דלתה אלקון מוצרים מכניים בע"מ

יבוא מסבים, קפיצים, מוצרים מכניים וייעוץ טכני

דלתה אלקון מוצרים מכניים בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1996
תחום: יבוא מסבים, קפיצים, מוצרים מכניים וייעוץ טכני
כתובת: סניף ראשי: רח' יד חרוצים 19, בית גודר,
אזה"ת חדש נתניה
טלפון: 1-599-500-557
פקס: 09-8658492
דוא"ל: sales@delta-elkon.co.il
אתר החברה: http://www.delta-elkon.co.il
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • דב דקל, דלתה אלקון מוצרים מכניים בע"מ

  דב דקל

  מנכ"ל

  דלתה אלקון מוצרים מכניים בע"מ

  לפרופיל המלא

  דב דקל
אייקון אודות

אודות דלתה אלקון מוצרים מכניים בע"מ

חברת דלתה אלקון, המתמחה בייבוא ובשיווק קפיצים, מסבים ומוצרים מכניים מסוגים שונים (מעל ל-15,000 סוגים שונים), נחשבת כיום לחברה המובילה בתחומה בישראל. החברה מייצגת את היצרנים המצליחים ביותר בעולם, כשעבור חלקם משמשת כנציגתם הבלעדית בארץ. ברשימה זו אפשר למצוא את יצרני המסבים, כמו: Timken, Schaeffler, CW, Kaydon, RWG, Fluro, Meter, CPC, GRW, ועוד, וכן את יצרני החלקים המכניים, כמו: Rexnord, MS-Graessner, Diamond, Lubcon, Spyraflo ועוד.

מוצרי החברה

המוצרים המשווקים על ידי החברה, הזמינים בשוק כיום לשיווק מידי, מספקים מענה לחברות התעשייה מהבולטות בארץ, לרבות לתעשיית התעופה, לתעשייה ההייטק, לתעשייה הצבאית, לתעשיית הרכב, לתעשיית האלקטרו-אופטית/לתעשייה המכנית, לחקלאות ועוד.

מבין לקוחותיה אפשר למצוא את רכבת ישראל, את אלביט, את מפעלי ים המלח, חברת החשמל, חברת אגד, דן, חברת מקורות, חברת HP, את בתי הזיקוק, את חברת רותם דשנים, את התעשייה האווירית ועוד.

מגוון מוצרי החברה מהווה מענה מדויק לחברות התעשייה הקלה והכבדה והוא לוקח חלק בפרויקטים רבים. כך מתקבל סל נרחב מאד של פתרונות, שבו יכולה להיעזר כל חברה וחברה, במסגרת עבודתה היום יומית. מבין המוצרים המשווקים על ידי דלתה אלקון אפשר למצוא מסבים ובתי מסב (גליליים, החלקה, כדוריים, מחטיים ועוד), מערכות לינאריות (ברגים טרפזיים, ברגים כדוריים, אקטוארים, מסילות לינאריות ועוד), רכיבים מכניים (קפיצים, צירים, גלגלי שיניים, שרשראות ועוד) ומוצרים מכניים חשמליים (מתקנים לפירוק ולהרכבת מסבים, גריזים ועוד).

מוצרים אלה עומדים בתקנים בינלאומיים מחמירים במיוחד, בהתאם לדרישות אבטחת איכות – ISO: 9001-2008.

צוות החברה וחטיבותיה

חברת דלתה אלקון, שמונה כיום צוות של 50 עובדים, הכולל מהנדסים מקצועיים, אנשי מכירות מנוסים, אנשי שירות לקוחות וגם מומחים לוגיסטיים, נמצאת בבעלות משפחת אלקון. לחברה משרד ראשי בנתניה, בו עובדים מרבים אנשי הצוות שלה, וכן שני סניפים נוספים: בחיפה ובבאר שבע.

חטיבת תכנון הנדסי מקצה לקצה – OEM  - חטיבה זו כוללת צוות של 10 מהנדי מכונות מנוסים, מקצועיים ומיומנים מאד בתחומם, הלוקחים חלק בתהליכי התכנון והמערך ההנדסי החל משלביו הראשוניים של המחקר, כלה בשלב הפיתוח עצמו ועד להגשת המוצר, בחינתו, הטמעתו, הפעלתו ותחזוקתו כחלק בלתי נפרד מסך כל השירותים הניתנים ללקוח.

חטיבת אחזקה שוטפת – After Market – חטיבה זו, המונה מהנדסי מכונות, אנשי שירות לקוחות וגם מנהלי תיקי לקוחות, מתמקדת במתן שירותים שוטפים ללקוח הקצה, הכוללים אחזקה במפעלים ובמתקנים הפזורים ברחבי הארץ לאחר רכישת המוצר והטמעתו במקום. צוות החטיבה מספק שירותי תמיכה ופתרונות הנדסיים ברמה הגבוהה ביותר. בחטיבה זו מחלקה מיוחדת – Automotive, שבראשה מהנדס מכונות, ועיקר פועלה בטיפול בלקוחות החברה המגיעים מתחום הרכב.

מרכז הידע של דלתה אלקון

ככזו, הנחשבת לאחת המובילות בענף המוצרים המכניים והמסבים ולאוטוריטה מקצועית מוכרת מאד, פועלת חברת דלתה אלקון למען שיתוף הידע המקצועי הנרחב של צוותיה, ומארגנת סמינרים והדרכות מקצועיות הרלוונטיות לתחום. הדרכות אלו מפגישות את נציגי החברה עם לקוחותיה והן כוללות שיתוף בידע יקר ערך במטרה לייעל את תהליכי העבודה וליהנות ממלוא יתרונותיהם של המוצרים, הלוקחים בכך חלק.

 

אייקון פרוייקטים

מוצרי החברה

בנוסף אולי יעניין אותך

 • אלה הם משרדי רואי החשבון המובילים במשק הישראלי בשנת 2018

  דירוג DUN'S 100 של חברת דן אנד ברדסטריט חושף מי הם משרדי רואי החשבון המובילים במשק. מי שממשיך להוביל את הענף הוא משרד רואי החשבון 'EY ישראל' עם 1868 עובדים ו – 215 חברות ציבוריות מבוקרות. אחריו ממוקם משקד רואי החשבון 'סומך חייקין' עם 1,189 עובדים ו – 89 חברות ציבוריות מבוקרות. אחריהם ממוקמים Deloitte, PwC ו – BDO. משרד בן דוד שלוי קופ ושות' נכנס לראשונה לעשירייה הראשונה בדירוג. חמשת משרדי רואי החשבון הגדולים מבקרים כ – 87% מהחברות הציבוריות המבוקרות בישראל. עליה עקבית במספר רו"ח המועסקים במשרדים הגדולים.

  אלה הם משרדי רואי החשבון המובילים במשק הישראלי בשנת 2018

 • אנרגיה סולרית: גם אתם יכולים כיום לייצר חשמל בעצמכם

  לאחרונה פרסמה רשות החשמל הסדרה בנוגע לייצור חשמל ומכירתו בהיקפים שונים באמצעות מערכות סולריות ● דב קוטלר, מנכ"ל חברת סולגל, מקבוצת ח.י. , מסביר כיצד התקנות הללו ישפיעו על הצרכנים: "למעשה, כל בעל בית פרטי בישראל יכול להתקין מערכת סולרית על גג ביתו ולייצר חשמל לצריכה עצמית לאחר השקעה ראשונית לא גדולה"

  אנרגיה סולרית: גם אתם יכולים כיום לייצר חשמל בעצמכם

 • ירשתם דירה, האם היא שייכת גם לבני הזוג?

  ירשתם דירה בעת נישואיכם, חשוב לדעת כי על אף שהיא רשומה על שמכם, בית המשפט עשוי לראות בה נכס בבעלות משותפת עם בן או בת הזוג | מהם הקריטריונים לקביעה שכזו וכיצד ניתן לפעול על מנת להתגונן מפניה?

  ירשתם דירה, האם היא שייכת גם לבני הזוג?

 • מדוע חשוב להסדיר את מערכת היחסים בין בני המשפחה בעסק משפחתי?

  מרבית העסקים הפועלים כיום במשק הישראלי הינם בבעלות משפחתית. בין אם מדובר בחברות ענק משפחתיות ובין אם מדובר בעסק משפחתי קטן. המשותף לכולם הינו הגרעין המשפחתי ועובדה זו בעלת חשיבות רבה מאוד בכל הנוגע להסדרת מערכת היחסים בין בני המשפחה הפועלים בעסק המשפחתי.

  מדוע חשוב להסדיר את מערכת היחסים בין בני המשפחה בעסק משפחתי?