גינדי-כספי עורכי דין ונוטריונים

ליווי עסקאות נדל"ן על כל סוגיהן ומתן ייעוץ משפטי כולל בתחומי המקרקעין ותכנון ובנייה

גינדי-כספי עורכי דין ונוטריונים
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1972
תחום: ליווי עסקאות נדל"ן על כל סוגיהן ומתן ייעוץ משפטי כולל בתחומי המקרקעין ותכנון ובנייה
כתובת: רוטשילד 15, מתחם גן העיר, ראשון לציון 7526601
ב.ס.ר 4, רח' מצדה 7 בני ברק 5126112
טלפון: 03-9640777
פקס: 03-9669842
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.gindi-caspi.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יעקב גינדי

  יעקב גינדי

  שותף מייסד

  גינדי-כספי עורכי דין ונוטריונים

  עוד על יעקב גינדי

  יעקב גינדי
 • זיו כספי

  זיו כספי

  שותף מייסד

  גינדי-כספי עורכי דין ונוטריונים

  עוד על זיו כספי

  זיו כספי
 • לירון רוט

  לירון רוט

  שותפה

  גינדי-כספי עורכי דין ונוטריונים

  עוד על לירון רוט

  לירון רוט
 • שי אליאב

  שי אליאב

  שותף

  גינדי-כספי עורכי דין ונוטריונים

  עוד על שי אליאב

  שי אליאב
 • אדם צסוואן

  אדם צסוואן

  שותף

  גינדי-כספי עורכי דין ונוטריונים

 • חרות בן יאיר

  חרות בן יאיר

  שותפה

  גינדי-כספי עורכי דין ונוטריונים

 • אלירן דדון

  אלירן דדון

  שותף

  גינדי-כספי עורכי דין ונוטריונים

 • עדי סופרסקי

  עדי סופרסקי

  שותף

  גינדי-כספי עורכי דין ונוטריונים

אייקון אודות

אודות גינדי-כספי עורכי דין ונוטריונים

משרד עורכי הדין גינדי-כספי ושות' הינו משרד מוביל בתחום המקרקעין ותכנון ובניה על היבטיהם השונים. למשרד ניסיון עשיר של יובל שנים בליווי עסקאות נדל"ן מורכבות ורחבות היקף.
המשרד מעניק מעטפת שירותים משפטיים תוך זיהוי צרכי הלקוח ומתן מענה מיידי לצרכים אלו, וממוצב כיום מבין המשרדים המדורגים כמובילים ובולטים בתחום הנדל"ן והתכנון ובניה.
משרד גינדי כספי ושות' מספק מענה משפטי מקיף בכל שלבי עסקת הנדל"ן ומלווה את הלקוח החל משלב הבדיקה המוקדמת של היבטי העסקה, ועד להשלמת העסקה על כל היבטיה המשפטיים והמיסויים.
המשרד מטפל ומלווה חברות יזמיות מהגדולות במשק, בעסקאות נדל"ן, מסחריות ותעשייתיות, תשתיות, הסכמי בניה, עסקאות קומבינציה, עסקאות רכישה, חכירה, פינוי בינוי, שכירות ונכסים להשקעה, המשרד עומד בקשר שוטף עם נותני השירותים המובילים בתחום הנדל"ן, בהם משרדי אדריכלים, חברות פיקוח הנדסי, חברות ניהול ועוד.
צוות עורכי הדין במשרד, בראשותם של השותפים הבכירים ומייסדי המשרד עו"ד יעקב גינדי ועו"ד זיו כספי, מלווה את לקוחות המשרד בכל סוגי פעילות הנדל"ן, בעסקאות מורכבות ורחבות היקף, הן בארץ והן בעולם. במשרד עורכי דין מובילים ומנוסים בעולם המשפט בכלל ובתחום הנדל"ן בפרט, המשלבים את מומחיותם המקצועית עם ניסיון מעשי, עסקי וכלכלי נרחב ומעמיק.

אמינות, מחויבות וחדשנות

משרד גינדי-כספי ושות' הוא משרד עם אוריינטציה מסחרית-יזמית, המעניק ללקוחותיו ערך מוסף שבא לידי ביטוי, בין היתר, בליווי עסקי ומקיף של עסקה, תוך בחינת כדאיות כלכלית בהיבטים נדל"ניים, מיסויים, שיווקיים, אדריכליים ואחרים. הניסיון והידע הרב שנרכשו לאורך עשרות שנות פעילות המשרד, כמו גם היכולת לראות ולנתח את המפה העסקית - נדלנ"ית בכללותה, מאפשרת למשרד למקסם את רווחיות העסקה עבור לקוחותיו.
האמינות והמוניטין שנצברו לאורך השנים, לצד המחויבות העמוקה של גינדי-כספי ללקוחותיו, הפכו את המשרד לאחד מהבולטים והמובילים בתחומו.
חזון המשרד מתמקד בהובלת העשייה הארצית בתחום בנדל"ן בכלל ותחום ההתחדשות העירונית בפרט, ונמנה עם משרדי העלית בתחום ההתחדשות העירונית, תוך התמחות בתחום הפינוי בינוי, בינוי פינוי ובינוי פינוי בינוי. לצורך מימוש חזון זה, המשרד צבר ידע רב ואף הקים מחלקה נפרדת, ייחודית למשרד, המתמחה בנושא ההתחדשות העירונית, ושם דגש על חדשנות והובלה אף בתחום זה , כאשר הוכרז במקום הראשון בישראל בהתחדשות עירונית.
צוות המשרד אמון על העדכונים היומיומיים בתחום, כך שהמשרד מעודכן בכל עת, וערוך ליישום פתרונות חדשניים בכל עסקה. הידע המעמיק והיצירתיות החדשנית הם אלו המייחדים את המשרד ותורמים לערך המוסף ממנו נהנים לקוחותיו. כחלק מהתמחות המשרד בתחום, מנהל המשרד את הפורום המשפטי המוביל בתחומו באינטרנט.

תחומי התמחות

שינוי ייעוד קרקע
משרד גינדי-כספי ושות' הינו אחד הבודדים המתמחים בנושא שינוי יעוד קרקע בישראל, הנחשב לאחד התחומים המורכבים בתחום המקרקעין. הניסיון הרב, הן המשפטי והן העסקי, שצבר המשרד לאורך השנים בתחום שינוי יעוד קרקע ומספר העסקאות הרב אותם ליווה, בהיקפים של אלפי יחידות דיור ומסחר, הופכים את גינדי-כספי למשרד מוביל בתחום ייחודי זה.
התחדשות העירונית
פינוי בינוי/בינוי פינוי/תמ"א 38
משרד עורכי הדין גינדי כספי ושות' הוא אחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בתחום ההתחדשות העירונית. המשרד ליווה ומלווה מספר רב של פרויקטים מורכבים של פינוי בינוי/עיבוי בינוי, לרבות פרויקטים המסוקרים והגדולים ביותר בישראל, ובתוך כך השלים וסיים פרויקטים בהיקף של אלפי יחידות דיור ומסחר.
משרד גינדי-כספי מייעץ ומלווה חברות ויזמים פרטיים בפרויקטים של פינוי-בינוי ועיבוי בינוי (תמ"א 38).
משרד גינדי -כספי מתמחה בייצוג וליווי בעלי דירות החל משלב התארגנותם, לאורך ביצוע מכרז קבלנים/ בדיקת הצעות של קבלנים, בשלב המו"מ וחתימת הסכם עם קבלן תוך הבטחת זכויות בעלי הדירות, ליווי היתרי הבניה, השלמת הבניה ורישום הזכויות. המשרד זכה בשנים האחרונות מדי שני בתואר מקום I בישראל בהתחדשות עירונית.
תכנון ובניה / רישוי בניה
משרד גינדי-כספי ושות' מתמחה בתכנון וניצול אופטימאלי של זכויות בניה, אישור תוכניות רחבות היקף, מתן חוו"ד בנושאים תכנוניים, מעורבות בהליכי חקיקה, הוצאת היתרי בניה וכיו"ב.
מיסוי מקרקעין
למשרד גינדי כספי ושות' מחלקת נדל"ן מהטובות והידועות בישראל המלווה פרויקטים בהיקפים משמעותיים. למחלקה הצלחות רבות להביא להפחתה בשיעורי וחיובי מס בכל עסקה בהיקפים ניכרים.
מיסוי מוניציפאלי
משרד גינדי-כספי ושות' מתמחה בנושאי מיסוי מוניציפאלי, ובתוך כך מייצג נישומים רבים אל מול הרשויות המקומיות בנושאי אגרות והיטלי פיתוח (כביש/מדרכה /ביוב/תיעול), שומות ארנונה והיטלי השבחה.
עסקאות במקרקעין
משרד גינדי-כספי ושות' מלווה מזה שנים רבות פרויקטים קבלניים, לרבות רכישת/מכירת מגרשים, עסקאות קומבינציה, הסכמי ליווי אל מול בנקים, הסכמי יועצים, הסכמי ביצוע, הסכמי ביטוח, רישומים בלשכת רישום המקרקעין, רישום פרצלציה, איחוד וחלוקה, בית משותף, הסכמי שיתוף וכיו"ב.
עסקאות מכר / רכישה / שכירות
משרד גינדי-כספי ושות' הינו בעל נסיון רב שנים בתחום ליווי רוכשי ומוכרי דירות יד שנייה שוכרים ומשכירים, תוך ליווי הלקוח החל משלב המו"מ ועד לרישום הזכויות.
משרד גינדי-כספי ושות' מוביל את העשייה הארצית בתחום ההתחדשות העירונית, ושואף להמשיך לעמוד בשורה הראשונה של התחום הפורח, בעזרת הידע הנרחב, הנסיון רב השנים והחדשנות המקצועית, הבאים לידי ביטוי בכל פעילויותיו.
אקדמיה
נוכח מקצועיות המשרד והמוניטין שצבר עם השנים המשרד עוסק בפעילות אקדמית נרחבת, הן במסגרת אקדמית והן במסגרת חוץ אקדמית. עורכי הדין במשרד מרצים בפורומים רבים ונותנים מניסיונם הרב לחיבור ההיבטים התיאורטיים לעבודה המעשית בתחום הנדל"ן. לצד זאת עורכי הדין במשרד עוסקים בפרסומים רבים של מאמרים מקצועיים בתחום עשייתם הנכרכים לכדי אוגדנים המופצים לציבור ולאנשי מקצוע.

משרד גינדי-כספי ושות' מוביל את העשייה הארצית בתחום הנדל"ן והתכנון ובניה, ושואף להמשיך לעמוד בשורה הראשונה של התחום הפורח, בעזרת הידע הנרחב, הנסיון רב השנים והחדשנות המקצועית, הבאים לידי ביטוי בכל פעילויותיו.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת גינדי-כספי עורכי דין ונוטריונים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

  לטיפולים ביולוגיים מבוססי נוגדנים תפקיד מרכזי ברפואה, ושמירה על הקניין הרוחני היא קריטית על מנת לאפשר לחברה המפתחת להפיק את היתרונות הכספיים מטיפולים אלה.

  רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • תמחור מופרז – האומנם?

  תמחור מופרז – האומנם?