גז ששי - משרד עורכי דין

משרד עורכי דין

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1981
תחום: משרד עורכי דין
כתובת: רח' ויצמן 123, תל אביב 62264
טלפון: 03-5466696
פקס: 03-5466929
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ששי גז

  עו”ד ששי גז

  מייסד ובעלים

  גז ששי - משרד עורכי דין

  עוד על ששי גז

  ששי גז
אייקון אודות

אודות גז ששי - משרד עורכי דין

משרד עורכי הדין גז ששי הינו מהמשרדים המפורסמים והבכירים בתחום המשפט הפלילי בישראל. משרדו של עו"ד גז ששי הוקם על ידיו בשנת 1981 ומייצג מאז אלפי נאשמים בעבירות החמורות ביותר - תיקי רצח, עבירות מין, עבירות של סחר בסמים, עבירות שוחד, צווארון לבן, עבירות הלבנת הון ועוד.

המשרד מייצג את לקוחותיו בכל ההליכים הפליליים - משלב המעצר הראשוני ועד להליכי הגשת כתבי אישום, שימוע טרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט, ועדות שחרורים, הליכי חנינה ומחיקת הרישום הפלילי.

כמו כן, המשרד מומחה לעבירות בית דין צבאי.

עו"ד גז ששי הוא מהסנגורים החשובים והמוכרים בישראל, הן בקרב בכירי עולם המשפט והן בציבור הרחב.

הוא זוכה להערכה רבה בתחום המשפט הפלילי על ייצוג התיקים הפליליים מהמשמעותיים בארץ. ביניהם תיקים של ראשי משפחות הפשע, תיקי רצח מפורסמים, אנשי ציבור, שחקנים ואנשי בידור. 

תחומי התמחות

משרד עו"ד גז ששי מתמחה בייצוג תיקי רצח, תיקי אלימות, גרימת מוות ברשלנות, עבירות סמים, עבירות מין, עבירות מרמה, עבירות רכוש ועבירות צווארון לבן. עוד ייצג המשרד תיקי ריגול ותיקים ביטחוניים שונים. 

לקוחות המשרד

בין הלקוחות המיוצגים על ידי המשרד נמנים אנשי ציבור, ראשי ערים, המגזר הדתי, ראשי משפחות פשע, שחקנים מוכרים, אנשי ספורט ואנשי בידור.

בין הלקוחות ידועי השם שייצג המשרד ושהסתיימו בתוצאות מרשימות, נמנים בין השאר הזמרת מרגלית צנעני (עבודות שירות); ה"דולה" – עורך דין שנאשם בביצוע מעשים מגונים ואינוס בנשים הרות (התיק נמחק בשימוע); ננסי ברנדס (התיק נמחק); אלוף משנה (מיל') שמואל אביבי, הנספח הצבאי בשווייץ, שהואשם בשוחד ובהפרת אמונים בתקופת נספחותו וכי חבר לשני סוחרי נשק שוויצרים וסייע להם להקים חברות בישראל (עבודות שירות); מאיר עובדיה, יבואן ניקולטי, בפרשת ההלוואות הפיקטיביות בבנק לאומי (עבודות שירות); בפרשת מיסוי; דודי שילוח "הצל" - בפרשת שלמה ארוך (מאסר על תנאי). לקוחות ידועי שם נוספים בייצוגו של המשרד: ריקי גל, דורין כספי, חנה לסלאו, עופר לוי, גדי סבן (שהורשע באונס במועדון TLV ונידון לשנתיים מאסר), חנן גולדבלט, מישל אדמס – מנכ"ל Fashion TV העולמי, החייל שוקי בסו, הכדורגלנים שמוליק רוזנטל ואלירן עטר, סלמן בן ציון (יו"ר שופטי הכדורגל – התיק נמחק) איש העסקים ובעליה לשעבר של קבוצת בני יהודה תל אביב חזי מגן, וכן לקוחות מהציבור החרדי, כגון בנו של הרב הראשי מאיר עמר, הזוג הדתי פרוינד שחטפו את בתם ונעצרו בשדה התעופה (עבודות שירות).

לאחרונה המשרד הביא לזיכוי המרשים בפרשייה המתוקשרת של נהג הטרקטורון שהואשם בדריסת האצניות האתיופיות ובהפקרתן, למרות הודאתו. המשרד ייצג חשודים רבים בפרשות הפליליות הבולטות השנה, ביניהם חשודים בפרשת השוחד במפלגה "ישראל ביתנו", חשוד בפרשת השוחד בחברת החשמל, ראש העיר שנחקר בעבירות מין וחשודים בפרשת 512.

כמו כן ייצג המשרד: את ערן דוד המואשם ברצח הילי סובול, התאומה של זוגתו, את המטפלת שהואשמה בטלטול תינוק, את אביו של אייל גולן ואת איש העסקים והתקשורת בפרשת אייל גולן, את המורה מפרשיית הרומן האסור של המורה ממודיעין עם התלמידה בת ה-15 ואת רוצח נהג המונית: דרק רוט, משה בן איבגי שהוסגר מארגנטינה, את ניצן שירזי ז"ל בפרשת "הכדור המרכזי" בכדורגל, שאימן בעבר את קבוצת הפועל חיפה ואת קבוצת הפועל תל אביב; את הרב ניר בן ארצי בפרשת החטיפה; את איציק חדיף (חישי), ראש כנופיית פרדס כץ; את חיים חג'ג' המכונה "המוח", אסי ועקנין ורבים אחרים.

המשרד ייצג את המטרידה הסדרתית של אייל קיציס וטלי מורנו. את המתלוננת בפרשת מאיר שטרית, איש העסקים והנדל"ן בפרשת פואד בן אליעזר, את המורה יותם אוקון שהואשם בעבירות מין, את איש העסקים וסוכן הדוגמניות שי אביטל ואת אריה שיף שירה למוות באדם וקיבל 9 חודשי עבודות שירות, ועוד רבים אחרים.

חזון המשרד

תפיסת עולמו של ששי גז ושל עורכי הדין בראשותו נשענת על תחושת שליחות גדולה. המשרד רואה בעשייתו את אחת מאבני חומת הדמוקרטיה של מדינת ישראל. עורכי הדין במשרד נלחמים על הצלחת כל תיק במקצוענות וביסודיות בלתי מתפשרת, תוך הכוונה והובלת הלקוחות בכל שלבי ניהול התיק. 

הישגים בולטים

למשרד הישגים בולטים, שהחשובים שבהם הם:
זיכויו המוחלט של רוי מוצפי מפרשת השוחד של פואד בן אליעזר. פרשיית צבי פישבך - פרשה שזכתה לכינוי "הזיכוי הבלתי אפשרי". בתיק זה העידו שלושה עדי מדינה נגד אדם שזוכה בסוף המשפט. כמו כן נודע המשרד בשל 12 זיכויים רצופים ויצירת תקדימים משפטיים רבים. תיקי רצח ואלימות קשה, סמים ועבירות מין שזוכו ו/או שנסגרו בהליכי שימוע.

הצלחה בולטת נוספת הינה משפט חוזר, הליך נדיר ביותר, ליוסי דוידוב שהרשעתו בנסיון לרצח בוטלה. בנוסף, נרשמו לאחרונה לזכות המשרד שני זיכויים רצופים בבית המשפט העליון, האחד על הרשעה ביבוא סמים בגינה נגזרו על הנאשם רגב מרדכי חמש שנות מאסר והשני על עבירה שוד בגינה נגזרו על הנאשם ארבע וחצי שנות מאסר. שניהם זוכו בדין. 

פרויקטים מיוחדים

כעורך דין בכיר ומוביל בצמרת המשפט הישראלי מרצה עו"ד גז בפני פורומים מקצועיים שונים, כנסים ואוניברסיטאות. משמש כשופט במשפטים מבוימים וכפרשן לענייני המשפט הפלילי. מרצה בפני עורכי דין, חוקרים, שופטים ומשפטנים, קצינים ואנשי ביטחון, וכן בפני רשויות האכיפה: מע"מ, מס הכנסה ומשטרת ישראל. מאמריו מתפרסמים במדיות השונות, וכתבות עליו מתפרסמות תדיר בעיתונים המובילים.

בשנת 2001 כתב את הספר "המשפט הפלילי", בהוצאת משכל, ידיעות אחרונות.

הספר, בן 835 עמודים, נכתב עבור משפטנים, עורכי דין והציבור הרחב. בספר פרושות כלל הסוגיות הפליליות והוא מהווה מדריך שימושי לדיני עונשין. על הספר נכתבו ביקורות נלהבות על ידי המשפטנים המובילים בישראל כמו גם על ידי מרצים בכירים וסטודנטים, וכן נאמר עליו כי הוא מעשיר את הספרות המשפטית בישראל בתרומה ייחודית, בהיותו מקצועי וממצה, ועם זאת פופולרי ושווה לכל נפש.

עוד זכה עו"ד גז באות המופת לעורכי דין לשנים 2007-2008, על מאבקו למען הצדק המשפטי בישראל, מטעם איגוד התקשורת והעיתונות.

בנוסף אולי יעניין אותך