרשומה ברשם החברות מתמחה בביצוע ובתכנון של פרויקטים מיוחדים, הן בייעודם והן במורכבותם ההנדסית והעיצובית, כגון מרכזים לוגיסטיים, מוסדות ציבור, בנייני היי-טק ומשרדים. לחברה ניסיון עשיר בתחומים אלו, והיא מאופיינת בסטנדרטים גבוהים של מצוינות וערכיות, בניהול ובביצוע, בעמידה דייקנית בלוחות זמנים, בהקפדה יתרה על טיב ואיכויות הבנייה, ובמתן סיוע להבטחת תקציב ליזם או מזמין הפרויקט.

נאיף אבו סוויס, מנכ"ל ובעלים

לנאיף המכהן כבעלים ומנכ"ל החברה מזה 15 שנה יש ניסיון של 30 שנה בתחום הבניה. נאיף יליד רמלה, גדל בעיר ובבחירות המוניציפליות האחרונות אף נבחר להיות חבר מועצת העיר. נאיף פועל רבות למען תושבי העיר ובין היתר הקים פורום לשילוב נשים ערביות במעגל העבודה ותורם רבות לחינוך ילדים ממשפחות מצוקה.

ציוד הנדסי מתקדם והון אנושי מהשורה הראשונה

החברה מחזיקה בציוד הנדסי מהמתקדמים ומשוכללים בענף, והדבר מאפשר לה להיות תחרותית ולהקפיד על רמת ואיכות הביצוע. מחלקת ההנדסה והביצוע מנוהלת ע"י אנג' (סגן אלוף) אלון קוה ומועסקים בה יועצים, מהנדסים, הנדסאים, ומנהלי עבודה מהשורה הראשונה, כולם בעלי ניסיון וידע רבים. החברה מעסיקה כמו כן צוות קבוע של עובדי בניין מקצועיים המלווים אותה שנים ארוכות ומתמחים במגוון עבודות הבנייה, החל מעבודות השלד וכלה בעבודות הגמר. לחברה מוניטין רב של חברה אמינה העומדת בלוחות הזמנים, מקפידה על בנייה איכותית ומספקת שירות ליווי מקיף ללקוחותיה.

בטיחות באתרים

החברה שמה דגש רב על כל נושא הבטיחות של עובדיה באתרים בהם היא עובדת. בכל אתר של החברה יש עוזר מנהל עבודה המפקח על הבטיחות באתרים ומעביר הדרכות מסודרות לעובדים. פקח הבטיחות בודק מדי יום את יציבותם ותקינותם של הפיגומים כמו גם את מדי וקסדות הפועלים.

בנייה ירוקה

החברה עובדת על פי עקרונות הבנייה הירוקה הכוללת שימוש בחומרי בניה ידידותיים לסביבה כמו גם בידוד תרמי לקירות, תאורת לד חסכונית ועוד. החברה עומדת בתקני איכות מחמירים ביותר והיא מפוקחת מדי שנה על ידי מכון התקנים.

אמינות ומצוינות

החברה שמה דגש רב על אמינות ואיכות העבודה אותה היא מבצעת בפרויקטים השונים תוך עמידה בלוחות הזמנים. בכל אחד מן הפרויקטים מביאה החברה לידי ביטוי את ערכי היסוד שלה והיא זוכה על כן לשביעות רצון רבה הן מצד היזמים והן מצד הדיירים המקבלים את הדירות. החברה מעניקה ללקוחותיה שירות עוד משלבי התכנון המוקדמים לפרויקט, תוך מתן פתרונות הנדסיים ועד לתום הביצוע.

שימת דגש על חווית לקוח

הדגש החשוב ביותר בחברה הוא חווית השירות המתבטאת בתשומת לב רבה לכל הפרטים הקטנים, עמידה בלוחות זמנים ואיכות ללא פשרות. לצורך הגעה לתוצאות אלו צוותי החברה מורכבים כאמור ממהנדסים מקצועיים ומנוסים ביותר בתחום, מנהלי עבודה שביכולתם לנהל כל אתר ואתר עם כל המורכבויות שייתכנו, עובדים מנוסים וציוד מכני מהמתקדם בענף הבניה.

פרויקטים נבחרים ביזמות

גרין פארק - כפר ברא - בניית 50 יח"ד בוטיק. 22 יח"ד יימכרו באמצעות משרד השיכון והיתרה 28 יח"ד מכירה חופשית. הפרויקט בשלב תכנון והגשת תוכניות.
גורדון 7, רמלה - בניית בית רופאים כ- 2,200 מ"ר. הקרקע בבעלות החברה. הפרויקט לפני היתר.
החאן, רמלה - בניית 1,000 מ"ר בעיר העתיקה רמלה. מתוכנן לבניית משרדים/בית מלון. הפרויקט לפני היתר.
פסגות אילן - אבו גוש - בניית 42 דו משפחתי. הפרויקט בשלב תכנון והגשת תוכניות.
דיר אל-אסד - בניית 36 יח"ד בוטיק. 18 יח"ד יימכרו באמצעות משרד השיכון והיתרה 18 יח"ד מכירה חופשית. הפרויקט בשלב תכנון והגשת תוכניות.
נווה צדק - הקמת בניין בוטיק עם נוף מלא לים התיכון, בתכנון 7 יחידות דיור מעל קומת מסחר.

פרויקטים נבחרים בתכנון וביצוע

גרין פארק, קרית גת – בניית 10 מרכזים לוגיסטיים בגודל של כ-25,000 מ"ר עבור רני צים מרכזי קניות בע"מ.
רביעיית פלטינום, מודיעין – בניית מרכז מסחרי בגודל 4,000 מ"ר, מבנה משרדים של 22,000 מ"ר וכן חניון תת קרקעי בגודל 13,000 מ"ר באזור התעשייה של מודיעין.
רם סנטר, רמלה – בניית מבנה מסחרי בשטח 5,000 מ"ר ובנוסף חניון של 3,400 מ"ר.
DHL החדש, איירפורט סיטי - בניית חניות תת קרקעיות על שטח 16,000 מ"ר ובנוסף שטח מסחר של 4,500 מ"ר ומחסן לוגיסטי של 7,000 מ"ר.
הייפורט שוהם – 2 מבני משרדים ומסחר מהוות מתחם הייטק, בגודל כ-27,000 מ"ר.
בנייני המדע נס ציונה - שני מבני משרדים, בגודל של כ-15,000 מ”ר משרדים ו-12,000 מ”ר חניון תת קרקעי.
מודיעין מוטורס - בניית משרדים ותעשייה בשטח של כ-5,000 מ"ר כולל חניון תת קרקעי.

פרויקטים נבחרים למגורים

הבית בפינת הרימון, רחובות - בניין מגורים בוטיק היפה ביותר בצפון רחובות בתהליך בניה. 14 יח"ד. 3,5 חדרים, מיני פנטהאוז, פנטהאוז.
א.ס לוי, רמלה - פרויקט תמ"א 38/1 שלושה בניינים בשטח 6,300 מ"ר, כל בניין בן 8 קומות. המבנים מקבלים חיזוק מפני רעידות אדמה, הוספו להם ממ"דים וכן נבנו 56 יח"ד חדשות.
יצחק שדה 15, רמלה – יזמות החברה, פרויקט מגורים יוקרה, בן 5 קומות, סה"כ 8 יח"ד.
השומר 26, רמלה – פרויקט ביזמות החברה אשר מקימה בניין מגורים יוקרה, בן 6 קומות, סה"כ 11 יח"ד על קומת מרתף.
אחד העם 8, רמלה – פרויקט ביזמות החברה אשר מקימה בניין מגורים יוקרה, בן 7 קומות, סה"כ 14 יח"ד על קומת מרתף.
הנביאים 57-59, "מול הים", בת ים – פרויקט תמ"א 38/1 במסגרתו חיזקה ושיפצה החברה שני בניינים בשטח 2,400 מ"ר, כל בניין בן 8 קומות. המבנים חוזקו מפני רעידות אדמה, הוספו להם ממ"דים וכן נבנו 22 יח"ד חדשות. כל זאת בלוח זמנים מהיר במיוחד של 16 חודשים.
מגדלי העיר, חולון - ביצוע פרויקט לבניית בניין מגורים בן 9 קומות ו-46 יח"ד ברחוב שנקר בעיר.
עקיבא איגר, תל אביב - בניית בניין מגורים בן 6 קומות מעל קומת מסחר. 44 יח"ד ומרתף תת קרקעי.

בנוסף אולי יעניין אותך