ששי גז, גז ששי - משרד עורכי דין
ששי גז

עו”ד גז ששי

מייסד ובעלים

שנת לידה: 1954
תחומי התמחות: ייצוג תיקי רצח; גרימת מוות ברשלנות; עבירות סמים; עבירות מין; עבירות מרמה; עבירות רכוש ועבירות צווארון לבן.
תפקיד: מייסד ובעלים
תפקידים נוספים: מייסד ובעלים, ששי גז, משרד עורכי דין; מרצה בפורומים מקצועיים, כנסים ואוניברסיטאות.
השכלה: LL.B., משפטים, אוניברסיטת תל אביב.
חבר בארגונים: לשכת עורכי הדין בישראל.
הוצאה לאור: “המשפט הפלילי”, הוצאת משכל, ידיעות אחרונות (01).

מהן החזקות המשמעותיות של החברה בעינייך ?
המשרד מספק את כל השירותים בתחום המשפט הפלילי (האזרחי והצבאי) על כל שלביו ברמת התמחות גבוהה ביותר החל משלב המעצר הראשוני ועד להליכי הגשת כתבי אישום, שימוע , ניהול המשפט , עסקאות טיעון, וועדות שחרורים ,עתירות אסירים ובקשות חנינה. כן מייצג המשרד נאשמים בהליכים סמי-פליליים ובהליכים משמעתיים בגין עבירות משמעת בארגונים שונים. במישור הבינלאומי, עוסק המשרד גם בענייני הסגרה, ייצוג בחיקורי דין וכן ייעוץ וליווי משפטי לישראלים שנעצרו במדינות אחרות בעולם.

מהם המהלכים המרכזיים שנעשו לאחרונה ויובילו להתחזקות המשרד בשנים הקרובות?
פרסומים מקצועיים, כתיבת הספר "המשפט הפלילי" וכן מתן הרצאות בפני פורומים מקצועיים שונים, כנסים ואוניברסיטאות. לרבות בפני עורכי דין, חוקרים, שופטים ומשפטנים, קצינים ואנשי ביטחון. וכן הרצאות בפני ארגוני עובדים , חיילים ,תלמידי בתי"ס תיכוניים בנושאים שונים מתחום המשפט הפלילי על כל רבדיו .חשיפת המשרד והעמקת הידע הינם אבן יסוד חשובה התורמת למשרד מהאספקט האקדמי בצד זה המקצועי.

מהם האתגרים המרכזיים של המשרד בשנים הקרובות?
האתגרים המרכזיים, היו ונשארו, מתן מענה מיטבי ללקוח ולבני משפחתו, השרוים במצוקה גדולה. לדאוג לשמור על זכויותיהם בנחישות ובהתמדה בתוך מציאות החיים המשתנה וחקיקה בלתי פוסקת היוצרת עבירות חדשות בתחומי החיים השונים.

מהן המלצותיך לעו"ד בתחילת דרכו?
לשמור על כבוד המקצוע וכבוד האדם. לדאוג שהחשיפה לתקשורת תהיה רק מן הסוג המיטיב עם הלקוח, ולא חלילה עלולה להזיק לו. להתמקצע בתחום ולקיים שיתופי פעולה עם עורכי דין בתחומי משפט אחרים.

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?
שיש מי שנכון להילחם עבורך ולעמוד על זכויותיך.