דני ויצ'לבסקי עורכי דין ונוטריון

אזרחי-מסחרי, מקרקעין לרבות כינוסי נכסים, תאגידים על כל ענפיו, ליטיגציה לרבות דיני עבודה, גבייה, ביקורת הפנים ועוד

אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2005
תחום: אזרחי-מסחרי, מקרקעין לרבות כינוסי נכסים, תאגידים על כל ענפיו, ליטיגציה לרבות דיני עבודה, גבייה, ביקורת הפנים ועוד
כתובת: רח' התע"ש 20, בית הפעמון, כפר סבא
טלפון: 09-7676018
פקס: 09-7676016
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.dw-adv.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ויצ'לבסקי דני

  ויצ'לבסקי דני

  בעלים ומנהל

  דני ויצ'לבסקי עורכי דין ונוטריון

  עוד על ויצ'לבסקי דני

  ויצ'לבסקי דני
אייקון אודות

אודות דני ויצ'לבסקי עורכי דין ונוטריון

דני ויצ'לבסקי עורכי דין ונוטריון, הוקם בשנת 2005 על ידי הבעלים והמייסד עורך הדין דני ויצ'לבסקי. המשרד עוסק בתחומים שונים אך מתמקד כמשרד בוטיק בתחום המקרקעין, המסחרי והליטיגציה.
במסגרת התמחותו בתחום המקרקעין, מטפל המשרד בכל קשת הפעילות בתחום, לרבות ליווי פרויקטים גדולים של בנייה, טיפול בכינוס נכסים, ייצוג צדדים במיזמי התחדשות עירונית גדולים ומורכבים, טיפול בתב"עות וכדומה. במסגרת התחום המסחרי נותן המשרד ליווי מקיף ומלא לתאגידים בתחומים שונים ולרבות ליווי המשלב גם את תחום הליטיגציה בו המשרד מתמחה, וכן שילוב יכולות המשרד גם בתחום ביקורת הפנים, הן למתן שירותי ביקורת והן בשימוש בידע הביקורת לטובת הלקוח.
המשרד פועל במתכונת של משרד בוטיק, ולקוחותיו מונים מגוון של ארגונים, החל מתאגידים גדולים, עבור בחברות קטנות יותר, בעסקים ובאנשים פרטיים – וכלה ברשויות מקומיות.
המשרד מספק שירותים רחבים באמצעות עובדיו וכן באמצעות התקשרויות עם משרדים משלימים, למתן מעטפת מלאה של השירות הנדרש.

דני ויצ'לבסקי, בעלים ומנהל המשרד

עו"ד ויצ'לבסקי הוא בעל תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון נוסף במינהל עסקים עם התמחות במימון ושוק ההון, שניהם מהמרכז הבינתחומי הרצליה, אותם סיים בהצטיינות. כמו כן, הוא בעל תואר שני במשפטים מאוניברסיטת תל אביב. לאחר סיום לימודיו התמחה עו"ד ויצ'לבסקי בפרקליטות מיסוי וכלכלה מחוז תל אביב. בין היתר, עו"ד ויצ'לבסקי פעיל בלשכת עורכי הדין בישראל, ובה הוא מכהן לאורך השנים בוועדות שונות ואף מכהן כיום כחבר בבית הדין המשמעתי מחוז מרכז של הלשכה. כמו כן הוא משמש יועץ משפטי ומבקר פנים בעמותות ובחברות פרטיות שונות.
בנוסף משמש עו"ד ויצ'לבסקי גם כנוטריון ובעל התמחות במתן יפוי כח מתמשך, וכן מגשר ובורר.

חזון המשרד - הלקוח במרכז

חזון משרד דני ויצ'לבסקי עורכי דין ונוטריון הינו ראיית הלקוח במרכז. בהתאם, המשרד בונה את חזונו סביב מטרה ברורה: לתת ללקוחות שירות מקצועי, יעיל אדיב ומהיר – שייתן ללקוח את ההבנה שהוא וצרכיו המשפטיים נמצאים במרכז. על מנת להגיע למימוש חזון זה, שם המשרד דגש על שירותיות וזמינות גבוהה מאוד, לצד שמירה על מקצועיות גבוהה.
שאיפת המשרד בנוגע לשירות ללקוחות היא מתן מסגרת משפטית מקיפה בתחומים בהם הוא עוסק, כאשר המשרד מקפיד שלא לטפל בתחומים שבהם הוא אינו מתמקצע. כדי לממש מטרה זו, המשרד מפתח שיתופי פעולה מקצועיים עם גורמים מובילים בתחומי העיסוק המרכזיים שלו. באמצעות רשת של קשרים יוצר המשרד מעטפת שאמורה לדאוג לכל צורכי הלקוח במהלך הפרוצדורה המשפטית, ללא צורך בהתרוצצויות ובתיאומים מצד הלקוח.
כך למשל, המשרד עובד בשותפות עם משרד ולדמן, דוד, זוכוביצקי פריידן, עורכי דין - אחד מהמשרדים המובילים בישראל בתחום התכנון והבנייה והשותפות מספקת מעטפת מלאה לכל חטיבת המקרקעין של המשרד, שהינה כיום מהמובילות והאיכותיות הניתנות ללקוחות. המעטפת המקצועית כוללת גם שיתופי פעולה של המשרד עם אנשי מקצוע מהמובילים בישראל, בין היתר עם אדריכלים, מומחי מיסוי, רואי חשבון, רשויות ומשרדי תכנון. הדבר נכון גם בנושא העיסוק בתחום המסחרי והליטיגציה – חיבור מקצועי ליועצים, חוקרים, מומחים, וכן חיבורים למערכות גבייה ממוחשבות, כולם מספקים למשרד את היכולת להציע ללקוח סל שירותים משפטיים ייחודי ומלא בתחומי העיסוק של המשרד, ומאפשרים למשרד להתחרות עם מיטב משרדי עורכי הדין המובילים בישראל ולהימנות בשורה אחת עימם.

תחומי עיסוק עיקריים

מקרקעין
המשרד משמש כמשרד בוטיק בתחום זה ומלווה את לקוחותיו בסבך המשפטי בכל סוגי עסקאות המקרקעין, מעסקאות מכר פשוטות ועד ייצוג יזמים ו/או קבלנים ו/או בעלי קרקעות בעסקות מהגדולות בישראל. המשרד עוסק בליווי גורמים שונים השותפים לתהליכי הבנייה, כשהם זקוקים לשירותים משפטיים. אלו יכולים להיות הקבלנים, היזמים, רוכשי או מוכרי הדירות, חברות ניהול ואף רשויות מקומיות.
המשרד עוסק בכל הרבדים של תחום המקרקעין והבנייה, ובין היתר, מיזמי בנייה של מגורים ו/או מסחרי במסגרת בנייה חדשה; מיזמי התחדשות עירונית לרבות תמ"א 38/1 (חיזוק מבנים); תמ"א 38/2/3 (הריסה ובנייה); וכן פרויקטים של פינוי-בינוי. הפרויקטים שבהם מעורב המשרד כוללים מיזמי התחדשות עירונית ובנייה חדשה מהגדולים בישראל, בין היתר בבת ים, אור עקיבא, חדרה, פתח תקווה, מזכרת בתיה, רעננה ועוד. אופי המיזמים משתנה והם כוללים בנייני מגורים, מבנים מסחריים ובנייני משרדים בהיקפים גדולים במיוחד.
בין הפרויקטים הבולטים שאותם מלווה משרד דני ויצ'לבסקי עורכי דין ונוטריון ניתן למנות פרויקטים של נופש ומלונאות מהגדולים בישראל, מתחמי התחדשות עירונית בערי המרכז המובילות בישראל בהיקפים של אלפי יחידות דיור, מתחמים מסחריים גדולים, טיפול בתב"עות (תוכנית בניין עיר) לרבות ליווי שינויי תב"ע, עסקאות קומבינציה וייצוג של רשויות מקומיות, לרבות בתחום כינוסי הנכסים במקרקעין מטעמם וכיוצא בזאת.
בנוסף, המשרד מלווה רוכשי ומוכרי נכסי מקרקעין בודדים ופרטיים מדרום הארץ ועד צפונה ולא שוכח לספק להם את השירות המלא, ולמעשה נהנה המשרד מהיקפי עסקאות פרטיות גדולים מאוד ביחס לגודלו של המשרד. זאת, לרבות לקוחות פרטיים חוזרים הנהנים משירותי המשרד הייחודיים והאיכותיים בתחום זה. למשרד אף לקוחות רבים מחו"ל המאפשרים ניהול הטיפול המשפטי בידיו הנאמנות של המשרד.

מסחרי
המשרד עוסק בייעוץ בהקמת שותפויות, אגודות, עמותות, חברות בע"מ ועסקים קטנים עד גדולים. עריכת תקנונים, רישום ברשם החברות/השותפויות/העמותות, יצירת נהלי הדירקטוריון ו/או ועד מנהל ומסמכי היסוד של התאגיד. בנוסף להקמת התאגיד שם לעצמו המשרד למטרה להוביל תאגידים בבטחה במשעול הסבך המשפטי הכרוך בחייו השוטפים של התאגיד. ייעוץ משפטי שוטף, עריכת הסכמי שותפות/מייסדים, עריכת חוזי עבודה שבין התאגיד לעובדיו, הסכמי גיוס והשקעה וכדומה - המהווים חלק בלתי נפרד ממלאכת ניהול התאגיד. המשרד דואג כי לקוחותיו ייהנו מהייעוץ המשפטי הטוב והמקיף ההכרחי בניהול תאגיד או כל עסק.
המשרד מייצג באופן שוטף שותפויות, עמותות, חברות פרטיות וחברות ציבוריות

ליטיגציה מסחרית ואזרחית
משרד דני ויצ'לבסקי עוסק במגוון רחב של תביעות בפן האזרחי והמסחרי בכל הערכאות, הכוללות, בין היתר, תביעות כספיות שונות, תביעות הצהרתיות, צווי מניעה וצווי עשה שונים, עיקולים, צווים הצהרתיים, כתבי הגנה וכיוצא בזאת, כמו כן מטפל המשרד בייצוג, ניהול ויעוץ בהליכי גישור ובוררות בתחומים שונים ומגוונים, ועורכי הדין בו אף משמשים כבוררים ומגשרים בתיקים.
עורכי הדין במשרד הינם בעלי ניסיון וידע רב בתחום הליטיגציה בכל הערכאות ובתי המשפט השונים. למשרד ניסיון רב בייצוג בתביעות בתחום, וניהולן מול כל הערכאות, והמשרד נוחל הצלחה מרובה בתחום. המשרד אף מנצל את ידיעותיו ויכולותיו בתחומי המסחרי, האזרחי והמקרקעין ובהתאם תיקים גדולים בתחומים אלה מטופלים על ידי המשרד בהצלחה רבה בערכאות גבוהות.

פרו בונו

המשרד לוקח חלק בפעילות התנדבותית ותרומה לקהילה בתחומים שונים. המשרד מלווה מספר עמותות במשך תקופה ארוכה, ליווי הכולל ייעוץ וייצוג משפטי במודל פרו בונו מלא או חלקי. בין היתר מלווה המשרד עמותות שונות, לרבות עמותת "כנפיים של קרמבו", תנועת נוער המשלבת בפעילותה צעירים עם ובלי צרכים מיוחדים.

אייקון דירוגים

דירוגים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • פוסט טראומה

  פוסט טראומה

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • פורום בכירי תחום המיסוי 2022

  בתאריך ה- 7.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי תחום המיסוי.

  פורום בכירי תחום המיסוי 2022