גליה כהן, משרד עורכי דין

ליטיגציה אזרחית מסחרית, עבירות צווארון לבן, תביעות נגזרות וייצוגיות, משפט מנהלי והגבלים עסקיים

גליה כהן, משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2015
תחום: ליטיגציה אזרחית מסחרית, עבירות צווארון לבן, תביעות נגזרות וייצוגיות, משפט מנהלי והגבלים עסקיים
כתובת: רח' הארבעה 30, מגדלי הארבעה, תל אביב
טלפון: 03-9595060
פקס: 03-9595080
דוא"ל: [email protected]
אייקון הנהלה

מנהלים

 • גליה כהן

  עו"ד גליה כהן

  שותפה מייסדת

  גליה כהן, משרד עורכי דין

 • ויקי ונטורה

  עו"ד ויקי ונטורה

  שותפה

  גליה כהן, משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות גליה כהן, משרד עורכי דין

גליה כהן, עורכי דין הינו משרד בוטיק מוביל בתחום הליטיגציה. המשרד עוסק בליטיגציה בכל תחומי המשפט, ביניהם: סכסוכים אזרחיים ומסחריים מורכבים, עבירות צווארון לבן, סכסוכי שליטה בחברות, תביעות נגזרות וייצוגיות, משפט מנהלי, הגבלים עסקיים ולשון הרע.

הייחודיות של המשרד היא בכך שהוא מתמחה בליטיגציה בכל תחומי המשפט ובכך מאפשר טיפול משפטי מקיף וראיה כוללת של סכסוכים מורכבים, ומבטיח גיבוש פתרונות יצירתיים בהתאם למאפיינים הייחודיים של כל תיק במטרה להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח.

המשרד מטפל בתיקים בולטים ומשמעותיים ובכלל זה מייצג בכירים וכן תאגידים בולטים בפרשיות סבוכות בהן מתעוררות סוגיות משפטיות מורכבות וחדשניות.

בחירת תיקים בקפידה רבה

כמשרד בוטיק המשרד מתאפיין בסינון קפדני של התיקים בהם הוא בוחר לטפל בכל רגע נתון. מספר התיקים המצומצם בהם המשרד מטפל, מאפשר לצוות עורכי הדין העובדים בו להעניק ללקוחותיו טיפול יסודי ומיטבי, אישי וישיר, ללא הגבלת זמן, נפח עבודה או שימוש ביועצים חיצוניים, בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים יותר.

תחומי התמחות

ליטיגציה אזרחית
המשרד מתמחה בייצוג בתיקי ליטיגציה אזרחית מורכבים בהם מתעוררות שאלות משפטיות תקדימיות וסוגיות עובדתיות מורכבות. תיקים מורכבים אלו מאופיינים, לרוב, בהיקפם הכספי הגדול וכן במשמעות תקדימית, רוחבית או מרחיקת לכת העולה מהם. בין תיקים אלה ניתן למנות, בין היתר, סכסוכים חוזיים גדולים, מאבקים בין בעלי מניות בחברות פרטיות וציבוריות, תביעות מורכבות בתחום המקרקעין, בנקאות ופיננסים, תביעות בתחום שוק ההון, תקשורת, הון סיכון, וכיו"ב.

תביעות נגזרות וייצוגיות
המשרד מתמחה בייצוג נתבעים הן בשלב בקשות לאישור תביעות נגזרות וייצוגיות והן בניהול ההליכים. המשרד מייצג תאגידים ציבוריים ונושאי משרה בכירים (כגון מנכ"לים, סמנכ"לי כספים ויושבי ראש של דירקטוריונים).

תיקי צווארון לבן
המשרד מתמחה בייצוג אנשי עסקים, תאגידים ציבוריים ופרטיים, נושאי משרה בכירים בתאגידים אלה וכן אישי ציבור (ובכלל זה בכירים בחברות ממשלתיות). המשרד מלווה את לקוחותיו משלבי החקירה המוקדמים (הכוללים הליכי מעצר והליכי חילוט זמניים) וכן בניהול ההליך המשפטי גופו. בין תיקים אלו ניתן למנות תיקי שחיתות שלטונית ובהם גם תיקי שוחד, עבירות בתחום ניירות הערך, הגבלים עסקיים והלבנת הון.

הגבלים עסקיים
המשרד מתמחה הן בהיבטים פליליים והן בהיבטים אזרחיים של דיני תחרות והגבלים עסקיים. בין השאר, המשרד מלווה חשודים כלפיהם נטען להפרות של כללי התחרות ומייצג נתבעים ותובעים בהליכי ליטיגציה אזרחית המשלבים טענות מתחום דיני התחרות.

משפט מנהלי
המשרד מתמחה בייצוג דמויות מפתח ציבוריות ותאגידים מרכזיים במשק בהליכי טרום ליטיגציה מול גורמים רגולטורים שונים ובעתירות מורכבות בכל הערכאות המשפטיות, לרבות בית המשפט העליון. כמו כן, המשרד מייצג את לקוחותיו בערכאות מנהליות חוץ משפטיות דוגמת בתי דין משמעתיים הדנים בסוגיות של הליכי השעיה, הליכי ביטול רישיון וכיו"ב וכן בוועדות ערר.

לשון הרע
המשרד מתמחה בייצוג אישי ציבור ובכירים בקהילה העסקית בארץ ובחו"ל מול כלי תקשורת ומול גורמים פרטיים. כמו כן, המשרד מייצג את לקוחותיו בכל אחד משלבי הטיפול, טרם פרסום ולאחריו, ומתמחה בייצוג בסוגיות בעלות רגישות עסקית ותקשורתית גבוהה.

צוות המשרד

עו"ד גליה כהן, שותפה מייסדת
בוגרת הפקולטה למשפטים באוניברסיטת ירושלים (.LL.B) והפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב (.LL.M). מוסמכת לעריכת דין החל משנת 2001.
עו"ד כהן בעלת וותק של מעל ל- 20 שנה בתחום עריכת הדין ובעלת נסיון עשיר במיוחד בייצוג תאגידים בינלאומיים וישראליים, נושאי משרה ודירקטורים בתאגידים אלה, אנשי עסקים בולטים מהארץ ומהעולם, אישי ציבור ובהם שרים, חברי כנסת ומנכ"לים של חברות ממשלתיות וציבוריות בהליכים מורכבים הנידונים בכל הערכאות המשפטיות וכן בהליכי גישור ובוררות. לעו"ד כהן מומחיות בייצוג בהליכים אזרחיים מורכבים, בהליכים פליליים וכן בהליכים מנהליים ולכן נסיון עשיר במתן מענה כולל בטיפול במשברים.
עו"ד כהן שותפה ליצירת תקדימים משפטיים רבים ומשמעותיים בתחום הליטיגציה האזרחית ובעלת הישגים משפטיים יוצאי דופן בתחומי התדיינות נוספים. את התמחותה עשתה במשרד דנציגר קלגסבלד ושות' ולימים הפכה לשותפה של עו"ד ד"ר א. קלגסבלד במשרד הבוטיק אשר עוסק בליטיגציה אזרחית-מסחרית. לאחר מכן, היא פתחה את משרדה הפרטי בראשו היא עומדת היום.

עו"ד ויקי ונטורה, שותפה
בוגרת הפקולטה למשפטים והפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב (.LL.B). מוסמכת לעריכת דין משנת 2014. עו"ד ונטורה רכשה את ניסיונה בתחום הליטיגציה, בין היתר, במשרדו של עו"ד קלגסבלד בו גם הכירה את עו"ד גליה כהן, שותפתה כיום.

עו"ד ונטורה נבחרה על ידי עיתון גלובס לאחת מ-40 הצעירים המבטיחים של ישראל לשנת 2019.

עו"ד ונטורה מייצגת באופן שוטף תאגידים, נושאי משרה, גורמים בסקטור הציבורי ואנשי עסקים בכירים ובולטים.

 

בנוסף אולי יעניין אותך

 • משרד שטיינמץ עמינח: הדרכים לכיסוי גרעון המדינה – בלי להעלות מסים

  שר האוצר הצהיר כי לא תתבצע העלאת מסים עד סוף 2021, אך ההיסטוריה מלמדת שבסופו של דבר האזרח הוא זה שמשלם את המחיר. המדינה יכולה להשתמש בשיטות אחרות על מנת להכניס כספים ולצאת מהמיתון - בשטיינמץ עמינח בטוחים שרק צריך לחשוב "מחוץ לקופסה"

  משרד שטיינמץ עמינח: הדרכים לכיסוי גרעון המדינה – בלי להעלות מסים

 • SOC–OT מהו ולשם מה הוא?

  כל החפץ בהמשך ייצור תקין שמתנהל ללא חריקות, חייב לטפל בניטור והגנת סייבר במערכות הייצור

  SOC–OT מהו ולשם מה הוא?

 • טעויות של דיירים בהתחדשות עירונית

  מהן הטעויות הנפוצות שדיירים עושים בדרך לחתימה מול הסכם עם יזם

  טעויות של דיירים בהתחדשות עירונית

 • שירותים מוניציפאליים באגודה

  האם אגודה רשאית לפעול להוספה ושדרוג של השירותים המוניציפאליים שמעניק הוועד המקומי, ולגבות תשלום עבורם מהתושבים גם במקרה שהוועד המקומי אינו פועל כלל למתן השירותים?

  שירותים מוניציפאליים באגודה