שי  גרנות, גרנות שפייזר עורכי דין
שי  גרנות

עו"ד שי גרנות

שותף מייסד

שנת לידה: 1970
דוא"ל: [email protected]
תחומי התמחות: ליטיגציה מסחרית ואזרחית, ביטוח, משפט עסקי ומסחרי
תפקיד: שותף מייסד
ותק בתפקיד: 22 שנה
השכלה: LL.B. (בהצטיינות), אוניברסיטת תל-אביב (96)
שפות: עברית, אנגלית
דרגה צבאית: סרן

מהו המהלך המשמעותי שהובלת לאחרונה?

חיזוקו של המשרד והמשך מיצובו כאחד ממשרדי הבוטיק המובילים בישראל.

מהן החזקות המשמעותיות של החברה בעינייך ?
1.התמקדות בתחומי המומחיות של המשרד בלבד.
2.המשרד פועל בשני מישורים בכל עת: מישור העל, הקובע את האסטרטגיה המשפטית של התיק ומבקר אותה לאורך כל הדרך, תוך ראיית התמונה הרחבה מנקודת ראות של מעוף הציפור; ומישור המיקרו, בו יורדים לעומקם של פרטי הפרטים והטקטיקה, ובו מממשים את המטרות שהוגדרו במישור העל. הבחינה הקבועה והמתמדת של שני המישורים במקביל, והטיפול היסודי בכל מישור כשלעצמו, מהווים מפתח מרכזי בהצלחת המשרד בתיקים בהם הוא מטפל.
3.המשרד מקפיד להעניק ללקוחותיו שירות באיכות הגבוהה ביותר, תוך יישום מקוריות משפטית והתמודדות עם אתגרים עסקיים ומשפטיים מורכבים. המקצוענות חסרת הפשרות משולבת עם הקפדה על תודעת שירות גבוהה וזמני תגובה קצרים, ועם יצירתיות רבה, העוברת כחוט השני בפעילותו של המשרד, ואשר מהווה במקרים רבים גורם מכריע בהצלחת התיק.
4.צוות המשרד כולל אנשי מקצוע מן המעלה הראשונה, ומהווה מפתח מרכזי בהצלחתו: הצוות המוכשר והמסור הינו חוד החנית בתחומי התמחותו, ומשלב עבודה משפטית יצירתית עם אווירה מקצועית משפחתית.
5.העובדה כי מדובר במשרד בוטיק, אשר מקפיד שלא לגדול מעל לגודל מסוים, מבטיחה שירות אישי, יסודי, ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

מהם האתגרים המרכזיים של החברה בשנים הקרובות?
להמשיך ולשמור על ערכי הליבה של המשרד, ועל המובילות שלו, בשוק תחרותי מאד.

מהן המלצותיך למנהל בתחילת דרכו?
היצמד לערכים בסיסיים של הקפדה על מקצוענות, אמינות, קולגיאליות, שירותיות. לעולם אל "תעגל פינות", לא מול לקוחותיך, לא מול עמיתיך, ולא מול עצמך.

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?
מעברו השני של כל עמק, מגיעה פסגה חדשה.