גיל סולומון ושות'

משרד בוטיק בתחומי המשפט, הגנת פרטיות, הייטק, מיזוגים ורכישות, קניין רוחני, בלוקצ'יין, מטבעות קריפטוגרפיים ומדעי החיים

אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2017
תחום: משרד בוטיק בתחומי המשפט, הגנת פרטיות, הייטק, מיזוגים ורכישות, קניין רוחני, בלוקצ'יין, מטבעות קריפטוגרפיים ומדעי החיים
כתובת: הארבעה 28, תל אביב יפו 6473925
טלפון: 03-9482424
פקס: 03-9482421
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.gilsolomon.com
Facebook: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • גיל סולומון

  עו"ד גיל סולומון

  בעלים

  גיל סולומון ושות'

  עוד על גיל סולומון

  גיל סולומון
אייקון אודות

אודות גיל סולומון ושות'

גיל סולומון ושות׳ הינו משרד בוטיק עם יכולות של משרד גדול בתחומי המשפט המסחרי, הגנת פרטיות, הייטק, מיזוגים ורכישות, קניין רוחני, בלוקצ׳יין, מטבעות קריפטוגרפיים ומדעי החיים.

המשרד הוקם על מנת לעשות את הדברים אחרת, לשלב התנהלות שהיא צעירה, דינאמית, עדכנית וידידותית ללקוחות בנוסף לשירות רספונסיבי ואכפתי תוך הפגנה של מקצועיות משפטית, מומחיות עסקית וידע רב בעולם הטכנולוגי הנובע מניסיון פרקטי אמיתי.

אנו גאים בכך שאנו בעלי אוריינטציה טכנולוגית מוגברת, בעלי רקע מקצועי כאנשי טכנולוגיה בעולם ההייטק וניסיון משפטי שנצבר במשרדי עורכי הדין הגדולים במדינה טרם הקמת המשרד.

המשרד גאה להימנות בין חברי קונסורציום הבלוקצ׳יין המשפטי הגלובלי (GLBC) אשר מונה, בין השאר, את משרדי עורכי הדין הגדולים והאיכותיים בעולם.

אנו מאמינים כי עבודה פרו-בונו ותרומה לקהילה הן זכות וצורך לכל מיזם ועסק המבקש לשמר אופי חיובי ופורה. לתפיסתנו, כל מיזם ועסק צריכים לשאוף להשפיע לטובה על הסובב אותו, לקוחותיו, ספקיו וכל מי שאיתם הוא בקשר כדי להפיץ מסר חיובי של תרומה לקהילה. פעילויות הפרו בונו של המשרד כוללות עזרה וסיוע לעמותות שונות הפועלות בתחומים אותם אנו מוצאים חשובים וערכיים לחברה שלנו. בין היתר, אנו מספקים תמיכה, הדרכה ומנטורינג בתוכניות האצה ליזמים בפריפריה , ייעוץ לעמותות ללא רווח וגורמים השואפים לתרום תרומה משמעותית לחברה. למשל, משרדנו גאה להיות אמון על ייצוגה המשפטי של עמותת יזמות קרבית (ע"ר), מיום היווסדה ועד היום, בכל ענייניה המשפטיים והאסטרטגיים. משרדנו ימשיך בפעילות התרומה במגוון תחומים ואפיקים כחלק מחזון המשרד לתרום לקהילה ולהביא לשינוי על ידי עשייה מהותית בהתנדבות.

תחומי עיסוק

משפט מסחרי
המשרד מייעץ לקהל לקוחותיו הרחב בכל סוגי העסקאות המסחריות, במשא ומתן ובכתיבת כל סוגי החוזים ומסמכי העסקאות המסחריות. אנו מייעצים לחברות, עסקים קטנים, עצמאיים, עמותות ועוד. אנו מספקים ליווי משפטי שוטף וייעוץ לאורך כל שלבי העסק מפיתוח המוצר ועד למשא ומתן של כל עסקה.

עורכי הדין במשרד בעלי ניסיון רב בכל הקשור בליווי עסקים מכל הבחינות למשל: שילוב וגיוס עובדים, יועצים וקבלנים, עריכת עסקאות שיווק והפצה, עסקאות מכר חוזר (Re-Sale) של מוצרים או תוכנה, ליווי מול רשויות המדינה ורשויות מקומיות, מכירה ורכישה של פעילות מסחרית וזיכיונות, עסקאות בינלאומיות ועוד.

לקוחותינו פעילים בתחומים מגוונים לרבות תוכנה, ציוד רפואי, בלוקצ׳יין ומטבעות וירטואליים, גיימינג, מוצרי צרכנות, בטחון, מדיה, פינטק ושירותים פיננסיים, אקדמיה, ביומד ועוד.

הייטק והון סיכון
פרקטיקת ההייטק וההון סיכון במשרד כוללת ייצוג של חברות הייטק וחברות הזנק (סטארט-אפ) בכל סוגי גיוסי ההון ועסקאות ההשקעה.
אנו מנחים ותומכים ביזמים ומייסדים בשלל עניינים לרבות גיוסי השקעה, העסקת עובדים ותוכניות תגמול, הסכמים ועסקאות מסחריות, שותפות תאגידית, עסקאות קניין רוחני והסדרי רישיון כשהמטרה הסופית היא להכין את הלקוחות לאקזיט או צמיחה ממושכת.
ההבנה הטכנולוגית שלנו מאפשרת לנו להבין את היעדים הטכנולוגיים והעסקיים של לקוחותינו ולספק שירות משפטי יעיל ומקצועי.

בלוקצ׳יין ומטבעות קריפטוגרפיים
פרקטיקת הבלוקצ׳יין והמטבעות הקריפטוגרפים במשרדנו היא שגורמת למשרדנו לבלוט. לאור הרקע הטכנולוגי שלנו וניסיונו של עו״ד סולומון כעוה״ד של שתיים מקרנות הבלוקצ׳יין הראשונות של ישראל, שם רכש עו״ד סולומון ניסיון רב ערך אשר הפך אותו לאחד מעורכי הדין המנוסים בעולם בתחום הבלוקצ׳יין והמטבעות הקריפטוגרפים.
למשרד ניסיון רב בניסוח, כתיבת מסמכי השקעה והנפקה ובניהול משא ומתן בהנפקות מטבע, עסקאות השקעה ועסקאות טרום-הנפקה.
פרקטיקת הבלוקצ׳יין והמטבעות הקריפטוגרפים במשרד כוללת ייצוג של משקיעים בכלל סוגי עסקאות הקשורות בבלוקצ׳יין ומטבעות הקריפטוגרפים, ייצוג חברות ויזמים בכל שלבי הנפקות מטבע ושלבי הקמת פלטפורמות בלוקצ׳יין.

הגנת פרטיות ומידע
המשרד מייעץ ללקוחות בכל הנוגע לעמידה בחוקי הגנת הפרטיות השונים (כולל תאימות מקומית ובינלאומית), מבדקים והערכות הגנה על מידע, ביקורות, עריכת משא ומתן על הסכמי עיבוד נתונים וניסוחם, הכנה והטמעה של מדיניות פרטיות לאתרים ואפליקציות, העברת נתונים מחוץ לישראל (ובמיוחד לאירופה), רישום מאגרי מידע בישראל, ועניינים הקשורים לפרטיות במסגרת עסקאות השקעה ועסקאות מיזוג ורכישה או כל עסקה הדורשת בדיקת נאותות.
המשרד הוא בין היחידים בישראל אשר בידם הסמכת הגנת פרטיות בינלאומית.

מיזוגים ורכישות
המשרד מספק ייעוץ הנובע ממיומנות בכל ההיבטים של מיזוגים ורכישות, מפיתוח מבנה העסקה, ניהול תהליך המשא ומתן על תנאי העסקה ומסמכיה, הכנת מסמכי גילוי, הכנת מסמכי קשרי משקיעים, הכנת מסמכים המוגשים לגופים ממשלתיים, השגת האישורים הדרושים להשלמת עסקאות (במידת הצורך) ועד לשלבי סגירת העסקה, שלב המעבר, ושלב ההטמעה של כל עסקה ועסקה. השירות המשפטי חוצה הגבולות של המשרד ומספרם המצומצם של הנושאים בהם בחרנו להתמחות מאפשרים לנו לספק שירות משפטי וייעוץ הנובעים ממומחיות ללקוחות מקומיים וזרים ובעסקאות חוצות גבולות.
בעבר המשרד ייעץ לחברות רוכשות, חברות מטרה ומשקיעים במגוון רחב של עסקאות מיזוגים ורכישות לרבות עסקאות לרכישת מניות, עסקאות לרכישת נכסים, מיזוגים, מיזמים משותפים וארגון מחדש של חברות.

קניין רוחני
פרקטיקת הקניין רוחני במשרד כוללת בין השאר ייעוץ ליזמים, חברות תוכנה, חברות טכנולוגיות, משקיעים ונותני שירות בכל עניין הקשור בקניין רוחני ובכל עסקה לרבות פיתוח, מכירה, רישוי ומכר חוזר (re-sale).
המשרד מייעץ גם בנושאי אבטחת מידע, שמירה על מידע ועניינים אשר חלה לגביהם חקיקת סייבר שונה (חוקי מחשוב, מוצרים דו שימושיים ורגולציית ייצוא בטחוני). היות והמשרד מתמחה בייצוג חברות הייטק, שלרוב נכסן העיקרי הינו קניין רוחני רכשנו מומחיות בהגנה על המותג והזכויות בקניין הרוחני של לקוחותינו ועל לקוחותינו עצמם ככל שנדרש הדבר. כמו כן, המשרד מייעץ מתוך אסטרטגיה שתכליתה היא להימנע מסכסוכים הקשורים בקניין רוחני, או לפתור כל סכסוך כאמור במהירות וביעילות האפשרית.

מדעי החיים
פרקטיקת מדעי החיים במשרד כוללת ייצוג של חברות, יזמים ומשקיעים בתחומי הבריאות, מכשור וטכנולוגיה רפואית ומדעי החיים בכל סוגי העסקאות וההליכים.
המשרד מייעץ ומייצג לקוחות במגוון רחב של עניינים כמו למשל עסקאות רישיון אסטרטגיות והסכמי פיתוח שיווק או הפצה.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת גיל סולומון ושות'

 • "תעשיית הקריפטו מתבגרת"

  לצד עיסוקיו בצד המשפטי מסחרי ובהשקעות בין לאומיות בחברות טכנולוגיה, עו"ד גיל סולומון מסתמן כיום כאחד מעו"ד המובילים בתחום מטבעות הקריפטו, "אנחנו נראה בשנים הקרובות שיותר ויותר מוסדות וגופים יאמצו את מטבעות הקריפטו החזקים. כבר היום אנו רואים שהשחקנים בתעשיית הקריפטו למדו איך להעריך מיזם, לסנן רעשים, לראות מה הוא החזון של המטבע והטכנולוגיה מאחוריו ומהי הצעת הערך -Value Proposition - של החברה ואם קיימת האפשרות ליישומם. כתוצאה מכך הם יודעים היום במה שווה להשקיע ובמה לא"

  "תעשיית הקריפטו מתבגרת"

 • השוק מתקדם לכיוון הגנה חזקה יותר על פרטיות ומידע

  השוק מתקדם לכיוון הגנה חזקה יותר על פרטיות ומידע

  השוק מתקדם לכיוון הגנה חזקה יותר על פרטיות ומידע

בנוסף אולי יעניין אותך